برگزیده های پرشین تولز

من اپرنتیس گرافیک و موشن گرافیکم. به کارم نظر بدید.

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,657
من پیشنهاد میکنم اینها را جایی نشون ندی مگر اینکه مثلا بگی با چشم بسته اینها رو درست کردی یا مثلا با انگشت های پات یا مثلا دهنت :D. کیفیت کارها واقعا در حد یک بچه 5 تا 7 ساله هست. یعنی نمونه کارهای بچه های کوچیک رو دیدم که والدینشون میذارن تو اینترنت شبیه اینهاست. :D

اگر میخوای از طریق اینها زندگیت رو بچرخونی پیش بینی می کنم که زندگی سختی در پیش رو خواهی داشت :general609:

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245
من پیشنهاد میکنم اینها را جایی نشون ندی مگر اینکه مثلا بگی با چشم بسته اینها رو درست کردی یا مثلا با انگشت های پات یا مثلا دهنت :D. کیفیت کارها واقعا در حد یک بچه 5 تا 7 ساله هست. یعنی نمونه کارهای بچه های کوچیک رو دیدم که والدینشون میذارن تو اینترنت شبیه اینهاست. :D

اگر میخوای از طریق اینها زندگیت رو بچرخونی پیش بینی می کنم که زندگی سختی در پیش رو خواهی داشت :general609:
کار لازم نیست شاهکار باشه تا نشونش بدی.

البته من از آدمهای پروفشنال فیدبک بهتری میگیرم. شما کارتون گرافیکه؟

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245
موگرف جدید اضافه شد. نظر بدید دیگه.

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
من کاری با این اپرنتیس و موشن و بقیه کلمه های باکلاسی که به کار می بری ندارم ولی با کارات حال نکردم.
از نظر بصری زیبا نیس و حس خوبی نمیده

پ.ن: کارم گرافیک و فوتوشاپ بوده، پیش تر
پ.ن 2: کانون تبلیغاتی داشته ام، پیش تر
پ.ن 3: پ.ن و پ.ن 2 رو بخاطر این گفتم که از اون دوستمون پرسیدی که کارش گرافیکه یا نه. خواستم دیگه یخورده کار پیش بره و مجددا سوال مطرح نشه. وگرنه افتخاری در آن نیست.

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
من کاری با این اپرنتیس و موشن و بقیه کلمه های باکلاسی که به کار می بری ندارم ولی با کارات حال نکردم.
از نظر بصری زیبا نیس و حس خوبی نمیده

پ.ن: کارم گرافیک و فوتوشاپ بوده، پیش تر
پ.ن 2: کانون تبلیغاتی داشته ام، پیش تر
پ.ن 3: پ.ن و پ.ن 2 رو بخاطر این گفتم که از اون دوستمون پرسیدی که کارش گرافیکه یا نه. خواستم دیگه یخورده کار پیش بره و مجددا سوال مطرح نشه. وگرنه افتخاری در آن نیست.
درود بر تو
معلومه كاپي نميكني

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
باز نمیشه که!!!!

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288

بیا پاریس پیش من؛ ببرمت چند تا نمایشگاه نقاشی؛ طرف کونشو کرده تو سطل رنگ بعد چسبونده رو دیوار؛ شده تابلو نقاشی مفهــــومی او ده نفر وای سادن دارن تجزیه تحلیل میکنن که میشه تو این اثر کهکشان راه کیوی رو دید و اینا!

چاک نوریس ادامه بده!

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
بیا پاریس پیش من؛ ببرمت چند تا نمایشگاه نقاشی؛ طرف کونشو کرده تو سطل رنگ بعد چسبونده رو دیوار؛ شده تابلو نقاشی مفهــــومی او ده نفر وای سادن دارن تجزیه تحلیل میکنن که میشه تو این اثر کهکشان راه کیوی رو دید و اینا!

چاک نوریس ادامه بده!
طرف تو نمايشگاه لندن دوتا تابلو سفيد زده به ديوار و مدعي شده چشم بصيرت ميخاد مفهومو بفهمي ، يه تازه به دوران رسيده ١٠ ميليون دلار داده خريده شون!

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,657
شما کارتون گرافیکه؟
نه خدا نکنه :D
من هر از گاهی یه گرافیست استخدام می کنم برای پروژه هام. سطح کار شما آماتور هست و باهاش نمیشه پول درآورد. به قول فراستی ماقبل بد است و اصلا قابل نقد کردن نیست. بر خلاف نظر مردم از هنر به راحتی نمیشه پول درآورد, درسته که هر چی خل و چل تو مدرسه هست جذب هنر میشه :D چون ریاضی و فیزیک نداره و آسونه ولی پول درآوردن ازش آسون نیست و برای هنرمند شدن نیاز به استعداد ذاتی بعلاوه آموزش درست هست و از هر 1000 نفر که میرن تو کارهای هنری شاید 1 نفرشون موفق باشه و بتونه به طور مستقیم از هنرش پول دربیاره

چاک نوریس ادامه بده!
دیوانه همه جا پیدا میشه ولی اکثرا سابقه نقاش و بقیه کارهاش رو در نظر میگیرن, اینجوری نیست که هر کسی یه سطل رنگ بپاشه به بوم همه دورش جمع بشن.

پ.ن: تو پاریسی؟ تو کرمانشاه هم نیستی :D

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
کار لازم نیست شاهکار باشه تا نشونش بدی.

البته من از آدمهای پروفشنال فیدبک بهتری میگیرم. شما کارتون گرافیکه؟

تاپیک رو جای اشتباهی زدی!
برو یه انجمن گرافیکی چیزی پیدا کن اونجا بزن؛ هر چند همه انجمن های گرافیک و.. به چیز رفتن. بری توییتر پیداشون کنی بهتره.
اینجا ما نهایت میتونیم در مورد اینکه گوشت از کدوم قصابی بخری بهتره؛ یا مرغ از کجا بگیری که مونده نباشه؛ یا کدوم تعویض روغنی بری راهنماییت کنیم!

بالا