برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد مغازه ابزار فروشی(عنایت بفرمایید)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
تجربه پیشنهاد ؟!!

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
دوست گرامی، اگر جنس خواستین مستقیم از وارد کننده براتون می تونم جور بکنم. فقط هم عمده قبول سفارش میشه.

miim

Registered User
لایک‌ها
451
به نظر میاد آقا سعید راه ننداخته باشه مغازه رو اگه راه مینداخت میومد اینجا تجربیاتشو میگفت

new business

Registered User
لایک‌ها
76
دوست عزیز اگر نیاز به واردات مستقیم داشتید در خدمتیم .

arsan11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
من تازه عضو شدم و میخوام بدونم که چقدر سرمایه لازم داره واسه شروع کار مثلا من میخوام ابزار های برقی و دستی رو کار کنم فقط ابزار به نظرتون فروش شیرالات بهتره یا ابزار

arsan11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
از دوستان که تو کار هستن عمده فروش معرفی کنن

arsan11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
چه مارکی تو ابزار الات بیشترین فروش رو داره

arsan11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ابزار الات میکانکی به صورت تخصصی کار هم کنار کار باشه خوبه ؟ وسایل چه شغلهایی رو میشه به صورت تخصصی کار کرد که صرف داشته باشه

arsan11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
واسه خرید ابزار به صورت عمده بهتره پیش نمایندگی بخریم یا عمده فروش

arsan11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کسی نیست جواب بده
اینم سایته زدی؟؟؟

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
سلام
من تازه عضو شدم و میخوام بدونم که چقدر سرمایه لازم داره واسه شروع کار مثلا من میخوام ابزار های برقی و دستی رو کار کنم فقط ابزار به نظرتون فروش شیرالات بهتره یا ابزار

تو پستهای قبلی دوستان توضیح دادن. نمیشه دقیقا" رقم مشخصی اعلام کرد بیشتر به فضای مغازه ای که داری و جایی که میخوای کاسبی رو شروع کنی ارتباط داره.مثلا" اگه مثل همین دوستمون یه مغازه کوچک و بدون انباری داری پس میتونی با یه سرمایه کم حدود 30 تا 40 شروع کار داشته باشی با ابزار پرمصرف. اما اگه مغازه بزرگ و انباری داری این رقم میره بالای 100 و بیشتر.
انتخاب بین فروش ابزار یا شیرآلات هم باز بستگی به محل مغازه و فضای اون داره میتونی هردو رو با هم داشته باشی و یا فقط یکیش . باید یه تحقیقات محلی انجام بدی ببینی صرفه با کدومه. هردوش خوبه و سودآور.

از دوستان که تو کار هستن عمده فروش معرفی کنن

عمده فروشای ابزار یراق در تهران خیابان سپه و اطراف میدان حسن آباد و بازار بزرگ تهران هستند.نمیشه فرد یا شرکت یا مغازه خاصی معرفی کرد باید خودت بری بازار رو بگردی و به مرور زمان محل تامین اجناست رو با توجه به نیازت بشناسی. اگر شهرستان هم هستی فقط کافیه یکی دو بار بیای با مغازه دار یا صاحب شرکت که آشنا بشی و یکی دو بار خرید کنی دفعات بعد فقط میتونی تلفنی سفارش بدی و برات ارسال کنن

چه مارکی تو ابزار الات بیشترین فروش رو داره

دنیای ابزار الات دنیای وسیعی هستش و به قدری گستردگی داره که خود بازارش هم به چند قسمت تقسیم شده مثلا" توی خیابان سپه صنف فروش ابزار تراش (شامل مته و برقو و قلاویز و الماس و...) و صنف ابزارآلات (پیچ گوشتی و آچار و ...) و صنف ایمنی فروشان (کپسول آتش نشانی و لباس کار و علایم و....) و صنف هیلتی فروشان (ابزارآلات پنوماتیک و هیدرولیک مخصوص) و صنف یراق الات (دستگیره و لولا و قفل و ...) وصنف پیچ و مهره فروشان رو داریم. تازه اینها صنوفی بودند که همین الان به ذهنم رسید. برای بیل و کلنگ و ابزار الات ساختمانی هم بیشتر بازار بزرگ مغازه دارند.
بنابراین این که مارک خاصی بخواد معرفی بشه امکان نداره مگر این که حوزه درخواستت رو کوچکتر و مشخصتر کنی مثلا" اگه بگی مته چه مارکیش خوبه میتونم جواب بدم بهترین مارک مته گورینگ آلمان هست البته اصلش (چون قلابیش هم فراوونه) و بعد از اون هم مته های انگلیسی و خیلی پایین تر مته های اسپانیایی و ایتالیایی و یوگسلاوی سابق. سایر مته های موجود ساخت کشور دوست و برادر چین هستش.
نوع کاربری مهمه. یه خانه دار برای سوراخ کردن بدنه کابینتش نیازی به مته اصل آلمان نداره و همون چینیه کارش رو راه میاندازه

واسه خرید ابزار به صورت عمده بهتره پیش نمایندگی بخریم یا عمده فروش

نمایندگی ها بیشتر برای شرکتهایی هستند که نوع مشخصی از ابزار رو تولید میکنند و خود عمده فروشان هم اغلب از همین نمایندگیها تامین جنس می کنند. مثلا" دریل بوش رو هم میشه از عمده فروش گرفت و هم از نمایندگی اما ممکنه عمده فروش اجناس رو قاچاقی آورده باشه و قیمتش کمتر از نمایندگی بشه ولی احتمال وجود جنس قلابی هم توش زیاده.

در صفحه قبل این تاپیک دوستان اطلاعات خیلی خوب و مهمی بابت شروع این کاسبی دادند به نظر من چندین و چند بار بخونشون. خیلی مهمند.

نکته مهم : صنعت تقلبی سازی در ابزارآلات به شدت فعاله (کجا فعال نیست:general208:) لذا خیلی دقت کن ابزار قلابی بهت نندازن. همین مته گورینگ آلمان رو که اسم بردم یه تاجر خوش انصافی چند سال پیش تشریف بردند چین و در حجم خیلی بالایی سفارش کپی سازی جعبه و پاکتهای این نوع مته رو دادند و بعد مته های بی کیفیت چینی رو جایگزین کردند و بابت فروش عمده سود فراوونی بابت این قضیه بردند. خودم از نزدیک شاهد انجام این پروسه بودم. کار فرمای بدبخت با کلی هزینه به خیال خودش مته اصل آلمانی میخرید و کارگر به محض پایین آوردن دسته دریل داخل فلز می دید که مته داره خورد میشه .حالا این که این مته های بیکیفیت چقدر کارها رو خراب کرده یا منجر به بیکاری چند نفر شده یا چه ضرر و زیانی به تولید این مملکت زده بماند مهم سوده که آقای تاجر برده.
شاید یه روز یه تاپیک درخصوص روشهای ساخت اجناس تقلبی ابزار آلات بزنم اگه بدآموزی نداشته باشه (که حتما" داره)

Last edited:

arsan11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اقا خدا رفتگانتو اموزش کنه یکی نبود جواب بده به ما

arsan11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اقا من میخوام وسایل برقی رو ماکیتا و بوش و توسن کار کنم نظرت چیه؟؟؟

ritaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان خوبین؟ مطالب اینجا خیلی مفید بود ولی می خوام بپرسم ابزار فروشی زیر 100 میلیون در آمد شغلیش چطوره؟

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
ببین مهم ترین چیز اینه که اون منطقه ای که هستی چی نیاز داره ؟

ابزار محدود به چندتا وسیله نیست
هر کاری ابزارهای خودشو داره
اگه ابزار یراق بزنی شاید 12 متر کم باشه برات
و در ضمن اکثر پیمانکارای اطراف میان ازت خرید میکنن معمولا نسیه خرید میکنن

با مغازه بزرگ و جوری جنس 100 درصد موفق میشی چون جنست قرار نیست خراب بشه
یا حداقل هر موقع که خوستی به قیمت خرید میتونی بدی به مغازهای همکار

ritaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ممنون از پاسختون :)

ritaa