برگزیده های پرشین تولز

بحث و تبادل نظر در رابطه با اطلاعیه « سیستم اخطار »

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
بحث و تبادل نظر در رابطه با اطلاعیه « سیستم اخطار »

امکان جدیدی برای کنترل بهتر و هماهنگ تر مدیران روی کاربران خاطی به فروم اضافه شده به نام « اخطار » . عملکرد سیستم اخطار ها به طور کل به این شکل هست که هر کاربر به دلایل متعددی میتونه از مدیران ( تمام مدیران ) اخطار بگیره و بسته به تعداد یا مقدار امتیاز این اخطار ها ممکنه دسترسی این فرد برای مدت کوتاهی به فروم محدود بشه .

اطلاعات کامل تر در رابطه با سیستم اخطار ها :

اخطارها بر دو نوع هستند :
۱. اخطار ( کارت قرمز )
۲. تذکر ( کارت زرد )

۱. اخطار
اخطار ها با کارت قرمز مشخص می‌شوند و دارای امتیاز منفی هستند.

۲. تذکر
تذکرها با کارت زرد مشخص می‌شوند و دارای امتیاز منفی نیستند.

* هنگامی که یک کاربر اخطار دریافت می‌کند ، برای اون یک PM مبنی بر دریافت اخطار و توضیحی در رابطه آن اخطار ارسال می‌شود.
* اخطار دارای امتیاز منفی هستند که مقدار این امتیاز بسته به نوع اخطار متفاوت است.
* اخطار ها دارای مدت اعتبار ( expire date ) هستند که این مدت اعتبار بسته به نوع اخطار متفاوت است .
* درشرایط خاصی دسترسی کاربر به دلیل تعداد اخطار و یا مقدار امتیاز منفی برای ۳ روز به فروم محدود خواهد شد :

۱. امتیاز منفی فرد به ۱۰ برسد
توضیح : در این قانون تعداد اخطارها مهم نیست و این قانون با یک اخطار ۱۰ امتیازی نیز اعمال میگردد.

۲. تعداد اخطار ها به ۵ برسد
توضیح : در این قانون مقدار امتیازهای منفی کاربر مهم نیست و این قانون با ۵ اخطار ۱ امتیازی نیز اعمال میگردد

محدودیت های اعمال شده در این موارد کاملا به صورت خودکار ( با توجه به تعداد اخطار و امتیاز ها ) بوده مدیران هیچ دخالتی در آن ندارند.

نکته ۱ : امتیاز هر اخطار بعد از گذشت زمان اعتبار از بین خواهد رفت.

مثال :
کاربری در تاریخ ۱۰ مهر یک اخطار ۳ امتیازی با اعتبار ۵ روز میگیرد . در تاریخ ۱۲ مهر نیز یک اخطار دیگر ۳ امتیازی با اعتبار ۵ روز میگیرد. در این زمان امتیاز منفی فرد ۶ می‌شود.
روز ۱۵ مهر ، اعتبار اخطار اول به پایان میرسد و در نتیجه امتیاز آن اخطار - ۰ - می‌شود و امتیاز منفی کل کاربر ۳ می‌شود. روز ۱۷ مهر ، اعتبار اخطار دوم نیز تمام شده و امتیاز منفی کل کاربر نیز - ۰ - می‌شود.

نکته ۲ :
اخطار ها ممکن است به خاطر یه پست باشد. در این مورد فرد خاطی و همچنین دیگر کاربران ، یک کارت قرمز و یا زرد در زیر پست ( سمت راست ) مشاهده میکنند و همچنین لینک پست مربوط در اخطار قرار میگیرد.

attachment.php

همچنین اخطار ها ممکن است به طور مستقیم از پروفایل کاربر خاطی به او داده شود. در این حالت دیگر لینک خاصی در اخطار وجود ندارد.

نکته ۳ : به طور پیش فرض در حال حاضر اخطار های زیر در فروم موجود است :

- نوشته بی محتوا 1 امتیاز
- مشکل در امضا ۱ امتیاز
- مشکل در آواتار ۱ امتیاز
- خلاف مرامنامه ۱ امتیاز
- اسپام 2 امتیاز
- نوشته سیاسی ۲ امتیاز
- نوشته مذهبی ۲ امتیاز
- توهین و بی احترامی ۴ امتیاز

مدت اعتبار این اخطار ها به طور پیش فرض ۵ روز است .

همچنین ممکن است کاربر اخطاری خارج از اخطار های پیش فرض با هر عنوانی ، با هر امتیازی و هر مدت زمان اعتباری نیز دریافت نماید.

نکته ۴ : تمام اخطار های دریافت شده یک کاربر ، در صفحه پروفایل وی ثبت و نگهداری میشود حتی بعد از مدت زمان اعتبار.

attachment.php

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
شایان عزیز ...

به نظر من خیلی خوبه ...

احتمالاً دیگه کسی مثل من بدون اخطار قبلی بن نمیشه و حداقل چند تا کارت میتونه بگیره ؟!! آره ؟!!! :blush:

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
اين سيستم فوق العاده است .

برخي از موارد است كه كاربري مرتكب خلافي مي شود ولي اين خلاف در حد بن شدن نيست . ناچارا مدير يا بايد يك پي ام براي كاربر ارسال كند و يا اينكه اصلا از خير تذكر بگذرد . بدين شكل كاربران هم مي توانند از نحوه عملكرد خود در فروم مطلع باشند .

البته بايد قانونش اصلاحاتي هم داشته باشد تا هر كاربري كه يك كارت گرفت ؛ تاپيك مستقل ايجاد نكند و بگويد چرا من كارت گرفتم .

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
من نفهمیدم، الآن این شکلا یعنی چی؟ :rolleyes: یعنی احسان به خود شما هم اخطار داده؟ به مدیر کل فروم؟؟ :blink:
...................................
راستی اگه واقعاً اینطور باشه من هنوز هم اخطارها رو نمی بینم. نه تو اون پستت تو بازارچه، نه تو صفحه، مشخصاتت.
اصلاً چرا جای دور بریم؟ کلاً تا حالا یه اخطار هم در سطح فروم یا تو صفحهء مشخصات کسی ندیدم. انگار هنوز برای بعضی از یوزرها نشون داده نمیشه...

خرداد

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
82
به نظر من که سیستم خوبیه
ولی نباید زیاد سخت بگیرید چون ممکنه کاربرا رو فراری کنه یا از دست مدیرا شاکی کنه
به هر صورت چیز خوبیه آدر رو یاد کارت زرد و قرمز حجاب میندازه

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
من نفهمیدم، الآن این شکلا یعنی چی؟ :rolleyes: یعنی احسان به خود شما هم اخطار داده؟ به مدیر کل فروم؟؟ :blink:
ياشار جان

اون اخطار براي نمونه است تا كاربران ببينند .

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
راستی اگه واقعاً اینطور باشه من هنوز هم اخطارها رو نمی بینم. نه تو اون پستت تو بازارچه، نه تو صفحه، مشخصاتت.
اصلاً چرا جای دور بریم؟ کلاً تا حالا یه اخطار هم در سطح فروم یا تو صفحهء مشخصات کسی ندیدم. انگار هنوز برای بعضی از یوزرها نشون داده نمیشه...
میخوای یه کارت بهت بدم ببینی
Just_Cuz_02.gif
sarcastic.gif
laugh4.gif
laugh1.gif

eyvay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
۲. تعداد اخطار ها به ۵ برسد
توضیح : در این قانون مقدار امتیازهای منفی کاربر مهم نیست و این قانون با ۵ اخطار ۱ امتیازی نیز اعمال میگردد

سلام
18.gif

وقتی یه اختار اکسپایر میشه جزو شمارش حساب میشه یا از شمارش هم پاک میشه؟؟؟

ایرانی آزاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نظرم سیستم خوبیه . و در چه صورت کاربر واسه چند روز یا همیشگی بن میشه؟؟ مجازات ها رو هم بنویسید

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
این یک سیستم منسجم و یکپارچه است و امیدوار کننده !

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
خوبه ولی اگه یه کاری کنید که بعد از اینکه اکسپایر شد دیگه خود آدم هم توی صفحه کنترلش نبینه یا یه لینک برای دیدنش بگذارید نه این که همیشه روی صفحه اول کنترلش ببینه!!
127fs160153.gif

یه جورایی حال آدم رو میگیره! دیگه آدم دلش نمیاد پست بده!!
127fs4875137.gif

مثل اینکه همه برگهای جریمه رانندگیت
127fs2088029.gif
رو بالای سرت تو اطاق خوابت به دیوار بچسبونی!!
127fs4585136.gif

تا تو خواب خوابای خوب ببینی!!
002whrt.gif
127fs4730672.gif

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
بله جزو شمارش محسوب میشه . ( البته امتحان نکردم :D ) ولی منطقی این هست که حساب بشه .

eyvay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بله جزو شمارش محسوب میشه . ( البته امتحان نکردم :D ) ولی منطقی این هست که حساب بشه .
چه بد
یعنی اگه4 تا اختار بگیریم بعدش این 4تا اکسپایر بشه
بعدش یه اخطار دیگه بگیریم بن میشیم؟؟

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
فکر میکنم همینطوری باشه .

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من فکر کنم باید اصلاح کنم که با expire شدن اخطار دیگه امتیاز منفی اون در آینده محاسبه نمیشه.

arashkhan

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
7
جناب شایان تو برای داشتن این فوروم چه تعهدی دادی که اینجوری قوانین سفت و سخت می ذاری؟ چرا نمی ذاری بچه ها آزاد باشن. یه کاری می کنین هر کی شاکی شد ادای تنگنا رو در بیاره.(یعنی شده). هر بحثی درست میشه انگ مذهبی و سیاسی بهش میزنی....اصلا مگه آدمی جز برای این جور چیزا خلق شده؟

من شخصا تصمیم گرفتم دیگه PT نیام. مگر اینکه کار علمی باشه. ( که عملا خیلی کم اتفاق میافته.)

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
جزو شمارش چطور؟
بعد از اکسپایر شدن جزو شمارش هم حساب نمیشه؟
عزیزم چرا بن شدی؟ چی کار کردی مگه باز؟ :(
آقایون مدیران عزیز، من باز هم دارم میگم که اخطارها رو نمی تونم ببینم. نه تو پستها و نه تو صفحه های مشخصات
راستی چرا یه تاپیک برای اعلام علت کسانی که بن میشن نمی زنید؟

بالا