برگزیده های پرشین تولز

نمایان شدن تمام فیلمها وعکسها در گالری N70

A.raiden

Registered User
لایک‌ها
0
آقایون سلام.
من یه گوشی N70 دارم. هر فیلم و عکسی که داخل حافظه داشته باشه رو تو گالری-توی قسمت Images & Video نشون میده. فرقی هم نمیکنه که عکساتو تو کدوم فولدر ریخته باشی.

حالا روم به دیوار اگه چندتا عکس یا فیلم خفن داشته باشم که نخوام توی قسمت Images & Video نشون داده بشه باید چیکار کنم؟

البته میتونم یه برنامه مثل Advanced Device Locks بریزم که رو گالری پسورد بزارم ولی نمیخوام اینجور تابلو باشه.

میخوام یه جوری باشه که اون فایلهای شخصی از یه راه دیگه قابل دیدن باشن و تو گالری نشون داده نشن.

اگه دوستان راه خوبی بلدن لطفا راهنماییم کنن

راستی اگه قبلا تو این فروم تاپیک مفصلی در مورد سکرت کدهای گوشیهای نوکیا زده شده - آدرس اون تاپیک رو هم بدین ممنون میشم. اگرم چنین تاپیکی نداریم که هیچی
مرسی​

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
این مشکل رو همه گوشی های سیمبین نوکیا از 6630 به این ور دارن...من واقعا نمیفهمم چه جور فکری کردن گفتن همه با هم نشون داده بشه؟

شاید یکی 2 هزار تا عکس داشت تو گوشی ....اینجوری که دیگه گالری میمیره تا بخواد باز شه و کار کنه....حالا این به کنار حداقل یه option میزاشتی که ادم مشخص کنه فقط محتویات یه فولدر رو نشون بده نه همه رو با هم ...

عجیبه واقعا...

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با کد کارت راه نمیوفته باید دنبال برنامه باشی. البته من چون زیاد از اینجور عکسها ندارم دنبالش نبودم! ولی میدونم که برای N70 چند تا برنامه هست برای اینجور کارا

Carl_Johnson

Registered User
لایک‌ها
0
تنها راهش اینه که با یه فایل منجر اونها رو هیدن کنی

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1
تنها راهش اینه که با یه فایل منجر اونها رو هیدن کنی

شما از كدوم فايل منجر استفاده مي كني؟
من از Fileman استفاده كردم و يه فولدر جديد ساختم ولي در كمال تعجب دوباره عكس ها رو تو گالري نشون ميده:wacko:
چطوري با فايل منيجر ميشه يه فولدر رو هيدن كرد؟؟

Carl_Johnson

Registered User
لایک‌ها
0
شما از كدوم فايل منجر استفاده مي كني؟
من از Fileman استفاده كردم و يه فولدر جديد ساختم ولي در كمال تعجب دوباره عكس ها رو تو گالري نشون ميده:wacko:
چطوري با فايل منيجر ميشه يه فولدر رو هيدن كرد؟؟
من از y-browser استفاده می کنم
مال منم اینجور شده بود که جای فایلها رو عوض کردم (ریختم توی یه فولدر دیگه) درست شد
یا می تونید فایلها رو rename کنید

Carl_Johnson

Registered User
لایک‌ها
0
در ضمن احتمالا این مشکل اینجوری حل می شه:
وقتی فایلها رو می ریزین روی گوشی قبل از اینکه توی گالری برین باید فایل ها رو هیدن کنید
اما اگه گالری رو قبل از عمل هیدن کردن باز کردین باید بعدش فایل رو یا جابجا کنید یا rename

mahyar2020

کاربر فعال
لایک‌ها
1
در ضمن احتمالا این مشکل اینجوری حل می شه:
وقتی فایلها رو می ریزین روی گوشی قبل از اینکه توی گالری برین باید فایل ها رو هیدن کنید
اما اگه گالری رو قبل از عمل هیدن کردن باز کردین باید بعدش فایل رو یا جابجا کنید یا rename

ممنون،‌ولي نگفتي چطوري ميشه يه فولدر رو هيدن كرد؟؟

A.raiden

Registered User
لایک‌ها
0
با کد کارت راه نمیوفته باید دنبال برنامه باشی. البته من چون زیاد از اینجور عکسها ندارم دنبالش نبودم! ولی میدونم که برای N70 چند تا برنامه هست برای اینجور کارا

عزیز دل برادر. من آدرس کدهای نوکیا رو واسه دونستن میخوام نه به خاطر مشکل گالری

ضمنا دوستان اگه لینکی برای دانلود Y-Browser دارن اینجا قرار بدن تا همه استفاده کنند
متشکرم

Carl_Johnson

Registered User
لایک‌ها
0
عزیز دل برادر. من آدرس کدهای نوکیا رو واسه دونستن میخوام نه به خاطر مشکل گالری

ضمنا دوستان اگه لینکی برای دانلود Y-Browser دارن اینجا قرار بدن تا همه استفاده کنند
متشکرم
برنامه رو اینجا میتونید پیدا کنید

mahyar2020

کاربر فعال
لایک‌ها
1
بالا