برگزیده های پرشین تولز

نظر شما در مورد شغل کافی نت

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
سلام دوستان

با یکی از دوستام می خوام کافی نت بزنیم

سرمایه از اونه کار از من.

اون از نت چیزی سرش نمیشه و فقط می خواد یه درآمد دوم داشته باشه.
شغلش هم کارمند بانکه

من ساکن نوشهرم.( استان مازندران)
میخواستم بدونم از دوستان کسی هست که تجربه داشته باشه یا حتی همین الان کافی نت داشته باشه؟

یه چند سوال دارم دارم.

اگه کسی تجربه داره خواهشا بگه که یوقت به فنا نریم :D:D

14morteza14

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

شغلش هم کارمند بانکه

میخواستم بدونم از دوستان کسی هست که تجربه داشته باشه یا حتی همین الان کافی نت داشته باشه؟

یه چند سوال دارم دارم.

ضمن سلام
من خودم تجربه این کار رو ندارم. اما یکی از دوستام چند سال پیش که ما رفتیم دانشگاه اون رفت کافی نت زده بود. الان اطلاع ندارم وضع مالیش چطوره (اما بهتر از منه که رفتم فوق لیسانس عمران گرفتم ) اما هر چند وقت که می رم مغازش واسه احوالپرسی ما شا الله سرش خیلی شلوغه. مغازه اش هم اجاره ای است. همین که حدود 9 ساله تو این کار مونده نشون میده نباید بازارش بد باشه.

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
ضمن سلام
من خودم تجربه این کار رو ندارم. اما یکی از دوستام چند سال پیش که ما رفتیم دانشگاه اون رفت کافی نت زده بود. الان اطلاع ندارم وضع مالیش چطوره (اما بهتر از منه که رفتم فوق لیسانس عمران گرفتم ) اما هر چند وقت که می رم مغازش واسه احوالپرسی ما شا الله سرش خیلی شلوغه. مغازه اش هم اجاره ای است. همین که حدود 9 ساله تو این کار مونده نشون میده نباید بازارش بد باشه.

ممنون دوست عزیز.
به شریکم گفتم ببینم چه می کنه.
فعلا مشکل اصلیمون مکانه.

irandac

Registered User
لایک‌ها
88
سلام دوستان

شغلش هم کارمند بانکه

یه چند سوال دارم دارم.

با توجه به رشد روز افزون جمعیت و فناوری اطلاعات کافی نت یکی از پر درآمد ترین مشاغل محسوب می شود مشروط بر این که :

متصدی به اندازه کافی به امور کافی نت تسلط داشته باشد
سیستم های کافی نت از نظر قطعات و نرم افزاری به روز باشند
سرعت اینترنت بالا باشد .
یک تایپیست در کافی نت بصورت درصدی یا کارمزدی استخدام شود.
کلیه خدمات کامپیوتری در کافی نت ارائه شود.

NIMA_YALAN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اآقا من دو سال کافي نت داشتم همه کار هم انجام ميدادم خيلي هم مشتري ثابت داشتم واقعا معرو ف شده بود مغازم و خدماتي که انجام ميداديم من و داداشم و يک تعميرکار حرفه اي کامپيوتر داشتم داداشم تايپيست بود و منم مديريت مي کردم و ثبت نام ها و بقيه کارارو انجام ميدادم.

کار تايپ و تکثير تعميرات کامپيوتر و نصب ويندوز فروش جديدترين بازي ها و نرم افزارهاي روز رايت سي دي و دي وي دي تحقيقات دانشجويي ترجمه و ثبت نام هاي اينترنتي و يک بانک تحقيق و پروژه آماده داتشم وفروش سي دي خام و دي وي دي خام به صورت جزئي بعدها به صورت عمده شد ارسال مسيج انبوه تبليغاتي کم کم قطعات هم مياوردم لوازم جانبي پر فروش که ارزون بودن خلاصه همه کار ميکرديم هرچي بود نه نمي گفتيم همه جوره هم با مشتريامون راه ميومديم انقد مشتري ثابت داشتيم که باورت نميشه

ولي بهت جدا توصيه ميکنم نزن داداش
ولي بهت جدا توصيه مي کنم کافي نت و خدمات کامپيوتر نزن من کافي نت زدم 2سال داشتم ولي نزن من جمع کردم جداي از دردسر زيادش درآمدش واقعا کمه واقعا جوابگو نيست خيلي تلاش ميکردم ولي درامدش جوابگو نبود قطعات هم هر روز مي ره بالاتر و نوساناتش زياده.دیگه گذشت اون زمونی که کسی اینتنت نداشت الان gprs ایرانسل با 1000 تومن اینترنت میده و خلاصه دوهر کافی نت گذشته و تایپ و تکثیر هم بخاطر هزینه های بالای دستگاههای کپی و هزینه های سرویس شو و هزینه های پودر و گرونی های کاغذ و کلی مشکلات زیاد نمی صرفه.انقد قیمت ها بالا رفته که کسی هم کامپیوتر نمی خره.

ایمیل من [email protected]

NIMA_YALAN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اآقا من دو سال کافي نت داشتم همه کار هم انجام ميدادم خيلي هم مشتري ثابت داشتم واقعا معرو ف شده بود مغازم و خدماتي که انجام ميداديم من و داداشم و يک تعميرکار حرفه اي کامپيوتر داشتم داداشم تايپيست بود و منم مديريت مي کردم و ثبت نام ها و بقيه کارارو انجام ميدادم.

کار تايپ و تکثير تعميرات کامپيوتر و نصب ويندوز فروش جديدترين بازي ها و نرم افزارهاي روز رايت سي دي و دي وي دي تحقيقات دانشجويي ترجمه و ثبت نام هاي اينترنتي و يک بانک تحقيق و پروژه آماده داتشم وفروش سي دي خام و دي وي دي خام به صورت جزئي بعدها به صورت عمده شد ارسال مسيج انبوه تبليغاتي کم کم قطعات هم مياوردم لوازم جانبي پر فروش که ارزون بودن خلاصه همه کار ميکرديم هرچي بود نه نمي گفتيم همه جوره هم با مشتريامون راه ميومديم انقد مشتري ثابت داشتيم که باورت نميشه

ولي بهت جدا توصيه مي کنم کافي نت و خدمات کامپيوتر نزن من کافي نت زدم 2سال داشتم ولي نزن من جمع کردم جداي از دردسر زيادش درآمدش واقعا کمه واقعا جوابگو نيست خيلي تلاش ميکردم ولي درامدش جوابگو نبود قطعات هم هر روز مي ره بالاتر و نوساناتش زياده.دیگه گذشت اون زمونی که کسی اینتنت نداشت الان gprs ایرانسل با 1000 تومن اینترنت میده و خلاصه دوهر کافی نت گذشته و تایپ و تکثیر هم بخاطر هزینه های بالای دستگاههای کپی و هزینه های سرویس شو و هزینه های پودر و گرونی های کاغذ و کلی مشکلات زیاد نمی صرفه.انقد قیمت ها بالا رفته که کسی هم کامپیوتر نمی خره.

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107

تایید مبشه جدا انان دیگه سودانچنانی نداره ...

xms

Registered User
لایک‌ها
387
بعله دوران طلایی کافی نت به سر امده است.

نسبت به سرمایه ایی که برای راه اندازیش می بره اینقدر سود نداره. با این وضع اجاره های سنگین مغازه و هزینه های اینترنت وبرق و هزینه سنگین تهیه سیستم ها و نگهداری وسرویس اونها .
فراگیری اقسام و انواع اینترنت دیگه کافی نت رونق چندانی ندارد.

NIMA_YALAN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
درخواست راهنمايي در خصوص راه اندازي آموزشگاه حسابداري و كامپيوتر

من تصميم دارم آموزشگاه حسابداري و كامپيوتر بزنم حالا سئوالات زير برام مطرحه و اميدوارم دوستان راهنماييم كنند :
1- گرفتن جواز از فني و حرفه اي چه شرايطي داره و اصلا" الزامي به اين كار هست ؟
2- توافق بين استاد و موسسه معمولا با چه تناسبي انجام ميشه ؟
3- شنيدم بعضي از موسسات كلاسها شونو اجاره ميدن . كسي ميدونه شرايطش چه جوريه ؟
4- از همه مهمتر .. اصلا" اين كار به صرفه هست يا نه ؟
5- نرخ برگزاري كلاسها تابع چه چيزيه ؟ آيا آئين نامه يا نرخ مصوب داره يا نه هر آموزشگاهي بنا به شرايطش ميتونه تعيين كننده باشه؟
6- مزايا و معايب اينگونه آموزشگاهها چيه؟

سئوالات ديگه هم ممنكه به ذهنم برسه ولي فعلا" ميخوام يه فضاي ذهني در خصوص اين مسئله پيدا كنم.
پيشاپيش از نظرات موثر شما دوستان متشكرم

ایمیل من پایین هست اگه وقت نکردین اینجا جواب بدین خواهش میکنم به ایمیلم جواب بدین خیلی مهمه
[email protected]

reza11503

Registered User
لایک‌ها
1,071
درخواست راهنمايي در خصوص راه اندازي آموزشگاه حسابداري و كامپيوتر

من تصميم دارم آموزشگاه حسابداري و كامپيوتر بزنم حالا سئوالات زير برام مطرحه و اميدوارم دوستان راهنماييم كنند :
1- گرفتن جواز از فني و حرفه اي چه شرايطي داره و اصلا" الزامي به اين كار هست ؟
2- توافق بين استاد و موسسه معمولا با چه تناسبي انجام ميشه ؟
3- شنيدم بعضي از موسسات كلاسها شونو اجاره ميدن . كسي ميدونه شرايطش چه جوريه ؟
4- از همه مهمتر .. اصلا" اين كار به صرفه هست يا نه ؟
5- نرخ برگزاري كلاسها تابع چه چيزيه ؟ آيا آئين نامه يا نرخ مصوب داره يا نه هر آموزشگاهي بنا به شرايطش ميتونه تعيين كننده باشه؟
6- مزايا و معايب اينگونه آموزشگاهها چيه؟

سئوالات ديگه هم ممنكه به ذهنم برسه ولي فعلا" ميخوام يه فضاي ذهني در خصوص اين مسئله پيدا كنم.
پيشاپيش از نظرات موثر شما دوستان متشكرم

ایمیل من پایین هست اگه وقت نکردین اینجا جواب بدین خواهش میکنم به ایمیلم جواب بدین خیلی مهمه
[email protected]

جون داداش يه تاپيك جدا بزن بچه ها قول ميدن راهنماييت كنن:lol:

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
نرخ جدید کافی مت ها که به نظر من خیلی خیلی زیاده
تاریخ خبر ۱۹ تير ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۲

رییس اتحادیه فن‌آوران رایانه تهران گفت: نرخ خدمات کافی‌نت‌ها از 29 اردیبهشت امسال اعلام شده و قابل اجراست.

مهدی میرمهدی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد:‌ نرخ نامه خدمات کافی‌نت‌ها در سال جاری کاملا کارشناسی شده و بنا بر تورم اعلام شده از سوی بانک مرکزی و مرکز آمار کشور است.
وی ادامه داد: در نرخ نامه سال جاری افزایش قیمت زیرساخت های اینترنت و مواد مصرفی در کافی‌نت‌ها لحاظ شدند و قیمت‌های سال جاری کاملا منطقی است.
رییس اتحادیه فن‌آوران رایانه تهران تصریح کرد:‌ اگر کافی‌نت‌ها بخواهند نرخ قبلی را اعمال کنند دچار ضرر و زیان خواهند شد.
میرمهدی در پاسخ به این سوال که آیا کافی‌نت‌ها مجاز استفاده از *** هستند گفت:‌ اتحادیه صلاح نمی داند که کافی‌نت‌ها از *** استفاده کنند اما استفاده از *** قانونی بحث دیگری است و مانعی ندارد.
وی در پایان با منطقی دانستن‌ قیمت‌ها گفت:

هزینه استفاده از اینترنت برای یک ربع ساعت هزار تومان، نیم ساعت 2000 تومان، یک ساعت 3800 تومان،

پرینت لیزری سیاه و سفید از طریق اینترنت هر برگ A4 به مبلغ 2000 تومان،

پرینت رنگی به صورت عکس در یک صفحه A4 به مبلغ 2500 تومان،

پرینت رنگی به صورت عکس در یک صفحه A5 به مبلغ 1500 تومان،

اسکن سیاه و سفید و رنگی A4 هر برگ 1000 تومان،‌

ارسال نمابر به خارج از کشور به صورت شماره گیری مستقیم 2500 تومان،

ارسال نمابر به داخل کشور بین شهری به صورت شماره گیری مستقیم 1200 تومان،

ارسال نمابر به داخل کشور شهری به صورت شماره گیری مستقیم 800 تومان،

ایجاد و ارسال ایمیل توسط اپراتور واحد صنفی 5000 تومان،

ارسال ایمیل توسط اپراتور واحد صنفی 2000 تومان و ثبت نام اینترنتی شرکت‌ها، دانشگاه‌ها، بانک‌ها و سایر 4000 تومان قیمت گذاری شده است.

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
نرخ جدید کافی مت ها که به نظر من خیلی خیلی زیاده
تاریخ خبر ۱۹ تير ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۲

رییس اتحادیه فن‌آوران رایانه تهران گفت: نرخ خدمات کافی‌نت‌ها از 29 اردیبهشت امسال اعلام شده و قابل اجراست.

مهدی میرمهدی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد:‌ نرخ نامه خدمات کافی‌نت‌ها در سال جاری کاملا کارشناسی شده و بنا بر تورم اعلام شده از سوی بانک مرکزی و مرکز آمار کشور است.
وی ادامه داد: در نرخ نامه سال جاری افزایش قیمت زیرساخت های اینترنت و مواد مصرفی در کافی‌نت‌ها لحاظ شدند و قیمت‌های سال جاری کاملا منطقی است.
رییس اتحادیه فن‌آوران رایانه تهران تصریح کرد:‌ اگر کافی‌نت‌ها بخواهند نرخ قبلی را اعمال کنند دچار ضرر و زیان خواهند شد.
میرمهدی در پاسخ به این سوال که آیا کافی‌نت‌ها مجاز استفاده از *** هستند گفت:‌ اتحادیه صلاح نمی داند که کافی‌نت‌ها از *** استفاده کنند اما استفاده از *** قانونی بحث دیگری است و مانعی ندارد.
وی در پایان با منطقی دانستن‌ قیمت‌ها گفت:

هزینه استفاده از اینترنت برای یک ربع ساعت هزار تومان، نیم ساعت 2000 تومان، یک ساعت 3800 تومان،

پرینت لیزری سیاه و سفید از طریق اینترنت هر برگ A4 به مبلغ 2000 تومان،

پرینت رنگی به صورت عکس در یک صفحه A4 به مبلغ 2500 تومان،

پرینت رنگی به صورت عکس در یک صفحه A5 به مبلغ 1500 تومان،

اسکن سیاه و سفید و رنگی A4 هر برگ 1000 تومان،‌

ارسال نمابر به خارج از کشور به صورت شماره گیری مستقیم 2500 تومان،

ارسال نمابر به داخل کشور بین شهری به صورت شماره گیری مستقیم 1200 تومان،

ارسال نمابر به داخل کشور شهری به صورت شماره گیری مستقیم 800 تومان،

ایجاد و ارسال ایمیل توسط اپراتور واحد صنفی 5000 تومان،

ارسال ایمیل توسط اپراتور واحد صنفی 2000 تومان و ثبت نام اینترنتی شرکت‌ها، دانشگاه‌ها، بانک‌ها و سایر 4000 تومان قیمت گذاری شده است.
کجا زیاده ؟ شما توقع داری تورم زیاد میشه تو مملکت هزینه خدمات زیاد نشه ؟

وقتی 1000 تومن الان ارزشش شده 300 تومن پارسال این یعنی این که این تعرفه هام کمه.

تهران شرایطش با دیگر شهرهای کشور فرق داره....هزینه ها تو تهران خیلی بالاست.

matiomkz

Registered User
لایک‌ها
206
منم قصد زدن کافی نت دارم راهنماییم کنید

vb_meshki

Registered User
لایک‌ها
26
منم قصد زدن کافی نت دارم راهنماییم کنید
اصلااااااااا
از فکرتون در بیارید شغل کاذب بود که دیگه گذشت اون زمان 300 تومن اجاره میدادیم و ماهیانه 1000تومن درامد ناخالصمون بود سال 87 هرساعت کارکرد 1000 تومن بود
سال 94 هر ساعت کارکرد حدود 2000 تومنه و اجاره اون مغازه" همون مغازه " 1500 تومن
و همه الان ماشااله اینترنت 3g و 4g دارن
خلاصه گفتم توضیحی خواستید در خدمتم ولی حتی فکرشو هم نکنید که وقتتون رو میگیره

nersia

Registered User
لایک‌ها
68
سلام

من کمتر از یکسال تو کافی نتی بودم... الان وارد شدم ولی با این وضعیت اصلا به صرفه نیست...
مغازه بغلیمون سیگارو دخانیات بود یک لحظه هم بیکار نمیشد...

حدود 10 میلیون سیستم و دکور و... میخواد جز پول پیش مغازه...

با همین پول لوازم بری تو یه کار دیگه موفق تری...

به نظر من نزن حالا باز خودت هرچی صلاحته

ما روزی 100 دخل میزدیم که 700,800 تومن سود میشد که 8 صبح تا 10 شب هر روز خیلی پول کمیه...

هرکاری میکنی موفق باشی دوست من

فرستاده شده از HUAWEI G730-U10ِ من با Tapatalk

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
الان نرخ کافی نت تو تهران ساعتی چنده؟

سرعت دانلود تو کافی نت ها چنده؟

بالا