برگزیده های پرشین تولز

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
شوخیت گرفته؟
درود هموطن : نه ما با هیچ کسی شوخی نداریم عزیز.معمولا افرادی که بک لینک میخرند و لینک بیلدینگ رو با senuke و سرور انجام میدهند هزینه هارو سنگین میگیرند الان به دلیل این که تعداد پروژه های دست ما زیاد نیست هزینه انقدره مگرنه هزینه همین کیورد رو یک میلیون برآورد میکردیم.سئو تضمینی

saman1392

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
112
اخه خیلی کم میگید قیمت را مگه میشه با 200 تومان طراحی سایت را صفحه اول اورد؟

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
اخه خیلی کم میگید قیمت را مگه میشه با 200 تومان طراحی سایت را صفحه اول اورد؟
درود هموطن : بله با هر کلمه ای با هر هزینه ای میشه بالا اورد فقط زمان دیگه خیلی مثلا زیاد و طولانی میشه , اگه کسی بک لینک نخره و لینک بیلدینگ رو دستی انجام بده میتونه با هزینه کم بیاره بالا.مثلا خیلی از سایت های سئو با senuke و سرور اختصاصی لینک بیلدینگ و scprax انجام میدهند که حداقل ماهیانه 500 هزار senuke میگیره یک میلیون هم باید برای سرور بدهند و هزینه ها بالا میره

djmani2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مگه شما نمیگی با 80 هزار تومان من 2 برابرش رو میدم شما سایتی که من بهت میدمو با کلمه سئو بیار لینک یک من که قبلا با شما با تلگرام صحبت کردم و قرار شد اینکار را انجام بدی اما به خاطر اینکه نتونستی منو بلاک کردی پس چرا اینجا اومدی باز همچین ادعایی میکنی ؟ شما که به خاطر نتونستن انجام کار منو بلاک کردی که دیگه تماس نداشته باشم واسه انجام کار اما عیب نداره بازم این تلفن تماس اگه ادعات درسته زنگ بزن تلفن تماس:09125308925
با اینکه میدونم به این راحتی که میگی نیست چون اطلاعاتم کامله ولی برای کلمه سئو در صفحه اول من حاضرم مبلغ 200 تومانی که مد نظرتون هست رو بدم اما پله پله جوابش رو برام به تلفن 09125308925 اس ام اس کنید در غیر این صورت که اگه نمیتوانید همین جا اعلام نمایید

saman1392

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
112
اخه چطوری با 200 تومان مگه میشه؟

Thinker.Brain

Registered User
لایک‌ها
57
قبلآ تابستون برامون مشکل ساز میشد , الان چند روز تعطیلی ... :)

99+1

Registered User
لایک‌ها
51
تمامی متخصصان در زمینه امنیت و سئو اذعان می کنن که که هیچ تضمینی در این دو (سئو و امنیت) مورد نیست
شاید بشه یه کلمه ضعیف رو زود بالا آورد اما کلماتی مانند سئو ، طراحی سایت ، فروشگاه اینترنتی و ... کلمات فوق العاده سنگینی هستند و شرکت های زیادی هستند که حاظرند مبالغ چند ده میلیونی پرداخت کنند
من سئوی یک پروژه فروشگاه اینترنتی رو 6 میلیون تومن گرفتم تازه پیشنهاد اولیه 9 میلیون تومن بود که با چونه زنی به 6 تومن راضی شدم، همانطور که گفته بودم برای سئو هیچ تضمینی نیست برای همین به این مشتری هیچ قولی ندادم
اینکه شما با 200 تومن کلمه طراحی سایت رو بیارید صفحه اول احتمالا شوخی
اگه راست باشه بازار ما رو خراب می کنی با این قیمت

Tgplus.ir

Registered User
لایک‌ها
166
وقتی یه scrapebox خریدی و نمیدونی چیکارش کنی میشه این.
مراقب باشید

بالا