برگزیده های پرشین تولز

تاپیک شایسته فیلم و سینما

با کدوم تاپیک بیشتر حال می کنید؟

• سریال افسانه شجاعان

Votes: 30 30.0%
  • معرفی انیمیشن های قدیمی و جدیدی دنیا

Votes: 46 46.0%
  • مجموعه عکسهای سریال های اروپایی

Votes: 11 11.0%
  • جواهری در قصر

Votes: 41 41.0%
  • دوبلرهای و گویندگان

Votes: 6 6.0%
  • آخرین اخبار هالیوود

Votes: 10 10.0%
  • راز گنج پنهان

Votes: 7 7.0%
  • افسانه عقابهای مبارز

Votes: 9 9.0%
  • عصر بخیر دراکو

Votes: 4 4.0%
  • سینمای هند

Votes: 1 1.0%

• Total voters
    100
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان دشمنان عزیز به مناسبت نزدیک شدن به پایان سال رای گیری برا برسی عملکرد تاپیکها روبنا به رسمی که هومن جان گزاشت و در اون سال برخوردهایی هم پیش اومد!:lol: شروع می کنیم !تاپیکهایی که صاحبشون دوست نداره تو رای گیری باشن یا فعلن غیر فعالن رو از رای گیری خارج می کنیم!در ضمن ممکنه تاپیک تخصصی و جالب تو رای گیری رای نیاره که خوب !پیشاپیش از اون تاپیک معذرت می خوایم!;)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
تاپیک افسانه شجاعان
برنده دوره قبل بیشترین تعدا دپست درتاپیکهای تخصصی !دارای چند یوئزر چینی اوریجینال!توسط afc کبیر و دوستانش مانند رکس و شینوبی تشکیل شد!به نوعی پدر تمام تاپیکهای شرقیست و بناینگزاران همه انها توسط این تاپیک جذب شده اند!پرشیانای کبیر در گسترش ان نقش کلیدی داشته!

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
انیمیشنها
قبل از دیدن این تاپیک اطلاعات من در مورد انیمیشنها بسیار کم بود!
تاپیک انیمیشنها توسط بابک کینگ از همکاران فروم پی سی ورد ایجاد شد وتوسط یوزرهایی با اواتور انیمشنی مثل ساحل و ویلی گسترش یافت تا روزی از روزها خواهر لینخو پا به تاپیک گزاشت و تحولی شگرف در عرصه انیمیشن بوجود امد(این تاپیکو با تاپیک بابک جان در پی سی ورد(که من جزو علاقمندانشم!) مقایسه کنید!
برترین انیمشن برسی شده(کینشن!)
این تاپیک نیمه چینی نیمه غربی قوی ترین بخش مافیای دانلود فیلم سریال رو از طریف سرانش مثل لرد سیاه 0(ارتباط مرگ خوارها با مافیا هم باید برسی بشه!) دانیل و.........اداره می شه!!اگر این تاپیک با همین سرعت پیش بره رکورد تعداد پست افسانه شجاعان رو میشکنه!

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
به نظر من مجموعه عكس هاي بازيگران زن ايراني نيز مي بايست جزو اين ليست قرار مي گرفت .

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
;) تاپیک جواهری در قصر
این تاپیک شاخه ای دیگه از مافیای دانلود سریاله که توسط شنگو ملکه گروه شیطانی افتتاح شد و توسط رکس گسترش یافت و البته یکی از بختهای کسب رتبه اوله!

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
مجموعه عکسهای سریالهای اروپایی!
تاپیکی با 110000بازدید کننده شامل عکسهای سریالهایی مثل پرستاران مامورین مخفیو... قدمت بیش از یکسال !یکسال قبل بین گروهی از یوزرها توافق شد که تمام سریالهایی غربی در یک تاپیک برسی بشه!;)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
اخرین اخبار هاليوود!
جالب ترین تاپیک خبری در بخش فرهنگ و هنر !
توسط ازاده عزیز افتتاح شد!

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
تاپیک افسانه عقابها!تاپیکی که مشت محکم به دهان صدا و سیما کومبید روشن گر راه بقیه شد!عاشق روژه و بفیه دوستانی که فعلا کم میان نقش به سزایی داشتن!منم اولین بار اونجا با گروه شیطانی و شنگو ریس دونفان اشنا شدم!;)

عصر بخیر دراکو!تاپیکی در جهت برسی هری پاتر!;)

amirhvr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
loogoo.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
تاپیک انیمیشنها توسط بابک کینگ از همکاران فروم پی سی ورد ایجاد شد وتوسط یوزرهایی با اواتور انیمشنی مثل ساحل و ویلی گسترش یافت تا روزی از روزها خواهر لینخو پا به تاپیک گزاشت و تحولی شگرف در عرصه انیمیشن بوجود امد
:blush:
این تاپیک نیمه چینی نیمه غربی قوی ترین بخش مافیای دانلود فیلم سریال رو از طریف سرانش مثل لرد سیاه 0(ارتباط مرگ خوارها با مافیا هم باید برسی بشه!) دانیل و...
برادر شينوبی و سپهر و روزبه، خواهر ين ين و ساحل و ... :happy:

مرگ خوار؟ :blink::blink:

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
:blush:
برادر شينوبی و سپهر و روزبه، خواهر ين ين و ساحل و ... :happy:

مرگ خوار؟ :blink::blink:
مرگ خوارها پيروان لرد سياه در كتاب هري پاتر هستندكه آلبوس دامبلدور را به قتل رساندند!;) (شايد اين تبهكاران دنيا جادوگران (هري پاتر يك فانتزي فوق العادست!) از اشيرينگ انيميشن براي پول شوي استفاده مي كند !)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
من به
انیمشنها
افسانه شجاعان
واخبار هالییود رای دادم!;)

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
یه گزینهء هیچکدام هم میذاشتی بد نبود!
این بخش خیلی که وقته بیش از حد کنترل فعال شده، اما به هیچ وجه پویایی سابقش رو نداره. اکثر تاپیکها شدن در مورد سریالهای یه نواخت و خسته کننده چینی و ژاپنی... اه...

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
خب شما فعالش کن ياشار جان
wink.gif
منظور من این نبود که فعال نیست، اتفاقاً برعکس:
این بخش خیلی که وقته بیش از حد کنترل فعال شده، اما به هیچ وجه پویایی سابقش رو نداره.
الآن 90 درصد تاپیکا در مورد سریالهای تلویزیونی ژاپنی و چینیه. علتش هم اینه که از سال گذشته تا حالا یه عده مثل همین برادر شیان خودمون که به اینجور مباحث علاقه مند بودن، اقدام به شروع بحثهای این مدلی کردن. بعداً از همین طریق تعداد زیادی یوزر علاقه مند به این جور تاپیکا وارد پرشین تولز شدن، تا اونجا که الآن بسیاری از کاربرای پی تی از یوزر نیم هایی با اسمها و آواترهای خاور دوری استفاده می کنن و طرفدار پر و پاقرص اینگونه مباحث هستن.
خلاصه اینکه لآن به جایی رسیدیم که تمام بخش فیلم و سینما در اشغال اینجور تاپیکهاست...

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
یه گزینهء هیچکدام هم میذاشتی بد نبود!
این بخش خیلی که وقته بیش از حد کنترل فعال شده، اما به هیچ وجه پویایی سابقش رو نداره. اکثر تاپیکها شدن در مورد سریالهای یه نواخت و خسته کننده چینی و ژاپنی... اه...

بخش فیلم سینما اینجا در همه موارد سر تر از بخش فیلم سینما بیمس یا پی سی یا بقیه فروم هاست!در ضمن اظهارات جنابلعالی بسیار شبیه دوستان مخالف سریالهای چینیه که بعد از اینکه در بهم ریختن اینجا ناکام موندن !رفتن بیمس و هر چند وقت یکبار یوزرا رو بر علیه ما علاقه مندان مشرق زمین تحریک می کنن!چه در مورد انیمیشن چه هرنوع چه سریال غربی و شرقی و چه در مورد فیلم های سینمایی هم تاپیکها وهم معلومات بچه های بخش فیلم وسینما به مراتب بالاتر از بقیه فروماست!;)

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
بخش فیلم سینما اینجا در همه موارد سر تر از بخش فیلم سینما بیمس یا پی سی یا بقیه فروم هاست!در ضمن اظهارات جنابلعالی بسیار شبیه دوستان مخالف سریالهای چینیه که بعد از اینکه در بهم ریختن اینجا ناکام موندن !رفتن بیمس و هر چند وقت یکبار یوزرا رو بر علیه ما علاقه مندان مشرق زمین تحریک می کنن!چه در مورد انیمیشن چه هرنوع چه سریال غربی و شرقی و چه در مورد فیلم های سینمایی هم تاپیکها وهم معلومات بچه های بخش فیلم وسینما به مراتب بالاتر از بقیه فروماست!;)
من نمی دونم تو چرا هر کسی بر خلاف عقیدهء شخصیت حرف میزنه فوری انگ تحریک و به هم ریختن جو فروم بهش می زنی. ضمناً از وقتی از بلک مایس بن شدی همیشه طوری جلوی من اینجا رو با بلک مایس مقایسه می کنی انگار که من ادمین اونجام یا اینکه من دستور اخراجت رو صادر کردم.
تو گفتی بیاین تو تاپیک نظر بدید، منم نظرم رو گفتم. حالا مشکل کجاست؟ مگه من خدای ناکرده گفتم بچه های اینجا بی معلوماتن و هیچی نمی دونن؟ فقط گفتم از این جور تاپیکا خوشم نمیاد.. یعنی 100 درصد نظر شخصی خودمو گفتم....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا