برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم

"Safire Solh"

Registered User
لایک‌ها
33
آیا امکان ویرایش موضوع تاپیک وجود داره؟؟؟!!! اگه میشه، چطور؟؟؟!!!

world15

Registered User
لایک‌ها
837
قبلا فکنم میشد خودمون عنوان تاپیک رو ویرایش کنیم الان نمیشه:(

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
یکی که قبلا عضو ویژه بازارچه بوده و الان دیگه نمی خواد باشه در حالی که ایناکس پیام هاش 4700 پیام بیشتر از حجم کاربر معمولی داره (9700 پیام داره) چکار باید بکنه ؟
بشینه 10 تا 10 تا پاک کنه ؟ :general710:

world15

Registered User
لایک‌ها
837
یکی که قبلا عضو ویژه بازارچه بوده و الان دیگه نمی خواد باشه در حالی که ایناکس پیام هاش 4700 پیام بیشتر از حجم کاربر معمولی داره (9700 پیام داره) چکار باید بکنه ؟
بشینه 10 تا 10 تا پاک کنه ؟ :general710:
مگه ده تایی است؟ فکنم هر تعداد رو میشه انتخاب و تیک زد بعد حذف کرد. ولی درمورد یاهو میل اغلب 50 تا بیشتر نمیشه و گاهی خودش تا 300 تا هم حذف میکنه. احتمالا بستگی ب تعداد دفعات کلیک داره

world15

Registered User
لایک‌ها
837
در بخش پاتوق بدون علت همه کاربران را دارن مسدود میکنند. و پست ها هم پاک میشه. اینجوری دیگه کسی اینجا نمیاد و روز به روز خلوت تر میشه.
خدا نگهدار.:)
بدون علت نیست صد درصد با علته! چون اونجا پاتق هست ک نباید هر حرفی خلاف قوانین یا خلاف ادب گفته بشه.

AM.Ariyayi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
سلام به مدیران

مشکلات من در انجمن
- اولا چند هفته بود که به هیچ عنوان نمیتونستم وارد انجمن بشم.وقتی یوزر و پسورد رو وارد می کردم با یک صفحه سفید مواجه میشم یا گاهی اوقات با پیغام آی پی شما توقیف شد برخورد می کردم.در صورتی که بن نشده بودم.امروز بعد از 7 8 دفعه بالاخره تونستم بعد از چند هفته وارد انجمن بشم.ایمیل مسئول انجمن هم نداشتم که براشون پیام بذارم و مشکلم رو مطرح کنم.میشه حداقل یه ایمیل برای اینجور مواقع در نظر بگیرید؟ یا اگر در نظر گرفتین لطفا آدرسش رو بدید...
- یه سری امکانات انجمن با مرورگر کروم برای من به خوبی لود نمیشن یا موقع کار کردن با اونا با ارور های عجیب مواجه میشم.من نمی تونم از مرورگرهای دیگه مثل فایرفاکس اپرا اینترنت اکسپلورر و ... استفاده کنم.
- وقتی میخوام عکسی رو منتشر کنم در تاپیکم وقتی لینک عکس رو وارد می کنم در قسمت مربوطه،یک آیکون کوچک که علامت ضربدر قرمز روی اونه به جای عکس نمایش داده میشه.در صورتی که لینک کاملا صحیحه.

خیلی ممنون میشم اگه این مشکلات من رو یه بررسی کوچیک بکنید.تشکر از شما بابت انجمن خوبتون

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
چرا ارسال پ خ ویرایش نداره؟ بعد از حذف هم برای طرف مقابل حذف نمیشه فقط قفل میشه!

پ خ همانند ایمیل هست و وقتی ارسال شده دیگه نمیشه ویرایش یا حذفش کرد . چون توی صندوق پیام دریافت کننده رفته ...

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,013
پ خ همانند ایمیل هست و وقتی ارسال شده دیگه نمیشه ویرایش یا حذفش کرد . چون توی صندوق پیام دریافت کننده رفته ...
اونجا سرور ها جدا هستند مثلا از یاهو به جیمیل، دیگه از کنترل خارجه ولی اینجا که اینطور نیست باید امکانش فراهم بشه مثل تلگرام که بعدا این امکان افزوده شد

world15

Registered User
لایک‌ها
837
اونجا سرور ها جدا هستند مثلا از یاهو به جیمیل، دیگه از کنترل خارجه ولی اینجا که اینطور نیست باید امکانش فراهم بشه مثل تلگرام که بعدا این امکان افزوده شد
یعنی در تلگرام پیامی ک فرستادیم حذف کنیم برای مخاطب هم حذف میشه؟! فک نکنم این مدلی باشه و خود تلگرام هم گفته فقط برای چت خصوصی بعد از زمان تعیین شده حذف میشه

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,013
یعنی در تلگرام پیامی ک فرستادیم حذف کنیم برای مخاطب هم حذف میشه؟! فک نکنم این مدلی باشه و خود تلگرام هم گفته فقط برای چت خصوصی بعد از زمان تعیین شده حذف میشه
هم در چت خصوصی هم داخل گروه و کانال در کل همه جا تا 48 ساعت میشه برای طرف های مقابل هم حذفش کرد اینجا هم بهتر بود اینطوری باشه چون سرور از خودشه و جدا نیست

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
چرا ارسال پ خ ویرایش نداره؟ بعد از حذف هم برای طرف مقابل حذف نمیشه فقط قفل میشه!
خیلی از کاربران برای معاملات از پیغام خصوصی استفاده می کنند واگر دسترسی ویرایش داشته باشند ممکن هست یه سری کلاهبرداری رخ بده
در بیشتر موارد از این پیغام ها به صورت مدرک استفاده می شود

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
سلام
هزینه تمدید یکساله کاربر معتبر بازارچه پرداخت شده ولی تغییرات روی یوزر بنده صورت نگرفته
ممنون میشم رسیدگی کنید

بالا