برگزیده های پرشین تولز

پشتیبانی مزخرف مخابرات تا کی ادامه داره ؟؟ : مدت انتظار 14 دقیقه و اجبار به انتخاب محابرات

techboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خیلی واسم جای تعجب داره ! این سرویس ADSL مخابرات چرا داره اینجوری میکنه ؟؟ جناب وزیر ارتباطات که اون همه ادعای 20 برابر کردن سرعت اینترنت رو دارید نیاز به سرعت بالاتر نداریم همین سرویس های فعلی رو استاندارد کنید کافبه ! چه معنی داره از هر 100 بار که زنگ میزنی مخابرات 100 بارش هم امکان نداره زیر 8 دقیقه منتظرت بذارن ! خداییش تا کی قراره ادامه داشته باشه ؟ من الان 2 سال بیشتره از مخابرات ADSL دارم و عین دو سال هم همینجوری بوده ! واقعا خیلی سخته که این کارو کنن ؟؟؟؟ که چند تا پرسنل اضافه کنن که ملت انقدر منتظر نمونه ؟؟

و مورد جالب دیگه ! توی منطقه ی کرمی مخابرات ! جناب مخابرات گرامی همه رو مجبور میکنه از خودش اینترنت بگیرند و هر سرویسی مثله شاتل یا پار آنلاین یا ... زنگ میزنم میگه مخابراتتون بسته و به مخابرات که هم که زنگ میزنم میگه فقط از خود مخابرات میتونین بگیرین و لفظ فعلا رو هم به کار میبرن در حالی که الان بیشتر از 1 ساله که این اتفاق افتاده !!! کسی پاسخگو نیست ؟؟؟ بحثه اینه که مخابرات میگه من زورم میرسه پس زور میگم ؟؟؟ خداییش اقا من دیگه نمیخوام سرویس مخابرات رو ! الان میخوام از جای دیگه بگیرم اما مخابرات نمیذاره !!! کجا میتونم شکایت کنم ؟؟ کجا پیگیری کنم این مورد رو ؟؟؟؟

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
شما فهمیدی به ما هم بگو. مرجع شکایت ما خودش داره این کار رو می کنه، مثل اینه که از قصاب محلتون بری به خودش شکایت کنی. خونه ما هم همین مشکل رو داره. تازه از اون بدتر، فقط مجبوریم طرح زرین رو بگیریم، حتی به خودشون زحمت ندادن برای مخابرات محله ما بیان باقی طرح ها رو هم ارائه بدن. من که شدیدا ناراضی هستم، چاره ای هم ندارم. وایمکس مبین نت هم که افتضاح شده، ایرانسل هم این قدر شلوغ شده که بعضی (اکثر) اوقات سرعتش به زیر حد دایال آپ می رسه.

techboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
حاجی یعنی منظورت اینه که حرفی که زدم درسته ؟؟ یعنی مخابرات غیر مستقیم داره میگه چون من میتونم بهتون زور بگم و زورشو دارم پس زور میگم کی میخواد جلومو بگیره ؟؟؟
واقعا هیچ نهاد قانونی نیست که بشه از محابرات شکایت کرد ؟؟؟ یا حداقل جایی که مسئولین خودش وجود داشته باشن بشه ارتباط داشت

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
داداش از یه نهاد دولتی چه انتظاری داره؟پشتیبانیش وحشتناکه
باید خدا خدا کنی که مشکلی برات پیش نیاد که دیگه هیچی

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
خب بله دیگه. یه اداره بازرسی داره که مال خود مخابرات هست. مرجع دیگه ای که شکایت آدم رو جدی بگیره سراغ ندارم. تازه تلفن ما رو سال ها پیش بدون خبر خطش رو عوض کردند و فیبر نوری کردند، بعدش هم یک سال گذشت تا همین اینترنت درپیت رو روش بدن. بعد هم که تازه دادند، باید هر بار می خواستی مبلغش رو بدی، بری بانک ملت، بعد رسیدش رو ببری توی مرکز مخابراتی تا تمدید بشه. من رفتم همون جا یه شکایت نوشتم که این چه وضعیه، مثلا سرویس اینترنته، نباید یه پرداخت آنلاین داشته باشه؟ بعد یکی از کارمندا می گه این جا ایرانه! منم گفتم کم همتی خودتون رو به پای ایران نگذارید.

ARTAS

Registered User
لایک‌ها
382
من فکر میکنم این تعداد نفرات در صفی رو که وقتی زنگ میزنی پشتیبانی میگه دروغه و رندوم خودشون گذاشتنش خلاصه اگه پشتکار داشته باشی و صد بار زنگ بزنی و به همسایه ها آش نظری بدی شاید بتونی پشتیبان رو پیدا کنی جالبش اینه که مثلا الان زنگ میزنی میگه 30 نفر در صف بعد بلا فاصله قطع کردی دوباره زنگ میزنی میگه 8 نفر در صف!!!! جالب ترش هم اینجاست که وقتی تو انتظار میمونی وقتی نوبتت میرسه ارتباط قطع میشه !!! و باید دوباره تماس بگیری و بری تو صف.

Ali'

Registered User
لایک‌ها
346
این قسمت دیگه آخرشه که باید دوباره بری تو صف بعد 20 دقیقه منتظر موندن
برای من پیش اومد این موضوع واقعا آخرش دیگه

mehdi.a1234567

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان.آقا من اینترنت محدود مخابرات دارم یکی دو روزه بدون شناسه کاربری و رمز (منظورم همون شناسه و رمزی هست که موقع کانفیگ کردن مودم وارد باید وارد کنیم) به اینرنت متصل میشم و از اکنت خودمم اصلا حجمی کم نمیشه.حالا سوالم اینه که به نظر شما مخابرات متوجه این قضیه نمیشه میترسم بعدا همه این دانلودای مفتی رو بنویسن به حسابم؟واسه خودمم خیلی عجیبه آخه چه جوری میشه بدون شناسه و رمز به اینترنت متصل شد.به نظر شما به مخابرات اطلاع بدم البته میدونم که این کار خیلی احمقانه به نظر میاد

بالا