برگزیده های پرشین تولز

بررسي وضعيت Wimax مبين نت

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
مودمو شارژ نکنم حتی تا 1 سال بعد بخوام شارژ کنم وصل میشه همون موقع؟

mob-charge.ir

Registered User
لایک‌ها
80
با پارتی مشکلش حل میشه. تجربه داشتم.
از پارتی گذشته!حتی خط پی سی ام خالی هم ندارن!کوچه ما همه خونه ها یه طبقه بوده و نصفش هم زمین خالی!الان همه شده اپارتمان!درخواست یه خط جدید کردم که اونم ندادن!

Redfild

Registered User
لایک‌ها
205
از پارتی گذشته!حتی خط پی سی ام خالی هم ندارن!کوچه ما همه خونه ها یه طبقه بوده و نصفش هم زمین خالی!الان همه شده اپارتمان!درخواست یه خط جدید کردم که اونم ندادن!
بدبختی منم از موقع اومدن خونه جدید همینه ، با ایرانسل موبایل میام ، طرح 24 گیگ ، امشب استارتش رو زدم دیدم تو 5 دقیقه اول 900 مگ کم کرد.
اومدم وایمکس ببینم چه وضعه که دیدم اینم افتضاحه !
با پول میشه حل کرد ، البته من اینجا پارتی ندارم نتونستم ولی قبلا تو شهر خودمون راحت با 30-40 حل کردم قضیه رو .

mortal2

Registered User
لایک‌ها
47
اكانت زياد استفاده نشه دي اكتيو ميشه دوباره بايد مدارك ارسال كنيد تا وصل بشه موفق باشيد

AGATE

Registered User
لایک‌ها
186
آقا من طرح 2 مگ گرفتم با قیمت 2 برابر سایر شرکت ها از مبین نت ...تا اینجا گفتم باشه اشکال نداره ...رفتم گیگ اضافه شارژ کنم دیدم با مالیات میشه بالای 13 هزار تومن هر گیگ ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! :confused:

شما دوستان واقعا اوکی هستین با این وضعیت افتضاح قیمتاشون ؟؟ سرعت که پیش فرض اگه خوب باشه باشه باید تعجب کرد:(

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
آقا من طرح 2 مگ گرفتم با قیمت 2 برابر سایر شرکت ها از مبین نت ...تا اینجا گفتم باشه اشکال نداره ...رفتم گیگ اضافه شارژ کنم دیدم با مالیات میشه بالای 13 هزار تومن هر گیگ ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! :confused:

شما دوستان واقعا اوکی هستین با این وضعیت افتضاح قیمتاشون ؟؟ سرعت که پیش فرض اگه خوب باشه باشه باید تعجب کرد:(
من که رفتم مخابرات کلی ضرر کردم تو مبین نت:D

AGATE

Registered User
لایک‌ها
186
من که رفتم مخابرات کلی ضرر کردم تو مبین نت:D
مبین نت فقط به درد کسی میخوره که روزی فقط چند تا ایمیل چک میکنه
ماه قبل یک روز صبح دیدم از 3 گیگ که داشتم حدود 1 گیگ مونده .. دانلود منهم تو ساعت رایگان بود ...زنگ زدم پشتیبانی گفت از محدودیت دانلودتون استفاده کردین رفته رو سرویس عادی

گفتم خوب من از کجا بفهمم تموم شده؟:eek: ...گفت نمیتونی بفهمی o_O گزارش حجم دانلود شبانه داده نمیشه

این هم روش جدید ....

yehnafar

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان سلام
من بعد از چهار سال تحصیل در خارج از کشور دارم میام ایران. راستی یک ماهی ایرانم و باید اتصال اینترنت خوبی داشته باشم به خاطر کارم. منتها اصلا دیدی ندارم که اوضاع اینترنت تو ایران چه جوریه و کدومش خوبه و کدومش بده. از طرفی میخوام قبل اومدنم کارهاشو انجام بدم که به محض اومدن مشکل دسترسی به اینترنت رو نداشته باشم. من خودم در اینجایی که زندگی می کنم وایمکس دارم و میخوام بدونم نظر شما در مود وایمکس تو ایران چیه. کدوم شرکت رو پیسنهاد میکنین برای یکماه. و چه سرعتی رو و با چه محدودیتی؟ چون من یه بررسی کردم همه این شرکت های مبین نت و ایرانسل حتی در گرونترین پلانهاشون دارن یک یه هشت و یک به جهار پهنا رپ به استراک میزارن. والا خیلی گیج شدم. راستی من برای یک ماه تا سقف ۱۰۰ هزار تومن برای اینترنت میخوام بدم.

شما توصیه تون چیه.

haftir

Registered User
لایک‌ها
470
دوستان سلام
من بعد از چهار سال تحصیل در خارج از کشور دارم میام ایران. راستی یک ماهی ایرانم و باید اتصال اینترنت خوبی داشته باشم به خاطر کارم. منتها اصلا دیدی ندارم که اوضاع اینترنت تو ایران چه جوریه و کدومش خوبه و کدومش بده. از طرفی میخوام قبل اومدنم کارهاشو انجام بدم که به محض اومدن مشکل دسترسی به اینترنت رو نداشته باشم. من خودم در اینجایی که زندگی می کنم وایمکس دارم و میخوام بدونم نظر شما در مود وایمکس تو ایران چیه. کدوم شرکت رو پیسنهاد میکنین برای یکماه. و چه سرعتی رو و با چه محدودیتی؟ چون من یه بررسی کردم همه این شرکت های مبین نت و ایرانسل حتی در گرونترین پلانهاشون دارن یک یه هشت و یک به جهار پهنا رپ به استراک میزارن. والا خیلی گیج شدم. راستی من برای یک ماه تا سقف ۱۰۰ هزار تومن برای اینترنت میخوام بدم.

شما توصیه تون چیه.
اگه هزینه برات مهم نیست سرویس 2 مگابایتی مبین نت بد نیست ولی محدوده . اگه منظور از کار با اینترنت کار اداری و امثالهمه گزینه ی خوبیه و دو روزه میتونی سرویس رو وصل کنی . و اینکه باید ی مدرک ارائه بدی که سرعت بالا 128 بهت بدن

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
منم خواستم مخابرات بگیرم گفت خطتون پی سی ام هست لعنت بهشون :general208:
از شرکت های دیگه نمیشه بگیری؟
پارس انلاین نامحدود خوبی داره با اون سرعتایی که میده

haftir

Registered User
لایک‌ها
470
از شرکت های دیگه نمیشه بگیری؟
پارس انلاین نامحدود خوبی داره با اون سرعتایی که میده
نه داداش فرقی نمیکنه . به زبانی دیگر مخابرات خط اشتراکی با نام خط معمولی بهمون انداختن :general210:

haftir

Registered User
لایک‌ها
470
داداش چ سرگذشتی داشتی:D . حیف که مالک نیستی واگرنه تشویق به پیگیری میکردمت . الان میرم ی شکایت ارسال میکنم به سایتشون بلکه جواب مارم دادن :D

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
داداش چ سرگذشتی داشتی:D . حیف که مالک نیستی واگرنه تشویق به پیگیری میکردمت . الان میرم ی شکایت ارسال میکنم به سایتشون بلکه جواب مارم دادن :D
من اگه شانس داشتم اسممو میزاشتن شمس الله!

mortal2

Registered User
لایک‌ها
47
تست سرعت ۱ مگ مبین نت مودم جیبی سیمکارت خور ImageUploadedByTapatalk1419244690.263357.jpg

بالا