برگزیده های پرشین تولز

سئو ناب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دوست عزیز الان این لینک سایت ماست لینک یک روز صفحه دوم و اوله یک روزم صفحه ی 19 اگه راه حلی پیدا کردید به ما هم بگین لطفا

در الگوریتم جدید زیاد از این موارد دیده میشه به فعالیتتون ادامه بدید بر می گرده .همچنین چک کنید ببینید توسط گوگل جریمه نشده باشد

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
سئو و بهینه سازی حرفه ای با کم ترین هزینه , پکیچ های بک لینک و لینک بیلدینگ حرفه ای . ارائه دهنده بک لینک های دولتی و دانشگاهی . پکیچ های لینک بیلدینگ قدرتمند برای رشد سریع کلمه کلیدی در گوگل . فروش اکانت نرم افزار senuke جهت لینک بیلدینگ - لینک سازی دستی - سئو داخلی سایت - ctr - video marketing - social و...جهت سفارش سئو و برند سازی با ما تماس حاصل فرمایید باتشکر 09370501685

shakiba2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی من خیلی وقت نیست بهینه سازی کار میکنم روی سایت تور که رقابت زیادی هم داره کار میکنم و با کلمه قیمت تور استانبول میخوام بالا بیاد هرکاری تونستم براش انجام دادم لطفا اگه کسی نظری برای پیشرفتش داره راهنمایی کنید.
با تشکر

banehir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
دوستان عزیز یک راهنماییم میکنید
من سایتی دارم که تا الان خودم کارهای سئوشو کار کردم و بلدم تقریبا چکار باید کرد و اینهاش
حالا برای ارتقای کار میخوام متخصص سئو استخدام کنم
ایا این کار لازمه به نظرتون؟
و قراره به جای حقوق ثابت ، درصد سود باهاش حساب کنم که الان بدون این که کاری انجام بده حساب کردم 800 هزار ت به بالا درامد خواهد داشت

ایا کار ایشان میتونه خیلی موثر باشه که ایشون هزینه نباشه و بجاش درامد زا باشه

دومین سوال اینه که داشتن متخصص سئو چقدر ضرورت داره

سوال سوم ، نظر کلی و تجربه خودتونو بگید

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

avamarket

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
با سلام خدمت دوستان
سئو پیشرفته در ایران یک مافیا داره چون کار پولسازی هستش بنده خودم زجرها کشیدم تا سئو از چندین اساتید بزرگ یاد گرفتم والا بنده نمیدونم شاید بعضی از دوستان فکر کنن سئو فقط تنظیم پلاگین سئو در اون cms که دارین استفاده میکنین هستش
یا سئو فقط بک لینکه بله در وحله اول میتونم بگم لینک خیلی تاثیر داره اما بنده سایت هایی رو دیدم که از لینک زیاد پنولایز یا همان پنالتی گوگل شدن
خیر دوستان سئو خیلی بزرگتر از این حرفهاست که با مبلغ صد هزار تومن و دویست هزار تومن کسی بخواد یک سایت رو سئو کنه
اولین شرط سئو دانستن زبان انگلیسی هستش که حداقل سئو کار بتونه چهار تا دونه مقاله بخونه اپدیت بشه
این رو بنده عرض نکردم میتون در سایت موز خارجی هم ببینین مقاله هارو که همه با زبان انگلیسی هستن
بالای سی نکته رو سئو کار در وب مستر گوگل باید بدونه که اگر سایت مشکلی پیدا کرد بتونه رفع کنه
سئو یک وب سایت بالای دویست تا نکته داره که در یک وب سایت باید رعایت کرد از دید سئو
بعدش هم دوستان ما چندین نوع سئو داریم یکی کلاه سیاه یکی کلاه سفید و سئو آن پیج یا آف پیج
امیدوارم دوستان از حرف بنده ناراحت نشن

تور تایلند ارزان | قیمت تور تایلند | سامانه ارسال پیام کوتاه | طراحی سایت و سئو | تور تایلند

avamarket

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام به همه عزیزان. تشکر می کنم بابت راه اندازی این انجمن و راهنمایی دوستان.

من به تازگی وارد حرفه بهینه سازی و سئو سایت شده ام و چندین پروژه در حال اجرا دارم. در یکی از پروژه ها که مربوط به صنعت ابزار و یراق است به مشکل عجیبی برخورد کرده ام. از من خواستن که 4 کلمه برایشان سئو کنم که توانستم 3 کلمه را در صفحه اول گوگل نمایش دهم.
اما صفحه مربوط به سیم بکسل در صفحه دوم است اما نوسان شدید داره یعنی یک روز در صفحه 2 یک روز در صفحه 5 یا اصلا دو روز در گوگل نمایش داده نمی شود. ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی در این باره داره در اختیارم بگذاره . اینم لینک صفحه سیم بکسل که در موردش صحبت کردم:
www.ts-iranian.com/ابزارآلات/سیم-بکسل.html
لینک 3 صفحه ای که در صفحه اول گوگل در سطر اول نمایش داده شده اند در زیر است:
www.ts-iranian.com/الکترود-و-سنگ/الکترود-های-تخصصی.html
www.ts-iranian.com/الکترود-و-سنگ/سنگ-ساب-و-برش.html
www.ts-iranian.com/جوش-و-برش/تورچ/تورچ-co2.html
سلام
اولین مشکل اینه که کلمه سیم بکسل رو خیلی بولد کردین دوم اینکه حدود 4 لینک غلط از این صفحه دادین که اخر لینکتون # داره که تاثیر گزاره قالب سایت شما تگ تایتل نداره افزونه سئو دکتر رو روی فایرفاکس نصب کنین متوجه میشین به جای تایتل صفحه داره اینو نشون میده به گوگل http://ts-iranian.com/ابزارآلات/سیم-بکسل.html
بعد اینکه عکس شما اصلا نام نداره
طول صفحه خیلی زیاده که گوگل اینو دوست نداره
لطفا قوانین پست گزاری رو رعایت کنین در سایتتون مشکل حل خواهد شد

avamarket

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام به همگی من خیلی وقت نیست بهینه سازی کار میکنم روی سایت تور که رقابت زیادی هم داره کار میکنم و با کلمه قیمت تور استانبول میخوام بالا بیاد هرکاری تونستم براش انجام دادم لطفا اگه کسی نظری برای پیشرفتش داره راهنمایی کنید.
با تشکر
با سلام و احترام
با این همه کلمه کلیدی که شما در سایت قرار دادید تا حالا اگر پنالتی نشدید شانس اوردید کلمات کلیدی پاک کنین رو بیارید به تولید محتوا اون هم به شکل درست مطمئن باشید نتیجه میگیرید ضمنا بنده در زمینه تور سئو خیلی انجام دادم کیورد شما خیلی پر رقابت هستش خیلی باید تلاش کنین امیدوارم موفق باشد

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
با سلام دوستان
ما تولید کننده انواع اجاق گاز هستیم به همین منظور قصد داریم سایتمون را با کلمه اجاق گاز به صفحه اول گوگل منتقل کنیم از دوستان که نخصص در این امر دارد لطفا شماوره و راهنمایی کند
ضمن اینکه چقدر هزینه بر میدارد که با این نام کلیدی به اول گوگل انتقال پیدا کنیم
گروه تولیدی صنعتی افرا صنعت | تولید کننده انواع اجاق گاز

rozpatogh

Registered User
لایک‌ها
5

aroatech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه
دو نمونه از کارام رو براتون میزارم. از 0 تا 100 سایتو خودم طراحی و سئو کردم برای اطلاعات بیشتر میتونید تماس بگیرید 09355070126
سیم بکسل - دستکش ایمنی
ممنون از مدیران و توسعه دهندگان این انجمن

raya30stem

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام
دوستانی که سئوی سایت موزیک انجام میدن قیمت پیشنهادیشونو برام ارسال کنن
ممنون

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
سلام، وقت بخیر

سئوکاری که در مدت زمان کوتاهی بتونه در حداقل 10 کلمه کلیدی سایت رو بیاره صفحه اول گوگل
از روش های قابل توضیح برای اینجانب و عملی و اصولی "پ.خ" بدن.
افرادی که امتیاز مثبت مرتبط دارن ارجع هستند و افرادی که امتیاز مثبت ندارن نمونه کارهای قابل اثبات کفایت امر میکنه

پیغام خصوصی بدید ارتباط برقرار میشه برای پروژه های مختلف.

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
افرادی که میتونن سئو یک سایت ویدئویی آموزشی رو انجام بدن لطفا پ.خ بدن
در پیامی که میدیدی لطف کنید روش انجام کار رو به وضوح ذکر کنید که بعدا دچار مشکل نشیم
ازتون نمیخام که رمزو راز های کارتون رو بگید، فقط میخام که خیلی مختصر و مفید بگید که روی سایت چه کارهایی انجام میدید چون نمیخام سئو سایت صرفا با چندتا افزونه رایگان و یه مشت بک لینک انجام شه چون اطلاعاتم در زمینه سئو بد نیست و خودم میتونم این چیزا رو انجام بدم
نمونه کار فراموش نشه
ممنون

hd2

Registered User
لایک‌ها
83
سلام.
یک سئو کار حرفه ای با قیمت مناسب برای سایت آگهی رایگان، قیمت پیشنهادی خود را برام ارسال نمایید.
با تشکر

mahdipedram60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
دوستانی که نیاز مند کار سئو هستند باید دقت کنند که مدتی هست نتایج اصلا استیل نیست.

http://seocando.ir

rozpatogh

Registered User
لایک‌ها
5
سلام.
یک سئو کار حرفه ای با قیمت مناسب برای سایت آگهی رایگان، قیمت پیشنهادی خود را برام ارسال نمایید.
با تشکر

با کمترین هزینه و همراه با آموزش و مشاوره :
گفتگو در تلگرام : 09017411858

بالا