برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
شما برید سایت استقلالی...همه بدون استثنا میگن منصوریان باید بره!
برید در همه پیج های اینستاگرام استقلالی ها...بالای 50 تا پیج هست...99% میگن منصوریان باید بره!

داداش به این جماعت اعتماد نکن! الان باختن جوگیر شدن دوباره تیم یه بازی شانسی مساوی کنه(!!!) میگن حمایت تا قیامت

داشلی فن ها حاضرن ریدمان منصوریان رو گردن ترامپ هم بندازن ولی هیچی به منصوریان نگن . پیتزای مفتی و راننده شخصی بهشون مزه کرده
استدلال یکیشون خیلی باحال بود . میگفت ما اگه منصوریان رو بیرون کنیم پرسپولیسیا بهمون میخندن که اسطورمون رو اینجوری بیرون کردیم!!! پس حمایت میکنیم... تا وقتی همچین طرفدارایی هست استقلال به پشم هم نمیرسه

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
سایت نود شایعه احتمال انتقال سجاد به پرسپولیس میده.
البته تراکتور هم باهاش میخاد مذاکره کنه.

#############
اونایی ک منصوریان رو بهتراز پرویز مظلومی میدونستن.؟!!!
بازیکنایی ک الان منصوریان داره اگه ظلومی داشت خیلی بهتر از منصوریان نتیجه میگرفت.ولی خدایش هرکسی دیگه جای منصوریان. 1میلیارد میگرفت بهتراز اینا نتیجه میگرفت.انصافا تیم هیچ تاکتیکی نداره.من میگم کلا دفاع وایسن ضد حمله بزنن
ولی ما حتی تو ضدحملاتم برنامه ای نداریم.
دیگه بعد 6ماه تیم نتونه 4تا کار تکنیکی وتاکتیکی انجام بده
ایراد از مربیه دیگه,اینطور نیست؟؟
منصوریان خیلی خوبه خیلی اوکیه ولی امتیازای ک میخاد جمع کنه برای یه تیم قهرمان نیست
ما تیم پرافتخاری هستیم
تیممون همش برای صدر جدول باید بجنگه
بازی خوبی انجام بده.اول فصل جوو داشتن 3ساله ببستن.
ما پارسال کلا4 تا باخت داشتیم
اونم با اون بازیکنا با نبود مصدوما
کاشکی تیمو خصوصی سازی مییکردن
هرکسی هر کار میخاست هرخرجی میخاست انجام میداد

بازم حرفای تکراری . . .

امیدوارم بازی بعدی رو ببریم

############
یه چیزی میگه حاج محمدی تو زمین بود بهتر از پادوانی کار میکرد
:rolleyes::rolleyes:

مظلومی هم هیچی بارش نبود و کلا تعطیل بود. فصل قبل چقدر مارو حرص داد! اگه میخوایم نتیجه گیری سریع داشته باشیم قلعه نویی برای ما حکم مسکن موقتی داره. اما اگه میخوای یه تیم داشته باشیم که از بازیش لذت ببریم باید یه مربی درجه یک در حد کارلوس کی روش بیاریم.
من مطمئنم منصوریان رو اخراج نمیکنند مگه اینکه خودش استعفاء بده.که این موضوع هم بعیده.

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
با قلعه نویی هم این اواخر به بن بست رسیده بودیم. تا هفته های آخر قهرمانی تو چنگمون بود ولی آخراش خراب میکرد . فعلاً هیچ گزینه داخلی نداریم که بتونیم به کمکش این تیم زمینگیر رو از جاش بلند کنیم و اوج بگیریم. باید به گزینه های خارجی فکر کرد. مربی خارجی ارزش این رو داره که 2 سال بهش زمان بدیم اما یک کافه چی ارزش این رو نداره که حتی مسئول تدارکات تیم باشه!

Last edited:

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
با قلعه نویی هم این اواخر به بن بست رسیده بودیم. تا هفته های آخر قهرمانی تو چنگمون بود ولی آخراش خراب میکرد . فعلاً هیچ گزینه داخلی نداریم که بتونیم به کمکش این تیم زمینگیر رو از جاش بلند کنیم و اوج بگیریم. باید به گزینه های خارجی فکر کرد. مربی خارجی ارزش این رو داره که 2 سال بهش زمان بدیم اما یک کافه چی ارزش این رو نداره که حتی مسئول تدارکات تیم باشه!
وضعیت استقلال عین پرسپولیس سالهای قبله . هی درخشان و استیلی و دایی و ... رو میاوردن هیچی هم نمیشدن . رفتن یه مربی خارجی اوردن یه مدت تیمشون رید! ولی الان شانس اول قهرمانین . هم نتیجه میگیرن هم خوب بازی میکنن

استقلال هم تا ماگات / کرانچار / اسکوچیچ و ... رو نیاره اوضاع همینه .. مربی فست فودی لیدر پرور جواب نمیده

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
والا اینقدر که سجاد شهناز زاده برای ما ناز کرد، عروس چهل گیس برای عاشقانش ناز نکرده!
منصوریان دیگه کم مونده بره به دست و پاش بیفته که تو رو خدا برگرد استقلال!
همجین گلی هم برای ما نزده ، حالا شاید بگید کسی براش موقعیت نساخته که گل بزنه، ولی من قبول ندارم..چطور روزای افت تیم رقیب طارمی از توپهای مرده خودش گل میساخت، ولی آقا شهناز از این کاراهم برای ما نکرد!
این همه بازیکن...از سوراخ آسمون که نیفتاده! تخم دو زرده هم که برامون نکرده! بی خیال شهناز بشید
چند تا بازیکن نام ببر ... همین که شما بازیکن سابق تیم رو که کلی زحمت کشیده به این شکل نام می بری نباید از رقیب انتظار داشت. (همون یک گلش به تراکتور تو حذفی به کل گل های طارمی می ارزه)
آس تمام مهاجم های داخلی کاوه رضایی بود که گرفتیم ولی یه مهاجم ششدانگ باید مثل شهباززاده نیاز واقعی تیم هست. اگه بره تیم رقیب فاتحه مدیریت و سزمزبی خونده س.
کسی که هنر مذاکره بلد نیست و از لحاظ انگیزشی فعلا برعکس عمل کرده همون بهتر سرمربی تیم نباشه.

aridonald

Registered User
لایک‌ها
2,354
دوستان كسي ميدونه تمرين فردا چه ساعتي و كجاست؟!

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
چند تا بازیکن نام ببر ... همین که شما بازیکن سابق تیم رو که کلی زحمت کشیده به این شکل نام می بری نباید از رقیب انتظار داشت. (همون یک گلش به تراکتور تو حذفی به کل گل های طارمی می ارزه)
آس تمام مهاجم های داخلی کاوه رضایی بود که گرفتیم ولی یه مهاجم ششدانگ باید مثل شهباززاده نیاز واقعی تیم هست. اگه بره تیم رقیب فاتحه مدیریت و سزمزبی خونده س.
کسی که هنر مذاکره بلد نیست و از لحاظ انگیزشی فعلا برعکس عمل کرده همون بهتر سرمربی تیم نباشه.
اولا بازیکن پیدا کردن وظیفه منه مگه؟ من نمیدونم تو این تاپیک همه چه انتظاراتی دارن؟ همون قددرازه پروپژیچ رو رد نمیکردن....یا اون حسن زاده چه میدونم یا یکی دیگه......عرضه داشتن رحیم زهیوی رو نمیذاشتن بره امارات یا هر خراب شده دیگه....ساسان انصاری...یه قرارداد با من ببندید براتون بازیکن مهاجم پیدا میکنم..والا!
واقعا اگر کاوه آس بود فصل قبل رو نیمکت ذوب اهن تبدیل به دکور نشده بود..منصوریان فیکسش کرد.الانم که می بینیم عملکردشو...برو ببین طارمی چند تا گل 3 امتیازی زده...من قصد تعریف ندارم....دوندگی طارمی و فراراهاشو مقایسه کن با کاوه رضایی..اونم الان نه زمانی که تیمشون مشکل تاکتیکی داشت..همه تیم شون که گیج میزد یه طرف اون طارمی هم یه طرف....شهناز هم ششدانگ نبود....اگر معرفت داشت تا حالا برگشته بود...چند بار منصوریان گفت شماره 10 رو براش کنار گذاشتم؟ چرا چسبیده به نیمکت اون تیم ترکیه ای؟البته همین الانم بیاد جدا از اینکه افت کرده قطعا بازم میگم ششدانگ نیست

ضمنا جهت اطلاع پارسال اسمشو نیار یعنی طارمی 16 تا گل زده بود.....تو استقلال امید10 تا گل زده بود برامون و مهاجم ششدانگ شما یعنی آقا شهناز 7 تا گل این همه زحمت کشیدن برامون و به ثمر رسوندن! (تعدادی مساوی با محسن یوسفی!)بیزحمت دیگه نفرمایید این همه زحمت کشیده!

حالا شما بی زحمت برای بازی با صنعت نفت یه سرمربی برامون انتخاب کن که تا اخر فصل بازی ها رو ببره برامون....لدفن(هر کیو گفتی حمایتش میکنم..منصوریان هم بره گمشه..راضی شدی؟)

Last edited:

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
اولا بازیکن پیدا کردن وظیفه منه مگه؟ من نمیدونم تو این تاپیک همه چه انتظاراتی دارن؟ همون قددرازه پروپژیچ رو رد نمیکردن....یا اون حسن زاده چه میدونم یا یکی دیگه......عرضه داشتن رحیم زهیوی رو نمیذاشتن بره امارات یا هر خراب شده دیگه....ساسان انصاری...یه قرارداد با من ببندید براتون بازیکن مهاجم پیدا میکنم..والا!
واقعا اگر کاوه آس بود فصل قبل رو نیمکت ذوب اهن تبدیل به دکور نشده بود..منصوریان فیکسش کرد.الانم که می بینیم عملکردشو...برو ببین طارمی چند تا گل 3 امتیازی زده...من قصد تعریف ندارم....دوندگی طارمی و فراراهاشو مقایسه کن با کاوه رضایی..اونم الان نه زمانی که تیمشون مشکل تاکتیکی داشت..همه تیم شون که گیج میزد یه طرف اون طارمی هم یه طرف....شهناز هم ششدانگ نبود....اگر معرفت داشت تا حالا برگشته بود...چند بار منصوریان گفت شماره 10 رو براش کنار گذاشتم؟ چرا چسبیده به نیمکت اون تیم ترکیه ای؟البته همین الانم بیاد جدا از اینکه افت کرده قطعا بازم میگم ششدانگ نیست

ضمنا جهت اطلاع پارسال اسمشو نیار یعنی طارمی 16 تا گل زده بود.....تو استقلال امید10 تا گل زده بود برامون و مهاجم ششدانگ شما یعنی آقا شهناز 7 تا گل این همه زحمت کشیدن برامون و به ثمر رسوندن! (تعدادی مساوی با محسن یوسفی!)بیزحمت دیگه نفرمایید این همه زحمت کشیده!

حالا شما بی زحمت برای بازی با صنعت نفت یه سرمربی برامون انتخاب کن که تا اخر فصل بازی ها رو ببره برامون....لدفن(هر کیو گفتی حمایتش میکنم..منصوریان هم بره گمشه..راضی شدی؟)
بازم دلیل نمیشه بهش بگی شهناززاده
سجاد شهباز زاده
واسه ما خوب بود یا اصلن بازیش بدرد نمیخورد
کلا هرکسی بدی کرد
کاری کرد
دلیلی نداره به اسمش توهین کنیم یا بهش فحاشی کنیم
انتقاد کردن با توهین کردن فرق داره
#######
امسال تیم ما کادر فنی و مدیریتیش اصلن خوب نیست
زیاد امیدوارانه به قضیه نمیشه نگاه کرد
با اومدن جپاروف هم فک نکنم اتفاق خاصی بیوفته
تیم ما اگه تاکتیک نداره بازیکناشم بدون انگیزن
شادابی و طراوت ندارن

کاریم نمیشه کرد
منصوریانم احتمالا 99درصد بمونه تا اخر فصل
البته من فقط امیدوارم فصل بعد یه مربی درست حسابی و مدیر قوی بیارن
منصوریان واسش زود بود نیمکت استقلال
فشار هوادارا و انتظارات امتیاز اینجا خیلی با نفت فرق داره

Last edited:
  • Like
Reactions: ap3

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
سجاد شهباز زاده
کلا هرکسی بدی کرد
کاری کرد
#######
شادابی و طراوت ندارن

کاریم نمیشه کرد
بازیکنی که برای تیم محبوبم ناز کنه من میتونم بهش بگم شنهاز زاده
سجاد شهباز زاده
کلا هرکسی بدی کرد
کاری کرد
#######
شادابی و طراوت ندارن

کاریم نمیشه کرد
تعجبم اینه که به منصوریان و پرویز مظلومی و امیرقلعه نوعی و...توهین میشه تو کجایی و سرو کله ات چرا پیدا نمیشه!!!
من دوست دارم به بازیکن آلانیا اسپورت ترکیه بگم شهناز زاده....نترس پسر جون شهناز حرف بدی نیست در مقابل فحشای چاله میدونی که تو این تاپیک به بازیکنا و کادر فنی داده میشه.اینقدر که ناز این شهناز رو کشیدن ناز جباری و منتظری رو نکشیدن! وقاحتم حدی داره.....بخدا ما استقلالیم...طرف خیال میکنه کیه که اینقدر ناز میکنه؟
اون رضائیان و طارمی حالا پول بیشتر گرفتن بالاخره قید ترکیه رو زدن...این شهناز شوروشو درآورده!

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
جالبه چقدر تو این یکی دو هفته بازیکنای ما پیشنهاد دارن! همش هم واقعیته!

محسن کریمی------> پرتقال
یعقوب کریمی----------> نروژ
بهنام برزای-------------> نروژ
جابر انصاری-----------> چین
کاوه رضایی-------------> چین
امیدابراهیمی-------> چین

//ضمنا داریوش شجاعیان حرکتایی داره انجام میده رضایتنامه بگیره..شاید مقصدش استقلال باشه

Last edited:

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
بازیکنی که برای تیم محبوبم ناز کنه من میتونم بهش بگم شنهاز زاده

تعجبم اینه که به منصوریان و پرویز مظلومی و امیرقلعه نوعی و...توهین میشه تو کجایی و سرو کله ات چرا پیدا نمیشه!!!
من دوست دارم به بازیکن آلانیا اسپورت ترکیه بگم شهناز زاده....نترس پسر جون شهناز حرف بدی نیست در مقابل فحشای چاله میدونی که تو این تاپیک به بازیکنا و کادر فنی داده میشه.اینقدر که ناز این شهناز رو کشیدن ناز جباری و منتظری رو نکشیدن! وقاحتم حدی داره.....بخدا ما استقلالیم...طرف خیال میکنه کیه که اینقدر ناز میکنه؟
اون رضائیان و طارمی حالا پول بیشتر گرفتن بالاخره قید ترکیه رو زدن...این شهناز شوروشو درآورده!
ما دوست داریم تاجی
کمتر حرص بخور ,ناراحت میشیم
کلا قضیه به در میگم دیوار بشنو بود

درهرصورت بیخیال اقا
#####

حاج محمدی بره ما جا واسه اندانیک داریم
میثم مجیدی یا فرشید باقری برن جا واسه شجاعیان و شهباززاده باز میشه
ولی الان فکر میکنم میبینم یه جاهایی چقدر ترافیک بازیکن داریم.
مثل این میمونه ک. بگن قحطی داره میاد
و میری کلا هرچی تو بازاره رو بخری
من نمیگم ذکی پور بده پادوانی بده رابسون بده مجیدی بده علی قربانی بده و ... من میگم واقعا بهتر از این بازیکنا تو لیگ نبودن ؟
چرا و با چه استدلالی اینارو گرفت واسه یه تیم بزرگ

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
ما دوست داریم تاجی
کمتر حرص بخور ,ناراحت میشیم
کلا قضیه به در میگم دیوار بشنو بود

درهرصورت بیخیال اقا
#####

حاج محمدی بره ما جا واسه اندانیک داریم
میثم مجیدی یا فرشید باقری برن جا واسه شجاعیان و شهباززاده باز میشه
ولی الان فکر میکنم میبینم یه جاهایی چقدر ترافیک بازیکن داریم.
مثل این میمونه ک. بگن قحطی داره میاد
و میری کلا هرچی تو بازاره رو بخری
من نمیگم ذکی پور بده پادوانی بده رابسون بده مجیدی بده علی قربانی بده و ... من میگم واقعا بهتر از این بازیکنا تو لیگ نبودن ؟
چرا و با چه استدلالی اینارو گرفت واسه یه تیم بزرگ

ممنون..منم همینطور...
راستش بدجوری از دست سجاد شاکیم
ایشالا تیم به روزهای اوجش برگرده

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
ممنون..منم همینطور...
راستش بدجوری از دست سجاد شاکیم
ایشالا تیم به روزهای اوجش برگرده
ما از چیزی خبر نداریم
شاید بصورت اصلا جدی ورسمی باسجاد مذاکره نکردن 1%این احتمالو بده.1%حق بده ب سجاد خدایش تو میومدی زیرنظر منصوریان کار میکردی؟اونم تو این شرایط؟
از مدیرعاملمونم ابی گرم نمیشه.حاجی فتح الله خیلی بهتراز این اقایون بود.
بابت شجاعیانم درست گفتی
از اینکه مطالباتش وصول نشد شاکیه
درخواست رضایتنامه کرده
خیلی سبک بازیشو دوس دارم
اگه اومد تو استقلال امیدوارم موفق باشه

rommatti

Registered User
لایک‌ها
1,065
اصلا تیم حمله نمی کنه که مهاجم بخواد؟ حالا شهباززاه نه رونالدو
باید بسوزیم و بسازیم دیگه امسال بعیده سهمیه بگیریم تیم هیچی واسه از دست دادن نداره

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899

من به غیر از اون بزرگوار هر کسی مربی استقلال باشه ازش حمایت می کنم. حتی علیمنصور هم برخلاف خیلی ها از لحاظ تاکتیکی قبول دارم
ولی
بعد از چند نتیجه ضعیف به شدت ترسو شده و داره چوب محافظه کاری شو می خوره
و دوم این که
نتونست تو کوچینگ و بحث مدیریت روانی موفق عمل کنه و یه جاهایی هارمونی تیم را بهم زد و صدای همه رو در اورد.
الان هم نه حب و بغض علیمنصور رو دارم و نه عاشق سینه چاک شم. مشکلات بیرونی تیم رو که بخشیش به خاطر مدیریت غلط خودشه حل کنه احتمال موفقیت تیم بالاس.

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
زمان قلعه نویی مخصوصا سال آخر بازیکن شاخ نداشتیم . امسال خیلی هزینه شده ولی فاجعه شده

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
خرید اشتباه هم زیاد کرد آقا!

زکی پور و کنعانی زادگان چه گلی به سر ما زدن؟؟؟؟
قربانی به جز یکی دو بازی چکار کرده؟ اگه به جاش مطهری رو آورده بود خیلی بهتر بود
باقری رو بهتر نبود به جاش مبعلی رو میخرید؟؟؟؟
خرید های اشتباه این آقا باعث شد تیم به این وضع بیفته...

الانم راه نجاتش فقط اینه : زودتر کارت بازی چشمی رو بگیرن ( میدونید که کارت بازی رو صادر نمیکنن چون تیم بدهیش رو نداده ولی پرسپولیس!! بخشی از بدهیش رو داده! ) جبارف ITC ش رو بگیره ..آندو بیاد!...داریوش شجاعیان رو هم ماشین سازی بندازه بیرون بیاد استقلال...اینجوری تیم یه تکونی میخوره!
بقیه این اسگل مسگل ها رو هم از لیست خارج کنن!!
اینا که به ستاره هایی مثل افشین و بختیار همینجوری رضایت نامه دادن با بخشش طلبشون...رضایت نامه باقری رو هم بدن بره ....

فعلا اینکارها باید انجام بشه که نشده!! و رو هواست!

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
محسن کریمی از لیگ پرتغال پیشنهاد رسمی داره

بازی پیکانم. جپاروف خیلی بعید برسه
یعنی یه بازی لیگ بعد بازی السد و بعدش دربی

badomak

Registered User
لایک‌ها