برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام خسته نباشید
یوتیوب با کلیپ های کوتاه که خودمون از رو فیلم ها با نرم افزارها ضبط می کنیم مشکلی داره؟
از لحاظ کپی رایت؟

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
هرچی میگردم نیست؟
کجا میتونه بااشه
همون بالاترین پوشه رو می گن روت.
یعنی پوشه اصلی و ریشه.

مثلا وردپرس در مسیر اصلی نصب می کنی.
index.php در مسیر روت و اصلی است.
و این طوری قابل دسترسی است.
domain.com/index.php

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,719
سلام خسته نباشید
یوتیوب با کلیپ های کوتاه که خودمون از رو فیلم ها با نرم افزارها ضبط می کنیم مشکلی داره؟
از لحاظ کپی رایت؟
اگه چند دقیقه باشه و یا شما فقط اومده باشی یه قسمت هاییشو بریده باشی و به هم وصل کرده باشی (مثلا ۱۰ تا سکانس ۱۰ ثانیه ای) و یا اومده باشی همراه با ضبط فیلم اونو نقد کرده باشی و یا در موردش بحث کرده باشی (کوتاه)، خیر گیر نمیده و میتونید از همین روش کسب درآمد هم کنید البته به صورت محدود.
اما اگه اومده باشید مثلا ۲۰ دقیقه از فیلمو برداشته باشی گذاشته باشی سریعا شناسایی میشی حتی بدون اینکه کسی ریپورت بده چون یوتیوب با استفاده از پردازش ویدئوها (تکنیک های پردازشی خود گوگل که با استفاده از یک بانک اطلاعاتی از ویدئوهای کپی رایت‌دار اونو انجام میده) در زمان آپلود متوجه این موضوع میشه

پ.ن: به نظرم دایلی موشن در زمینه آپلود ویدئوهای کپی رایت دار خیلی بهتره چون زیادی گیر نمیده چون من چندین مورد از سریال های روز رو اونجا نگاه میکنم و بعضی وقتا یک ویدئو کپی رایت دار تا ۱ سال هم اونجا میمونه و حذف نمیشه.

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,719
دوستان عزیز ، برای یک پیشنهاد ویژه برای فروش ویژه زمستانه ، چه مقدار فضا ؟ ترافیک ؟ و سایر امکانات رو پیشنهاد می کنید؟
کسی نظری نداره؟
وبمسترای معمولی و آماتور دیگه؟ بهتره هاست اشتراکی ارائه بدید چون نیمه اختصاصی رو خیلی ها در موردش نمیدونن که اصلا چقد منابع مورد نیازشونه (حداقل اکثر آدمایی که میشناسم)

2گیگ فضا
100گیگ ترافیک ماهانه
بانک اطلاعاتی حداقل ۵تا
پارک و ادان دامین و ...
قیمت ماهانه هرچی کمتر بهتر (حداکثر بین ۱۵ الی ۲۰ تومن با توجه به بازار)

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
سلام

من لب تاپم 8 گیگ ddr3 هستش

بخوام به 16 گیگ ارتقا بدم چقدر هزینه ش میشه ؟

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
اگه چند دقیقه باشه و یا شما فقط اومده باشی یه قسمت هاییشو بریده باشی و به هم وصل کرده باشی (مثلا ۱۰ تا سکانس ۱۰ ثانیه ای) و یا اومده باشی همراه با ضبط فیلم اونو نقد کرده باشی و یا در موردش بحث کرده باشی (کوتاه)، خیر گیر نمیده و میتونید از همین روش کسب درآمد هم کنید البته به صورت محدود.
اما اگه اومده باشید مثلا ۲۰ دقیقه از فیلمو برداشته باشی گذاشته باشی سریعا شناسایی میشی حتی بدون اینکه کسی ریپورت بده چون یوتیوب با استفاده از پردازش ویدئوها (تکنیک های پردازشی خود گوگل که با استفاده از یک بانک اطلاعاتی از ویدئوهای کپی رایت‌دار اونو انجام میده) در زمان آپلود متوجه این موضوع میشه

پ.ن: به نظرم دایلی موشن در زمینه آپلود ویدئوهای کپی رایت دار خیلی بهتره چون زیادی گیر نمیده چون من چندین مورد از سریال های روز رو اونجا نگاه میکنم و بعضی وقتا یک ویدئو کپی رایت دار تا ۱ سال هم اونجا میمونه و حذف نمیشه.
دیلی موشن بدرد نمیخوره.
بیخیال شدم زدم تو کار اختصاصی بهتره :D
سپاس

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
راستی یه سوال دیگه تو خود یوتیوب انسر نوشته که استفاده از موزیک های یوتیوب برای بک گراند ویدیو مشکلی نداره و حتی می تونید کسب درآمد کنید!
فقط یه جاش نوشته در صورتی که صاحب اثر یهو نظرش عوض بشه و خودجوش دلش نخواد آهنگ هاش تو فیلم ما باشه باید از ویدیوتون حذف کنید!
یوتیوب این رو اطلاع میده یا خودمون اخبار رو باید پیگیر باشیم؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
دوستان به یک برنامه نویس php نیاز هست اگه کسی هستش آیدی تلگرام رو پ خ کنه

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
راستی یه سوال دیگه تو خود یوتیوب انسر نوشته که استفاده از موزیک های یوتیوب برای بک گراند ویدیو مشکلی نداره و حتی می تونید کسب درآمد کنید!
فقط یه جاش نوشته در صورتی که صاحب اثر یهو نظرش عوض بشه و خودجوش دلش نخواد آهنگ هاش تو فیلم ما باشه باید از ویدیوتون حذف کنید!
یوتیوب این رو اطلاع میده یا خودمون اخبار رو باید پیگیر باشیم؟
اگه اکانت درآمدی داری ، به محض اینکه ویدئو رو آپ میکنی خود یوتوب تشخیص میده که کپیه یا نه ، واسه من اینطوری بود

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
سلام. آقا فروشگاه ساز رایگان و آماده چی خوبه ؟؟؟؟ ( میدونم وردپرس و ووکامروس راحته ! )

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
آموزشی چیزی سراغ ندارین واسه وی پی اس
میخام همه چیزشو اموزش بده:D

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
و یه سوال دیگه ، من تاحالا با درگاه های پرداخت کار نکردم الان میخوام با پردانو کار کنم .

برای استفاده از این درگاه باید حتما رو ووکامروس باشم ؟ نمیشه مثلا دکمه پرداخت بده روی قالب های معمولی وردپرس استفاده کنم ؟؟؟

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
و یه سوال دیگه ، من تاحالا با درگاه های پرداخت کار نکردم الان میخوام با پردانو کار کنم .

برای استفاده از این درگاه باید حتما رو ووکامروس باشم ؟ نمیشه مثلا دکمه پرداخت بده روی قالب های معمولی وردپرس استفاده کنم ؟؟؟
نه نیازی نیست حتما ووکامرس باشه
همه چی داره اگرم نداشته باشن تیکت میزنی

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
چطور از این سایت استفاده میکنن برای مخفی کردن نیم سرور ها تو whois و ... ?
cloudns.net
من اینطوری وارد کردم ولی وقتی میرم تو سایتم به این آدرس میره : http://searchguide.level3.com/search
در قسمت point to نیم سروهای هاست اصلی رو وارد کردم نمیدونم کجا اشتباهه
upload_2017-1-17_22-30-38.png

Last edited:

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,719
چطور از این سایت استفاده میکنن برای مخفی کردن نیم سرور ها تو whois و ... ?
cloudns.net
من اینطوری وارد کردم ولی وقتی میرم تو سایتم به این آدرس میره : http://searchguide.level3.com/search
در قسمت point to نیم سروهای هاست اصلی رو وارد کردم نمیدونم کجا اشتباهه
مشاهده پیوست 989413
اول ثبت نام
بعد میری اونجا سایتت میدی واست آنالیز میکنه و dnsهاتو چک میکنه و بهت ۲ تا dns میده که جایگذین dnsقبلیت کنی (باید بری توی پنل دامنت و اونجا dns ها رو تغییر بدی)
بعد از اینکار یکم طول میکشه تا dnsها ست بشن

• Like
Reactions: vbd

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها