برگزیده های پرشین تولز

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

Omenia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
خیلی ممنون لطف کردید دوست عزیز بابت راهنماییتون.
الیمپ داروخانه ها دارن؟بعد شرکت آریا تن ورز چطوره؟ این دو تا شرکت تقریبا مطمین تر هستن.
حالا از بین این محصولات که معرفی فرمودید کدوم یکی رو بخرم و گزینه نهایی کدومه از لحاظ اصلی بودن خیالم راحت باشه چون هیچ اطلاعاتی ندارم نمیتونم اصل و فیک رو تشخیص بدم..نیازمند راهنمایی شما دوست خوبم هستم

به نظر من اگه مال شرکت ماسل مد همون کارنیور رو پیدا کنی خیلی خوبه الیمپ هم بد نیست این ۲ محصول تقلبیش کمتر هست نسبت به بقیه شرکت ها آریا تن ورز هم تا حالا استفاده نکردم فکر نمیکنم کیفیتش بالا باشه

من خودم از محصولات ماسل مد و بیوتک و الیمپ استفاده میکنم و تازه خرید کردم یادم رفت شرکت گاسپاری هم خوبه

محصولاتی که تو عکس بالا گذاشتم چند تا تقلبی هست که پس دادمشون عکسش رو میزارم

محصولاتی که تو عکس بالا گذاشتم چند تا تقلبی هست که پس دادمشون عکسش رو میزارم
و همینطور این گلوتامین

فایل های ضمیمه

• IMG_2017010550230.jpg
    IMG_2017010550230.jpg
    93.9 KB · نمایش ها: 23
  • IMG_2017010547642.jpg
    IMG_2017010547642.jpg
    33.6 KB · نمایش ها: 21
  • IMG_2017010557881.jpg
    IMG_2017010557881.jpg
    50.9 KB · نمایش ها: 21
  • IMG_2017010540998.jpg
    IMG_2017010540998.jpg
    16.2 KB · نمایش ها: 19
  • IMG_2017010515818.jpg
    IMG_2017010515818.jpg
    34.8 KB · نمایش ها: 20
Last edited by a moderator:

123arash

Registered User
لایک‌ها
74
من خودم از محصولات ماسل مد و بیوتک و الیمپ استفاده میکنم و تازه خرید کردم یادم رفت شرکت گاسپاری هم خوبه
دستت درد نکنه تشکر بابت راهنماییتون دوست عزیز.
امروز میرم بیرون چرخی میزنم اگه این محصولات بود حتما میخرم اگرم نبود ریسک نمیکن.بابت این عکسها خیلی عالی بود ممنونتم اگه از اینا دادن نمیگیرم ..خیلی کارت درسته.تشکر

Last edited:

sferesh

Registered User
لایک‌ها
36
Last edited by a moderator:

Omenia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
با سلام
شما از داروخانه ال کارنیتین مایع بگیرید ۱۰ تا توش هست روزی ۲ تا استفاده کنید یکی یعد از صبحانه و یکی بعد از نهار بریزیدش داخل یک لیوان آب و میل کنید سرعت اثر بخشی مایع خیلی بهتره هر چی هم دوزش بالا باشه خیلی بهتره

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
با پروتين خالي ميشه وزن بالا برد ؟
Gold standard whey ON

Omenia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
با سلام
بله میشه ولی اگه کنارش یه گلوتامین باشه بهتره برای ریکاوری عضلات اگه پروتئین وی استفاده کنی وزن کم میده ولی خشک و ماندگار میشه

sferesh

Registered User
لایک‌ها
36
با سلام
شما از داروخانه ال کارنیتین مایع بگیرید ۱۰ تا توش هست روزی ۲ تا استفاده کنید یکی یعد از صبحانه و یکی بعد از نهار بریزیدش داخل یک لیوان آب و میل کنید سرعت اثر بخشی مایع خیلی بهتره هر چی هم دوزش بالا باشه خیلی بهتره
ببخشید من شهرستان هستم قیمتش رو میشه بگید چون من مایع اون رو پیدا نکردم و چه مارکی خوبه؟

Omenia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
ببخشید من شهرستان هستم قیمتش رو میشه بگید چون من مایع اون رو پیدا نکردم و چه مارکی خوبه؟
با سلام دوست عزیز مایع بستش ۱۰ تایی هست مثل آب مقطر حدود ۲۰ هزار تومان هست مارک های زیادب هست مثلا بیوتک ولی اونایی که بیرون میفروشن همشون فیکه با سرنگ خالی میکنن و داخلش چیز دیگه ای میریزن از همون داروخانه ها بخری بهتره اگه نشد قرصش رو بگیر

IT_Master

Registered User
لایک‌ها
23
درود

آقا من یه چند تا قوطی (چربی سوز و پیش هورمون) از هلند یه ماه دیگه به دستم میرسه میخاسم بفروشم. اینجا میشه فروخت؟ یعنی ایرادی نداره؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
درود

آقا من یه چند تا قوطی (چربی سوز و پیش هورمون) از هلند یه ماه دیگه به دستم میرسه میخاسم بفروشم. اینجا میشه فروخت؟ یعنی ایرادی نداره؟

خیر
فروش مکمل های بدنسازی - داروهای استروئیدی در انجمن ممنوعه

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
پهلوون!
من کجای متنم اسمی از استروئید آوردم که تو بولد نوشتی؟

قوانین رو به صورت کلی شرح دادم دیگران هم استفاده کنند
تا قبل از خط تیره پاسخ شما بود

kalanest

Registered User
لایک‌ها
23
بهترین چربی سوز برای آب کردن چربی های شکم چیه؟
ورزش زیاد نمیتونم بکنم فقط سعی میکنم شبها بدوم یا تند راه برم .
**** هم در حد خودم شروع کردم خیلی کم کالری میخورم.
یکی از دوستام هیدروکسی کات رو بهم پیشنهاد کرده.
نظر اساتید در این مورد چیه؟
سلام ، اگر شرایط ورزش حرفه ای رو ندارید ، پیاده روی منظم و از همه مهمتر **** غذایی مناسب رو مد نظر داشته باشید.

kalanest

Registered User
لایک‌ها
23
نظر اساتید در مورد لیپو 6 و رنگ های مختلف اون چیه؟
در حالت کلی این گروه داروها به صورت‌های مختلفی در بدن اثر می‌کنند و همه‌شان مضر نیستند. به عنوان مثال، داروهایی هستند که موجب تجزیه نشدن چربی‌ها در روده شده و منجر به اسهال چرب می‌شوند. البته این داروها در طولانی مدت باعث دفع ویتامین‌های محلول در چربی شده و فرد را با سوء‌تغذیه روبه‌رو می‌کنند.

mahe6abe14

Registered User
لایک‌ها
159
سلام روزتون بخیر
من ۲۹ سالمه نزدیک به ۶سال تمرین نیمه حرفه ای بدنسازی داشتم که بدلایلی ولش کردم.حالا بعد چند سال شروع کردم ولی متاسفانه بدلیل استفاده هورمون نوک سینه هام چربی گرفتن.رفتم دکتر بهم گفت بدنتو کات کن بعد بیا عمل کنم تا زیبا تر در بیاد.میخواستم از سایت دارو کده پروتین وی و کراتین و ال کارنتین بردارم نظر شما در این زمینه چیه.چون میخوام مقداری وزنمو بیارم پایین و کاملا بدنمو خشک کنم.**** غذایی کامل رو شروع کردم فقط می خوام یه سایت باشه جنس اصل بفروشه کلا حجم خشک و چربی سوزی در کنارش میخوام مشکل هزینه اصلا ندارم.
خیلی خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین چی بخرم و از کجا.اینترنتی البته.

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
سلام روزتون بخیر
من ۲۹ سالمه نزدیک به ۶سال تمرین نیمه حرفه ای بدنسازی داشتم که بدلایلی ولش کردم.حالا بعد چند سال شروع کردم ولی متاسفانه بدلیل استفاده هورمون نوک سینه هام چربی گرفتن.رفتم دکتر بهم گفت بدنتو کات کن بعد بیا عمل کنم تا زیبا تر در بیاد.میخواستم از سایت دارو کده پروتین وی و کراتین و ال کارنتین بردارم نظر شما در این زمینه چیه.چون میخوام مقداری وزنمو بیارم پایین و کاملا بدنمو خشک کنم.**** غذایی کامل رو شروع کردم فقط می خوام یه سایت باشه جنس اصل بفروشه کلا حجم خشک و چربی سوزی در کنارش میخوام مشکل هزینه اصلا ندارم.
برای کات کرددن و با این وضعیت شما احتیاجی به مکمل های رنگ و وارنگ نیست.گلوتامین و bcaa و مولتی ویتامین کافیه.پروتئین رو از سورس غذا و رژیمتون بگیرید.گلوتامین و مولتی ویتامین رو به این خاطر گفتم چون بهترین چیز برای دوره چربی سوزی و کات هستش.احتیاجی به چربی سوز هم به شکل مکمل ندارید .قبل تمرین و در طول روز قهوه تلخ و بدون شکر بهترین چربی سوزه.

hamedf

Registered User
لایک‌ها
291
سلام خدمت دوستان کدوم یکی از موارد زیر خرید کنم میخام سریع وزن بگیرم

سریوس مس گینر
کمبت ام پی ایکس ال
تویین لب
این 3 گینر کدوم بگیرم هر کدوم 5.5 کیلک گرم

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
سلام خدمت دوستان کدوم یکی از موارد زیر خرید کنم میخام سریع وزن بگیرم

سریوس مس گینر
کمبت ام پی ایکس ال
تویین لب
این 3 گینر کدوم بگیرم هر کدوم 5.5 کیلک گرم

Sent from my SM-G900H using Tapatalk
هیچکدوم عزیزم.اصولا خرید گینر اشتباهه.ترکیب پروتئین با کربوهیدرات ها و شیرین کننده های مصنوعیه که واقعا ارزش تغذیه نداره.شما کافیه روی **** غذاییتون کار کنید .**** روزانتون به این صورت باشه 40 درصد پروتئین ، 40 درصد کربو هیدرات ،20 درصد چربی های سالم.استفاده از کراتین مونوهیدرات در دوره حجم هم خوبه.اگه باز هم اصرار به خرید گینر هست بین این 3 تا کمبت پیشنهاد میشه.اگه مورد بهتر خواستید پروگینر ایپتیموم.

ssiamakk

Registered User
لایک‌ها
75
مم تو این تاپیک به این نتیجه رسیدم که هیچی نباید بخوری همش ضرر داره :)

lfc

Registered User
لایک‌ها
95
سلام روزتون بخیر

سلام
شما دچار عارضه ژنيكوماستي به خاطر افزايش سطح پرولاكتين در بدنتون شديد
كراتين گزينه خوبي نيست
مي تونيد امينو و الكارنتين در كنار هم مصرف كنيد براي حداقل كار
سوال اخرتون به صورت خصوصي پيام بديد

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

بالا