برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
صندوق لوتوس پارسیان اساسنامه و امویدنامه ی جدید تصویب کرده. ضمانت سودآوری دیگر جزء ارکان صندوق نیست و سود پیشبینی شده سالانه 19% لحاظ شده.
یعنی چی !؟ یعنی دیگه حداقل 20 درصد رو نمیدن !؟ اون تیکه که پررنگ کردم یعنی چی ؟

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
یعنی چی !؟ یعنی دیگه حداقل 20 درصد رو نمیدن !؟ اون تیکه که پررنگ کردم یعنی چی ؟
ضمانت سودآوری یعنی تضمین میکنه حداقل سالانه درصدی رو بدن,اکثر صندوقها چنین ضمانتی رو ندارن,چون دایما بانک مرکزی در حال بازی با درصدهاست!!!!!!!! پس یه صندوق نمیاد واضح بگه,من ۱۹ یا ۲۰ یا ۲۲ تضمینی سود میدم بلکه پیش بینی میکنه سود رو,این یعنی اینکه هر موقع خواستن سود را تغییر میدهند,مساله خاصی نیست,تازمانی که سود دلخواه شخص پرداخت میشود که هیچ,درصورتی که یک ماه این اتفاق نیفتاد,میتواند حساب را ببندد,و نهایت درصد جزیی در یک ماه از سود, ضرر میکند.

Last edited:

drsherman

Registered User
لایک‌ها
308
دوستان کسی اطلاع داره سپرده طرح 4 قوامین خودکار تمدید میشه ؟و سودش رو چند میاد؟

mila41

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
کسی خبر داره موسسه عسکریه بالای 100 میلیون هنوز 20% یکساله میده یا نه ؟

چون یکساله الان همه جا 18% میگن قراره بشه 15% آخرین بار من پرسیدم گفت بالای 100 تومن 2% میتونیم اضافه بدیم کسی قرارداد بسته جدیدا ؟

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
بله یه حساب ممتاز برای اشخاص خاص هم بود که تخصیص اوراق ماهیانه بود
منتها من جزء افراد خاص نیستم، همون ممتاز عادی هم سر موعد قرارداد بدن حدود 26% میشه البته 11 %ماهانه و 15%سر رسید والبته با قیمت هر برگه اوراق 75000تا80000
که گفتن تضمینی نیست،مبلغ هم بالای 500میلیون بود ولی تضمین تخصیص اوراق ندادن
حالا ممکنه یکی دیگه بتونه سر موعد بگیره

ینی بیشتر از پانصد میلیون شود بالاتر میدن؟
مثلا ۳ تومن بزاری ممکنه ۳۰ درصد بدن؟(مثلا)

usiiiii

Registered User
لایک‌ها
205
[ ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡
دوستان اگه الان 20 تومن بزارم تو بانک یا موسسات بیشترین سودی که میتونم ماهانه یا سالانه بگیرم چقدره ؟ (ریاضیم ضعیفه )

pat7ick

Registered User
لایک‌ها
58
بله یه حساب ممتاز برای اشخاص خاص هم بود که تخصیص اوراق ماهیانه بود
منتها من جزء افراد خاص نیستم، همون ممتاز عادی هم سر موعد قرارداد بدن حدود 26% میشه البته 11 %ماهانه و 15%سر رسید والبته با قیمت هر برگه اوراق 75000تا80000
که گفتن تضمینی نیست،مبلغ هم بالای 500میلیون بود ولی تضمین تخصیص اوراق ندادن
حالا ممکنه یکی دیگه بتونه سر موعد بگیره

ینی بیشتر از پانصد میلیون شود بالاتر میدن؟
مثلا ۳ تومن بزاری ممکنه ۳۰ درصد بدن؟(مثلا)

منظورم این بود مبلغم بالا 500بود و گفتم شاید برام به جای حساب عادی حساب افراد خاص باز کنن ،افراد خاص طبق تعریف بانک میشن افراد توانمند و خیر که شرابط تخصیص سود و اوراق شان نسبت به افراد عادی بهتر است
کلا تضمینی به دادن اوراق سر 6ماه ندارن مثلا اگه سر8 ماه بدن سود سالانه میشه23% (11%روز شمار 12%سر رسید)که فکر کنم حدود 21-22%روز شمار میشه البته باز تاکید کنم با نرخ هر اوراق75تا80هزار امروز 6ماه دیگه اوراق شد 100هزار یا 60هزار طبعا سودتون تغییر میکنه
منتها چون پول مال من نیست ریسک نکردم و باز نکردم

اگه 3میلیارد دارید هر بانکی برید چند درصدی بیشتر از 18% بهتون میدن

Last edited:

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
دوستان اگه الان 20 تومن بزارم تو بانک یا موسسات بیشترین سودی که میتونم ماهانه یا سالانه بگیرم چقدره ؟ (ریاضیم ضعیفه )
داداش منظورت از20تومن20ملیونه یا20میلیارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه20ملیونه ماهی 300 هزار تومان بهت سود میدن اگه20میلیارده
ماهی 400 ملیون تومن بهت سود میدن
آخه پست قبلی شما زده 3 تومن ولی منظورش 3 میلیارد تومنه برای این پرسیدم

pat7ick

Registered User
لایک‌ها
58
این اوراق 20%بانک ملت پرداخت سودش ماهیانه است یا 3ماه یکبار؟
یه 2-3 سال پیش اوراقی بود برگه مانند حالت کپن مثل اینکه اوراق فوق بدونه کپنه خب فرقش با سپرده معمولی چیه؟

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
این اوراق 20%بانک ملت پرداخت سودش ماهیانه است یا 3ماه یکبار؟
یه 2-3 سال پیش اوراقی بود برگه مانند حالت کپن مثل اینکه اوراق فوق بدونه کپنه خب فرقش با سپرده معمولی چیه؟
ماهانه هست؛اوراق الکترونبک هست و فقط یک برگه گواهی داده میشه؛حسابی معرفی میکنید که مبلغ سپرده گذاری ازش کسر میشه،سود به اپن حساب ریخته میشه و در پایان مدت،مبلغ سپرده به اون حساب باز گردونده میشه؛
فرقش با سپرده:
۱-قابلیت انتقال به غیر داره
۲-نرخ شکستش مشخص هست(احتمالا ۱۷ درصد)؛در صورتی که نرخ شکست حساب سپرده یک ساله به این صورت هست: زیر ۳ ماه،نرخ کوتاه مدت منهای ۰.۵؛ زسر ۳-۶ ماه،نرخ سپرده ویژه۳ ماهه منهای ۰.۵؛۶-۹ ماه،نرخ سپرده ویژه۶ ماهه منهای ۰.۵؛ ۹-۱۲ ماه،نرخ سپرده ویژه ۹ ماهه منهای ۰.۵

Sent from my E5823 using Tapatalk

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
منظورم این بود مبلغم بالا 500بود و گفتم شاید برام به جای حساب عادی حساب افراد خاص باز کنن ،افراد خاص طبق تعریف بانک میشن افراد توانمند و خیر که شرابط تخصیص سود و اوراق شان نسبت به افراد عادی بهتر است
کلا تضمینی به دادن اوراق سر 6ماه ندارن مثلا اگه سر8 ماه بدن سود سالانه میشه23% (11%روز شمار 12%سر رسید)که فکر کنم حدود 21-22%روز شمار میشه البته باز تاکید کنم با نرخ هر اوراق75تا80هزار امروز 6ماه دیگه اوراق شد 100هزار یا 60هزار طبعا سودتون تغییر میکنه
منتها چون پول مال من نیست ریسک نکردم و باز نکردم

اگه 3میلیارد دارید هر بانکی برید چند درصدی بیشتر از 18% بهتون میدن

نه ۲۲ هم فایده نداره.گفتم اگر رو ۲۸ اینا بده خوبه.
وگرنه بازار بهتر میشه در اورد با یکم ریسک
مرسی بابت پاسخگویی

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
داداش منظورت از20تومن20ملیونه یا20میلیارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه20ملیونه ماهی 300 هزار تومان بهت سود میدن اگه20میلیارده
ماهی 400 ملیون تومن بهت سود میدن
آخه پست قبلی شما زده 3 تومن ولی منظورش 3 میلیارد تومنه برای این پرسیدم
وای ادم 20 میلیارد داشته باشه دیگه چی میخواد؟
شما چند درصد حساب کردی ؟

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
دوستان حساب های بانک دی که 94باز شده 20دردصده یا کم شده؟
امروز از شعبه پرسیدم گفت نمیدونیم که 18 یا 20 !!!!

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,817
سود بانکی 16 درصد میشه
درحالی دولتمردان به کاهش تورم و برنامه تک نرخی کردن آن تاکید کرده اند که موضوع کاهش دوباره نرخ سود بانکی نیز از ماه ها پیش مطرح شده اما تاکنون اجرایی نشده ولی از قرار معلوم اتفاقاتی در شرف وقوع است و در کنار کاهش سود به ۱۶ درصد، از توافق برای رسیدن به نرخ ۱۴ درصدی تا پایان تابستان سخن به میان آمده است.

http://www.akhbarbank.com/vdcdkz0o.yt0of6a22y.html

the_master

Registered User
لایک‌ها
259
سود بانکی 16 درصد میشه
درحالی دولتمردان به کاهش تورم و برنامه تک نرخی کردن آن تاکید کرده اند که موضوع کاهش دوباره نرخ سود بانکی نیز از ماه ها پیش مطرح شده اما تاکنون اجرایی نشده ولی از قرار معلوم اتفاقاتی در شرف وقوع است و در کنار کاهش سود به ۱۶ درصد، از توافق برای رسیدن به نرخ ۱۴ درصدی تا پایان تابستان سخن به میان آمده است.

http://www.akhbarbank.com/vdcdkz0o.yt0of6a22y.html
بانک پارسیان . پاسارگاد 16درصدشدن

ali2067

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اقا این طرح صندوق سرمایه گذاری مسکن آباد بانک مسکن چی جوریه؟

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
صحبت از کاهش سود زیاد هست,مثلا امروز مدیر عامل بانک پارسیان هم گفت کاهش خوبه برا همه,اما باید شرایطش فراهم باشه,در مورد ورشکستگی بانکها هم گفت,بانکها ورشکسته نیستن,داراییشون بیش از بدهیشون هست,اما بیشتر تبدیل به ملک کردن!!!!!,که این اشتباه فاحش سیستم بانکیست,باید درصدی از داراییها ملک باشه نه بیشتر اون!!!!!!!! الان نقدینگیشون با کاهش سود دچار مشکل میشه و توشون چند دستگی هست,منظور اینکه حرف زیاده!!! وقتی همه حسابهای کوتاه مدت شد ۱۰ درصد و بلند مدتها رو هم رو ۱۶ ببندن,میشه گفت آره!!!!! الان کوتاه مدتها به عنوان اینکه حساب قدیم باز شده,داران ۱۸ تا ۲۰ میدن!!!!! صندوقها هم مثل آرمان شهر داره ۲۲ میده,به نظر من اونچه که در عمل اتفاق افتاد,جلوگیری از افزایش سود و کاهش نسبی سود بانکی بود نه کاهش مطلق اون,و همینم نسبت به سابق تغییر زیادیست,خودشونم میدونن کاهش دستوری سود,زمزمه بازگشت سفطه بازی رو تو جامعه فراهم میکنه.

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
کارخونه ها یکی یکی دارن ورشکست میشن یعنی وضع صنعت خرابه . از اونور اوضاع بورس و دلار و سکه و ملک هم جواب نمیده چون تو رکودن.
همین الانش اگر بانک مرکزی حمایتش رو از رو سر بانکها برداره همشون ورشکستن به خاطر همین مجبورن نرخ سود رو کم کنن .
اگر این شرایط رکود تو مملکت ادامه پیدا کنه تا سال اینده با ورشکست شدن بانکها عملا اقتصاد مملکت نابود میشه .
الان یه سریها هستن میگن دولت تورم رو ببره بالا تا تقاضا رو تحریک کنه ولی دست مردم خالیه حتی این کار هم کنه فایده نداره .
اینا همش اثار سو افزایش دلار به 3000 تومن در زمان دولت قبله .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
کارخونه ها یکی یکی دارن ورشکست میشن یعنی وضع صنعت خرابه . از اونور اوضاع بورس و دلار و سکه و ملک هم جواب نمیده چون تو رکودن.
همین الانش اگر بانک مرکزی حمایتش رو از رو سر بانکها برداره همشون ورشکستن به خاطر همین مجبورن نرخ سود رو کم کنن .
اگر این شرایط رکود تو مملکت ادامه پیدا کنه تا سال اینده با ورشکست شدن بانکها عملا اقتصاد مملکت نابود میشه .
الان یه سریها هستن میگن دولت تورم رو ببره بالا تا تقاضا رو تحریک کنه ولی دست مردم خالیه حتی این کار هم کنه فایده نداره .
اینا همش اثار سو افزایش دلار به 3000 تومن در زمان دولت قبله .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
اقتصاد قابل پیش بینی نیست,اما با شماموافقم,بسیاری افراد در مشاغل کاذب فعالیت میکردن و هنوزم فعالیت میکنن,و با ثبات دلار,خود شغل دلار فروشی دچار مشکل شده!!!!! سکه همین طور و دلالی در مسکن کمتر شده( هست اما کمتر),بله دلار ۱۰۰ تومنی که خودش حباب و گران بودتا حدود ۴۰۰۰والان ۳۵۰۰ رسیده و دولت داره دلار بانکی رو به بازار نزدیک میکنه و احتمال تک نرخی کردن دلار تو ۳۵۰۰ هست تا پایان دولت,از طرفی با تک نرخی کردن دلار رانتها کمتر و فساد دلار چند نرخی بعد از سالها از بین میره و تورم منطقی میشه, نه صد درصد در یک سال!!!! که فقط در ونزولا و ایران این دو یار قدیمی شاهد بودیم!!!!!!!!!!!!! اما آثار اون جهش ۳۵۰ درصدی دلار آیاازبین میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جالبه بازم مردم وخیلی از مسولین,چاررو در تحریک بازار با تورم میدونن و به فکر افزایش لحظه ای قیمتهان,که یه عده سود آنی کنن و باقی هیچی و اقتصاد نابود بشه...............

Last edited:
بالا