برگزیده های پرشین تولز

عوض کردن کد رجیستر گوشی

arashkhan

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
7
کسی میدونه چطوری کد رجیستر گوشی عوض میشه؟ منظورم کد ایمی هست. آیا با نرم افزار عوض میشه؟ و اگه نرم افزاره اسم نرم افزارش چیه؟

root

Registered User
لایک‌ها
2
اکثرا با باکس عوض می کنن . که نرم افزار و سخت افزار هستش . و اصولا هر برند باکس خودش رو داره .

windows

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک خریدار گوشی تلفن همراه اما به مسأله مهم دیگری اشاره دارد، او می‌گوید: به تازگی از همین بازار موبایلی را خریداری کردم بعد از مدتی احضاریه‌ای از طرف دادگاه به در منزلم آمد وقتی به دادگاه مراجعه کردم به من گفتند که گوشی که من از معتبرترین بازار تهران تهیه کرده‌ام دزدی است. بعد از ارائه فاکتور خرید و شکایت از فروشنده بازار متوجه شدم که گوشی موبایل من دزدی نبوده بلکه یک گوشی دیگر که با جعبه موبایل من چندماه پیش به فروش رفته از مالک آن دزدیده شده، ‌مالک گوشی هم از همه جا بی خبر شماره سریال جعبه گوشی خود که در واقع مربوط به موبایل من است را به مراجع قانونی اعلام می‌کند غافل از اینکه شخصی که به دام افتاده خود قربانی خرید یک گوشی بدون شماره سریال معتبر است.

منبع آفتاب نيوز
لينك خبر كامل :
http://www.aftabnews.ir/vdcfyydw6tdet.html

amirhvr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
یک خریدار گوشی تلفن همراه اما به مسأله مهم دیگری اشاره دارد، او می‌گوید: به تازگی از همین بازار موبایلی را خریداری کردم بعد از مدتی احضاریه‌ای از طرف دادگاه به در منزلم آمد وقتی به دادگاه مراجعه کردم به من گفتند که گوشی که من از معتبرترین بازار تهران تهیه کرده‌ام دزدی است. بعد از ارائه فاکتور خرید و شکایت از فروشنده بازار متوجه شدم که گوشی موبایل من دزدی نبوده بلکه یک گوشی دیگر که با جعبه موبایل من چندماه پیش به فروش رفته از مالک آن دزدیده شده، ‌مالک گوشی هم از همه جا بی خبر شماره سریال جعبه گوشی خود که در واقع مربوط به موبایل من است را به مراجع قانونی اعلام می‌کند غافل از اینکه شخصی که به دام افتاده خود قربانی خرید یک گوشی بدون شماره سریال معتبر است.

منبع آفتاب نيوز
لينك خبر كامل :

جالب بود ..
منم خواستم گوشی بگیرم اول شماره سریالش رو چک کردم
قبلش هم سر یه جریانی رفته بودم بازار گفتم جعبه 1100دارید طرف داشت بهم 5000 تومن می فروخت
گفتم گوشیش کو ؟!؟ گفت نیست !!
21.gif

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی میدونه چطوری کد رجیستر گوشی عوض میشه؟ منظورم کد ایمی هست. آیا با نرم افزار عوض میشه؟ و اگه نرم افزاره اسم نرم افزارش چیه؟
منبع آفتاب نيوز
لينك خبر كامل :

جالب بود ..
منم خواستم گوشی بگیرم اول شماره سریالش رو چک کردم
قبلش هم سر یه جریانی رفته بودم بازار گفتم جعبه 1100دارید طرف داشت بهم 5000 تومن می فروخت
گفتم گوشیش کو ؟!؟ گفت نیست !!
21.gif

واقعاً همۀ ملّت رو گذاشتند سر کار با این مسخره بازی IMEI و رجیستر، سریال اصلی، گارانتی و....​

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90

واقعاً همۀ ملّت رو گذاشتند سر کار با این مسخره بازی IMEI و رجیستر، سریال اصلی، گارانتی و....​

ای بابا تازه به این نتیجه رسیدی؟...موبایل که مسئله کوچیکشه...تو مسائل بزرگتر از این هم سر کاریم:f34r:

Saeed-GsM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
FOR SONY ERICSSON IMEI CHANGE =SETOOL3
FOR SAMSUNG IMAEI CHANGE=NSPRO UST PRO
FOR SIEMENS=MARTECH BOX

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
کار سختیه یا خودمون هم میتونیم انجام بدیم؟
پس چرا بیرون اینقدر پول میگیرن؟

بالا