برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453

MafiaGame

Registered User
لایک‌ها
410
خیلی ناراحت شدم:(:(:(:(:(:(
دقیقا به اندازه مرگ هادی عزیز مرگ مهردادم ناراحتم کرد.:(:(:(:(:(
خدایش بیامرزد.:(:(:(:(:(
خیلی خیلی دوسش داشتم.:(:(:(:(:(

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
من الان از پستاتون ماجرا رو فهمیدم
بد حالم گرفته شد حیف خوشحالی برد دربی که با این خبر ادمو داغونم کرد
تف به این روزگار چه خبره تو این مملکت اخه

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
ماجرا پیچیده تر شد امیرحسین اصلانیانو که یادتونه !بازیکن تیممون بود
اخر شبی اعلام کرده مهرداد با مربیش تو ملوان بحث داشته و اردو رو به مقصد تهران ترک کرده امروز پیکر بی جانشو تو خونش(نیاوران) به اورژانس تحویل دادن!!! که دیگه کار از کار گذشته بوده
علت مرگ هم مسمومیت دارویی اعلام شده
خدامیدونه چه به سر این بیچاره اوردن که جوون مرگ شد خدا نگذره از همه کسایی که مملکتو واسه ما جونا به قبرستون تبدیل کردن!!!

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
.
.
.
.

باشگاه پرسپولیس تلاش زیادی کرد تا بازی در ورزشگاه غدیر برگزار شود اما در نهایت این تصمیم اتخاذ نشد و

این هم از عجایب فوتبال است که یک تیم عمدا ورزشگاه با شرایط بدتر را به ورزشگاه بهتر ترجیح می دهد تا به کمک شرایط غیرفوتبالی موفق به کسب نتیجه شود.

تا این جای قضیه شاید به نحوی قابل توجیه باشد اما اینکه همین تیم استقلال اهواز در بازی رفت در ورزشگاه غدیر میزبان استقلال تهران بوده و حالا که نوبت به

پرسپولیس رسیده با درخواست آنها برای بازی در تختی موافقت شده جای تعجب و سوال است. مگر خون استقلال از پرسپولیس رنگین تر است که در ورزشگاه بزرگتر،

با چمن بهتر، نور کافی و سکوهای بیشتر بازی می کند؟

تازه این در شرایطی است که پرسپولیس درهمه جای ایران طرفداران بیشتری از استقلال دارد و حالا که مدعی اصلی قهرمانی هم شده مطمئنا جمعیت بیشتری

از مردم اهواز علاقه به دیدن این بازی از نزدیک دارند و بازی در ورزشگاهی که یک سوم غدیر گنجایش دارد آنها را از تماشای یک فوتبال زیبا محروم می کند و

بدتر از آن هجوم جمعیت بیش از ظرفیت به ورزشگاه می تواند عواقب جبران ناپذیری به جا بگذارد.

به هر حال این سوالاتی است که وجود دارد و تبعیض های همیشگی فوتبال ایران از جمله نقاط ابهامی است که هیچ گاه پاسخی برای آن پیدا نمی شود.

بازی یک تیم در آلوده ترین شرایط هوا برگزار می شود و بازی تیم دیگر به تعویق می افتد، یک تیم در استادیوم آزادی از تیم های شهرقدس میزبانی می کند

و دیگری یعنی پرسپولیس برای اولین بار در تاریخ باید در شهرقدس به مصاف راه آهن برود، یک تیم همیشه بازی هایش آخر برگزار می شود و تیم های دیگر

باید به تماشای نمایشش بنشینند و چندین و چند مثال دیگر...

.
.
.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
photo_2016-04-20_19-48-28.jpg

بهترین خط حمله لیگ رو داریم ........

داریم صاحب بهترین خط حمله بهشت میشیم!!!

photo_2016-04-20_19-50-31.jpg

تاسف پدر مهرداد : در روز پدر باید پسرم را به خاک بسپارم.......

.
.

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
عجب ادماى گل و بلبلي شدن نامزد رياست فدراسيون ! تاج اگه شد كه باس در فوتبال رو گل گرفت !

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
سلام عزیزان
عاجزانه تقاضا میکنم نماز شب اول قبر واسه مهرداد عزیز بخونید امشب خواهش میکنم بخونید لطفا
طریقه خواندن نماز شب اول قبر:
دو رکعت نماز وحشت در رکعت اول بعد از حمد، یک مرتبه آیه‏ الکرسی و در رکعت دوم بعد از حمد، ده مرتبه سوره “انا انزلناه” بخوانند، و بعداز سلام نماز بگویند: “اللهم صل علی محمد و آل محمد و ابعث ثوابها الی قبر مهرداد بن محمدرضا اولادی”
نماز وحشت را در هر موقع از شب اول قبر می‏شود خواند، ولی بهتر است در اول شب بعداز نماز عشا خوانده شود.
اجرتون با خدا

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
0c82700de6fac69b169f48ee90d4d444.jpg

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
در حالی که کمتر از دو ساعت به دیدار حساس دو تیم استقلال اهواز و پرسپولیس که از نظر امتیازی برای هر دو تیم از اهمیت بالایی برخوردار است، مسوولان استادیوم در حال خط کشی و آبیاری زمین هستند.

با توجه به گرمای اهواز در امروز این مساله می تواند برای بازیکنان دو تیم و خصوصا پرسپولیسی ها که با شرایط هماهنگ نیستند به دلیل شرجی شدن مشکل زیادی ایجاد کند.

در حاشیه بازی استقلال اهواز – پرسپولیس هواداران منتسب به بازیکنان استقلال اهواز به بازیکنان و کادرفنی این تیم سنگ پرانی کردند که یکی از سنگ ها به دست محسن بنگر و اعضای کادرفنی برخورد کرد اما

خوشبختانه حادثه بدی برای قرمزها به وقوع نپیوست.

ضمن اینکه گفتنی است شیشه اتوبوس پرسپولیسی ها شکسته شد.

چند روز پیش گفتم موقع ورود به استادیوم آزادی به یکی از این به اصتلاح یگان ویژه ای ها گفتم شما آموزش ندید!!!!یقمو گرفت!!!

الانم به پرسپولیسی ها تو تختی اهواز سنگ پرونی شده و ظاهرا مترجم برانکو . بنگر . رضائیان . خوردبین آسیب جرئی دیدن جالبه از یگان

ویژه خواستن امنیت اونارو تامین کنن!!!!!!!!!!!!

Last edited:
بالا