برگزیده های پرشین تولز

خودرو جدید به روایت تصویر: Samand Soran

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
12_8511180745_L600.jpg

1481.jpg

1483.jpg

1484.jpg

1487.jpg

248502_orig.jpg

5_8511180745_L600.jpg

vahid_persian

کاربر فعال مالتی مدیا
کاربر فعال
لایک‌ها
0
;) i

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
حالا این آشغال رو قراره چند به ما بفروشن ؟

حتما کم کمش برای این حلبی باید 20 میلیون بدیم

athar

Registered User
لایک‌ها
8
بلاخره تونستن چراغ عقبش رو قشنگ کنن. به نظرم پشتش قشنگ شده, هرچند نمای کامل نیست. اما از توش انتظار بیشتری داشتم.
جلو پنجرش هم قشنگ شده, ولی شبیه به یه ماشین که الان اسمش یادم نیست شده. فکر کنم یه مدل کادیلاک بود!

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این چطوره ؟
iran_khodro_samand_coupe.jpg

athar

Registered User
لایک‌ها
8
حالا این آشغال رو قراره چند به ما بفروشن ؟

حتما کم کمش برای این حلبی باید 20 میلیون بدیم
ایرانی ها همه همینطور هستن! هر چیزی رو که میبینن بدون اینکه کوچکترین اطلاعاتی راجع بهش داشته باشن میگن "نه به درد نمیخوره, آشغاله و مفت نمیارزه" و از این چیزا!
یه زمانی از محصولات خارجی /حتی اگه منظور از خارج پاکستان باشه!/ تعریف میکردن, اما الان جنسهای مرغوب اروپایی رو هم قبول ندارن!!
جای چیز داره! آها! تاسف!

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
ایرانی ها همه همینطور هستن! هر چیزی رو که میبینن بدون اینکه کوچکترین اطلاعاتی راجع بهش داشته باشن میگن "نه به درد نمیخوره, آشغاله و مفت نمیارزه" و از این چیزا!
یه زمانی از محصولات خارجی /حتی اگه منظور از خارج پاکستان باشه!/ تعریف میکردن, اما الان جنسهای مرغوب اروپایی رو هم قبول ندارن!!
جای چیز داره! آها! تاسف!
بابا دیگه اینطورام نبود. کی مردم از جنسهای پاکستانی تعریف می کردن؟
اینطور که میگن تا 40 سال پیش تو این مملکت کسی حتی به جنسهای ژاپنی هم محل نمیذاشت، که البته اون موقع چندان هم مرغوب نبودن... تا همین 10-12 سال پیش هم ملت به ماشینهای دوو و هیوندای کره ای میگفتن لگن. یادمون که نرفته...

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
جای چیز داره! آها! تاسف!
8.gif

athar

Registered User
لایک‌ها
8
من به واقعیت کاری ندارم. واقعیت واقعیته و نمیشه اونو رد کرد. اگه اون زمان ژیان ماشین خوبی بود و مثلا دوو ماشین بد...... اگه اینطور بوده که خب بوده. توش شکی نیست! اما اینکه من بیام بگم فلان جنس بده با اینکه خیلی هم خوبه نشونه ی یه اخلاق بسیار گند ایرانی هست. وقتی فلان فیلم که خیلی هم عالی کار شده و توی جهان کلی ریتینگ داره رو یه ایرانی میبینه و میگه چرت و پرته...... اینه که روی اعصاب من راه میره!! :lol:
فرض بگیرید ایران خودرو تابحال هر ماشینی ساخته اصلا آشغال محض بوده!!! حالا یه محصول جدید اومده بیرون. وقتی من ازش هیچی نمیدونم بیام بگم آشغاله ........ این یعنی چی؟ یعنی همون اخلاق گند ایرونی! اسمایل چشمک چی بود؟! امیدوارم این باشه: ;)

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
جای چیز داره! آها! تاسف!

طوری می گی پاکستان که انگار کم جایی هست در واقع کشوری هستش که دنباله رویه راه هندوستان و طی طریق کنه چین ! هست

این ماشین هم یک کاریکاتور ماشین خارجیه با این تفاوت که یه عده ابله بدون اینکه اطلاع کاملی داشته باشند یه

تغیراتی تو اون ماشین خارجی دادند که موجب شده از قابلیت هاش کم بشه حالا هم اسمشو گذاشتن سمند !

واقعا بهتر بود اسمشو می گذاشتند سمندر

ولی بهر حال اینم افتخار ملی ! اگر به این چیز ها ننازیم که هویت ملی مونو باید زیر آب پیدا کنیم ;)

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
طوری می گی پاکستان که انگار کم جایی هست در واقع کشوری هستش که دنباله رویه راه هندوستان و طی طریق کنه چین ! هست

این ماشین هم یک کاریکاتور ماشین خارجیه با این تفاوت که یه عده ابله بدون اینکه اطلاع کاملی داشته باشند یه

تغیراتی تو اون ماشین خارجی دادند که موجب شده از قابلیت هاش کم بشه حالا هم اسمشو گذاشتن سمند !

واقعا بهتر بود اسمشو می گذاشتند سمندر

ولی بهر حال اینم افتخار ملی ! اگر به این چیز ها ننازیم که هویت ملی مونو باید زیر آب پیدا کنیم ;)
8.gif

Abolfazl-R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جای چیز داره! آها! تاسف!

شما هم عادت دارين توسري بخورين ...
اين با قيمت 11 مليون و 700 مي شد يه ماشين زيبا نه بالاي 14 مليون

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
شما هم عادت دارين توسري بخورين ...
اين با قيمت 11 مليون و 700 مي شد يه ماشين زيبا نه بالاي 14 مليون
من نگقتم خوبه یا بده
و بخو ام اینقدر پول بدم مطمئن باش سمند نمیگیرم
من تایید کردم منظورم این بود که:
تا وقتی چیزیو نگرفتی باهاش کار نکردی و از نظر فنی برسیش نکردی الکی حرف نزن و اصلا نگفتم خوبه یا بده
اطهر هم نگفت خوبه یا بده گفت الکی دوست داریم زرتی فقط اظهار وجود کنیم
ممکنه این ماشین واقعا آشغال باشه
واقعا متاسفم که آدمایی هستن که حتما باید براشون قصه بگی تا متوجه بشن و نمیتونن یه ذره فکر کنن و منظورو بگیرن

sascovach

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
قشنگ تر شده به نظر من

جناب اطهر با ایشون (رستم) بحث نکن که به جایی نمیرسی مطمئن باش

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
این که بدنش همون جگوار که *یده شده توش.
داخلش هم که فقط خدا میدونه چه خبره.