برگزیده های پرشین تولز

درباره وریفای کردن پی پال

elnaz85

Registered User
لایک‌ها
1
1- آیا با یک کارت میشه دو حساب پی پال رو وریفای کرد؟
2- آیا کسی هست که در ازای مبلغی یک حساب پی پال رو واسم درست کنه و وریفای کنه؟

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
در پاسخ سوال اولتان باید بگویم امکان چنین کاری وجود ندارد، چون کارتی که با آن اکانت پی پال وریفای میشود، جزو آرشیو مدارک آن اکانت محسوب میشود!!!!

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
برای سوال دوم ..بهتره که این کاررو خودتون انجام بدید . یا در صورتی که امکان باز کردن حساب ندارید از مرچنت هایی که حساب دارن استفاده کنید . تا براتون صورت حساب ها رو پرداخت کنن .

elnaz85

Registered User
لایک‌ها
1
1- من قصد فروش نرم افزار دارم می تونم از اکانت دیگران استفاده کنم؟
2- اگه میتونم بی زحمت چند نفر که معروف و معتبر هستند رو معرفی کنید.
3- اگه من بتونم اکانت انگلستان رو وریفای کنم بعدش بایک سرور امریکا در پی پال لاگین بشم(طبق گفته این سایت www.intiq.net) مشکلی پیش نمیاد؟ یعنی لیمیت نمشه؟

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
1 - بله . البته در صورتی که فروش ممکنه دائمی باشه بهتره خودتون حساب داشته باشید . اگر فقط یک محصول برای یک بار میخواید بفروشید از یک مرچنت استفاده کنید .
2 - میتونید از وب سایت epaymenthub.com استفاده کنید . در سطح فروم هم هستن افرادی که این کاررو انجام میدن
fotocopy - مدیر بخش در امد اینترنتی
vbigdeli - آقای بیگدلی
Eh$@n - آقای احسان رضایی
فکر میکنم با کمک این افراد بتونید کارتون رو انجام بدید .

elnaz85

Registered User
لایک‌ها
1
ممنونم از راهنماییتون
اگه میشه سوال 3 رو هم جواب بدید.
4- من شنیدم که به کمک یک آشنا در انگلستان میشه یک حساب مشترک باز کرد بعد یه دبیت کارت به نام من صادر بشه آیا چنین کاری امکان داره کسانی که تجربه دارند لطفا راهنمایی کنند.

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
ممنونم از راهنماییتون
اگه میشه سوال 3 رو هم جواب بدید.
4- من شنیدم که به کمک یک آشنا در انگلستان میشه یک حساب مشترک باز کرد بعد یه دبیت کارت به نام من صادر بشه آیا چنین کاری امکان داره کسانی که تجربه دارند لطفا راهنمایی کنند.

3- بله. شما باید با IP غیر ایران لاگین کنید. اگه با IP ایران لاگین کنید اکانتتون بسته میشه
ضمنا دوست خوبم آقا محسن میتونه در این زمینه کمکتون کنه:rolleyes:

4- نمیدونم

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
سلام

من اگر برای ثبت نام در پی پال با آی پی آمریکایی و آدرس آمریکایی(فرضی)عضو بشم میتونم با مستر کارت اکتیو کنم یا نه؟

elnaz85

Registered User
لایک‌ها
1
یه سوال دیگه واسم پیش امد:
1-اگه من در یکی از کشورهای آسیایی مثل ژاپن آشنا داشته باشم میتونم با همین کارتهای اعتباری معمولی وریفای بشم؟
2- یعنی اکانت به نام ان آشنا باشه. دیگه حساب بانکی نمی خواد؟
3- کارت اعتباری باید بنام ان آشنام صادر شده باشه یا با کارتهای اعتباری معمولی هم میشه؟

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
manzoret az card mamooli chie ?

account be esme har kasi ke bashe , az oon taraf card mikhad , va bara inke betone add fund kone bayad hesabe banki ham add kone

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
یه سوال دیگه واسم پیش امد:
1-اگه من در یکی از کشورهای آسیایی مثل ژاپن آشنا داشته باشم میتونم با همین کارتهای اعتباری معمولی وریفای بشم؟
2- یعنی اکانت به نام ان آشنا باشه. دیگه حساب بانکی نمی خواد؟
3- کارت اعتباری باید بنام ان آشنام صادر شده باشه یا با کارتهای اعتباری معمولی هم میشه؟

1- بله
2- چرا بنام آشناتون. اکانت میتونه بنام خودتون هم باشه . ولی باید با اون آشناتون هماهنگ کنید که یه وقت مشکلی پیش نیاد
3- کارت باید بنام صاحب اکانت باشه. طبق این لیست از کشور ژاپن با همین کاردهای موجود در ایران هم میشه وریفای کرد.

elnaz85

Registered User
لایک‌ها
1

persian-earning

کاربر فعال
لایک‌ها
1
ببخشید
در این لینکhttp://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_display-approved-signup-countries-outside
که به من دادید در آخرین دسته اسم کشور امارات هم هست من در امارات اشنا بهتر دارم ایا می تونم یک پریمیر اکانت بسازم؟ من اکانت رو برای فروش نرم افزار می خوام.
بله، چند ماهی است که کشور امارات به لیست کشورهای پی پال افزوده شده است! اگر در آنجا آدرس ولید دارید حتما در امارات باز کنید.

elnaz85

Registered User
لایک‌ها
1
کردیت کارت و حساب بانکی چی میشه؟
1- چه نوع کردیت کارتی می خواد همینا که تو بازار می فروشند یا باید مربوط به حساب بانکی دوستم که تو امارات هست باشه؟
2- حساب بانکی هم می خواد یا نه؟
3- موقع ثبت نام در پی پال اسم و فامیل خودم رو بنویسم یا دوستم؟
4- اگه یه وقت پی پال بگه مدارکم رو فاکس کنیم چه نوع مدارکی رو می خواد؟(یکی به من گفت که امکان داره)
اگه به این سوالاتم جواب بدید دیگه مشکلم حل میشه پیشاپیش ممنونم

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
بهتره ادرسی که انتخاب میکنید با ادرس ای پی که برای ورود به اکانتتون لاگ میشه یکی باشه .
مثلا ای پی ژاپن و ادرس ژاپن .
1 - شما با یک ادرس از امارات بهتره ادرس بیلینگی که روی کارت هست از امارات باشه .
2 - نه .
3 - به نام دوستتون .
4 - چیزی مثل قبض برق که ادرسی رو که دادید تایید کنه و نام باز کننده حساب .

elnaz85

Registered User
لایک‌ها
1
1- من میتونم کردیت کارد رو از امارات تهیه کنم ولی منظورتون رو از آدرس بیلینگ نفهمیدم.
2- میتونم بوسیله یک ISP اماراتی به اینترنت وصل بشم البته اینجوری خرجم خیلی میشه راه دیگه ایی وجود نداره؟ یه راهنمایی مختصر کنید.

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
billing address hamoon addressi hast ke to hesabe banki sabt shode

state ment mire barash

elnaz85

Registered User
لایک‌ها
1
1- آقا محسن که گفت لازم نیست کردیت کارت مربوط به حساب بانکی باشه پس آدرس بیلینگ روی کارت چیه؟ گیچ شدم!
2- جواب سوال دوم رو متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدید؟

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
ببخشید
در این لینکhttp://www.paypal.com/cgi-bin/webscr...ntries-outside
که به من دادید در آخرین دسته اسم کشور امارات هم هست من در امارات اشنا بهتر دارم ایا می تونم یک پریمیر اکانت بسازم؟ من اکانت رو برای فروش نرم افزار می خوام.
دوست عزیز حواست باشه
اگه دقت کرده باشی متوجه میشی که این کشورهای گروه آخر که امارات هم جزوشون هست فقط Send دارن
یعنی شما فقط میتونی از اکانتت به اکانت دیگه پول بفرستی ولی نمیتونی از یه اکانت دیگه پول بگیری

بالا