برگزیده های پرشین تولز

یک مورد تکرار نشدنی.فروش اکبند SONY LBT-ZUX10D

arman zahirian

Registered User
لایک‌ها
13
سلام
خیلی هم عالی!
داداش احیانا تعویض داری؟
با پاناسونیک vk960

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
خدایی رنگ نارنجیش اونقدر پر رنگه انگاری همین الان از تو کارتون درش آوردی . مبارک خریدارش باشه انشالله

wolfx990

Registered User
لایک‌ها
203
خدایی رنگ نارنجیش اونقدر پر رنگه انگاری همین الان از تو کارتون درش آوردی . مبارک خریدارش باشه انشالله
دقیقا همینطوره.به خاطر اینکه دستگاه کاملا نو هست.

hepta_pc

Registered User
لایک‌ها
1,084
خداییش اگه خفن ترین دستگاه صوتی رو هم داشته باشی ولی یجا اسم zux10 به چشمت بخوره نا خود آگاه میری سمتش که ببینی چه خبره.خداییش دستگاه نوه نوه.خوب بفروشی دوست من

jamal60

Registered User
لایک‌ها
22
سلام با پخش آلپین 9887 آلپاین تعویض میکنی در حد آکبند

sajem

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
عجب سيستميه من صداي اين سيستم ZUX 10 و سال 88 شنيدم كلا ويلاي 200 متريو رو هوا ميبره
خيلي سيستم تميزه حيفه من داشتم ميخريدم
Twitter هاي هورن با Sheypur هاي بسيار با كيفيت صداش خيلي دلنشينه.
خوب بفروشينش.

fahimnejad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
به جرات میتونم بگم که این استثنایی ترین ZUX10D تو ایرانه.بدون حتی یک خش یا نقطه...
یک ست عالی و بسیار بسیار شیک و با قدرت و کیفیت بسیار زیاد.با قابلیتهای فراوان.

SONY LBT-ZUX10D
با رنگ نارنجی باندها و پنل واقعا زیبایی بی نظیری داره.از لحاظ کیفیت صدا و قدرت صدا که دیگه حرفی نمیزنم.چیزی که عیان است ......
جالبیش اینه که با اینکه بانداش همه غول هستن بازم به خوبی صداهای زیر و میدرنج رو پخش میکنه و واقعا کیفیت لذت بخشی داره.
امکاناتی که به ذهنم میرسه ایناست:
3 دیسک
قابلیت پخش DVD.DIVIX.MP3.JPG.AVI
1120 وات RMS
دو کاست
رادیو
کارائوکه
دو تا ورودی میکروفن همراه با ولوم مجزا و دارای قابلیت بسیار عالی اکو.
باس بسیار قوی با سیستمV-GROOVE
افکتهای CHORUS -- AQUA -- FLANGER -- DELAY هر کدام دو حالت مختلف.
قابلیت کنترل رقص نور مجالس
سیستم چرخش اتوماتیک صدا(چند حالت چرخش صدای بلندگو داره)++سیستم چرخش دستی صدا(شما میتونید صدای باندای عقب یا جلو رو کم و زیاد کنید یا چپ و راست )
تنظیم اکولایزر به صورت دستی و همچنین حدود 10 حالت پیش فرض
دارای قابلیت دی جی .قابلیت افکت گذاری و میکس موزیک رو داره.مثلا آهنگهای قدیمی که باس ندارن رو میشه واسش یه ریتم تعیین کرد و رو موزیک گذاشت(هم اتوماتیک و هم بصورت دستی میشه افکت رو موزیک بذاری)
یه چیزایی هم داره که من نتونستم بفهمم چیه.مخصوصا تو افکت گذاری رو صدا و چرخش صدا
دو تا کنترل داره
طبقه بالا و طبقه پایین هرکدوم رقص نور جداگانه دارن یه طبقه نارنجیو یه طبقه سفید که باز هر کدوم قابلیت خاموش روشن شدن و تعیین ریتم رقص نور دارن.
بلند گو ها دارای ووفر 20سانتی هستن و تویییتر هورن پیشرفته دارند که همین نشون میده که ارزش هر کدوم از بلندگوها چقدر زیاده.
اینم یه لینک درباره مشخصات و کارایی های این ضبط استثناییhttp://www.haminaa.com/detail/64851/1

قیمت 2300،000 تومن.
دوستان عزیز اگه میبینید قیمتش واسه شما بالاست خواهشا اسپم ندید.این ضبط تا سه میلیون خریدو فروش میشه.و البته هیچکدوم مثل این تمیز نیستند.
مشاهده پیوست 758471 مشاهده پیوست 758471 مشاهده پیوست 758471 مشاهده پیوست 758472 مشاهده پیوست 758473 مشاهده پیوست 758475 مشاهده پیوست 758476 مشاهده پیوست 758474 مشاهده پیوست 758476 مشاهده پیوست 758479 مشاهده پیوست 758479 مشاهده پیوست 758480
با درود
من تازه عضو شدم. الان تونستم عکس ها رو ببینم. خدمت شما اطلاع خواهم داد. با سپاس مجدد

wolfx990

Registered User
لایک‌ها
203
با درود
من تازه عضو شدم. الان تونستم عکس ها رو ببینم. خدمت شما اطلاع خواهم داد. با سپاس مجدد
سلام جناب فحیم نژاد.خیلی خوشحال شدم از اینکه به پرشین تولز پیوستید.
من در خدمتتون هستم.

fahimnejad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب طاهری با درود مجدد.
این سیستم با قیمت جهانی 385 دلار هست. امروز من در چند سایت جستجو کردم. البته یک مورد هست که آگهی کرده در شاهرود به قیمت 3 میلیون که خیلی قیمت پرت و بالایی هست. قیمت جهانی این سیستم خیلی کمتر از اینها هست. به هر تقدیر از کمی قیمت را متعادل کنید بنده می توانم خدمتگزار باشم. اگر به این قیمتی که مرقوم فرمودید مشتری هست بنده اعلام انصراف می کنم. با سپاس مجدد از لطف شما. منتظر خبر هستم.

hepta_pc

Registered User
لایک‌ها
1,084
جناب طاهری با درود مجدد.
این سیستم با قیمت جهانی 385 دلار هست. امروز من در چند سایت جستجو کردم. البته یک مورد هست که آگهی کرده در شاهرود به قیمت 3 میلیون که خیلی قیمت پرت و بالایی هست. قیمت جهانی این سیستم خیلی کمتر از اینها هست. به هر تقدیر از کمی قیمت را متعادل کنید بنده می توانم خدمتگزار باشم. اگر به این قیمتی که مرقوم فرمودید مشتری هست بنده اعلام انصراف می کنم. با سپاس مجدد از لطف شما. منتظر خبر هستم.
آگهی اون بنده خدا رو من هم دیدم.طرف سیستم های شاخی داره ولی محاله با قیمتی که تو ذهنشه نه اونجا و نه هیچ جای دیگه ای بتونه اون سیستم رو بفروشه.من آگهی ایشون رو حدود یک سال و نیم پیش دیدم و هنوز داره آگهیشو بروز میکنه.با اون رقم آدم میتونه یدونه shake7 بگیره که هم دستگاه بروزیه و امکاناتش خیلی بیشتر از zux10 هستش و هم قدرتش حدود ۳ برابر اونه.البته ضبط دوستمون بسیار تمیزه و با نو مو نمیزنه و واسه کسی که عاشق این مدله مثل خود من به نظرم خریدش توجیح داره.

wolfx990

Registered User
لایک‌ها
203
جناب طاهری با درود مجدد.
خدمت شما عرض کردم که تشریف ببرید همون سیستم با قیمت جهانی 385 دلار رو بخرید.جالبه همه دنبال بز خری هستن.
قیمت سیستم من مشخصه و اصلا هم عجله ای ندارم واسه فروشش به امثال شماها که دنبال جنس مفت میگردید.

wolfx990

Registered User
لایک‌ها
203
در ضمن دوستانی که ادعا میکنن که قیمت بالاست،لطف کنن یه سیستم آکبند مثل این رو کن بعد بیان اظهار وجود کنن.

farzadiii

Registered User
لایک‌ها
117
سلام داداش خوبی سلامتی
من یک ماه قبل از عید این شاهکار سونی یعنی zux10 را خریدم
باید بگم دوستان فوق العادس قدرتش وحشتناکه کیفیت وحشتناک
یک چیز تاریخی از سونی هست حتی شیک 7 هم کیفیت صدای این را نداره
فقط امپلی قدرتمند و با کیفیتش 2 میلیون می ارزه
قیمت خوبه تازه جعبه هم داره

wolfx990

Registered User
لایک‌ها
203
سلام داداش خوبی سلامتی
من یک ماه قبل از عید این شاهکار سونی یعنی zux10 را خریدم
باید بگم دوستان فوق العادس قدرتش وحشتناکه کیفیت وحشتناک
یک چیز تاریخی از سونی هست حتی شیک 7 هم کیفیت صدای این را نداره
فقط امپلی قدرتمند و با کیفیتش 2 میلیون می ارزه
قیمت خوبه تازه جعبه هم داره
متشکرم از اینکه نظرتونو درباره این سیستم گفتید.
درسته واقعا سیستم فوقالعاده ایه.ولی متاسفانه بعضی از دوستان فقط دنبال جنس مفت میگردن.
این سیستم اکبنده.همین الان هم داخل کارتنه و استفاده نمیشه ازش.

بالا