برگزیده های پرشین تولز

فروش تلویزیون ال سی دی سونی LCD SONY 46CX520

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
دوستان بسته بندی شد و اماده ارسال و دلیل کج ایستادن هم نبود یکی از پیچ هایه پایه هست که نصاب نصب نکرده
b4cb20b72abc73774e8100496c075112.jpg
4812b248d91e0ebe55850cfc260ed8ea.jpg

فقط ۳۵تومن دادم پلاستیک حباب گیر فیبر جوری بستم که ۱روز باید باز کنی فقط

عجب بسته بندی شیکی :)
تی وی توسط بنده خریداری شد .
ممنون از دوست خوبم

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
سلام دوستان
این ال سی دی مال خودمه میخام بفروشم عکسم تا شب میزارم قیمت پیشنهادی هست یکم کج وایمیسته مال پایه پشتش هست که بد بسته شده باید باز بشه و قشنگ جابزنید کارتنم نداره
لینک محصول
http://www.banehkharid.ir/product_info.php/products_id/21/pname/تلویزیون-ال-سی-دی-سونی-LCD-SONY-46CX520
مشاهده پیوست 687567

ae87b8de91050e5e0408548f2c6adfd3.jpg
1dadac7a573f0b4a44586252c4bf2fd7.jpg
ab35461da33914187090063fdff7b97a.jpg
7fa6e421a0ed808fe8bd3e6621cb8cce.jpg
17b5f16dc461aae1551078ea220341a7.jpg
تلوزیون توسط بنده با هماهنگی قبلی که از 4 روز پیش انجام داده بودیم خریداری شد
تشکر از فروشنده محترم

MaysaM321

Registered User
لایک‌ها
44
چه هماهنگی ای قربونت که امروز فروشنده بی خبر بود. تی وی برا فردا صب رزرو شده واس ما.

4li2afm

Registered User
لایک‌ها
164
فروخته شد يانه؟

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
چه هماهنگی ای قربونت که امروز فروشنده بی خبر بود. تی وی برا فردا صب رزرو شده واس ما.
دوست عزیز قابل شمارو نداره ولی بهتره برین صفحه اول ببینید چن روز پیش من تو تاپیک قیمت داده بودم و البته بعدش هم پیام دادم خدمتشون والبته تماس گرفتم و البته مبلغ رو هم به حساب دوستمون واریز کردم.

MaysaM321

Registered User
لایک‌ها
44
كي واريز كردي عزيز
شما كه رو هوا گفتي 1300 رفتي...ديدي هيشكي نميخوادش بيخيال شدي
حالا كه ديده طالب زياد داره پريدي وسط دنبال زنبيلت ميگردي
امروز ساعت 6 با استارتر صحبت كردم
اين امضاي 4li2afm تو كل عمر كثيفش يه حرفه درس حسابي زده بوداااا

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
اقا میثم داداش من با شما تلفنی صحبت کردم حتی رفتم باربری براتون سوال کردم
شما گفتی فردا اگه چکم پاس شد واریز میکنم من که قولی ندادم به شما اخه منم فکر کردم نمیخاییش دیگه بلخره پشیمون شدی بلا فاصله نفر قبلی تماس گرفتن گفتن من الان واریز میکنم شماره منم از چند روز پیش داشتن

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
كي واريز كردي عزيز
شما كه رو هوا گفتي 1300 رفتي...ديدي هيشكي نميخوادش بيخيال شدي
حالا كه ديده طالب زياد داره پريدي وسط دنبال زنبيلت ميگردي
امروز ساعت 6 با استارتر صحبت كردم
اين امضاي 4li2afm تو كل عمر كثيفش يه حرفه درس حسابي زده بوداااا
دوست خوبم من به قول شما بز خر و یجورایی ادم بی شخصیت !!!ولی شمایی که لطف میکنی این کلماتو بکار میبری یه لطفی کن قبلش به حرفو نصیحتو ناسزاهات توجه کن بعد نثار هر کسی که واسه خودش شخصیتی داره بگو!!!
شما که خریدار قطعی بودی باید توی تاپیک کامنت میزاشتی نه توی پیام خصوصی !!!
اینکه شما چی درمورد دیگران فکر میکنی مهم نیست چون نظر شماست
در اخر هم اگه ناراحتتون کردم شرمنده
حق نگهدار

Last edited:

MaysaM321

Registered User
لایک‌ها
44
@core i5 شما كه قطعي بودي تو اين چار روزي كه در حال مزاكره بودي چرا كامنت نزاشتي دوست محترم يهو وسط معاملمون پاپاپ زدي اومدي بالا
چرا حرف تو دهن آدم ميزاري اين چيزا به قول من ني كه. خوبه كله پست منو كوت كردي فدات شم فحش نا سزا و بزخر و اين چيزا از كجا در اومد.
سنگينترينشو كه با آقامون بودم شما راحت باش

استارتر جان قول ندادي ولي همه چي رو به صب موكول كرديم
حرفي از نياز مالي و اين داستانا نزدي
منم چيزي نگفتم بوي انصراف بده
حداقل بعدش مشتري دس به نقد پيدا كردي بم زنگ ميزدي

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
قرار نیست من بیام به شما اطلاع بدم
بعدشم رفیق من با استارتر هماهنگیام از چند روز پیش بوده اونم طوری که ایشون تو تاپیک زدن 1200 مشتری داره منم نوشتم 1300 خریدارم وبعد از اون مرتب ومداوم پیگیر بودم
مورد بعد اینکه شما میگی پریدم وسط ایشون گفتن اگه بالاتر کسی نبود مال شما ولی شمایی که الان اومدی ونوشتی خریدار قطعی بودی کجا نوشتی که خریداری؟ اگه پیام خصوصی ملاک نیست پس کامنت تو تاپیکت کو ! من خریدار بودم ومرتب هم پیگیر اینو اگه لازم باشه توی پ خ ها میتونم اینجا قرار بدم تنها وتنها مشکلی که سر راه مون بود و استار تر محترم حلش کردن نحوه ارسال و بسته بندی ایمن بود همین.

MaysaM321

Registered User
لایک‌ها
44
من ازتون عذر ميخوام ابدا فكرشو نميكردم استارتر عزيز اين حركتو پياده كنه بيشتر از دست ايشون دلخور بودم. نميدونستم باس تا صب باهاشون پاي تلفن مينشستم كه يه وقت فك نكنن من منصرف شدم.

خوب وقتي تشريف برديد 30 تومن خرج كرديد تا دل خريدار اصلي رو بدس بياريد ديگه مارو چرا قاطي ماجرا كرديد

دوست عزيز شما گفتي الان ميتوني منم گفتم نه چك وامم پاس ميشه صب واريز ميكنم حرفي از اما اگر نشد
متاسفانه فروش جنستون از آبروي خريدار خيلي مهمتر بود كه 10 نفرو استدباي نيگه داشتي

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
دوست عزیز منم تا کی معطل شما بمونم ببینم چکت پاس میشه یا خیر لازم نکرده بود با من تا صبح حرف بزنید شما بیعانه میدادید یا میگفتین نگرش دار برایه من اقا شما اصلان چنین حرفی زدید گفتید فردا چک پاس میشه زنگ میزنم ایا غیر این حرف زدید یارو اومد تو خونه تی وی دید گفت برم الان پول کارت به کارت کنم رفت دیگه نیومد بعد من رو حرف چک شما تا کی صبر میکردم

kanon-7103

Registered User
لایک‌ها
34
ال سی دیه بانه ای که حتی اسارتر نمیدونه گیرنده دیجیتال داره یا نه! (نداره) اینقدر دعوا نداره که...

MaysaM321

Registered User
لایک‌ها
44
ال سی دیه بانه ای که حتی اسارتر نمیدونه گیرنده دیجیتال داره یا نه! (نداره) اینقدر دعوا نداره که...
نه عزيز دعوا چيه گردو خاكه نوشتاري مارو نبين... ولي به يكي قول داده بوديم خوب دمه قسمت گرم ديگه....جوش نخورد. كلا ببخشيد اول بهتر از غلت كردمه آخره:eek:
همون لحظه نوشتن هم در ماتهم عروسي بود كه به من نرسيد اين تي وي فوق العاده عالي :general707:
كلن درگيري رو 2س دارم چه لفظي چه چتي چه فيزيكال چه فوتي چه جرحي كلا 2س دارم:general208:

چنتا نكته رو عنوان كنم بدرد صاحاب آينده اين تي وي شگفت انگيز ميخوره بنده خدا از صب درگير بوده فك كنم الان رفته برا عصرونه برميگرده ايشالا تآخر شب آنپك تيوي جديدش تموم ميشه
1.اين دسگا به احتمال 99.99 درصد ماله خوده استارتر نبوده و تو بانكي بنگايي بقالي جايي استفاده ميشده و جناب استارتر عزيز هم 99.99 درصد دروغ نميگه:confused:
2.اگه نخواي رو براكت بزاريش به احتمال 99.99 درصد رو پايش صاف نخواهد ايستاد (ربطي به نبود پيچ هم نداره) مگر اينكه دس به چكش بشي
3.دنبال ديجيتالش بگرد ولي 99.99 درصد نيست. البته فاكين وويس و فيسه ضرغامي و آغا آنالوگش هر 2 دقه آدمو مسترا لازم ميكرد حالا اين كه ديجيتاله...پس دون ووري
4.mkv پخش نميكنه و لي mp4 رو چرا بخوبي(حلشو ببر)
5.دور زير نويسو 99.99 درصد خيط گرمز بكش
6. اين چيزا كه ميگم 99.99 ربطي به سوزش اونجام بعد از كنسلي اين معامله شيرين نداره (دارم ميرم داروخونه:))

پ.ن1: اگه هر كدوم ازينا درس از آب در نيومد به من ربطي نداره اول بريد از گاليله و رفيقش سوال كنيد اگه جواب درس درمون نميدن پخ بديد شماره پاسكالو بهتون بدم

در آخر اميدوارم اين تيوي عالي مبارك خريدار عزيز باشه و ساليان سال با خوبي خوشي براي ايشون يا فاميلشون يا همسايشون يا كلا مشتري كار كنه.
شرمنده يه لحظه پريد بالاي صفحه آواتار خريدارو ديدم اشكم درومد:general503:
غروب پنشمبه هم هست ميگيره....دوستان دستا بالا*
خدا بيامرزه آغاسي رو: با همه لحن خوشاوايي ام ...در به در وليه الونليم.... نيوز آمد نيوزي در راه است...هپي آن دل كه از آگاه است...مي بي اين جمعه بيايد مي بي...پرده آف چهره گشايد مي بي......:general507:
دوستان منتظر ميتونن درخواستا نظرات پيشنهادات زجه ها ناله ها و اگه از جونشون سير شدن انتقاداشونو توييت كنن به آدرس NUMBER12ABSENTNUMBER1DAESH@
تو گوگل + هم حضور دارن .تو لاين و وايبر و وتزپ و عراق و سوريه و كوباني هم بصورت غير حضوري حضور مستمر دارن اصن دليل اينكه اون اپ ها تا حالا تو اين خرابشده فيلتر نشدن همي ايشون هستن.

خدا اون يكي اغاسي رو هم بيامرزه غروب پنشمبس ميگيره دوستان دستا بالا**
آخ واويلا ليلي (بگو واويلا) ...آخ آ يلاويو خيلي...يو ليلي من مجنون...يو هپي من دلخون...مبادا يك شب.......

پ.ن2: كوت*** كردن اين نوشته به هر دليلي پيگرد قانوني دارد

*: يني كفدس به سمت بالا بنشانه 2آ
**:خوده مرحوم هميشه امر به اين كار ميداد يني تو مايه هاي بندري بلرزون ديگه خودتون واردين كه;)
***: يني نقل و قول ديگه bسفاتا

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
:general404:
ماله بانه ست...دیجیتالم نداره...متاسفانه ال سی دی های سونی با فرمت و زیرنویس خیلی مشکل داره...mp4 روفکرنکنم پخش کنه...واسه منه بدبخت بیچاره که تموم لذت تی وی فرمت mkvیه...

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
:general404:
ماله بانه ست...دیجیتالم نداره...متاسفانه ال سی دی های سونی با فرمت و زیرنویس خیلی مشکل داره...mp4 روفکرنکنم پخش کنه...واسه منه بدبخت بیچاره که تموم لذت تی وی فرمت mkvیه...

مال بانست !!! ولی الان دران خانست :)
گیرنده دیجیتالم داره
زیر نویسم توپ میجوابه البته من زیر نویسو با زیریاب شکارمیکنم !!!
mp4رو هم میخوره عین اب خوردن تسویه شده بهداشتی!!!
کیفیت تصویر عالی
صدارو هم نگم که واسه خودش یه سینمای دالبیه
جالبه نت هم میره یعنی بروزر داره +یوتوب تویتر فیزبوق!!!
ریموتشم عین ریموت وایی وایی تی وی دیگمونه من تی وی ال جی 66000 هم اگه خداقبول کنه داشتمو دارم ولی این کجاو ان کجا!!!
در اخر از همه چی باحالترو خفن تر نوع بسته بندی فوق العاده عالی بود که توسط دوست خوبمون انجام شده بود
در اخر هم تشکر فراوان از فروشنده عزیز
حق نگهدار

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
منم بودم واسم میشد w804!
ایشالله واست یه عمر نسل در نسل کار کنه ولی .. وقتی روشن میکنی بسم الله و ایت الکرسی یادت نره چون کوچکترین قطعش تو کل کشور! گیر نمیاد...
مبارک باشه..

بالا