برگزیده های پرشین تولز

مشکل نصب ویندوز مدیا پلیر روی ویندوز ده n

mtr3979

Registered User
لایک‌ها
14
سلام
من ویندوز ده پرو سری n نصب کردم که ویندوز مدیا پلیر نداره افزونه های اون رو از مایکروسافت گرفتم ونصب کردم الان کجای ویندوز قرار داره
من هرچه سرچ میکنم پیداش نمیکنم ؟
با تشکر

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
سلام
نسخه n نسخه ای مخصوصا اروپا هست که بنا به شکایاتی باعث شد مایکروسافت ویندوزی بدون ویندوز مدیا پلیر برای اروپا تولید کنه.

این نسخه رو خریدید یا دانلود کردید؟
اگر دانلود کردید که دوباره یک نسخه فول دانلود کنید. یا با برانامه های جانبی مانند کی ام پلیر و وی ال سی و ... کارهاتونو انجام بدید.

و اما جواب شما : اگر نصب شده باشه با سرج توی استارت باید بهتون نشون بده اصولا ، زمانیکه که استارت رو میزنید تایپ کنید media player که باید بیاد ، اگر نبود برید در درایو ویندوز و در فولدر program files به دنبال فولدر دیگری به نام Windows Media Player بگردید ، اگر نبود که بعید میدونم نصب شده باشه و یا نیاز به فعال سازی از روش دیگری داره

mtr3979

Registered User
لایک‌ها
14
سلام
نسخه n نسخه ای مخصوصا اروپا هست که بنا به شکایاتی باعث شد مایکروسافت ویندوزی بدون ویندوز مدیا پلیر برای اروپا تولید کنه.

این نسخه رو خریدید یا دانلود کردید؟
اگر دانلود کردید که دوباره یک نسخه فول دانلود کنید. یا با برانامه های جانبی مانند کی ام پلیر و وی ال سی و ... کارهاتونو انجام بدید.

و اما جواب شما : اگر نصب شده باشه با سرج توی استارت باید بهتون نشون بده اصولا ، زمانیکه که استارت رو میزنید تایپ کنید media player که باید بیاد ، اگر نبود برید در درایو ویندوز و در فولدر program files به دنبال فولدر دیگری به نام Windows Media Player بگردید ، اگر نبود که بعید میدونم نصب شده باشه و یا نیاز به فعال سازی از روش دیگری داره
با تشکر متاسفانه با اینکه آپدیتهای این گزینه که نصب کرده بودم زا پاک کردم ولی با نصب مجدد خطای نصب بودن آپدیتها رو میده ویندوز من هم خریداری نشده وکرک شده است باز هم تشکر

Sent from my iPhone using Tapatalk

بالا