برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای راهنمایی خرید لوازم خانگی و ...

کدوم تکنولوژی بهتری داره ؟

• LG

Votes: 27 23.3%
  • Samsung

Votes: 44 37.9%
  • Boosh

Votes: 45 38.8%

• Total voters
    116

nazano

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
قیمت فرش در فروشگاه تخفیفی
علت پایین بودن قیمت فرش ها در فروشگاه تخفیفی ادینه فروش اینترنتی ، حذف واسطه گری و به حداقل رساندن سود فروشگاه هست.به همین خاطر قیمت های محصولات با اختلاف 20% الی 40% تفاوت قیمت، با دیگر فروشگاه ها عرضه میشود.در ضمن فرش ها همه به ضمانت درجه یکی و اصل بودن فرش میباشد .در صورت کوچکترین ایراد و یا مشکل فرش ها مرجوع و هزینه ارسال با فروشگاه است.
یکی از مشکلات فروشگاه ادینه عرضه محصولات به این قیمت هست بسیاری از مشتریان عزیز بعد از خرید از فروشگاه دیگر و با مطلع شدن ازقیمت فروشگاه تخفیفی ادینه به فروشگاهی که خرید کرده اند و یا قرار است خرید کنند مراجعه میکنند و از قیمت خریداری شده شکایتمیکنند.و گواه شکایت خود را قیمت های درج شده در سایت بازار فرش ادینه میدانند و حال است که نارضایتی گسترده ای از فرش ادینه به دلیل ارزان فروشی بین توزیع کننده های فرش بوجود امده است.و به دلیل اشنایت فروشگاه ها و تولید کنندگان فرش با فرش ادینه کار را با مشکل مواجعه کرده است .
خواهشی که قلبن تمام پرسنل و مدیریت از مشتریان عزیز دارند اینست که : قیمت فرش های ادینه را به هیچ عنوان به عنوان پایه و مقایس قیمت با دیگر فروشگاه ها مدنظر نگیرید و شرایط خرید و فروش فروشگاه های دیگر را هم مدنظر بگیرید ، دلایل بسیاری وجود دارد که این قیمت برای فروش فرش فقط از توان فروشگاه تخفیفی ادینه بر می اید
فرش کاشان

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
سلام
دنبال يه كولر آبي پرتابلم كه صداي خيلي زيادي نداشته باشه و هوا رو خيلي شرجي نكنه البته ميدونم همه كولراي آبي اين مشكلو دارن ولي دنبال كولري هستم كه اين مشكلاتش كمتر باشه! و البته اينطور كه سرچ كردم انگار اگه پد سلولزي داشته باشه كارايي خيلي بهتري داره.
ضمنا ريموت كنترل نداشته باشه بهتره چون نيازي ندارم و هزينه اضافي ميشه. و قدرت بالا هم نميخوام چون يه نفرم و ميتونم هميشه روبروم بزارمش و اگر كوچيك باشه برام بهتره. قيمتش هم اگه ويژگيهايي كه گفتم رو داشته باشه زياد مهم نيست.
اگر كسي تجربه اي در اين زمينه داره ممنون ميشم راهنمايي كنه.

ali_mohammad1365

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
من چرخ گوشتی تا حدود 350 تومن میخواستم.
امروز به بازار سر زدم (شیراز) و هر فروشنده ای یه برندی رو معرفی میکرد.مثلا یکی میگفت پارس خزر خوبه و یکی میگفت آشغاله!!
خلاصه گیج شدم واقعا.
اول هدفم جنس ایرانی بود ولی الان کاملا مرددم.
پارس خزر
کنوود
ارشیا
پاناسونیک مونتاژ ایران
برینا
سرجیو

کدومش خوب و با صرفه تره؟

ممنون میشم کمکم کنید

ali_mohammad1365

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
امروز به بازار سر زدم (شیراز) و هر فروشنده ای یه برندی رو معرفی میکرد.مثلا یکی میگفت پارس خزر خوبه و یکی میگفت آشغاله!!
خلاصه گیج شدم واقعا.
پارس خزر
کنوود
ارشیا
پاناسونیک مونتاژ ایران
برینا
سرجیو

کدومش خوب و با صرفه تره؟

ممنون میشم کمکم کنید

majid87

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
آیا کسی از کولر های گازی پرتابل استفاده کرده؟
چه مارکی خوبه؟
میزان صداش چطوریه؟
برای یه اتاق 12 متری خوبه؟؟
بعضی از فروشنده ها میگن که صدای کمپرسورش زیاده!!

Ikaban

Registered User
لایک‌ها
145
با سلام
خلاصه گیج شدم واقعا.
پارس خزر
کنوود
ارشیا
پاناسونیک مونتاژ ایران
برینا
سرجیو

کدومش خوب و با صرفه تره؟

ممنون میشم کمکم کنید
بستگی به میزان استفاده و هزینه ای که می خواهید پرداخت کنید
گزینه های متفاوتی دارید

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
عرض سلام و ادب
دوستان نیاز به مشاوره داشتم.

از یک طریق امکان خرید اقساطی کولر گازی برای ما مهیا شده.
2 مدل در دسترس هست.

یکی کولر 32 (یا 30) هزار سامسونگ (که کمپرسورش رو دیدم خیلی بزرگ بود) . اینورتور هم نداره
یکی هم کولر 24 هزار ال جی که اینورتور داره

چون خرید اقساطی هست خب یک مقدار میره روی قیمت کولر
البته من به مساله قیمتش کاری ندارم.

برای مازندران این کولر رو میخوام. برای یک خونه 100 متری که 60 70 متر حال داره. طبقه اخر هست و خیلی گرم میشه. هوا هم بعضی روزها بسیار شرجی هست.

هر دو کولر حدود 5 تومن قیمتشون میشه (با حساب اقساط و غیره)

حالا به نظر شما کدوم مورد مناسب تره ؟ ایا ال جی 24 هزار برای یک فضای اینچنینی جواب میده یا نه ؟ و اینکه این اینورتور از نظر مالی و هزینه برق ایا تاثیر زیادی داره ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
30 هزار سامسونگ منظورتونه دیگه ؟

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
بهترین شرکتهای تولید مبلمان راحتی منزل به صورت استاندارد و ارگونومیک

و با قیمت مناسب در ایران کدام است؟

استفاده از مواد و مصالح جدید، مرغوب و درجه یک مثل فوم سرد و روکش

ضد عرق با تمیزکردن آسان و .... دارای اهمیت هست.

Last edited:

azita57

Registered User
لایک‌ها
109
سلام
من چه وسیله ای بگیرم که هم برام پیاز و سیب زمینی رو خورد کنه در حد پوره و هم درشت تر بتونه خورد کنه که خیار گوجه و غیره رو درشت تر خورد کنه و به اندازه
خرد کن بگیرم خوبه یا رنده برقی؟ و چه مارکی بهتره

ebiii

Registered User
لایک‌ها
56
دستگاه تصفیه هوای پارس خزر مدل 602 رو پیشنهاد می کنید ؟
%D8%AA%D8%B5%D9%81%DB%8C%D9%87-%D9%87%D9%88%D8%A7-%D8%AA%D8%B5%D9%81%D9%8A%D9%87-%D9%87%D9%88%D8%A7-%D9%85%D8%AF%D9%84-602.jpg

فيلتراسيون 7 مرحله اي (پيش فيلتر، فيلتر هپا، فيلتر كربني،UV، فتوكاتاليست، فيلتر فلزي شتاب دهنده الكترواستاتيك و يونايزر)، تايمر قابل تنظيم 2، 4 و 8 ساعته، مساحت تحت پوشش 25 متر مكعب، قابليت تنظيم سرعت فن در سه حالت كم، متوسط و زياد
فيلتراسيون 7 مرحله اي (پيش فيلتر، فيلتر هپا، فيلتر كربني،UV، فتوكاتاليست، فيلتر فلزي شتاب دهنده الكترواستاتيك ويونايزر)، تايمر قابل تنظيم 2، 4 و 8 ساعته، مساحت تحت پوشش 25 متر مكعب، قابليت تنظيم سرعت فن در سه حالت كم، متوسط و زياد، سرعت پخش هواي تصفيه شده: حدود 60 متر مكعب در ساعت، مجهز به آداپتور، عمر لامپهاي UV: حدود 3000 ساعت، عمر فيلتر كربني و فيلتر هپا: حدود 8000 ساعت، عمر فيلتر فوتوكاتاليست: دائمي، عمر فيلتر الكترواستاتيك: دائمي، جنس بدنه: پلاستيك ABS درجه يك، رنگ: نقره اي، وزن: 2.5 كيلوگرم، ابعاد: 392x236x182، ولتاژ: 12 ولت DC، توان مصرفي: 14 وات، داراي استاندارد بين المللي CE، داراي گواهينامه Electrical Appliance Safety

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
دستگاه تصفیه هوای پارس خزر مدل 602 رو پیشنهاد می کنید ؟
%D8%AA%D8%B5%D9%81%DB%8C%D9%87-%D9%87%D9%88%D8%A7-%D8%AA%D8%B5%D9%81%D9%8A%D9%87-%D9%87%D9%88%D8%A7-%D9%85%D8%AF%D9%84-602.jpg

فيلتراسيون 7 مرحله اي (پيش فيلتر، فيلتر هپا، فيلتر كربني،UV، فتوكاتاليست، فيلتر فلزي شتاب دهنده الكترواستاتيك و يونايزر)، تايمر قابل تنظيم 2، 4 و 8 ساعته، مساحت تحت پوشش 25 متر مكعب، قابليت تنظيم سرعت فن در سه حالت كم، متوسط و زياد
فيلتراسيون 7 مرحله اي (پيش فيلتر، فيلتر هپا، فيلتر كربني،UV، فتوكاتاليست، فيلتر فلزي شتاب دهنده الكترواستاتيك ويونايزر)، تايمر قابل تنظيم 2، 4 و 8 ساعته، مساحت تحت پوشش 25 متر مكعب، قابليت تنظيم سرعت فن در سه حالت كم، متوسط و زياد، سرعت پخش هواي تصفيه شده: حدود 60 متر مكعب در ساعت، مجهز به آداپتور، عمر لامپهاي UV: حدود 3000 ساعت، عمر فيلتر كربني و فيلتر هپا: حدود 8000 ساعت، عمر فيلتر فوتوكاتاليست: دائمي، عمر فيلتر الكترواستاتيك: دائمي، جنس بدنه: پلاستيك ABS درجه يك، رنگ: نقره اي، وزن: 2.5 كيلوگرم، ابعاد: 392x236x182، ولتاژ: 12 ولت DC، توان مصرفي: 14 وات، داراي استاندارد بين المللي CE، داراي گواهينامه Electrical Appliance Safety
قیمت چنده؟
به نظرم خوب بشه پارس خزر اکثر محصولاتش خوبه

ebiii

Registered User
لایک‌ها
56
قیمت ۳۷۹ هست شنیدم برای ریه مشکل داره تصفیه هوا چون ژنراتور یون ساز دارند

mehradjoeni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام .دوستان کمک.
من خونم شرق تهرانه.متاهل هستم.ولی خانواده همسرم شهریاره.از طرفی هم مادرم نزدیک خودم هست و تو تهران هم فقط من و مادر و پدرم هستیم و فامیل ها همه شهرستانند.مادر خانمم خیلی اصرار داره که برم سمتشون خونه بخرم .با توجه به اینکه اگه برم سمت شهریار خونه دار میشم ولی از مادر و پدرم خیلی دور و تنها میشند. شما راهنماییم کنید.کدوم را انتخاب کنم؟

sferesh

Registered User
لایک‌ها
36
در مورد لوازم خانگی استوک ژاپنی میخواستم بدونم آیا واقعا بخاطرتغییر ولتاژبرق دارن میفروشن یا برای تبلیغه و این که کیفیتشون چه جوریه؟

بالا