برگزیده های پرشین تولز

آموزش افزایش بینهایت عضو واقعی به کانال تلگرام

agahi90

Registered User
لایک‌ها
20

آموزش افزایش بینهایت عضو واقعی به کانال تلگرام

برای درآمد از کانال تلگرام اعضای واقعی نیاز دارید اعضا باید به مرور زمان و درست ایجاد شود اگر کانال گیزمیز الان ماهی 30 میلیون درآمد داره چون اعضاش واقعیه نرفته 1 و نیم میلیون اعضای فیک بسازه برای کانال چون بدرد نمیخوره پس خودتان را گول نزنید با ما همراه باشید.

Addmember-telegram1.jpg

ما در این آموزش به شما یاد خواهیم داد که چگونه با 5 گام ساده و خیلی پیش پا افتاده که شاید بیشتر افراد آن را بداند ولی بخاطر ساده گی دیگر به آن توجه ندارند میتوان اعضای کانال تلگرام را در طی 7 تا 10 روز به هزاران هزار نفر رسانید و شروع به کسب درآمد نمود.
telegram_add.jpg

مهم نیست موضوع کانال شما چیست و شما چه کاری انجام میدهید مهم این است که ما خودمان با همین روش چند روز پیش شروع کردیم و الان داره جواب میده آدرس کانال ها رو هم میگذارم تا مستند ببینید و اطمینان حاصل کنید که روز به روز افزایش واقعی و تدریجی داره فقط کافیه رو تصاویر زیر کلیک فرمایید و وارد کانال شوید و روز به روز رشد اعضای کانال رو زیر نظر بگیرید. شما میتوانید با اطمینان خاطر خرید نمایید.

Khoy_Melk.jpg

@khoy_car.jpg

groups5telegram.jpg

10toman.jpg

شما بعد از خرید این محصول یک فایل pdf حاوی 3 صفحه که در 5 گام ساده به شما آموزش میدهد که چگونه ظرف مدت 7 الی 10 روز اعضای کانال خود را به تدریج افزایش واقعی دهید و کم کم شروع به کسب درآمد از کانال نمایید. به این مطلب توجه نمایید که بعد از خرید این فایل باید 7 الی 10 روز زمان بگذارید و کار کنید و به مطالب آن عمل نمایید.

ما در کانال های که در بالا معرفی شد توانستیم در 20 روز به بیش ار 1500 کاربر واقعی آن هم در محدوده شهر خودمان دست پیدا کنیم بدیهی ست که کانال های وجود دارند که طی ماه ها حتی به 100 کاربر هم نمیرسند
شما بعد از خرید فایل باید بسیار جدی روزی حداقل 1 ساعت برای اینکار وقت بگذارید انتظار نداشته باشید یک شبه کانالی با هزاران هزار کاربر داشته باشید
یک ساختمون یک شبه 10 طبقه نمیشه

4.jpg

7.jpg

Last edited:

vernes

Registered User
لایک‌ها
56
لطفا شفاف سازی کنید ایا از روس نوفیکیشن عضو جذب میشه؟

Sent from my Lenovo K50-T5 using Tapatalk

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568
10000 تومان مبلغی نیست اما اگر آموزشتون واقعی باشه بیش از این ارزش داره ...
لطفا شفاف سازی کنید یا دوستانی که خرید داشتن اینجا فیدبک ارائه بدن.

agahi90

Registered User
لایک‌ها
20
10000 تومان مبلغی نیست اما اگر آموزشتون واقعی باشه بیش از این ارزش داره ...
لطفا شفاف سازی کنید یا دوستانی که خرید داشتن اینجا فیدبک ارائه بدن.
با سلام و احترام

لطفا به سایت زیر سری بزنید اگه کاره ما اعتبار نداشت این سایت تایید نمیکرد

http://www.anjammidam.com/Agahi90

agahi90

Registered User
لایک‌ها
20

vernes

Registered User
لایک‌ها
56
شما هروقت شفاف سازی کردین که قانع کننده که قابل قبول بود اونوقت تایید مییشید در غیر این صورت بی فایده هست

Sent from my Lenovo K50-T5 using Tapatalk

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
استارتر عزیز،
مطمئنا روشی رو که برای فروش گذاشتید با توجه به فروشنده معتبر بودن شما روشی صحیح هست
ولی بطن و ریشه اصلی سوال دوستان این هست که روش شما "بدون دردسر" هست یا نه باید برای مثال در کانالهای دیگه عضو شد یا ممبر فیک ساخت یا سایت زد یا این روش شما به قول دوستان هزینه های جانبی و روش اضافه شدن ممبرها زمان بر هست یا خیر.

سوال اصلی که در زمینه افزایش ممبر تلگرام به صورت حالا واقعی یا فیک ایجاد میشه فقط بحث هزینه اون مطرح نیست! بیشتر ضمن اینها پایداری ممبرها و زمان هم مطرح هست.

حالا با این اوصاف اگر واقعا طبق مطلبی که بالا خدمتتون عرض کردم، اگر در مدت زمان کمی با هزینه و وقت معقولانه ایی روش شما قابل پیاده سازی باشه به عقیده من حتی تا 200 هزار تومان هم ارزش خرید داره! و اگر اینچنین هست باید در قیمتتون تجدید نظر کنید!

agahi90

Registered User
لایک‌ها
20
استارتر عزیز،
مطمئنا روشی رو که برای فروش گذاشتید با توجه به فروشنده معتبر بودن شما روشی صحیح هست
ولی بطن و ریشه اصلی سوال دوستان این هست که روش شما "بدون دردسر" هست یا نه باید برای مثال در کانالهای دیگه عضو شد یا ممبر فیک ساخت یا سایت زد یا این روش شما به قول دوستان هزینه های جانبی و روش اضافه شدن ممبرها زمان بر هست یا خیر.

سوال اصلی که در زمینه افزایش ممبر تلگرام به صورت حالا واقعی یا فیک ایجاد میشه فقط بحث هزینه اون مطرح نیست! بیشتر ضمن اینها پایداری ممبرها و زمان هم مطرح هست.

حالا با این اوصاف اگر واقعا طبق مطلبی که بالا خدمتتون عرض کردم، اگر در مدت زمان کمی با هزینه و وقت معقولانه ایی روش شما قابل پیاده سازی باشه به عقیده من حتی تا 200 هزار تومان هم ارزش خرید داره! و اگر اینچنین هست باید در قیمتتون تجدید نظر کنید!

با سلام و احترام خدمت دوست عزیز
هر کاری درد سر داره ... در کاناهای دیگر عضو شدن هم داره شما باید با مردم تعامل داشته باشید ... سایت نیاز نیست ... هزینه جانبی بسیار پایینی داره ... روش اضافه شدن ممبر ها بسته به فعالیت شما داره ...
پایداری ممبرها بستگی به شما داره ممبر ها واقعی هستند وقتی ببینند مطالب کانال شما بدردشان نیمخوره کانال رو ترک میکنند...
200 هزار تومان لازم نیست نباید نه از این طرف بام پایین افتاد و نه آنطرف
مبلغ منصفانه اگر برای فایل رو 200 هزار تومان میدانید ما بر این عقیده نیستیم در صورت استقبال کاربران و سود آور بودن آن طی ماه های آینده فایل رو به قیمت پایین تر نیز ارائه خواهیم کرد
در این دنیا هر کاری زحمت داره بی رحمت چیزی بدست نمی آید

در مورد تجدید نظر کردن درمورد قیمت برای 10 هزار تومن کابران این همه داد و فریاد میکنند
اگر 200 هزار تومان قیمت میخورد فقط میخوانند و رد میشدن ما دنبال سود کمتر و فروش بیشتر هستیم
شما برای صعود به یک کوه هزارن راه دارید اگر پول خرج کنید شما رو با بالگرد روی قله قرار میدهند ولی راهی که ما در این جا یاد میدیم بسیار ساده با کمترین هزینه و گذشت زمان و فعالیت شما به هزاران هزار کاربر میرسید
اگر پول زیاد دارید کافیه 100 میلیون هزینه تبلیغات کنید و یک شبه اعضای کانال خود را به میلیون ها نفر برسانید
اگر فایل فاقد ارزش آموزشی بود هیچ وقت سایت انجام میدم دات کام این فایل رو تایید نمیکرد
http://www.anjammidam.com/Agahi90
با سپاسی بیکران

Last edited:

vpsserverx

Registered User
لایک‌ها
177
سلام

من هنوز منتظر پاسختون در پ خ هستم !

M0jtaba77

Registered User
لایک‌ها
35
اموزش رو خریدم اصلا جالب نیست تقریبا چرته از نظر بنده پول دور ریختنه
بازم اگه کسی خریده بگه

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568
با توجه به اینکه بسته اموزشی هیچ چیز خاصی نیست امکان درج امتیاز منفی در انجمن هست؟
ببینید اگر واقعا چیزی که میفرمایید باشه باید استارتر گرامی هزینه شما را عودت داده و تاپیک را پاک کنند. ( این هم بستگی به این داره که پکیجشون واقعا مفید یا غیر مفید باشد )
بنده قصد خراب کردن تاپیک ایشان را ندارم اما محصولی که ارائه می شود اگر کاربردی نباشد با کلاه برداری تفاوتی ندارد.
امتیاز منفی آخرین مسیرتون باشه همیشه.

agahi90

Registered User
لایک‌ها
20
ما در آموزش آدرس کانال های که دارند از همین روش عضو گیری میکنند و اعضای خود را افزایش میدهند رو نام بردیم و ادعای این کابر مورد قبول نیست. اگر این آموزش یک آموزش بدرد نخور بود مطمئن باشید مهندسی و کارشناسان سایت انجام میدم دات کام هرگز آن را تایید نمیکردند.
http://www.anjammidam.com/agahi90

در ضمن در مورد افزایش اعضای حقیقی کانال تلگرام در آموزش توضیح داده شده که کابر باید طبق موارد ذکر شده بروی کانال خود روزی حداقل 1 ساعت زمان بگذارد.
این که این کاربر حال انجام دادن کار رو نداره و میخواد یک شبه پولدار بشه دور از ذهن نیست

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568
شما مطمئن باشد اگه با این اموزش میشده حتی 100 عضو گرفت بنده نمیومدم این حرفا رو بزنم ولی خب واقعا اموزشش الکیه بازم یکنفر به نمایندگی بیاد اموزشو بفرستم براش اون چک ببینه واقعا این اموزش کاربردیه با نه بعد از اون امتیاز منفی رو ثبت میکنم
برای بنده ارسال کنید.
در صورتی که آموزش کاربردی و قابل اجرا بود بنده هزینه را به استارتر تقدیم می کنم و اگر نه در همین تاپیک اعلام می کنم.

M0jtaba77

Registered User
لایک‌ها
35
برای بنده ارسال کنید.
در صورتی که آموزش کاربردی و قابل اجرا بود بنده هزینه را به استارتر تقدیم می کنم و اگر نه در همین تاپیک اعلام می کنم.
ارسال شد نظرتون رو همینجا بگید

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568
ارسال شد نظرتون رو همینجا بگید
بنده آموزش استارتر گرامی را مطالعه کردم اما روش آموزش داده شده در این پکیج نه تنها منطقی نیست ، بلکه اجرا کردن آن هم توفیری ندارد.
عذر خواهی می کنم از استارتر عزیز اما آدمی نباید پا روی حق بگذارد.
توصیه می کنم اگر مبلغ شما عودت داده شد ، امتیاز منفی ندهید و فقط از مدیر مربوطه تقاضا کنید تاپیک را قفل کند.

M0jtaba77

Registered User
لایک‌ها
35
بنده آموزش استارتر گرامی را مطالعه کردم اما روش آموزش داده شده در این پکیج نه تنها منطقی نیست ، بلکه اجرا کردن آن هم توفیری ندارد.
عذر خواهی می کنم از استارتر عزیز اما آدمی نباید پا روی حق بگذارد.
توصیه می کنم اگر مبلغ شما عودت داده شد ، امتیاز منفی ندهید و فقط از مدیر مربوطه تقاضا کنید تاپیک را قفل کند.
ممنون از نظرتون
حیفم میاد بخاطر مبلغ ناچیزی اعتبار ایشونو زیر سوال ببرم برا همین صبر میکنم ببینم چی میگن

فرستاده شده از SM-G935Fِ من با Tapatalk

agahi90

Registered User
لایک‌ها
20
کسانی که بدون دلیل و منطق دیگران رو متهم میکنند باعث تاسف و عدم پیشرفت خود هستند
اگر 100 عضو نمیشد گرفت این 2 کانال چگونه در حال رشد هستند ؟
چرا با admin کانال های قید شده در آموزش با تلگرام مکاتبه نمیکنید ؟
چرا نگاه نمیکنید ببیند چند تا عضو دارند؟
آدرس هاشو میذارم تا دیگه این همه توهین و افترا جمع بشه

1 - khoy_melk@
2-khoy_car@

agahi90

Registered User
لایک‌ها
20
لطفا با Admin های که با این روش اعضای کانال خودشون رو رشد میدن با تلگرام تبادل نظر فرمایید
زود قضاوت نکنید

1 - khoy_melk@
2 - khoy_car@

M0jtaba77

Registered User
لایک‌ها
35
خب با توجه به شکایت من در اون سایتی که ایشون میگن تایید کرده اموزش رو اگه اموزش بد بود اونجا تایید نمیشد اموزش ایشونو بررسی کردن و به علت عدم کارکرد امورش پول من رو پس ندادن البته سایت پس داد نه ایشون
این اقا هنوزم میگه اموزشش خوبه جالبه برام
Capture.JPG

بالا