برگزیده های پرشین تولز

خرید اینترنتی با بانک پارسیان

babak_t_iust

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من برای خرید اینترنتی تو بانک پارسیان حساب باز کردم و کارت نفدی گرفتم.
مشکل من اینجاست که نمیدونم مثل بانک سامان این امکان رو دارم که از طریق سایت بانک بتونم خرید هایی که انجام دادم رو ببینم یا نه ؟
اگه ممکنه کمک کنید:(

clickiran

Guest
لایک‌ها
0
با سلام
من برای خرید اینترنتی تو بانک پارسیان حساب باز کردم و کارت نفدی گرفتم.
مشکل من اینجاست که نمیدونم مثل بانک سامان این امکان رو دارم که از طریق سایت بانک بتونم خرید هایی که انجام دادم رو ببینم یا نه ؟
اگه ممکنه کمک کنید:(

تا حالا با کارت نقدی تونستی از اینترنت خرید کنی؟
اگه میشه توضیح بده. من نمیدونم Password کدومه.
مرسی.

babak_t_iust

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای خرید اینترنتی خود پارسیان میگه اگه کارت نقدی دارید همون کلمه رمز کارت نقدی رو وارد کنید.در ضمن اگه به دستگاه خودپرداز پارسیان مراجعه کنی و کارتتو بذاری توش تو منو ها عملیات رمز رو انتخاب میکنی بعد رمز دوم رو میتونی تغییر بدی.

برای خرید مثلا بلیت قطار بعد از انتخاب کردن قطار نحوه پرداخت رو بانک پارسیان انتخاب میکنی و تایید رو میزنی تا به یه سایت که با https://www.pec24.com شروع میشه هدایت بشی اونجا شماره کارت ، رمز اینترتی و CVV2 که یه شماره 3 یا 4 رقمی است و پشت کارت نقدی نوشته شده وارد میکنی و پرداخت انجام میشه.

من خودم نمیدونم که بعد از خرید میتونم از سایت تجارت الکترونیک پارسیان تراکنش انجام شده رو ببینم یا نه ؟

sub

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام
خوشحالم که بالاخره یه جا پیدا کردم که بشه در مورد این خرید اینترنتی بانک پارسیان بحث کرد.

من یکی از کارتهای نقدی بانک پارسیان رو گرفتم و در هنگام درخواست کارت، سیسیتم ISS رو فعال کردم. بعد از دریافت کارت با استفاده از دستگاههای AMT، رمز دوم رو به کارت دادم.

1) الان که می‌خوام از طریق سایت Pec.ir وارد قسمت دارندگان کارت بشم، باید رمز اول کارت رو وارد کنم یا رمز دوم کارت یا رمز ISS؟

2) برای خرید اینترنتی باید رمز اول کارت رو وارد کنم یا رمز دوم کارت یا رمز ISS؟

از بس بد نوشتند و با ایمیل هم جواب نمیدند، من گیج شدم. شعبه که دیگه بدتر از من. می‌گفت برای ISS باید سایت داشته باشی!!!!:blink:

بالا