برگزیده های پرشین تولز

سیستم پیشنهادی حرفه ای برای فتوشاپ

pedram sharif

Registered User
لایک‌ها
391
درود بر دوستان و سروران گرامی
جهت راهنمایی در خرید سیستم برای کار فتوشاپ از شما عزیزان در خواست راهنمایی دارم
پردازنده، گرافیک، رم، هارد و سایر متعلقات لازم برای این کار رو معرفی بفرمایید.

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
پردازنده حداقل دو هسته ای باشه...فتوشاپ یه برنامه متوسط هست و سیستم غول نمیخواد..من با سی پی یو سلرون:general707::general707: رم 2 و گرافیک 700 کار میکردم ولی متاسفانه اذیت میشدم این اواخر...هرچی بیشتر پلاگین نصب کنی و سایز عکس هات و سندت بیشتر بشه نیاز به سخت افزار قوی پیدا میکنی.من مثلا عکس های با رزولوشن 3000*4000 هم لپ تاپم کم میاورد.عکس های با حجم 5 مگ به بالا

رم حداقل 4 بذار.خود.پیشنهاد 8 گیگ
گرافیک هم 1 گیگ به بالا_یک هم کافیه ولی 2 توصیه میشه برای نسخه های جدید فتوشاپ)

Last edited:

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
پردازنده حداقل دو هسته ای باشه...فتوشاپ یه برنامه متوسط هست و سیستم غول نمیخواد..من با سی پی یو سلرون:general707::general707: رم 2 و گرافیک 700 کار میکردم ولی متاسفانه اذیت میشدم این اواخر...هرچی بیشتر پلاگین نصب کنی و سایز عکس هات و سندت بیشتر بشه نیاز به سخت افزار قوی پیدا میکنی.من مثلا عکس های با رزولوشن 3000*4000 هم لپ تاپم کم میاورد.عکس های با حجم 5 مگ به بالا

رم حداقل 4 بذار.خود.پیشنهاد 8 گیگ
گرافیک هم 1 گیگ به بالا_یک هم کافیه ولی 2 توصیه میشه برای نسخه های جدید فتوشاپ)

من یه مشکلی که با فتوشاپ یکسالی هست پیدا کردم اینه که فضای کار کم میارم؛ !
وقتی چند تا پنجره تو فتوشاپ باز میکنی؛ جا کم میاری؛ همه میره تو همدیگه؛ ولی هر چی رزولوشون بالاتر باشه؛ محیط و فضای کار بیشتری تو فتوشاپ داری؛
الان نمیدونم مشکل با خریدن یه مانیتور جدید تر حل میشه؛ یا اینکه به کارت گرافیک سیستم هم ربط داره؛ :(

Last edited:

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
من با سیستم نفتی کار میکردم یادش بخیر ، هر چی بخری خوبه فتوشاپ زیاد سنگین نیست

اگر کارت طراحی بنر با حجم بالا و سنگینه این سیستمی که دوستمون بهت گفت خوبه و الا با این سیستم های نفتی هم میشه کار کرد

سیستمت هر چی بالاتر باشه خیالت راحتتره هم اینکه مدت بیشتری میتونی ازش استفاده کنی ، فقط تو خرید مانیتور و کیبورد و موس دقت لازم رو داشته باش

بالا