برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
موسسه نور به غیر از شعب مشیز اینترنت بانک ندارد، آن هم فکر میکنم در حد گرفتن صورتحساب و انتقال بین حسابهای داخلی موسسه باشد. چون هنوز عضو شتاب نشده است، نه کارت شتابی دارد و نه شبا دارد.
شماره شبا دارد حاجی جهت انتقال وجه خاستید میتونید با شماره شبا از بانک دیگه بریزید براشون ولی به بنده گفتن بعدش 1تماس بگیر و اعلام کن که ریختی توش

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk

971

Registered User
لایک‌ها
318
شماره شبا دارد حاجی جهت انتقال وجه خاستید میتونید با شماره شبا از بانک دیگه بریزید براشون ولی به بنده گفتن بعدش 1تماس بگیر و اعلام کن که ریختی توش

شماره شبا را که همه دارند، شعب موسسه نور هم در بانکهایی مانند ملت و غیره حساب دارند که مسلما شماره شبا هم دارند، سوال ایشان و جواب من در مورد شماره شبا بود که مستقیما به حساب افراد در موسسه نور وصل باشد.

behzad_vision

Registered User
لایک‌ها
121
در مورد موسسه نور آيا براي گرفتن سود بايد هر ماه به موسسه حضوري مراجعه كرد يا مي شه يه شماره حساب داد كه برامون واريز كنند به اون حساب.
در مورد عسكريه خودم حساب دارم. روزشمار بدون كف حساب 20 درصد مي ده. سپرده يكساله با كف 5 ميليون 23 درصد مي ده.كه اصل پول رو تا يكسال نمي تونيد برداشت بزنيد.

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
شماره شبا را که همه دارند، شعب موسسه نور هم در بانکهایی مانند ملت و غیره حساب دارند که مسلما شماره شبا هم دارند، سوال ایشان و جواب من در مورد شماره شبا بود که مستقیما به حساب افراد در موسسه نور وصل باشد.
نه ندارد ضمن اینکه برای دریافت سود هر ماه باید مراجعه کنید اگر نیاز دارید بگیرید و گرنه سودش به روز شمار واریز میشود

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
بعد از چند سال فعالیت در بازار اقتصادی ایران یک نکته ای رو متوجه شدم و اسم اون رو هم روند معکوس میزارم

تو ایران هر پیش بینی منطقی اقتصادی رو که میشه کرد رو بگیر و کاملا بر خلاف اون عمل کن ، بیشتر موفق میشی

مثال :

تو زمانی که فکر میکنی مثلا فردا توافق میشه ارز میاد پایین بلعکسش عمل کن برو ارز بخر ، فرداش میره بالا!!
مثلا وام خودرو پیش بینی میشد خیلی استقبال نشه و بتونه با اینکه استقبال کمه بازار خودرو رو رونق بده اما
در واقعیت معکوس شد : استقبال شدید غیر منتظره شد و بعدش هم رکود شدیدبازار خودرو !

rezaz84

Registered User
لایک‌ها
466
بعد از چند سال فعالیت در بازار اقتصادی ایران یک نکته ای رو متوجه شدم و اسم اون رو هم روند معکوس میزارم

تو ایران هر پیش بینی منطقی اقتصادی رو که میشه کرد رو بگیر و کاملا بر خلاف اون عمل کن ، بیشتر موفق میشی

مثال :

تو زمانی که فکر میکنی مثلا فردا توافق میشه ارز میاد پایین بلعکسش عمل کن برو ارز بخر ، فرداش میره بالا!!
مثلا وام خودرو پیش بینی میشد خیلی استقبال نشه و بتونه با اینکه استقبال کمه بازار خودرو رو رونق بده اما
در واقعیت معکوس شد : استقبال شدید غیر منتظره شد و بعدش هم رکود شدیدبازار خودرو !

دوست عزیز :

مطلب طنز زیر چند روز پیش در تاپیک "سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز " در مورد سخنان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی جناب آقای نوبخت با عنوان :

سیاست‌های جدید دولت در بازار ارز/ نوبخت؛ بی‌تردید دلار 2650 تومان می‌شود

توسط حقیر به اشتراک گذاشته شد که بی ارتباط با فرمایشات شما نیست . توجه داشته باشید همین حالا قیمت دلار 3650 تومنه.

چیزی که همه ما یاد گرفتیم اینه که دولتمردان در چنین اظهار نظرهایی از افعال معکوس استفاده میکنن .

مثلا وقتی میگن شاخص بورس روند صعودی داره یعنی روندش نزولیه و همه هم میدونیم که نزولیه.

وقتی میگن دلار باید به نرخ مبادله ای ۲۶۵۰ تومن برسه و تک نرخی بشه معنیش اینه که قطعاً به ۲۶۵۰ نمیرسه و تک نرخی هم نمیشه.

وقتی میگن بازار ارز در آینده دچار ثبات خواهد شد به این معنیه که حتما دچار تلاطم خواهد شد.

وقتی میگن برای سرمایه گذاری دلار نخرین چون قیمتش کاهش پیدا میکنه یعنی حتما برین دلار بخرین چون قیمتش بالا میره.

اگر حرف منو جدی نمیگیرین یه بار دیگه همین بیانات گهربار جناب آقای نوبخت رو که از قضا رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی هم هستن با افعال معکوس بخونین ببینین چقدر به واقعیت نزدیکتره !!!

Last edited:

EhsanCPU

Registered User
لایک‌ها
199
۰۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۰ - خبر از باشگاه خبرنگاران جوان
خودسوزی برای دریافت کل موجودی حساب از موسسه ثامن ا لحجج
0z0yena5ukit5xsej0q9.jpg

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان مرد 53 ساله ای در مقابل یکی از شعبات موسسه مالی و اعتباری ثامن ا لحجج اصفهان خودسوزی کرد.
به گزارش خبرنگار گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، این مرد با مراجعه به یکی از شعب موسسه مالی اعتباری ثامن ا لحجج
درخواست دریافت کل موجودی حساب خود را داشت که با پاسخ منفی متصدی موسسه مواجه شد
این مرد پس از بی نتیجه ماندن اصرار خود در مقابل شعبه اقدام به خود سوزی کرد.
محمدی رییس بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان با تایید انتقال این فرد با 30 درصد سوختگی به این بیمارستان گفت:
مرد 53 ساله که با استفاده از مواد نفتی اقدام به خودسوزی کرده از ناحیه گردن ، پا و دست دچار سوختگی شده است در بخش آی سی یو تحت مراقبت های ویژه بستری است.
گفته می شود، این موسسه به علت برخی مشکلات مالی این روزها از پرداخت تمام سپرده سپرده گذاران خودداری می کند و فقط بخشی از مبلغ سپرده را پرداخت می کند .
YJC

Last edited:

drsherman

Registered User
لایک‌ها
308
دوستان مبلغ 5 هزار و خورده تومان از شعبه ۱۱۴ کوثر با عنوان انتقالی به حساب شتابی من واریز شده کسی اطلاع داره برای چی هست؟

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
بانک اقتصاد مهر یک سالش چقدره؟

sunflower1

Registered User
لایک‌ها
65
دوستان کسی بانک گردشگری حساب داره??
چجور بانکی هست?
میشه بهش اعتماد کرد??
وابسته به کجاست??

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سلام.
دوستان واسه بالای 30 میلیون معتبرترین بانک / موسسه ای که سود کوتاه مدتش خوب باشه چی پیشنهاد میدین ؟
همچنین مقدار سودش رو هم ذکر کنید ممنون میشم

rezaz84

Registered User
لایک‌ها
466
سلام.
دوستان واسه بالای 30 میلیون معتبرترین بانک / موسسه ای که سود کوتاه مدتش خوب باشه چی پیشنهاد میدین ؟

عزیز دل :

در حال حاضر در بین موسسات مجاز ، در حال اخذ مجوز و بانکها موسسه نور بالاترین سود روز شمار رو داره . نرخ سود سپرده روز شمار این موسسه با کف 100 هزار تومان 25 درصده . فاقد هر گونه تکنولوژی ارتباطی مثل اینترنت بانک و اس ام اس و تلفنبانک و USSD و ... هست و برای تمام واریز و برداشتها باید به شعبه افتتاح کننده حساب یا شعب دیگه این موسسه مراجعه کنین. البته اگر روابط عمومی خوبی داشته باشین شاید بتونین متقاعدشون کنین که بصورت تلفنی مبالغ مورد نظرتون رو به کارت شتاب سایر حساباتون در بانکهای دیگه منتقل کنن.

سود سپرده های روزشمار در بانکها و موسسات دیگه بطور متوسط 20 درصده.

موفق باشید.

971

Registered User
لایک‌ها
318
سلام.
بانک مسکن با کف 10 میلیون تومان، 20 درصد سود میدهد (سود روزهایی که موجودی کمتر از 10 میلیون تومان است 10 درصد محاسبه میشود)
بانکهای دولتی دیگر مانند صادرات و سپه هم حسابهای مشابهی با سود های 19.90، 19.75 و ... و کف 10 و 20 میلیون تومان دارند.

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
دوستان 1سوال من واسه حج چند سال پیش ثبت نام کردن واسم خانواده الان تو اینترنت بانکم وصل شده به حسابم که تو ملت واسم حج ثبت نام کردن و سودش ماهانه اومده به حساب آیا اگه بخام سوده پولم را از بانک بگیرم به شخص صاحب حساب میدن ؟میتونم سودش را برداشت کنم؟؟؟کسی اطلاع داره تو این زمینه

rezaz84

Registered User
لایک‌ها
466
دوستان 1سوال من واسه حج چند سال پیش ثبت نام کردن واسم خانواده الان تو اینترنت بانکم وصل شده به حسابم که تو ملت واسم حج ثبت نام کردن و سودش ماهانه اومده به حساب آیا اگه بخام سوده پولم را از بانک بگیرم به شخص صاحب حساب میدن ؟میتونم سودش را برداشت کنم؟؟؟کسی اطلاع داره تو این زمینه

سلام دوست عزیز

بله کف این حساب ده تومنه . از طریق اینترنت بانک ملت قسمت حواله اینترنتی ، سود رو به مقداری که توی حسابتون ده تومن بمونه میتونین به حساب جام منتقل کنین.

برای گرفتن اون ده تومن و بستن حساب باید به شعب مراجعه کنین.

علی ریش نقره ای

Registered User
لایک‌ها
175
من امیدوارم این آقا رضا حرفش در مورد نور 25درصد درست باشه اونم با کف صد هزار تومان
و مثل بالا جواب نده ده ملیون مسکن فیش حج سودش در ملت به هم ربط دارن؟

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
سلام دوست عزیز

بله کف این حساب ده تومنه . از طریق اینترنت بانک ملت قسمت حواله اینترنتی ، سود رو به مقداری که توی حسابتون ده تومن بمونه میتونین به حساب جام منتقل کنین.

برای گرفتن اون ده تومن و بستن حساب باید به شعب مراجعه کنین.
رضا جون کارت درسته دمت گرم کلا با مرامی اطلاعاتتم عالیه ولی 1سوال من تا میخام ازین حساب برداشت کنم تا 7 8هزار تومنشا میشه برداشت کرد و مابقیشا میزنه مسدود است و بیشتر نمیشه برداشت کرد این چیه جریانش؟

rezaz84

Registered User
لایک‌ها
466
من امیدوارم این آقا رضا حرفش در مورد نور 25درصد درست باشه اونم با کف صد هزار تومان
و مثل بالا جواب نده ده ملیون مسکن فیش حج سودش در ملت به هم ربط دارن؟

علی جان

من کی راجع به ده میلیون مسکن فیش حج حرفی زدم.
منظورم ده هزار تومن بود که باید ته حساب بانک ملت بمونه .
شما ماشا ا... اونقدر با میلیون سرو کار داری ده تومن و ده میلیون تصور کردی.

مسکنم کجا بود ؟

در مورد نور هم خیالت راحت باشه خودم توزدهم آبان همین حساب رو با صد هزار تومن افتتاح کردم.

rezaz84

Registered User
لایک‌ها
466
رضا جون کارت درسته دمت گرم کلا با مرامی اطلاعاتتم عالیه ولی 1سوال من تا میخام ازین حساب برداشت کنم تا 7 8هزار تومنشا میشه برداشت کرد و مابقیشا میزنه مسدود است و بیشتر نمیشه برداشت کرد این چیه جریانش؟

عزیز دلم

خواهش میکنم.
شما چقدر ته حسابت میمونه که میگه مسدود است ؟
برای من حداقل باید ده هزار تومن میموند تو حساب و مابقیش رو انتقال دادم به جام.

بالا