برگزیده های پرشین تولز

بهترین راه برای افزایش وزن؟

the_master

Registered User
لایک‌ها
259
سلام.
دوستان من حدودا 23 کیلو کمبود وزن دارم.
مشاور تغذیه 3ماه رفتم یه سری دستورات بهم داده شد که بیشتر روی مصرف کالری تاکید داشت. کلا از این روش نتیجه نگرفتم.
قبلا هم حدود 2ماه روزانه به صورت مداوم فقط پروتین و کالری مصرف کردم شامل : پیتزا/ساندویچ و غداهای فست فودی به همراه ماالشعیر.که نتیجه ای نداشت.
البته معمولا صبحانه کم میخورم و یا بعضا نمیخورم.که بعید میدونم به این مربوط باشه.
بعضی از دوستان باشگاه بدن سازی رو پیشنهاد دادن ولی من علاقه ای به این کار ندارم.البته بدن سازی فقط عضله میاره و کالری زیادی میسوزونه که این مورد هم مورد توحه هست.
دوستان اگه روش خاصی سراغ دارین که میشه وزن رو افزایش داد ممنون میشم اطلاع بدین.فقط عوارض نمیخام داشته باشه.

bolormusic

Registered User
لایک‌ها
97
سلام.
دوستان من حدودا 23 کیلو کمبود وزن دارم.
مشاور تغذیه 3ماه رفتم یه سری دستورات بهم داده شد که بیشتر روی مصرف کالری تاکید داشت. کلا از این روش نتیجه نگرفتم.
قبلا هم حدود 2ماه روزانه به صورت مداوم فقط پروتین و کالری مصرف کردم شامل : پیتزا/ساندویچ و غداهای فست فودی به همراه ماالشعیر.که نتیجه ای نداشت.
البته معمولا صبحانه کم میخورم و یا بعضا نمیخورم.که بعید میدونم به این مربوط باشه.
بعضی از دوستان باشگاه بدن سازی رو پیشنهاد دادن ولی من علاقه ای به این کار ندارم.البته بدن سازی فقط عضله میاره و کالری زیادی میسوزونه که این مورد هم مورد توحه هست.
دوستان اگه روش خاصی سراغ دارین که میشه وزن رو افزایش داد ممنون میشم اطلاع بدین.فقط عوارض نمیخام داشته باشه.
سلام
منم بعد عمل جراحی قلب دچار کاهش وزن شدم بیستوچهارکیلو وزنم کم شد و بیست وچهرکیلو کمبود داره انواع روش ازمشاور تغذیه تا داروهای چاقی رو پیش گرفتم ولی نتیجه نگرفتم
شدم شبیه اسکلت ازمایشگاهی
مردم بیشعور ماهم باچشم حقارت نگاه میکنه چون فک میکنن گداگشنه ای چیزیم.نمیدونن ک بیماری قلبی دارم وبعد جراحی اینطوری شدم
لطفااگه روش موثری برای چاق شدن بدون عوارض دارید ب منم معرفی کنید

912

Registered User
لایک‌ها
472
راز این کار پشت کار و صبر هستش یه 6 ماه وعده های غذایی تو زیاد کن یهو میبینی 6 ماهه 10 15 کیلو اضافه کردی فقط دارم میگم استه استه این کار رو بکن چون یه دفعه هیچ نتیجه ای نداره

bolormusic

Registered User
لایک‌ها
97
عزیزم صبر چیه؟من دوسال از این موضوع گذشته ودرتلاشم تحت درمان دکتر تغذیه هسم
انواع واقسام قرص چاقی زیرابی بدون اطلاع دکتر قلبم مصرف کردم
به اب واتیش زدم فایده نداره

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
درود

داداش من یه چیزی بهت بگم

من خودم به خاطر یه مشکلی نزدیک 86 کیلو بودم فوق العاده بودم که به خاطر مشکلم شدم 46 کیلو

بعدش همه کار کردم رسیدم به 56 کیلو اما بالاتر نرفت که نرفت

هر نوع آزمایش و دکتر و انواع پروتئین و پودر و استروئید بگی مصرف کردم بازم تاثیر نداشت نهایت چند کیلو

اما بعدش فهمیدم اشکال کار کجاست :

منظم نخوابیدن و کم خواب بودن
حرص خوردن و اعصاب خوردی ( مهمترین دلیلش )
درست نخوردن غذا و زمانش
کم خوردن
زیاد فکر کردن به این مساله لاغری

اینارو درست کردم در کنار چند تا قرص کورتون اونم زیر نظر دکتر وزنم کاملا درست شد و الان با 80 کیلو راضی ام

the_master

Registered User
لایک‌ها
259
درود

داداش من یه چیزی بهت بگم

من خودم به خاطر یه مشکلی نزدیک 86 کیلو بودم فوق العاده بودم که به خاطر مشکلم شدم 46 کیلو

هر نوع آزمایش و دکتر و انواع پروتئین و پودر و استروئید بگی مصرف کردم بازم تاثیر نداشت نهایت چند کیلو

درست نخوردن غذا و زمانش
کم خوردن

اینارو درست کردم در کنار چند تا قرص کورتون اونم زیر نظر دکتر وزنم کاملا درست شد و الان با 80 کیلو راضی ام
ممنون. من مورد خواب منظم ندارم.و کمی مورد اعصاب و حرص.ممکنه از این باشه؟

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
درود

داداش من یه چیزی بهت بگم

درست نخوردن غذا و زمانش
کم خوردن

دکتر برای اضافه وزن برای شما کورتون تجویز کرده؟؟؟!!![emoji1][emoji1]
خدا به دادت برسه والا.

به هیچ وجه من الوجوه مصرف کورتونو توصیه نمیکنم
یه بنده خدایی به جای پودر گینر بهش کورتون داده بودن که حسابی بدنش پف کرده بود. و بعد با یه زمین خوردن ساده پاش شکسته بود. استخون پوکی فجیعی گرفته بود
بیخیال کورتون بشید

Sent from my C5303 using Tapatalk

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
دکتر برای اضافه وزن برای شما کورتون تجویز کرده؟؟؟!!![emoji1][emoji1]
خدا به دادت برسه والا.

به هیچ وجه من الوجوه مصرف کورتونو توصیه نمیکنم
یه بنده خدایی به جای پودر گینر بهش کورتون داده بودن که حسابی بدنش پف کرده بود. و بعد با یه زمین خوردن ساده پاش شکسته بود. استخون پوکی فجیعی گرفته بود
بیخیال کورتون بشید

پستمو بخون بعد نقل کن .... :)

کورتون عوارض داره اما خیلی راحت میشه عوارضش رو جلوشو گرفت

برای مثال مصرف قرص کلسیم برای همین موردی که گفتی

در ضمن اونی که شما میگی مصرف بیش از حد است وگرنه مصرف کورتون از نوع پردنیزولون نهایتش 20 میلی در روز مشکلی ایجاد نمیکنه

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
ممنون. من مورد خواب منظم ندارم.و کمی مورد اعصاب و حرص.ممکنه از این باشه؟
داداش خودت یه نگاهی بنداز بهترین دکتر خود ادم میتونه باشه

شما وقتی میگی مصرف غذا و پروتئین داشتی تاثیر نداشته پس مشخصه دیگه

اعصاب خیلی تاثیر داره

بخدا من 2 سال دنبال لاغریم بودم هر دکتری بگی رفتم چقدر خرج کردم برای انواع تست و آزمایش کبد و ....

اما به پیشنهاد یه استاد دانشگاه گفت 2 ماه امتحان کن کارتو ول کن به چیزی فکر نکن حرص نخور خوب بخواب

دقیقا بعد از 2 ماه 11 کیلو رو اومدم

اکثر افراد چاق رو نگاه کنی میفهمی چطوری ان همشون تقریبا بی خیال هستن و فقط میخورن و میخوابن

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
پستمو بخون بعد نقل کن .... :)

کورتون عوارض داره اما خیلی راحت میشه عوارضش رو جلوشو گرفت

برای مثال مصرف قرص کلسیم برای همین موردی که گفتی

در ضمن اونی که شما میگی مصرف بیش از حد است وگرنه مصرف کورتون از نوع پردنیزولون نهایتش 20 میلی در روز مشکلی ایجاد نمیکنه
پست شما رو خوندم.
برای افزایش وزن پروتئین و استروید استفاده کردی که استفاده از استروید برای افزایش وزن خودش به اندازه ی کافی تعجب برانگیز هست.
و اینکه کورتون بخوریم تا استخون پوکی بگیریم بعدش شروع کنیم کلسیم خوردن و مصرف شیر و ماست و کشک

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
پست شما رو خوندم.
برای افزایش وزن پروتئین و استروید استفاده کردی که استفاده از استروید برای افزایش وزن خودش به اندازه ی کافی تعجب برانگیز هست.
و اینکه کورتون بخوریم تا استخون پوکی بگیریم بعدش شروع کنیم کلسیم خوردن و مصرف شیر و ماست و کشک

نخوندی عزیزم
استروئید برای افزایش وزن نیست

یه نوع تقویت کننده آنابولیتیک هست

باز دوباره بخون

گفتم زیر نظر پزشک مصرف کردم یعنی شما وقتی میری استخر اگه بیای بیرون لباس نپوشی سرما میخوری ولی اگه بپوشی نه

اینم مثل همونه نمیخوای که عقده ای بازی در بیاری بری مثل این 16 ساله ها استروئید مصرف کنی که تو 2 ماه بشی جی کاتلر یا رونی کلمن :|

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
نخوندی عزیزم
استروئید برای افزایش وزن نیست

یه نوع تقویت کننده آنابولیتیک هست

باز دوباره بخون

گفتم زیر نظر پزشک مصرف کردم یعنی شما وقتی میری استخر اگه بیای بیرون لباس نپوشی سرما میخوری ولی اگه بپوشی نه

اینم مثل همونه نمیخوای که عقده ای بازی در بیاری بری مثل این 16 ساله ها استروئید مصرف کنی که تو 2 ماه بشی جی کاتلر یا رونی کلمن :|

برادر بذار سوپر فت فست بخوره بهت قول میدم دوماه دیگه همینجا میاد تاپیک میزنه حالا 23 کیلو اضافه وزن دارم چجوری لاغر بشم:D

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453

بصورت بلند مدت مصرف بشه ممکنه تاثیرات منفی زیادی داشته باشه.من یه ماه مصرف کردم تا اینجا که مشکلی واسم پیش نیاورده اما نمیشه گفت عوارض نداره و کاملا سیفه
از میزان چاقی و باز شدن اشتهام خیلی راضی بودم اما چون وضعیت جسمانیم داشت خطرناک میشد قطع کردم مصرفشو.من میخواستم.صورتم چاق بشه هرچقدرم از اول ورزش کردم و شکم و شنا رفتم بازم پهلو و شکم آوردم و بیشتر از اینکه به عضله تبدیل بشه به چربی تبدیل شد
با قطع مصرفش بعد از یکماه دوباره به حالت نرمال برگشتم و تقریبا 80 درصد چربی ها خودش آب شد.یه چیزی تو مایه های اینکه همش پف بود و بعد از قطع مصرف خوابید.فقط 10 تا 20 درصد هرجی جمع کرده بودمو الان دارم :D

sayana_nsi

Registered User
لایک‌ها
26
درود بر تمامی دوستان
راه طبیعی افزایش و کاهش وزن فرمول های کاملا گیاهی hw و df هستن
در کنارشونم ورزش کنید میتونید به بدنتون فرم بدید.
به همین سادگی.

the_master

Registered User
لایک‌ها
259
درود بر تمامی دوستان
راه طبیعی افزایش و کاهش وزن فرمول های کاملا گیاهی hw و df هستن
در کنارشونم ورزش کنید میتونید به بدنتون فرم بدید.
به همین سادگی.
سلام. این hw مخفف چیه؟ میشه بیشتر توضیح بدین چه کسی این فرمول رو ارایه داده>؟ تو نت من هیچی پیدا نکردم.شما چه تضمینی میدین؟ من برای افزایش وزن میخاستم

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
والا من وزنم کم بودش (هر چی میخوردم تاثیر ندشات , البته فکر میکردم که دارم میخورم و اصولا چیزی نمیخوردم)
ماه رمضان پارسال روزه میگرفتم و افطار که میشد تا خر خره میخوردم
و از اون به بعد تا ماه رمضان امسال دیدم بعله شکم آوردم و مجبور شدم کم کنم وزنم رو

sayana_nsi

Registered User
لایک‌ها
26
سلام. این hw مخفف چیه؟ میشه بیشتر توضیح بدین چه کسی این فرمول رو ارایه داده>؟ تو نت من هیچی پیدا نکردم.شما چه تضمینی میدین؟ من برای افزایش وزن میخاستم
درود بر شما دوست عزیز
تضمینش طرفدارا،ورزشکارا و دوستانی ان که خدا رو شکر همگی جواب گرفتن
توضیحات بیشتر رو در سایت ما که تو امضام هست میتونید بخونید.

بالا