برگزیده های پرشین تولز

آموزشگاه زبان خوب در اصفهان برای تافل

kamran_hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام و خسته نباشید.آموزشگاه نوین صدرا تو اصفهان واسه تافل خوبه؟کسی نتیجه گرفته ازش؟تورو خدا زود جواب بدید باید زود ثبت نامکنم؟در ضمن زبانم درحد معمول.7ماه وقت دارم تا آماده شم
سلام به دوستان.من آموزشگاه سفیر اندیشه(خیابان پل شیری) برای آیلتس رفتم ونمرم 7.5 شد.راضی هم بودم.اگه دوست داشتید اونجا رو هم سر بزنید.

Nooshin67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من تازه اومدم اصفهان یه موسسه خوب برای مکالمه فشرده میخام موسسه صدر توی نیکبخت رو رفتم اصلا راضی نیستم،واسه ایلتس هم دوره فشرده اگه جایی رو سراغ دارین لطفا راهنماییم کنید،خواهش میکنم اگه استاد خوب سراغ دارین که کلاس خصوصی چند نفره تشکیل میده رو هم معرفی کنید و شماره تماس و ادرس محل تدریس رو هم بگید، ممنونم.

Nooshin67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.کسی هست که بخوادشریکی کلاس خصوصی بگیریم.اگه هست پیغام بده.شماره من:09305357385
سلام،ببخشید شما با چه استادی میخواستید کلاس خصوصی بگیرید،اگه امکان داره شماره و ادرسش رو به من بدید و اینکه کجا تدریس میکنن،کیفیت تدریسشون برای ایلتس خوبه؟

Nooshin67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من با خانم جهانشاه کلاس داشتم ولی اصلا" اخلاق نداره( moody) به دنبال ادمایی می گرده که از نظر زبان در حد بالایی باشند خب یکی نیست بگه اگه در سطح بالا باشند که نمی یان کلاس که.
اتفاقا" صدر هم بودم دوره های فشرده اونم کارآیی زیادی نداشت.

به دنبال کسایی باشین که دلسوزانه تدریس کنند و به حرفایی که می گند انجام بدین واقعا گوش کنین.
یه چند تا مدرس هستند که کارشون خوبه منظورم اینه که راه را نشون می دهند: خانوم قاسمی - آقای برقی -دکتر زواره ای

ولی باید با پارتنر خودت لینک باشی و هدف هم البته تاثیر داره بیشتر به تلاش خودت بستگی داره
الان هم که ازمون ایلتس برگزار نمی شه (اذر 91)
سلام این استادایی که نام بردین تو چه موسسه ای تدریس میکنن و اگه شماره ای ازشون دارین ممنون میشم واسم بفرستین.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,209
کدومها مختلط ان ؟:general105:

sarapara

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها ميخواستم نظر شخصی مو بدم اگه در اصفهان میخواین کلاس آیلتس شرکت کنید کلاسای دکتر کمیلی نرین ایشون و خانمشون بشدت پولکی هستن و خانمش که مسئولیت کلاس ها و مدیریت رو بر عهده داره بشدت بیتربیت و دروغگو وعصبیه و هر دقیقه و هر ثانیه شوهرشو که دکتر کمیلی باشن از بیرون کلاس چک میکنه کافیه بعد کلاس سوال داشته باشی از استاد اجازه سوال پرسیدن نمیده و بشدت روی شاگرد خانم حساسه به خاطر شوهرش فقط قبل از ثبت نام که پولو میخوان با مهربونی و لبخند موختونو میزنن و بعد یک هفته کاملن خودشونو نشون ميدن .طول دوره رو دو ماه و نیم فشرده اعلام میکنن در صورتی که دوره خود من پنج ماه طول کشید علتشم مسافرتای خانمش طول دوره بود و توی هفته کلاسو تعطیل میکردند و مثلن خود من که برای آیلتس ثبت نام کرده بودم و برنامه ریزی روی دو ماه و نیم کرده بودم به کلاس رایتینگ تسک وان نرسیدم و حقمو ضایع کردن چند جلسه هم از ریدینگ موند که دیگه گذاشتن هر وقت دلشون خواست تشکیل بدن در نتیجه نه تنها حق من و خیلی از بچه های دیگه ضایع شد و خیلی جلساتمون رو سوزوندن همینطور پولمونم هدر رفت و من صادقانه ميگم که داخل اصفهان جاهای دیگه به غیر از پردیس دانش ثبت نام کنید درسته که کلاسا شلوغه ولی شلوغ بودنش حکم مطب دکتری رو داره که الکی الکی شلوغه و فقط پول جمع کنن و هیچی از انسانیت و حق الناس حالیشون نیست در خصوص با کلاسها هم باید بگم که لیستنینگشو خودتون بخونید و تست های کمبریج رو بزنید چون هیچ بازدهی نداشت کلاسش و همینطور ریدینگش که دیگه همه میدونن فقط باید اسکیم و اسکن کنی و خودت تست بزنی و تمرین کنی اسپیکینگش خیلی ابتدایی بود در حد بیگینر و فقط جزوه میده و همون جزوشو روخونی میکنه سر کلاس پس بهتره جزوشو خودتون بگیرین و بخونین امیدوارم تجربیات من برای اصفهانی های عزیز کاربردی داشته باشه ....

vigen1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان به نظرم اگر می خواید کار زبان را با موسسه صدر شروع کنید بهتره کلا بذارینش کنار چون به جنگ اعصابش نمیرزه.
من یک دوره کلاس رفتم ظاهر کلاسها خوبه ولی همیشه ده دیقه تا یک ربع زمان کلاس ها به عناوین مختلف کم میشد 2 بار هم بی اطلاع کلاس کنسل شد.
بزرگترین مشکلی که من اونجا داشتم این بود که تقریبا سر کلاس صدای استاد با انواع صدا ها از کلاس های بقل راهرو و ... همراه بود که این موضوع همیشه مشکل کل کلاس بود
الان من جهاد دانشگاهی(شعبه مرداویج ازادی) میرم و راضیم.
به امید موفقیت....

MINAHOSSEINI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. اموزشگاهی توی اصفهان میشناسین که ازمون ازمایشی تافل برگزار کنه؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684

asatideonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بزرگترین مرکز آزمون آزمایشی تافل در اصفهان
تمام تلاش موسسه آموزشی اساتید آنلاین بر این است که آزمون آزمایشی تافل بر پایه جدیدترین و به روزترین آپدیت های امتحانی از لحاظ فضا و محتوا مطابق با استاندارد مرکز ETS برای زبان آموزان برگزار شود.
آزمون های آزمایشی به دو شکل برگزار می شوند:
برگزاری آزمون آزمایشی به شکل کامل همانند آزمون اصلی و با همان استاندارد
برگزاری آزمون آزمایشی همانند مدل اول ولی به همراه برگزاری جلسه مشاوره بعد از اعلام نمرات
اصفهان،خیابان آمادگاه،مجتمع تجاری گلدیس، ورودی دوم، طبقه اول، واحد 216
031-32206313
0913-3291319
0913-5521040

asatideonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. اموزشگاهی توی اصفهان میشناسین که ازمون ازمایشی تافل برگزار کنه؟
بزرگترین مرکز آزمون آزمایشی تافل در اصفهان
تمام تلاش موسسه آموزشی اساتید آنلاین بر این است که آزمون آزمایشی تافل بر پایه جدیدترین و به روزترین آپدیت های امتحانی از لحاظ فضا و محتوا مطابق با استاندارد مرکز ETS برای زبان آموزان برگزار شود.
آزمون های آزمایشی به دو شکل برگزار می شوند:
برگزاری آزمون آزمایشی به شکل کامل همانند آزمون اصلی و با همان استاندارد
برگزاری آزمون آزمایشی همانند مدل اول ولی به همراه برگزاری جلسه مشاوره بعد از اعلام نمرات
اصفهان،خیابان آمادگاه،مجتمع تجاری گلدیس، ورودی دوم، طبقه اول، واحد 216
031-32206313
0913-3291319
0913-5521040

asatideonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

بنده به دنبال آموزشگاه زبان خوبی در اصفهان برای دوره آموزشی تافل می گردم. تعریف آموزشگاه صدر (خیابان نظر) را قبلا شنیده ام ولی مایلم بدانم که آیا گزینه های دیگر و احیانا بهتری هم هست یا دوستان هم همین را تایید می کنند.
از دوستان عزیزی که اطلاع دارند تقاضامندم بنده را راهنمایی بفرمایند. :)

مجموعه اساتید آنلاین یکی از بهترین و کامل ترین مجموعه های آموزش آمادگی آزمونهای بین المللی و ملی در اصفهان است این مجموعه تنها مجموعه آموزشی تخصصی در اصفهان است که دوره های خود را به صورت حضوری ، آنلاین و آفلاین با قیمت های استثنایی با بهترین مدرسین زبان برگزار می نماید
  • اصفهان،خیابان آمادگاه،مجتمع تجاری گلدیس،واحد 216
  • 031-32206313

بالا