برگزیده های پرشین تولز

وقتی گوگل دیووووونه میشه!!!!!

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251
سلام
حتما دیدید که چند روزه که رتبه ها عوض شده سایتایی که صفحه اول بودند یهویی اومدند صفحه دوم و سوم این دلیلش چیه؟چرا اینطوری میشه؟بعضیا میگن گوگل خودش مشکل پیدا کرده و معذرت خواهیم کرده بعضی دیگه میگندالگوریتم گوگل تغییر کرده
حالا واقعا قضیه چیه؟؟؟؟؟چیکار باید کرد؟

payamk007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
من یه جا خونده بودم به خاطر پاپ اپه و گوگل جدیدا روی پاپ اپ ها حساس شده حالا نمی دونم چه قدر صحت داره

hamedi777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام
حتما دیدید که چند روزه که رتبه ها عوض شده سایتایی که صفحه اول بودند یهویی اومدند صفحه دوم و سوم این دلیلش چیه؟چرا اینطوری میشه؟بعضیا میگن گوگل خودش مشکل پیدا کرده و معذرت خواهیم کرده بعضی دیگه میگندالگوریتم گوگل تغییر کرده
حالا واقعا قضیه چیه؟؟؟؟؟چیکار باید کرد؟

سایت من که با این الگوریتم جدید به فنا رفت واقعا هیچ دلیلی نمی بینم به جز بک لینک از سایت های rss خون! البته من لینک ها رو برای نادیده گرفتن به گوگل فرستادم تا ببینیم چی میشه ولی فکر نمی کنم دیگه بتونم بازدید سابق رو به دست بیارم.خیلی تحقیق کردم و فهمیدم به خاطر تبلیغات وپاپ اپ و قالب و سئو و ...هم نیست .تو کلمات کلیدی مهم و پربازدید که دو سال صفحه اول بودم رفتم صفحه دوم.جالبه سایت کپی و اسپم مثل این http://aaaaks.ir/ که همش هم قطع هست تو کیوردها به جای من صفحه اوله و از یه سایت اسپم مثل http://www.anjomansearch.ir/ چند هزار تا بک لینک دارم
http://8pic.ir/images/wognezmozinul390a1kc.jpg
wognezmozinul390a1kc.jpg

تو عکسی که ضمیمه کردم مشخصه .پوزیشن کلماتم روز به روز داره کمتر میشه (رنگ سبز) در صورتیکه ctr خیلی رفته بالا و نشون میده سایتم کاربر پسنده و مردم روش زیاد کلیک می کنن ولی گوگل واقعا قاطی کرده و معلوم نیست چرا برای بک لینک سایت های اسپم که هیچ کدوم دست خودم نبوده پنالتی شدم؟
از طرفی ورودی تصاویر هم برای من کاملا صفر شده که در عکس زیر مشخصه
http://8pic.ir/images/gndj5opzz3nnk2gudodx.jpg
gndj5opzz3nnk2gudodx.jpg

ببخشید که زیاد توضیح دادم چون بیشتر درد دل کردم ولی به نظرم راهش از بین بردن بک لینک های اسپم هستش چون پنگوئن به روز رسانی شده
لطفا دوستان دیگه هم که این مشکل رو دارند عکس این قسمت ها رو بذارن تا مقایسه کنیم

javidiran1

Registered User
لایک‌ها
75
من که کلا یه هفته س دارم بهبود می یابم! ورودیم بیشتر شده!

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
بله اساس این الگریتم بک لینک های اسپم و نادرست هست و مونیتور یکپارچه شبکه یعنی امریکا و ایران نداره قوانین برای همه از این به بعد یکسان اعمال میشه نکته مهم این الگریتم کرول بک لینک ها هستش که بیشتر شبیه معجزه می مونه! به خوبی متوجه میشه داستان بک لینک های یک سایت چیه بعضی سایت های که گفته شد اگر خبرخوان حقیقی باشن مشکل ندارن حقیقی یعنی با ذکر منبع از سایتی که به اون ها اجازه نشر مطلبش رو داده مثلا گفته نقل مطلب با ذکر منبع مجاز هست اگر سایتی داره از شما مطلب می گیره ولی شما قصد چنین اجازه ای ندارید 1- در فوتر سایت لیسانس عدم دسترسی رو قرار بدید مثلا بگید نشر مطلب به هیچ شکل بدون اجازه کتبی مجاز نیست ویا... و بعد به سایت یا سایت های مورد نظر ایمیل زده و خواستار برداشتن سایت شما از مجموعشون باشید اگر عمل نکردنند به گوگل گزارش کنید اگر هم قصد گزارش ندارید گوگل بعد از یه مدتی این ها رو پنالتی می کنه و حذف می شن
اما یه نکته این سایت ها ممکنه زودتر از شما مطالب شما رو اندکس کنند اما در حقیقت اگر خبرخوان حقیقی و اسپم نباشند بک لینکی بسیار معتبر رو برای شما به ارمغان میارند که در دراز مدت کاملا اتوریتی و قدرت اندکسی شما را در کلمات کلیدی طلایی و پر مخاطب افزایش می دهند و اگر هم اسپم باشن نگران نباشید الگریتم جدید اتوریتی سیاه این ها رو به سرعت تشخیص میده و مانع از نشت سیاهی به سایت شما میشه و این اسپم ها مثل چوپ پنبه رو اب هستنند که گوگل یک جا جمشون می کنه و سریع می فرسته زباله دونی

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
بله اساس این الگریتم بک لینک های اسپم و نادرست هست و مونیتور یکپارچه شبکه یعنی امریکا و ایران نداره قوانین برای همه از این به بعد یکسان اعمال میشه نکته مهم این الگریتم کرول بک لینک ها هستش که بیشتر شبیه معجزه می مونه! به خوبی متوجه میشه داستان بک لینک های یک سایت چیه بعضی سایت های که گفته شد اگر خبرخوان حقیقی باشن مشکل ندارن حقیقی یعنی با ذکر منبع از سایتی که به اون ها اجازه نشر مطلبش رو داده مثلا گفته نقل مطلب با ذکر منبع مجاز هست اگر سایتی داره از شما مطلب می گیره ولی شما قصد چنین اجازه ای ندارید 1- در فوتر سایت لیسانس عدم دسترسی رو قرار بدید مثلا بگید نشر مطلب به هیچ شکل بدون اجازه کتبی مجاز نیست ویا... و بعد به سایت یا سایت های مورد نظر ایمیل زده و خواستار برداشتن سایت شما از مجموعشون باشید اگر عمل نکردنند به گوگل گزارش کنید اگر هم قصد گزارش ندارید گوگل بعد از یه مدتی این ها رو پنالتی می کنه و حذف می شن
اما یه نکته این سایت ها ممکنه زودتر از شما مطالب شما رو اندکس کنند اما در حقیقت اگر خبرخوان حقیقی و اسپم نباشند بک لینکی بسیار معتبر رو برای شما به ارمغان میارند که در دراز مدت کاملا اتوریتی و قدرت اندکسی شما را در کلمات کلیدی طلایی و پر مخاطب افزایش می دهند و اگر هم اسپم باشن نگران نباشید الگریتم جدید اتوریتی سیاه این ها رو به سرعت تشخیص میده و مانع از نشت سیاهی به سایت شما میشه و این اسپم ها مثل چوپ پنبه رو اب هستنند که گوگل یک جا جمشون می کنه و سریع می فرسته زباله دونی
به نظر شما اگه فید سایت رو ببندیم و کلا اجازه برداشتن مطالب رو ندیم به اینجور سایت ها مشکلی پیش میاد ؟

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
بدتره از نظر الگریتم فعلی اینکار نوعی زنگ خطر هست چرا شما فید رو بستی؟ با توجه به برخی تکنیک های قدیمی بلک سئو که در کیو دیتابیس گوگل ذخیره شده بلافاصله اولین پرچم پنالتی می ره بالا برای سایت و سایت منتقل به قرنطینه می شه تا ثابت بشه که نیت خطرناکی وجود نداشته و هدف چیز دیگری بوده خود این زمان قرنطینه و بعد بازگشتش یعنی 4 ماه کاهش ترافیک و عوارض گوناگون دیگه توصیه اکید من این هست با توجه به پالایش انی به هیچ وجه بهانه دست الگریتم ندید و این نکته رو در نظر بیرید منطقه ما فعلا جزو مناطق الوده در بحث چیتینگ الگریتم به حساب میاد و حساسیت گوگل در اینجا بشدت در حد بحرانی هست استارتر تاپیک خوب عنوان زده واقعا گوگل دیوانه وار هر نوع خارج از نرم و قاعده ای رو به هر شکلش وحشتناک درو می کنه

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
بدتره از نظر الگریتم فعلی اینکار نوعی زنگ خطر هست چرا شما فید رو بستی؟ با توجه به برخی تکنیک های قدیمی بلک سئو که در کیو دیتابیس گوگل ذخیره شده بلافاصله اولین پرچم پنالتی می ره بالا برای سایت و سایت منتقل به قرنطینه می شه تا ثابت بشه که نیت خطرناکی وجود نداشته و هدف چیز دیگری بوده خود این زمان قرنطینه و بعد بازگشتش یعنی 4 ماه کاهش ترافیک و عوارض گوناگون دیگه توصیه اکید من این هست با توجه به پالایش انی به هیچ وجه بهانه دست الگریتم ندید و این نکته رو در نظر بیرید منطقه ما فعلا جزو مناطق الوده در بحث چیتینگ الگریتم به حساب میاد و حساسیت گوگل در اینجا بشدت در حد بحرانی هست استارتر تاپیک خوب عنوان زده واقعا گوگل دیوانه وار هر نوع خارج از نرم و قاعده ای رو به هر شکلش وحشتناک درو می کنه
الان اگه فید سایت رو باز کنیم با توجه به آنی بودن بررسی ها توسط الگوریتم آیا این مشکل برطرف میشه ؟

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568
سایت بنده هم بعد از سه ماه فعالیت سئو به پیشرفت قابل قبولی دست یافته بود اما از دیروز برعکس شده و کلمات کلیدی در صفحات اول ، چند صفحه ای عقب تر قرار گرفتند.
به نظرتون درست میشه؟

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
سایت من از دیروز بطور متناوب قطع شده، با این حساب رنک سایم از اینی که هست هم پایین تر میاد و معلوم هم نیست دلیل این قطع شدنها چیه و شاید هم علت پایین آمدن رنک سایتهای دیگه هم همین مشکل باشه.

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
الان اگه فید سایت رو باز کنیم با توجه به آنی بودن بررسی ها توسط الگوریتم آیا این مشکل برطرف میشه ؟
ممکنه اما اول باید هر سایتی که با این الگریتم دچار مشکل شده انلیز بشه تا بشه حدس زد تقریبی چه اتفاقی افتاده و واقعا مشکل هست تشخیص پنالتی با توجه به شکل این الگریتم سایت باید در یه بازه چند هفته ای مونیتور بشه و کار هایی انجام داد و بازخوردش رو گرفت با اینحال بازهم تشخیصش مشکل هست گوگل مخصوصا سخت کرده داستان رو تا همه موره قانون جلو برن

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
ممکنه اما اول باید هر سایتی که با این الگریتم دچار مشکل شده انلیز بشه تا بشه حدس زد تقریبی چه اتفاقی افتاده و واقعا مشکل هست تشخیص پنالتی با توجه به شکل این الگریتم سایت باید در یه بازه چند هفته ای مونیتور بشه و کار هایی انجام داد و بازخوردش رو گرفت با اینحال بازهم تشخیصش مشکل هست گوگل مخصوصا سخت کرده داستان رو تا همه موره قانون جلو برن
یک سوالی که من فراموش کردم ازتون بپرسم اینه که فید که اصلا به موتور جستجو ربطی نداره و دخل تو اون نداره پس چطور میتونه کار به قرنطینه و پنالتی بکشه ؟

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
بله اما الگریتم ربطش میده تا موقعی که نرمال رفتار کنید کرولی صورت نمی گیره اما هنگامی که یه مورد غیر معمول پیش میاد گوگل این حق رو به خودش میده حتی مواردی که مرتبط نیست رو هم بررسی کنه در مورد فید در بسیار موارد خود گوگل از اون استفاده می کنه برای نوعی تشخیص مطلب و کشف کلمات کلیدی برای همین فید ها در نهان بسیار مورد علاقه گوگلن چکیده های مطلب که گوگل بدون صرف هزینه زیاد می تونه برخی سرنخ ها رو بگیره
اما "ما" وقتی می گم ما یعنی شاید کسایی که در این حوزه فعالیت می کنند همیشه مثل دکترا اون سمت خیلی سخت داستان رو می بینیم و توصیه می کنیم اما شاید در بسیاری از موارد بستن فید مشکلی ایجاد نکنه و قرنطینه و این موارد اصلا به وجود نیاد ولی توجه کنید که در حال حاضر در "زمان صفر" الگریتم جدید هستیم در این زمان حساسیت بسیار بالا هست تا پاکسازی صورت بگیره و بعد وارد فاز بعدی میشیم در اینجا شما می تونی ببندی و بعد با انلیز فید بک بگیری که نتیجه چیه ایا کلا ببندید یا دسترسی رو باز کنید در حال حاضر بهتره کمی تامل کنید تا این زمان صفر رد بشه و بعد اقدام کنید هرچند به خاط داشته باشید کلا سراسر وب از این به بعد در پالایش انی و همزمان خواهد بود و هر حرکت شما حتما و تاکیدا باید حساب شده و طبق قوانین هوش پشت الگریتمی یا بقول بعضیا "کیو مام" باشه تا مشکلی به وجود نیاد

Last edited:

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
الگوریتم های گوگل خدا نیستند و خود دارای خطاهای زیادی هستند , گوگل دوباره برگشته به 10 سال قبل و جریمه کردن وبسایت ها و مبارزه با خرید و فروش بک لینک سعی کنید بک لینک نخرید , خرید بک لینک های فله گی یک شبه و همین طور خرید بک لینک از سایت های غیر مرتبط باعث حذف کامل سایت شما از گوگل خواهد شد , اگر بک لینک میزنید سعی کنید بک لینک های دولتی و دانشگاهی بزنید که کاملا مورد اعتماد گوگل هستند برای خرید بک لینک های edu و gov در ارتباط باشید 09370501685

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785

saeidweb

Registered User
لایک‌ها
126
فعلا برای بعضی سایتها بالا پایین و موج سینوسی داره و معلوم نیست کی متوقف میشه.

بالا