برگزیده های پرشین تولز

██████ نرم افزار قدرتمند ساخت بک لینک رایگان! هزینه بک لینک ندهید! ██████

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
باعرض سلام
لاینسس نرم افزار GSA Search Engine Ranker به فروش میرسد. درحال حاضر این نرم افزار قدرتمندترین و محبوب نرم افزار ساخت بک لینک محسوب میشود. برای ساخت بک لینک با این نرم افزار کافی است لینک سایت خود ، آنکر تکست و کیوردهای سایت خود را وارد کنید تا ساخت بک لینک بصورت اتوماتیک انجام شود. از جمله قابلیت های این نرم افزار
  • ساخت تمام اتوماتیک بک لینک
  • ثبت نام اتوماتیک در سایت ها و وبلاگ ها به همراه تائید ایمیل
  • قابلیت ایجاد کامنت غیر کپی از کپی با روش Spinning
  • پشتیبانی از بیش از 100 سیستم مدیریت محتوا
  • ایندکس بک لینک های ساخته شده بصورت اتوماتیک ( به کمک پینگ )
  • قابلیت حل کپچا های ریاضی بصورت کاملا اتوماتیک
  • قابلیت اتصال به سرویس های حل کپچا
  • پشتیبانی از سایت های غیرانگلیسی زبان
  • قابلیت آنالیز بک لینک های رقبا و لینک سازی بر اساس آن
  • پشتیبانی از 580 موتور جستجو
  • قابلیت جستجو و تست پ*روکسی سرور برای تغییر آیپی بصورت کاملا اتوماتیک

+ آپدیت اتوماتیک بصورت کاملا رایگان

نرم افزار قابلیت نصب بر روی چند سیستم بصورت همزمان را دارد ولی نمیتوان بصورت همزمان استفاده کرد.

قیمت در سایت فروشنده : 99 دلار
قیمت ویژه فروش در تاپیک : فقط 320 هزارتومان

تعداد محدود

parstafrih

Registered User
لایک‌ها
197

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
سلام. نمونه وب سایت دارید که با این نرم افزار براش لینک ایجاد کرده باشید؟

سلام
بخشی از بک لینک های سئو در عمل با این روش ایجاد شدند.
seodaramal.ir
پیج اتوریتی و اعتبار دامنه را چک بفرمایید. در کمتر از 3 ماه به این اتوریتی رسیده بدون حتی یک بک لینک پولی! این نرم افزار راهکار مناسبی برای افزایش اتوریتی و فروش بک لینک هست

emperatoor73

Registered User
لایک‌ها
115
سلام
بزرگوار خودتون هم میتونید با این نرم افزار بک لینک بسازید؟
من قصد خرید ندارم
اما اگر میتوانید و تضمین میکنید کیفیت بک لینک ها خوب هست
چقدر دریافت میکنید بک لینک برای من بسازید؟

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
سلام
بزرگوار خودتون هم میتونید با این نرم افزار بک لینک بسازید؟
من قصد خرید ندارم
اما اگر میتوانید و تضمین میکنید کیفیت بک لینک ها خوب هست
چقدر دریافت میکنید بک لینک برای من بسازید؟
سلام
عزیز بنده چون خودم وقت کافی برای سئو ندارم دارم نرم افزارهای سئو رو زیر قیمت میفروشم وگرنه با فروش بک لینک های ساخته شده با این نرم افزار میشه چند برابر قیمت اون رو تو یک ماه درآورد

majid gh

Registered User
لایک‌ها
53
با توجه به اینکه رنک توسط گوگل حذف شده چطور میشه تنظیم کرد در سایت های رنک دار لینک ها ارسال بشه ؟

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
با توجه به اینکه رنک توسط گوگل حذف شده چطور میشه تنظیم کرد در سایت های رنک دار لینک ها ارسال بشه ؟
سلام
سازنده نرم افزار 2 روز بعد از حذف رنک گوگل ، الگوریتم جدیدی رو جایگزین کرده که کارایی مشابه پیج رنک داره. درحال حاضر از این الگوریتم استفاده میشه

bghad1

Registered User
لایک‌ها
197
باعرض سلام
لاینسس نرم افزار GSA Search Engine Ranker به فروش میرسد. درحال حاضر این نرم افزار قدرتمندترین و محبوب نرم افزار ساخت بک لینک محسوب میشود. برای ساخت بک لینک با این نرم افزار کافی است لینک سایت خود ، آنکر تکست و کیوردهای سایت خود را وارد کنید تا ساخت بک لینک بصورت اتوماتیک انجام شود. از جمله قابلیت های این نرم افزار
  • ساخت تمام اتوماتیک بک لینک
  • ثبت نام اتوماتیک در سایت ها و وبلاگ ها به همراه تائید ایمیل
  • قابلیت ایجاد کامنت غیر کپی از کپی با روش Spinning
  • پشتیبانی از بیش از 100 سیستم مدیریت محتوا
  • ایندکس بک لینک های ساخته شده بصورت اتوماتیک ( به کمک پینگ )
  • قابلیت حل کپچا های ریاضی بصورت کاملا اتوماتیک
  • قابلیت اتصال به سرویس های حل کپچا
  • پشتیبانی از سایت های غیرانگلیسی زبان
  • قابلیت آنالیز بک لینک های رقبا و لینک سازی بر اساس آن
  • پشتیبانی از 580 موتور جستجو
  • قابلیت جستجو و تست پ*روکسی سرور برای تغییر آیپی بصورت کاملا اتوماتیک

+ آپدیت اتوماتیک بصورت کاملا رایگان

نرم افزار قابلیت نصب بر روی چند سیستم بصورت همزمان را دارد ولی نمیتوان بصورت همزمان استفاده کرد.

قیمت در سایت فروشنده : 99 دلار
قیمت ویژه فروش در تاپیک : فقط 320 هزارتومان

تعداد محدود

فقط یه مسئله ای که وجود داره احتمال اسپم شدن وجود داره...این مسئله چطوری اوکی و حل میشه؟ میشه راهنمایی کنید؟ اگه اوکی باشه من خریدارم

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
فقط یه مسئله ای که وجود داره احتمال اسپم شدن وجود داره...این مسئله چطوری اوکی و حل میشه؟ میشه راهنمایی کنید؟ اگه اوکی باشه من خریدارم
سلام
طوری گفتید احتمال اسپم شدن وجود داره که انگار کار این نرم افزار همینه :D
عزیز اگر بطور اصولی استفاده کنید نه تنها اسپم نمیشید بلکه از خرید بک لینک هم بی نیاز میشد

bghad1

Registered User
لایک‌ها
197
سلام
طوری گفتید احتمال اسپم شدن وجود داره که انگار کار این نرم افزار همینه :D
عزیز اگر بطور اصولی استفاده کنید نه تنها اسپم نمیشید بلکه از خرید بک لینک هم بی نیاز میشد

:D:D معمولاً نرم افزارها خطری هستن و باعث اسپم میشن....البته این رو از این بابت میگم که آشنایی ندارم با نرم افزارش و نمیدونم ساز و کارش چجوریه...اگه تعداد و جاهای گرفتنه لینک و اینجور چیزاش اوکی باشه خب احتماله اسپمش کمتره خیلی..مگه اینکه آی پی ثابت داشته باشه اون نرم افزار(بر فرص محال البته احتمالاً!) و از این طریق تابلو بشه زمانی(چون حجم کار توی کل جهان حتماً خیلی بالا هستش)
نظر و راهنمایی بیشتر می خوام از خدمتتون...ممنون ;)

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
:D:D معمولاً نرم افزارها خطری هستن و باعث اسپم میشن....البته این رو از این بابت میگم که آشنایی ندارم با نرم افزارش و نمیدونم ساز و کارش چجوریه...اگه تعداد و جاهای گرفتنه لینک و اینجور چیزاش اوکی باشه خب احتماله اسپمش کمتره خیلی..مگه اینکه آی پی ثابت داشته باشه اون نرم افزار(بر فرص محال البته احتمالاً!) و از این طریق تابلو بشه زمانی(چون حجم کار توی کل جهان حتماً خیلی بالا هستش)
نظر و راهنمایی بیشتر می خوام از خدمتتون...ممنون ;)

همونطور که در بالا هم گفته شده امکان استفاه از پ*روکسی و تغییر آیپی وجود داره پس نگران این مورد نباشید. نرم افزار قابلیت جستجو و تست اتوماتیک پرو*کسی های فعال رو داره و از این بابت هم مشکلی نخواهید داشت. البته حتی اگر آیپی رو تغییر هم ندید مشکلی پیس نمیاد

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
سلام میشه بصورت ساده تر توضیح دهید که اینآنکر تکست و .. چی هست؟من دقیق متوجه نشدم یعنی شما ادرس سایت را در این نرم افزار وارد میکنید و بصورت مجازی وارد سایت ما میشه درسته؟و این باعث افزایش اتوریتی میشه؟

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
سلام میشه بصورت ساده تر توضیح دهید که اینآنکر تکست و .. چی هست؟من دقیق متوجه نشدم یعنی شما ادرس سایت را در این نرم افزار وارد میکنید و بصورت مجازی وارد سایت ما میشه درسته؟و این باعث افزایش اتوریتی میشه؟

سلام
شما آدرس سایتتون + کیورد هارو به نرم افزار میدید و نرم افزار شروع به ساخت بک لینک برای شما میکنه

بالا