برگزیده های پرشین تولز

لوازم صوتی و تصویری نظیر تلویزیون، ضبط وغیره

morteza1221

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باسلام
دوست عزیز کاربریتون رو هم میفرمایید برای بازی هم میخواهید یا نه؟
و اینکه با گارانتی رسمی باشه یا از تی وی های بانه هم مشکلی ندارید؟
و اینکه حتما خمیده باشه؟
کاربری خاصی ندارم
بیشتر فیلم و شبکه های تلویزیونی و کمتر بازی و اتصال به لپ تاپ و..
گارانتی زیاد اهمیتی نداره برام ولی خوب مسلما اگه داشته باشه و بصرفه بهتره
در مورد خمیده بودن هم بله ، میخوام خمیده باشه
سلام سامسونگ ks8000 الان بهترین گزینه است که بعد از OLED ها بهترینه و قیمت 55 اش حدود 7.5 هست، ظاهرا هر سال دم عید موقع جنشنواره حدود 1 تومن تخفیف میخوره...
این مدل تو بازار هست الان ؟ با گارانتی هست این قیمت ؟

omid_vanpersie

Registered User
لایک‌ها
32
کاربری خاصی ندارم

این مدل تو بازار هست الان ؟ با گارانتی هست این قیمت ؟
بله سرچ کنید دیجیکالا یا سایت های خود سامسونگ این مدل تختش فقط 60 اینچش موجوده قیمت حدود 8600 و خمیدش موجوده حدود 7600...اسمش رو تو ایران گذاشتن ks8985

omid_vanpersie

Registered User
لایک‌ها
32
دوستان کسی اطلاع داره که سامسونگ ks8000 که اخیرا وارد بازار شده و فعلا سایز های 55 به بالاش موجوده، سایز 49 اش کی وارد بازار ایران میشه؟ سری ks7000 سایز 49اش هست پس قاعدتا واسه سری 8000 هم این سایز باید بیاد...

اگه کسی اطلاع دارهخیلی ممنون میشم

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611
کاربری خاصی ندارم
باسلام
دوست عزیز با بودجه شما من تو سایتهای بانه ای چیزی نتونستم پیدا کنم تنها این مدل ال جی هست که قیمتش با گارانتی و ارسال به تهران حدود 7 تومن در میاد
اما اگر خمیده نخواهید بهترین انتخاب تو رنج بودجه شما این مدل از ال جی هست که شدیدا توصیه میکنم چون صفحه اش فناوری نانو داره و حتی در مدل 2016 همین مدل دیگه تکرار نشد این مدل همه چیز رو داره و میتونه بهترین انتخاب باشه
تکنولوژی خمیده میشه گفت بدلیل کاربرد خاصش بیشتر بدرد فیلم میخوره و برای استفاده و کاربری خونگی ایرانی طراحی نشده چون زوایای دیدش بسیار محدود هست و فقط باید از مقابل بهش نگاه بشه چیزی که تو ایران کمتر مورد استفاده هست بدلیل چیدمان منازل و استفاده عمومی
درضمن سامسون رو پیشنهاد نمیکنم چون 3بعدی اکتیو داره و اصلا قابل تحمل نیست و سردرد میاره همچنین قیمت عینکش خیلی گرونه
موفق باشید
ویرایش : البته اگر به 4کا بودن (که فکر نمیکنم تا 4 سال آینده عملا بکار بیاد مگه اینکه فیلم بلوری بخرید با قیمت حداقل 20 تومن) فکر نکنید این مدل ال جی با کیفیت فول اچ دی انتخاب بسیار بسیار مناسبیه میشه گفت بهترین کیفیت تصویر رو خواهید داشت

Last edited:

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
اگه کسی اطلاع دارهخیلی ممنون میشم
با سلام
دوست عزیز خیلی از مدلها مخصوصا با کیفیت 4کا دیگه 49 تولید نمیشن البته این مدل خاص شما رو نمیدونم اما در کل 4کا برای 55 به بالا نماسب هست و در 49 میشه گفت کیفیت واقعیش با فول اچ دی آنچنان تفاوتی نداره اصولا زرولوشن بالاتر برای پنلهای بزرگتر مناسبه

omid_vanpersie

Registered User
لایک‌ها
32
با سلام
دوست عزیز خیلی از مدلها مخصوصا با کیفیت 4کا دیگه 49 تولید نمیشن البته این مدل خاص شما رو نمیدونم اما در کل 4کا برای 55 به بالا نماسب هست و در 49 میشه گفت کیفیت واقعیش با فول اچ دی آنچنان تفاوتی نداره اصولا زرولوشن بالاتر برای پنلهای بزرگتر مناسبه

واسه بازی 4کا و hdr شما چی پیشنهاد میمنید!؟ همه میگن اول oled lg بعد سامسونگ ks8000به بالا...اما من بودجه خرید سامسونگ 8000 رو ندارم حدود 7.5 میشه... سری 7000 اش 55 قیمت حدود 4 تومن هست که عملکردش متوسطه...

omid_vanpersie

Registered User
لایک‌ها
32
با سلام

همه میگن حدود عید جشنواره سامسونگ حدود 1 تومن ارزون میشه شما اطلاع دارید صحت داره یه خیر؟

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
با سلام
ببینید در مورد قیمتها واقعا تو ایران حتی مدیرعامل سام سرویس هم نمیدونه قراره چی بشه
این چندوقته که دلار بالارفته دوباره بازار خراب شده
شما چقدر میتونی هزینه کنی؟ خونه پرش رو بگو
و اینکه اگر برای بازی میخواهید بله Oled ها رفرش ریتشون عالیه اما قیمتش هم بالاست از حدود 5ونیم روی فول اچ دی شروع میشه و تا... 300میلیون خخخخخخ
بهترین Oled که میشه بهترین تصویر رو هم ازش انتظار داشت در اختیار ال جی هست
اما اگر فول اچ دی بگیرید میتونید انتخابهای بهتری داشته باشید که رفرش ریتش بالا باشه و برای بازی هم مناسب باشه

morteza1221

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باسلام
دوست عزیز با بودجه شما من تو سایتهای بانه ای چیزی نتونستم پیدا کنم تنها این مدل ال جی هست که قیمتش با گارانتی و ارسال به تهران حدود 7 تومن در میاد
اما اگر خمیده نخواهید بهترین انتخاب تو رنج بودجه شما این مدل از ال جی هست که شدیدا توصیه میکنم چون صفحه اش فناوری نانو داره و حتی در مدل 2016 همین مدل دیگه تکرار نشد این مدل همه چیز رو داره و میتونه بهترین انتخاب باشه
تکنولوژی خمیده میشه گفت بدلیل کاربرد خاصش بیشتر بدرد فیلم میخوره و برای استفاده و کاربری خونگی ایرانی طراحی نشده چون زوایای دیدش بسیار محدود هست و فقط باید از مقابل بهش نگاه بشه چیزی که تو ایران کمتر مورد استفاده هست بدلیل چیدمان منازل و استفاده عمومی
درضمن سامسون رو پیشنهاد نمیکنم چون 3بعدی اکتیو داره و اصلا قابل تحمل نیست و سردرد میاره همچنین قیمت عینکش خیلی گرونه
موفق باشید
ویرایش : البته اگر به 4کا بودن (که فکر نمیکنم تا 4 سال آینده عملا بکار بیاد مگه اینکه فیلم بلوری بخرید با قیمت حداقل 20 تومن) فکر نکنید این مدل ال جی با کیفیت فول اچ دی انتخاب بسیار بسیار مناسبیه میشه گفت بهترین کیفیت تصویر رو خواهید داشت
با تشکر از شما دوست گرامی
بنده تقریبا تمام مدلهای تو سایتهای بانه ای رو مرور کردم و این مدلها که معرفی کردین رو بررسی کردم ، حق با شماست و مدل ug870 رو خودم داشتم پیگیری میکردم برای خریدش.
فقط مشکلم اینه که از نزدیک نتونستم اینا رو ببینم و فقط از روی کاغذ دارم مقایسه میکنم و این کار رو سخت کرده
در مورد وسعت دید مدلهای خمیده با حرفی زدید نگران شدم ، واقعا مشکل زاویه دید جدی هست ؟ یعنی تو مدلهای خمیده از اطراف افت کیفیت داره ؟؟

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
با تشکر از شما دوست گرامی
بنده تقریبا تمام مدلهای تو سایتهای بانه ای رو مرور کردم و این مدلها که معرفی کردین رو بررسی کردم ، حق با شماست و مدل ug870 رو خودم داشتم پیگیری میکردم برای خریدش.
فقط مشکلم اینه که از نزدیک نتونستم اینا رو ببینم و فقط از روی کاغذ دارم مقایسه میکنم و این کار رو سخت کرده
در مورد وسعت دید مدلهای خمیده با حرفی زدید نگران شدم ، واقعا مشکل زاویه دید جدی هست ؟ یعنی تو مدلهای خمیده از اطراف افت کیفیت داره ؟؟
با سلام
دوست عزیز شما میتونی مدلهای مشابهش رو تو فروشگاههای ال جی ببینی و توصیه میکنم حتما اینکار رو بکن و برو از نزدیک تلوزیون رو ببین و حتی برای خودت فیلم روی فلش ببر و بگو برات تست بگیرن
نمایندگی ها اینکار رو انجام دمیدن
مدلهای مشابه معمولا با یه رقم صفر یا عدد تو ایران تولید میشن مثلا تی وی من 55Uf850 هست اما در ایران همین مدل با نام 55Uf85000 بفروش میره اما همه چیز همونه و فرقی ندارن
در مورد خمیده بودن هم میتونی از نزدیک ببینی البته Oled های ال جی خمیدگی خیلی کمتری دارن نسبت به سامسونگ اما ندیده خرید نکنید
در مدلهای پنل IPS این عدم وضوح کامل و تیره شدن در نگاه از زوایا خیلی کمتر شده و این از مزایای این پنلهاست اما در مورد Oled ها شخصا تجربه ای نداشتم
درضمن در سایت ال جی استرالیا میتونید مشخصات دقیقتری از تی وی های بانه ای رو ببینید چیزی که اصلا در سایتهای بانه و یا حتی ال جی گلدیران پیدا نمیشه;)
موفق باشید

morteza1221

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
دوست عزیز شما میتونی مدلهای مشابهش رو تو فروشگاههای ال جی ببینی و توصیه میکنم حتما اینکار رو بکن و برو از نزدیک تلوزیون رو ببین و حتی برای خودت فیلم روی فلش ببر و بگو برات تست بگیرن
نمایندگی ها اینکار رو انجام دمیدن
مدلهای مشابه معمولا با یه رقم صفر یا عدد تو ایران تولید میشن مثلا تی وی من 55Uf850 هست اما در ایران همین مدل با نام 55Uf85000 بفروش میره اما همه چیز همونه و فرقی ندارن
در مورد خمیده بودن هم میتونی از نزدیک ببینی البته Oled های ال جی خمیدگی خیلی کمتری دارن نسبت به سامسونگ اما ندیده خرید نکنید
در مدلهای پنل IPS این عدم وضوح کامل و تیره شدن در نگاه از زوایا خیلی کمتر شده و این از مزایای این پنلهاست اما در مورد Oled ها شخصا تجربه ای نداشتم
درضمن در سایت ال جی استرالیا میتونید مشخصات دقیقتری از تی وی های بانه ای رو ببینید چیزی که اصلا در سایتهای بانه و یا حتی ال جی گلدیران پیدا نمیشه;)
موفق باشید
فرق uf850 با uf950 چیه ؟ حدود 1 میلیون فرق قیمت هست و مشخصاتشون بجز پایه رو میزی فقط در سرعت حرکت فریم هست
این تفاوت اینقدر ارزش داره برای هزینه ؟
ضمنا این مدل که تست کردین ، توی تیونرش مشکلی برای کانال های دیجیتال ایران نداشت ؟ dvb-t2 چی ؟ خوب عمل کرد ؟

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
فرق uf850 با uf950 چیه ؟ حدود 1 میلیون فرق قیمت هست و مشخصاتشون بجز پایه رو میزی فقط در سرعت حرکت فریم هست
این تفاوت اینقدر ارزش داره برای هزینه ؟
ضمنا این مدل که تست کردین ، توی تیونرش مشکلی برای کانال های دیجیتال ایران نداشت ؟ dvb-t2 چی ؟ خوب عمل کرد ؟
باسلام
200 هرتز خیلی ارزش داره مضافا اینکه پنلش تکنولوژی نانو داره
اون طراحی پایه هم در داشتن صدای بهتر خیلی موثره
منطقه رو روی اندونزی تنظیم میکنن کل کانالهارو بدون مشکل میگیره عالی

ar.bamiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من چند روز پیش ی. تلویزیون شارپ 50اینچ سفارش دادم. سه میلیون ولی الان. آورده ميگ. رسیور داره ولی من رسیور دار نخواستم. خواستم بدونم که آیا شارپ رسیور دار هست. یا نه و تاثیر در کیفیت وقیمت داره با تشکر لطف. جواب بدین درضمن من تاز. واردم

Raha mortazavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من چند روز پیش ی. تلویزیون شارپ 50اینچ سفارش دادم. سه میلیون ولی الان. آورده ميگ. رسیور داره ولی من رسیور دار نخواستم. خواستم بدونم که آیا شارپ رسیور دار هست. یا نه و تاثیر در کیفیت وقیمت داره با تشکر لطف. جواب بدین درضمن من تاز. واردم
وقتی میگن رسیور دار یعنی محصول دارای گارانتی اصلی که همون مادیران هست نبوده و از این جنس های بانه ای هست که در اینجا باید ببینید محصول اصلی گارانتی دار مد نظرتون بوده یا بانه ای که در سایت زیر هم تمام محصولات شارپ رو می تونید بهشون زنگ بزنید تا راهنمایی تون کنن.
سایت یکنام
http://yeknam.com

masoud93

Registered User
لایک‌ها
26
سلام.
کدوم یکی از این سه تا بهترن؟
Samsung 40J6950
Samsung 40JC6960
Samsung 40JUC7920
بعد این که کیفت تصویر این سه تا بهتره یا LG هایی که تو این حدود سایز و قیمت اینا هستن؟

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
بزرگترین نمایشگاه ها ی الکترونیکی صوتی و تصویری در
http://www.digisilkroad.com/exhibition/search/sector/16/electrical-engineering-electronics
دوست عزیز شما در روز اول ورودت تا این لحظه تو 15 تا تاپیک همین لینک بی معنی رو کپی کردی با عناوین مختلف!!!
اینجوری میخواهی اعتبار کسب کنی؟؟؟
یا پست زیاد کنی؟؟؟

peyman_redboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ،، بچه ها مارک سونی ال ای دی 42 اینچ تا 3500 تومن چی پیشنهاد میدید؟؟

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
سلام ،، بچه ها مارک سونی ال ای دی 42 اینچ تا 3500 تومن چی پیشنهاد میدید؟؟
با سلام
دوست عزیز بنا به خواستت بر اساس بودجه و برند مورد نظرت 2 تا انتخاب داری
1 با گارانتی رسمی میخواهی = از سایتهای فروش اینترنتی یا فروشگاههای سونی طبق قانون هر چی گرونتر باشه بهتره انتخاب میکنی
2 بدون گارانتی رسمی میخواهی از این ساتهای فروش بانه ای = بازهم به سایتها مراجعه میکنی و طبق همون قانون نانوشته هر کدوم به سقف بودجه ات نزدیک بود از بین برند مورد نظرت انتخاب میکنی
در ضمن اگر چند صفحه آخر تاپیک رو مطالعه کنید میتونه مفید باشه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
موارد ضبط شده در تلویزیون ال جی رو چه جوری حذف کنم؟ میخوام جدید ضبط کنم ارور میده که فضای خالی نداره قبلی ها رو هم نمیتونم پاک کنم گزینه ای برای حذف نداره!! ال جی مدل 43uf69000

بالا