برگزیده های پرشین تولز

مشورت برای راه اندازی سایت بزرگ دانلود فیلم

amir1739

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
دوستان خواهشا بحث یا دعوا نکنید؛ بنده خواستم در این باره به یکسری اطلاعات برسم (سوالاتم) که متاسفانه بیشتر مسائل دیگه مطرح شد.
باز هم میپرسم پس اونوقت سایتهایی که به کارشون ادامه میدن (موزیک و یا فیلم) حتما یا از خارج از کشور دارن سایتو هدایت میکنن یا باید در پلیس فتا نفوذی داشته باشن البته حالت سومی هم میتونه باشه و اون اینه که پلیس فتا چندان هم گیر نمیده و یا اگه گیر میده زیاد پیگیرش نیست

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
1- برو خارج از ایران سایت فیلم بزن
2- داخل ایران بمون و سایت فیلم نزن

پ.ن: من اگه خارج از ایران بودم اصلا دیگه سراغ وب فارسی نمی اومدم!

موفق باشی

usiiiii

Registered User
لایک‌ها
205
[ ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡
دوستم سایت فیلم نزن ، جرمه جرم . سال اول نگیرنت سال های دیگه میگیرنت . واسه خودت میگم

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
پس این سایتهایی که چندین ساله دارن فعالیت میکنن چطوری هست؟
از کجا میدونی دستگیر نشدن ؟
در ضمن بنده که دستگیر شده بودم هیچ دستوری برای جمع اوری سایت ندادن خودم جمعش کردم

amir1739

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
عجیب نیست!! اصولا باید از شما تعهد میگرفتن که دیگه نمیای سراغ از این قبیل کارها
اگه اینو به عوام تعریف کنید در جواب خواهند گفت این روشی برای تیغ زدن مردم هست

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
عجیب نیست!! اصولا باید از شما تعهد میگرفتن که دیگه نمیای سراغ از این قبیل کارها
اگه اینو به عوام تعریف کنید در جواب خواهند گفت این روشی برای تیغ زدن مردم هست

تعهد یادم نیست گرفتن یا نه
ولی اصلا نگفتن سایت رو جمع کن یا نه البته اینم بگم من اولین روزی که دستگیر شدم سایت رو جمع اوری کردم شاید به همون خاطر چیزی بهم نگفتن

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
فیلم های ایرانی که دارای حق کپی رایت و ... هستند نزار هیچکس کاری به کارت نداره

بنده تجربه شخصی خودم رو می گم !!! اینایی که سایت دانلود دارند میگن پلیس فتا و ... از 3 حالت خارج نیستند که بی خیال اینکار شدند.
1 - بزرگ نمایی
2 - سوختگی هارد و بر باد رفتن دیتا
3 - فیلم های پ ... و ... ر ... ن یا دارای حق کپی رایت خصوصا سریال های شبکه خانگی که حسابی شکایت و شکایت کشیه

دلیل دوم مهم تر از بقیه است و الا امثال پاتوق دی ال و ... از زمان نوجوانی من با سیستم مدیریت محتوا نیوک بالا بودند تا الان که چند سالیه همشون با وردپرس کار می کنند.

پول - اراده - نویسنده حرفه ای - گذاشتن فیلم ها و سریال های دوبله فارسی بدون حذفیات ( خیلی مهمه ) - بروز رسانی به موقع و با نظم - مترجم هم داشته باشی بدک نیست - قالب حرفه ای - بهینه سازی و سئو - کانفیگ حرفه ای سرور دانلود - اسکریپت اختصاصی - درگاه پرداخت بین المللی ( پرفکت مانی - بیت کوین - پاییر ) می تونید راحت بگیرید ( برای کاربران خارجی )
خودم خیلی علاقه داشتم چندین بار هم زدم درآمد خیلی خوبی هم داشتم بین 400 تومن تا 3 میلیون تومن ولی متاسفانه هاردم سوخت !!! بعدشم که خواستم شروع کنم با هر کی شریک شدم بعد از یکی دو ماه پیچوند.
طراح حرفه ای قالب هم همیشه با نرخ عالی در اختیارم بوده !! ولی متاسفانه هیچ وقت نشد !! اگر سرمایشو داری و واقعا اراده کردی بزنی پیام خصوصی بده شاید بتونم راهنمایی و کمکت کنم

Last edited:

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
اگر پایه شراکت هستید
شرایط مد نظرت و هزنیه های که حساب کردی رو بگو صحبت کنیم

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
بنظر من اگه تجربه نداری پولتو دور نریز که یهو بری وسط راه فیلتر شی یا هر مشکل دیگه ای که دوستان اشاره کردن متوقفت کنه !
اگه شریک با تجربه داری شروع کن ولی اگه نداری بهتره اول یه سایت فیلم رایگان بزنی تا حساب کار دستت بیاد بدونی چی به چیه بعد دامنه کاریتو گسترده تر کنی

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
به نظرم اگر کسی خارج از ایران زندگی کند می تواند یک سایت فیلم تک راه اندازی کند و نویسندگانش هم داخل ایران باشد هیچ عیبی ندارد چون آن فردی که مدیریت می کند غیرقابل دسترس است در اینصورت هر فیلمی هم که خواستید میتوانید قرار دهید.
من سایت فیلم نداشتم ولی به عنوان کسی که نیمچه دستی در وبمستری داشتم قبول مسئولیت یک سایت فیلم آن هم در ایران برایم بسیار سخت است و شاید غیر ممکن.

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
متاسفانه ایده داشتن سایت فیلم ایده خوبی نیست . هرچند که بنده همیشه نیمه پر لیوان را نگاه میکنم
من که تازه فیلم های اورجینال وطنی با هولوگرام میفروختم فیلتر شدم . مابقی دوستان فی امان الله

usiiiii

Registered User
لایک‌ها
205
[ ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡
فیلم های ایرانی که دارای حق کپی رایت و ... هستند نزار هیچکس کاری به کارت نداره

بنده تجربه شخصی خودم رو می گم !!! اینایی که سایت دانلود دارند میگن پلیس فتا و ... از 3 حالت خارج نیستند که بی خیال اینکار شدند.
1 - بزرگ نمایی
2 - سوختگی هارد و بر باد رفتن دیتا
3 - فیلم های پ ... و ... ر ... ن یا دارای حق کپی رایت خصوصا سریال های شبکه خانگی که حسابی شکایت و شکایت کشیه
بنده سایت فیلم داشتم
نه میخوام بزرگنمایی کنم و نه هاردم سوخت و نه فیلم های صحنه دار میذاشتم _پ R ن که بماند_ و نه فیلم و سریال ایرانی میذاشتم
حدود 4 سال بدون مشکل خاصی فعالیت میکردم و درآمد خوبی هم داشتم که مثل بقیه دوستان احضاریه و باقی داستان ....
منم اون موقع با خودم میگفتم مشکلی نداره و فلان سایت چند ساله داره فعالیت میکنه و دفتر و دستک و استدیو دوبله و .... داره اگه بخوان گیر بدن به اونا گیر میدن و از این جور فکر ها ولی بعدا فهمیدم مشکل فقط واسه ماس و اونا مشکلشون رو یه جوری حل کردن.
خلاصش اینکه اگه به جایی وصل نیستی با تلاش میتونی به پول برسی ولی اول و اخرش این شتر جلو خونه شما میخوابه . البته اعدامتون که نمیکنن و با جریمه سر و تهش هم میاد و لی به استرس و درد سر و ابرو ربزیش نمی خوره .

amir1739

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
بنده سایت فیلم داشتم
نه میخوام بزرگنمایی کنم و نه هاردم سوخت و نه فیلم های صحنه دار میذاشتم _پ R ن که بماند_ و نه فیلم و سریال ایرانی میذاشتم
حدود 4 سال بدون مشکل خاصی فعالیت میکردم و درآمد خوبی هم داشتم که مثل بقیه دوستان احضاریه و باقی داستان ....
منم اون موقع با خودم میگفتم مشکلی نداره و فلان سایت چند ساله داره فعالیت میکنه و دفتر و دستک و استدیو دوبله و .... داره اگه بخوان گیر بدن به اونا گیر میدن و از این جور فکر ها ولی بعدا فهمیدم مشکل فقط واسه ماس و اونا مشکلشون رو یه جوری حل کردن.
خلاصش اینکه اگه به جایی وصل نیستی با تلاش میتونی به پول برسی ولی اول و اخرش این شتر جلو خونه شما میخوابه . البته اعدامتون که نمیکنن و با جریمه سر و تهش هم میاد و لی به استرس و درد سر و ابرو ربزیش نمی خوره .
OVH
اگر برای پاسخ بالایی نظری دارین خوشحال میشم بدونم.
با تشکر

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
OVH
اگر برای پاسخ بالایی نظری دارین خوشحال میشم بدونم.
با تشکر
شما مطمعن باش غیر از دلسوزی و کمک کسی خوشش نمیاد بیاد جلو این همه وبمستر از خاطرات تلخ زندگیش بگه چن تا ادمم بیان بگن طرف بزرگمایی میکنه یا ...
ازین مسخره تر اینه که تا یکی میاد میگه نزن تا پارتی نداری این مشکلات هس اذیت میشی همه میگن طرف نمیخاد واسش رقیب درس شه واسه همین میخاد منصرفت کنه
من سایتم نرم افزاره اون سایتش موزیکه چ ربطی به ما داره طرف میره سایت فیلمشو میزنه رقیب های خودشو داره والا اونی که سایت فیلم بزرگم داره بیکار نیس بیاد تو فروم هرکیو که میگه بزنم ؟ اینم بگه نه نزن!!!
حرف های این دوستمونم کاملا درسته و تایید میشه شما هم تصمیمتو بگیر خواستی بزن نخواستی هم نزن نه دو هزار گیر ما میاد نه از دست میدیم خوشحالم میشیم موفق بشی

cup

Registered User
لایک‌ها
111
دوستاني كه دست گير شدند بعد دستگيري كامپيوترتون را جمع آوري كردند؟

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
منم 4 سال پیش سر همین قضیه گرفتند سایت فیلم داشتم اما جزییات کار بماند من بیشتر از بقیه اذیت شدم و تقریبا 2 سال درگیر ماجرا بودم

البته به من تهمت فحشا زده بودن جدیدا هم که دارن سایت های فیلم ایرانی رو هم می بندن

بالا