برگزیده های پرشین تولز

يه كمك براي خريد دوربين

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
سلام دوستان
من يه دوربين نيمه حرفه اي يا حرفه اي
آخرين قيمت 750 هزار با تمامي امكانات
زوم اپتيكال بزرگ حداقل 12x وترجيحا كانن ميخوام
كسي هست راهنماييم كنه ؟
اگه شد قابليت اتصال لنز هم داشته باشه

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
اگه حرفه ای میخوای پس چرا خودتون یه دوربین کامپکت انتخاب کردین ؟؟ برید تو تاپیک لنز و dslr تو همین صفحه و مشخصات و امکانات دوربینهای دی اس ال ار رو بخونید.

در ضمن عزیزم اگه دوربین دی اس ال ار بخوای یا در واقع بخوای لنزشو بقول خودت عوض کنی پس چرا دوربین اس 3 ای اس رو انتخاب میکنی ؟؟باید بدونی که دوربینهای دوربینهای کامپکت قابلیت تعویض لنز ندارن و دوربینهای دی اس ال ار هم زوم ندارن و برای اینکه بتونی زوم کنی باید لنز تله زوم بخری براش. اگه چیزی معادل 12 ایکس بخوای باید یه لنزی برداری که 300 میلیمتر باشه فاصله کانونیش که با کراپ فاکتوری بشه 450 و حدود 11.5 ایکس زوم کنه. در کل باید اطلاعاتتون رو بیشتر کنی . اگه دوربین کامپکت میخوای با این ویژگی ها همینی که انتخاب کردی عالیه با قیمت 390 هزار تومن. اگه دی اس ال ار اماتور میخوای دی 50 نیکون 350 دی الان همین 700 هزار تومن هستن ، البته با لنز کیت خودشون. الان این دوتا فوقالعاده عالی هستن و خیلی فروش کردن ، الان دی 40 نیکون هم با قیمت باور نکردنی 760 هزار تومن تازه اومده و برای یه تازه کار فوقالعادس چون هم کوچیکه و هم در ال سی دیش اطلاعات عکاسی رو میزنه و برای کسانی که نمیتونن با دقت تو ویو فاینر رو ببینن یا از دیسپلی خوششون نمیاد خیلی جالبه 400 دی کانن هم ویژگی های منحصر بفردی داره از جمله تمیز کننده خودکار سنسور . هر دو مدل اخر خیلی کامپکت و کوچیک شدن و بدنه خیلی کلیری دارن و هر دوشون تو شب و با ایزو اسپید عالی عکاسی میکنن . اما فکر میکنم شما لازمه یکم انجمن رو اول مطالعه کنید بعد برای انتخاب اقدام کنید. موفق باشید.

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
باز كسي نظري نداره ؟
يا با چه گارانتي و كجا بخرم ؟ ؟
البته من آمل(مازندران) زندگي ميكنم.تهران هم امكانش هست بيام بخرم

ramin_njf

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
باز كسي نظري نداره ؟
يا با چه گارانتي و كجا بخرم ؟ ؟
البته من آمل(مازندران) زندگي ميكنم.تهران هم امكانش هست بيام بخرم

اقا ارسلان کامل ولی سنگین توضیح دادن

من راحتت میکنم اگه میخوای عکاسی حرفه ای شروع کنی با این پول یکی از همین دوربینهایی که

اقا ارسلان معرفی کردن بگیر ولی بدون که راه سخت و پر خرجی در پیش داری چونکه باید لنز بخری

اما اگر میخوای خیلی خودمانی وراحت عکاسی کنی و نیمه حرفه ای و در حد اشنایی با تکنیکهای عکاسی

کار کنی بهتره یه شبه اس ال ار بخری که یکی از بهترینها فوجی 9600 هست یا نهایتا کانن اس 3 ای اس

بگیر که زوم و کارایی خوبی داره

من اگر بودم دوربین رو در تهران میخریدم هم قیمت مناسبه هم خدای نکرده گارانتی بهتر جوابگو هست

بالا