برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمایی فوری، سرعت کامپیوترم در یک ثانیه دقیقاً 10 برابر کمتر شد.

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دیروز ظهر سیستم روشن بود ولی من توی یک اطاق دیگه بودم، صدای بوق Restart شدن سیستم اومد و من رفتم که ببینم چه اتفّاقی افتاده که خود به خود Restart کرده، پیغام داد که سیستم نمیتونه Boot بشه و برای بوت شدن از CD یا Floppy استفاده کنید و سیستم را Restart کنید تا Boot شود.... ولی من همون موقع سیستم رو خاموش کردم و بازش کردم و باش ور رفتم، سیستم این بار بالا اومد ولی 10 برابر سرعتش کمتر شده، مشکل از Ram و CPU نیست و میدونم که با فرمت کردن هارد و نصب دوباره ویندوز مشکلم حل میشه چون قبلاً هم همین سابقه رو داشته، ولی ترجیح میدم این کار رو انجام ندم، آیا نرم افزار یا راهنمایی دارید که مشکلم رو بدون نصب دوباره ویندوز حل بکنه؟؟؟ ممکنه ویروس یا Worm باشه؟؟؟

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
شما یه کاری کن
ویندوز که بالا آمد Task manager رو باز کن ببین تو قسمت proccess فایل داره از سی پی یو کار میکشه یا نه اگه اینطوری بود ببین چه فایلیه و اگه مهم نبود و برات آشنا نبود اولا ببندش و بعد از مسیرش اون رو پاک کن.

4ng3l

Registered User
لایک‌ها
1
شما یه کاری کن
ویندوز که بالا آمد Task manager رو باز کن ببین تو قسمت proccess فایل داره از سی پی یو کار میکشه یا نه اگه اینطوری بود ببین چه فایلیه و اگه مهم نبود و برات آشنا نبود اولا ببندش و بعد از مسیرش اون رو پاک کن.

آره تایید میشه
راستی یه چیز دیگه رو هم چک کن
ببین اگه آنتی ویروس داری مثلا kasper داره process هاتو چک میکنه یا نه

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما یه کاری کن

آره تایید میشه
راستی یه چیز دیگه رو هم چک کن
ببین اگه آنتی ویروس داری مثلا kasper داره process هاتو چک میکنه یا نه

نه دوستان، هیچکدوم جواب نداد.... آخرش هم هارد رو کاملاً فرمت کردم تا درست شد.
فقط یک سؤال داشتم، چجوری میشه از برنامه های نصب شده روی ویندوز به صورت کامل Back-up گرفت تا اگر همچین وضعیّتی پیش اومد، نخواد من بشینم دوباره از اوّل همۀ برنامه هارو نصب کنم؟؟؟ خیلی طول میکشه تا من همه برنامه هام رو دوباره نصب کنم چون هیچ کدوم یکجا نیستند.

phantom_alon

Registered User
لایک‌ها
1
اصلا چرا هارد رو فرمت کردی ؟ نیاز نیود .شما می تونستی بوت سکتور ها و پارتیشن تیبل هاتو که پریده بود رو دوباره در عرض چند ثانیه بسازی .
اشتباه کردی پسر .یه چیزی .اگه این دفعه چندمی هست که این طوری شده ببرش گارانتی که هاردت خرابه .مال یکی از دوستام همین طوری بود .برد عوض کرد .

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
هاردت رو با برنامه hdtune 2.53 تست كن . ببين وضعش چه جوري هست.

بالا