برگزیده های پرشین تولز

سلام.هر کسی هر مجوزی از هر وزارت خونه یا اداره ای بخواد میتونم براش بگیرم.

milad.r

Registered User
لایک‌ها
38

onia1423

Registered User
لایک‌ها
130
منم مجوز تاکسی تلفنی میخوام, چقدر اب میخوره؟

فترمه

Registered User
لایک‌ها
290
دوست عزیز این خیلی خوبه که شما اینقدر آشنا و روابط قوی دارین که میتونید هر مجوزی را و از هر وزارتخانه ای بگیرید ولی ...
ولی دوست عزیز بهتر نیست بزاریم هر کس هر مجوزی خواست خودش بره مدارک لازمش رو تهیه کنه و مراحل قانونی کار رو طی کنه بجای اینکه بخواد از مسیر آشنا، پارتی بازی و خدای نکرده رشوه این کار رو بکنه؟
شاید بگید که گرفتن مجوز و کارهای اداری توی ایران خیلی دردسر داره، زمان بره و بیشتر وقتها نیاز به پارتی داره ولی خوب تا کی باید این وضع ادامه داشته باشه؟
به نظر شما نباید یه زمانی این وضع تغییر کنه؟ یه بخشی از اون دست دولتی ها و حکومته ولی یه بخش مهم هم خود ما هستیم که از مسیر درست بریم و بجای اینکه مامورها و کارمندهای دولت رو به رشوه گیری عادت بدیم به اونها بفهمونیم که باید وظایف قانونی خودشون رو درست انجام بدن، نه بی دلیل به کسی مجوز بدن و نه بی دلیل جلوی مجوز قاونی کسی را بگیرن!
زیاد پیش اومده که خود من و احتمالا خود شما و خیلی از افراد دیگه از این شکایت داریم و به خیلی ها بد و بیراه میگیم که چرا یه نفر با پارتی و با رشوه رفته یه مجوزی رو غیر قانونی یا بدون نوبت گرفته یا رفته کارش رو خیلی زودتر از وقت قانونیش انجام داده!
خوب چرا وقتی نوبت خودمون میشه این حرفها رو یادمون میگیره؟
وجدانا تا کی باید بگیم که "همه دارن این کار و میکنن، بزار ما هم بکنیم؟" چرا نمیگیم "من این کار رو نمیکنم، به این امید که بقیه هم نکنند!"

منم مجوز تاکسی تلفنی میخوام, چقدر اب میخوره؟
دوستان عزیز! بهتر نیست خودتون برید دنبالش و کارهای قانونیش رو انجام بدین و اگه واقعا حق گرفتن مجوز رو دارین، خودتون اونو بگیرید که دست آخر هم کارتون کاملا اخلاقی و قانونی باشه و هم خودتون راضی تر و خوشحالتر که از روشهای نادرست استفاده نکردین؟!

mh_nox

Registered User
لایک‌ها
151
دوست عزیز این خیلی خوبه که شما اینقدر آشنا و روابط قوی دارین که میتونید هر مجوزی را و از هر وزارتخانه ای بگیرید ولی ...
ولی دوست عزیز بهتر نیست بزاریم هر کس هر مجوزی خواست خودش بره مدارک لازمش رو تهیه کنه و مراحل قانونی کار رو طی کنه بجای اینکه بخواد از مسیر آشنا، پارتی بازی و خدای نکرده رشوه این کار رو بکنه؟
شاید بگید که گرفتن مجوز و کارهای اداری توی ایران خیلی دردسر داره، زمان بره و بیشتر وقتها نیاز به پارتی داره ولی خوب تا کی باید این وضع ادامه داشته باشه؟
به نظر شما نباید یه زمانی این وضع تغییر کنه؟ یه بخشی از اون دست دولتی ها و حکومته ولی یه بخش مهم هم خود ما هستیم که از مسیر درست بریم و بجای اینکه مامورها و کارمندهای دولت رو به رشوه گیری عادت بدیم به اونها بفهمونیم که باید وظایف قانونی خودشون رو درست انجام بدن، نه بی دلیل به کسی مجوز بدن و نه بی دلیل جلوی مجوز قاونی کسی را بگیرن!
زیاد پیش اومده که خود من و احتمالا خود شما و خیلی از افراد دیگه از این شکایت داریم و به خیلی ها بد و بیراه میگیم که چرا یه نفر با پارتی و با رشوه رفته یه مجوزی رو غیر قانونی یا بدون نوبت گرفته یا رفته کارش رو خیلی زودتر از وقت قانونیش انجام داده!
خوب چرا وقتی نوبت خودمون میشه این حرفها رو یادمون میگیره؟
وجدانا تا کی باید بگیم که "همه دارن این کار و میکنن، بزار ما هم بکنیم؟" چرا نمیگیم "من این کار رو نمیکنم، به این امید که بقیه هم نکنند!"

دوستان عزیز! بهتر نیست خودتون برید دنبالش و کارهای قانونیش رو انجام بدین و اگه واقعا حق گرفتن مجوز رو دارین، خودتون اونو بگیرید که دست آخر هم کارتون کاملا اخلاقی و قانونی باشه و هم خودتون راضی تر و خوشحالتر که از روشهای نادرست استفاده نکردین؟!
مجوز سفره خونه فقط به خانواده شهدا و ... میدن

فترمه

Registered User
لایک‌ها
290
مجوز سفره خونه فقط به خانواده شهدا و ... میدن
من چون خودم دنبال همچین مجوزی نبودم از قوانین و شرایطش خبر ندارم ولی دو حالت داره:
1- یا قانون رسمی و تصویب شده اینه که مجوز سفره خانه رو فقط به خانواده شهدا میدن که در اینصورت اگه شما شرایطش رو نداری پس بهتره اصلا نری دنبالش و اگر هم با کمک صاحب این تاپیک بتونی مجوزش رو بگیری یه کار خلاف کردی. البته اینکه چنین قانونی (که من بعید میدونم حقیقت داشته باشه) قانون ظالمانه ای است رو قبول دارم و شاید بهتره شما و امثال شما که دنبال همچین مجوزی هستید برید یه جایی اعتراض کنید تا شاید این قانون درست بشه.
2- یا هم اینه که چنین قانونی وجود نداره ولی داره سلیقه ای عمل میشه و کارمندهای دولت دارند کارشکنی میکنند و مجوز را فقط به افراد خاص میدن. خوب به نظر من اگه شما واقعا دنبال همچین مجوزی هستین برین مدارک رو جور کنید و محکم برید دنبالش و اگه بهونه آوردند کوتاه نیاید و حتی شده برید شکایت (فکر کنم دیوان عدالت اداری مرجع همچین شکایتهایی باشه). گیریم که صاحب این تاپیک تونست با رابطه کار شما رو درست کرد، اون کسی که همچین آشنایی نداره چیکار کنه؟!

IranNewMan

Registered User
لایک‌ها
69
مجوز مرکز ماساژ همراه با ویزا برای کارمندان تایلندی (خانم و آقا) و مجوز کار و اقامت براشون ، براتون امکان پذیر هست ؟!

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
واسه فروش dvd تو اینترنت میدونی از کجا باید مجوز گرفت هرجا زنگ میزنم میگن به ما ربط نداره

milad.r

Registered User
لایک‌ها
38
با زنگ زدن نميشه.بايد حضوري بري و يك درخواست هم بنويسي؟

taghi.karimi

Registered User
لایک‌ها
246
پلیس+10

بالا