برگزیده های پرشین تولز

به زودی پخش بازی های فوتبال اروپایی در تهران و کافه سنتی شیشابار با همکاری سایت تیفوسی

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
به زودی پخش بازی های فوتبال اروپایی در تهران و کافه سنتی شیشابار با همکاری سایت تیفوسی

سلام
من ادمین سایت ورزشی تیفوسی هستم و خواستم از دوستان عزیز پرشین تولزی دعوت کنم تا در طرح جدید سایت ما با همکاری کافه سنتی شیشابار تهران برای تماشای بازی های فوتبال لیگ های اروپایی در این کافه به صورت مستقیم همراه با پذیرایی در پکیجی که ارائه می شود حضور پیدا کنند ...
احتمالا اولین بازی که میزبان دوستان بشیم الکلاسیکو ابان ماه خواهد بود ....
el_clasico_wallpaper_by_nuggetmobile-d33hpey.png

اطلاعات بیشتر و نحوه رزرو و ... به زودی ارسال می گردد

اطلاعیه : تماشای بازی های مهم فوتبال اروپا به زودی و با همکاری “سایت تیفوسی در کافه سنتی شیشابار “

با سپاس از همه دوستان - امیر لقمان

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
ئه ئه ئه ایدمو دزدیدید :D
البته من میخواستم یه کافه واسه یونایتد بزنم و کل بازی های فصل رو پخش کنم، ایده خیلی خوبیه، بازی های یونایتد هر کدوم رو که بذارید سعی میکنم باشم.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
و البته اگه بشه و از بازی منتخب جهان و منتخب بریتانیا شروع کنید که خیلی خیلی بهتر هست :D

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
البته من میخواستم یه کافه واسه یونایتد بزنم و کل بازی های فصل رو پخش کنم، ایده خیلی خوبیه، بازی های یونایتد هر کدوم رو که بذارید سعی میکنم باشم.
سلام
من خودم یک یونایتدی چند آنشه هستم و کلا فقط طرفدار شیاطین هستم منتهی دوستم صاحب کافه هم رئال هستی و یک رستوران هم نام مادرید زده و باید با هم تفاهم کنیم که هم رئال و هم منچستر رو داشته باشیم !!!
اولین بازی هم الکلاسیکو خواهد بود و بعدش مرتب هر هفته دو سه بازی رئال و منچستر و بارسا و سایر تیم ها رو می گذاریم ...

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
و البته اگه بشه و از بازی منتخب جهان و منتخب بریتانیا شروع کنید که خیلی خیلی بهتر هست :D
این بازی اگر از تلوزیون ایران پخش بشه می توینم پخش کنیم ماهواره که نمیشه گذاشت و روی لینک های اینترنتی هم زیاد نمیشه حساب کرد ؟!! ولی ببینیم چی پیش میاد دیگه ...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

همین الان بعضی از کافه ها هستن که این کار رو انجام میدن بعد ایده تو رو بدزدن؟:D کافه یونایتد هم موجوده :D
:p
حالا بار که نمیشه زد:( ولی بیا با هم شریک بشیم کافه بزنیم من وسط بازی اعصابم خرد بشه یه دعوا راه بندازم بزنم همه چیو بشکونم :general404:
-------
کار خوبی کردید اقا منم هر بار که بازی باشه سعی میکنم بیام. (فقط یه سه چهار تا فن خال فن هم بیارید اگه تیم دوباره گند زد من خشممو روشون خالی کنم :p)

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
همین الان بعضی از کافه ها هستن که این کار رو انجام میدن بعد ایده تو رو بدزدن؟:D کافه یونایتد هم موجوده :D
:p
حالا بار که نمیشه زد:( ولی بیا با هم شریک بشیم کافه بزنیم من وسط بازی اعصابم خرد بشه یه دعوا راه بندازم بزنم همه چیو بشکونم :general404:
-------
کار خوبی کردید اقا منم هر بار که بازی باشه سعی میکنم بیام. (فقط یه سه چهار تا فن خال فن هم بیارید اگه تیم دوباره گند زد من خشممو روشون خالی کنم :p)
واقعاً هست؟! یه کافه با دکور و تم یونایتد؟ همه بازی های فصل رو هم نشون بده؟!

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
در هر صوورت دوستان اینجا تشریف بیاورند خیلی خوشحال تر خواهیم بود ....

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015

به روز رسانی برای اولین بازی : شنبه 30 ابان 1394 راس ساعت 20:45 به وفت تهران پخش الکسیکو در کافه سنتی شیشابار تهران

ظرفیت 25 نفر

قیمت خرید ورودی هر نفر 25 هزار تومان همراه با پخش بازی یک پکیج پذیرایی با نسکافه و شیرینی و اب معدنی و …

لینک پرداخت انلاین

پس از پرداخت لطف کنید شماره تماس و نام و نام خانوادگی خود رو به ایمیل زیر ارسال کنید :

[email protected]

شماره تماس یا تلگرام نیز به زودی قرار داده خواهد شد

بعد از پرداخت وجه شناسه پرداخت رو یادداشت نموده یا از صفحه پرداخت پرینت بگیرید تا به ما ارائه دهید

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
بالا ..............

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
یک عدد کافه روسونری هم بزنید یا اتزوری :p

تیفوسی هم که لقب تماشاگران ایتالیاییه :rolleyes::general705:

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
اگه میشد از مه پاره بازی ها رو پخش کنید خیلی عالی میشد ، غم هیچ بازی ای رو نداشتید و وابسته ی رسانه ی میلی بی برنامه هم نمیشدید .
بازی ها رو با گزارش جذاب گزارشگران اسکای اسپورت پخش میکردید که هیجانش کمبود فارسی نبودنش رو جبران میکرد .
اما عوضش میشه کار دیگه ای هم کرد .
یکی اینکه بیایید و کلیپ ها و گزارش هایی که شبکه های معتبر دارن رو بگیرید و پخش مجدد کنید ، کاری که یه سری از برنامه های داخلی هم انجام میدن و توی نت فراوون هست . مثلا گزارش مرور هفتگی لیگ انگلیس یا اسپانیا و ... یا بررسی کل بازی های منچستر در فصل قبل یا بارسلونا در فصل قبل و ... که اینها هم اگه سلیقه داشته باشید و مخاطبتون رو بشناسید همیشه مخاطب خودش رو داره . یا برنامه های شبکه های باشگاه ها مثل barca tv , juventus tv و ... که توی نت با تاخیر یکی دو روزه موجوده .
یکی دیگه هم اینکه وقتی یکم مخاطب طیف خودتون رو پیدا کردید یه گروه رو شبکه های اجتماعی بزنید و بصورت VIP و نه عمومی ، بازی ها رو از مه پاره پخش کنید که البته باید بی سر و صدا باشه و خطرات خودش رو داره .
موضوع دیگه هم اینکه طبق نظر سنجی برنامه نود 70% فوتبالی های کشور طرفدار رئال و بارسا هستن ، پس به راه راست بگروید و بازی های بارسا رو در اولویت قرار بدید ، باشد که رستگار شوید . با احترام / :دی
ضمنا آدرس هم نگفتید ، بلکه خواستیم سر بزنیم ...

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
یک عدد کافه روسونری هم بزنید یا اتزوری :p

تیفوسی هم که لقب تماشاگران ایتالیاییه :rolleyes::general705:
سلام تیفوسی ادرس سایت منه ))))))))
ما سعی می کنیم بازی های مهم ایتالیا رو هم داشته باشیم

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
اگه میشد از مه پاره بازی ها رو پخش کنید خیلی عالی میشد ، غم هیچ بازی ای رو نداشتید و وابسته ی رسانه ی میلی بی برنامه هم نمیشدید .
بازی ها رو با گزارش جذاب گزارشگران اسکای اسپورت پخش میکردید که هیجانش کمبود فارسی نبودنش رو جبران میکرد .
اما عوضش میشه کار دیگه ای هم کرد .
یکی اینکه بیایید و کلیپ ها و گزارش هایی که شبکه های معتبر دارن رو بگیرید و پخش مجدد کنید ، کاری که یه سری از برنامه های داخلی هم انجام میدن و توی نت فراوون هست . مثلا گزارش مرور هفتگی لیگ انگلیس یا اسپانیا و ... یا بررسی کل بازی های منچستر در فصل قبل یا بارسلونا در فصل قبل و ... که اینها هم اگه سلیقه داشته باشید و مخاطبتون رو بشناسید همیشه مخاطب خودش رو داره . یا برنامه های شبکه های باشگاه ها مثل barca tv , juventus tv و ... که توی نت با تاخیر یکی دو روزه موجوده .
یکی دیگه هم اینکه وقتی یکم مخاطب طیف خودتون رو پیدا کردید یه گروه رو شبکه های اجتماعی بزنید و بصورت VIP و نه عمومی ، بازی ها رو از مه پاره پخش کنید که البته باید بی سر و صدا باشه و خطرات خودش رو داره .
موضوع دیگه هم اینکه طبق نظر سنجی برنامه نود 70% فوتبالی های کشور طرفدار رئال و بارسا هستن ، پس به راه راست بگروید و بازی های بارسا رو در اولویت قرار بدید ، باشد که رستگار شوید . با احترام / :دی
ضمنا آدرس هم نگفتید ، بلکه خواستیم سر بزنیم ...
والا ماهواره مجوز نداره و همین جوری روزی هزار بار اماکن گیر هست !!! حالا شاید اینترنت قوی و منبع خوب لایو استریم پیدا کنیم از نت با زبان اصلی پخش کنیم ....
پیشنهاد های شما بسیار عالی است و حتما استفاده می کنیم ... در ضمن اکگفتم اولویت بازی های مهم از جمله رئال و بارسلون و منچستریونایتد و بایرن و ... است بعد ها اگر استقبال زیاد باشد هفتگی می کنیم و مثلا یک روز فقط بازی یک تیم خاص رو برای هوادارانش پخش می کنیم .... الان اولین بازیمون الکلاسیکو هست دیگه :)
ادرس هم تهران خیابان ولیعصر بعد از پارک ملت روبروی سازمان مدیریت صنعتی نبش کوچه طاهری .مجموعه فود کورت جام جم کافه شیشابار هست ...
ما در خدمتتون هستیم ... من فقط قسمت باشد روز هایی که فوتبال بگذاریم اونجا خواهم بود و مدیریت کافه با دوستم هست ...

بالا