برگزیده های پرشین تولز

جستجوی گوگل

alizarei73

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
ی سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
www.zardmozhgan.ir
الان حدود 6 ماهی میشه که یک سایت راه اندازی کردم و وقتی تو گوگل جستجوش میکنم صفحه اصلی سایتم بالا نمیاد و صفحه های دیگه سایت بالا میاد در صورتی که سایت های دوستان با همون قالب به صورت دسته بندی شده در جستجو گوگل بالا میاد
لطفا راهنمایی کنید؟

good_boy1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
77
ببین بهترین سایت دنیا با مطالب صد در صد تولیدی و عالی داشته باشی، تا وقتی که سایتت اعتبار نداشته باشه گوگل حسابت نمی کنه. اعتبارم الان ببشتر با بک لینک به دست می اد

alizarei73

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ببین بهترین سایت دنیا با مطالب صد در صد تولیدی و عالی داشته باشی، تا وقتی که سایتت اعتبار نداشته باشه گوگل حسابت نمی کنه. اعتبارم الان ببشتر با بک لینک به دست می اد
ممنون از شما

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
:eek: بابا چه ربطی به بک لینک داره :general711::general711::general711::general711::general711:

:general410: ای خدا تورو خدا یکمی مطالعه کنید همین جوری نگید بک لینک ، لطفا بیان کنید بک لینک چیه و این که امتیاز سایت چه ربطی به بک لینک داره .

:: میدونید مشکل ما ایرانی ها چیه مشکل ما اینه که کاری میکنیم که به ما میگن سئو کلاه سیاه همیشه دوست داریم از راه اشتباه جلو بریم .

لطفا اول این آموزش بخونید تا اطلاعات تون خوب شود ..

:: بک‌ لینک دقیقا چیست

:) و در جواب شما برای مشکل سایت که چگونه میشه مشکل حل کرد ، من چند نکته رو میگم شما ببینید .

1 - ببینید تگ H1 درون قالب وجود دارد یا نه و این که بر روی کدوم بخش سایت قرار دارد .
2 - به وبمستر تولز بروید و سایت در اونجا معرفی کنید و به بخش Fetch as Google بروید و بخش های موضوعات سایت خود را ثیت کنید
3 - قالب سایت شما 70% کار سایت شما رو انجام خواهد داد ببینید افزونه سئو که نصب کردید شاید دستی زدید که یک بخش غیره قابل دسترسی باشه .
4 - robot.txt سایت خود را مشاهده کنید شاید بخشی nofallow شده باشه و غیره قابل دسترس
5- در زمانی که سایت در حال فعالیت میباشد گوگل بعد از مدتی صفحات مهم سایت را در خود ثبت خواهد کرد که بازدید زیادی دارند مثل دکووب که در گوگل جستجو کنید صفحال زیرشاخه سایت مشخص خواهد شد .

:general207: مطالعه فراموش نشه ، فکر کنم این آموزش ها رو در انجمن قرار دادم در جستجو انجمن مشتوانید تمام مطالب بنده با نام دکو وب مشاهده کنید .

good_boy1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
77
:eek: بابا چه ربطی به بک لینک داره :general711::general711::general711::general711::general711:

:general410: ای خدا تورو خدا یکمی مطالعه کنید همین جوری نگید بک لینک ، لطفا بیان کنید بک لینک چیه و این که امتیاز سایت چه ربطی به بک لینک داره .

:: میدونید مشکل ما ایرانی ها چیه مشکل ما اینه که کاری میکنیم که به ما میگن سئو کلاه سیاه همیشه دوست داریم از راه اشتباه جلو بریم .

:) و در جواب شما برای مشکل سایت که چگونه میشه مشکل حل کرد ، من چند نکته رو میگم شما ببینید .

1 - ببینید تگ H1 درون قالب وجود دارد یا نه و این که بر روی کدوم بخش سایت قرار دارد .
2 - به وبمستر تولز بروید و سایت در اونجا معرفی کنید و به بخش Fetch as Google بروید و بخش های موضوعات سایت خود را ثیت کنید
3 - قالب سایت شما 70% کار سایت شما رو انجام خواهد داد ببینید افزونه سئو که نصب کردید شاید دستی زدید که یک بخش غیره قابل دسترسی باشه .
4 - robot.txt سایت خود را مشاهده کنید شاید بخشی nofallow شده باشه و غیره قابل دسترس
5- در زمانی که سایت در حال فعالیت میباشد گوگل بعد از مدتی صفحات مهم سایت را در خود ثبت خواهد کرد که بازدید زیادی دارند مثل دکووب که در گوگل جستجو کنید صفحال زیرشاخه سایت مشخص خواهد شد .

:general207: مطالعه فراموش نشه ، فکر کنم این آموزش ها رو در انجمن قرار دادم در جستجو انجمن مشتوانید تمام مطالب بنده با نام دکو وب مشاهده کنید .
ببین من سایتی دیدم که بوقم نداره! چه برسه به تگ H1 و اینا!
ولی 1500 تا سایت بهش لینک دادن. همین باعث شده که تو هر پستش تو صفحه اول گوگل باشه.

این چیزا به عنوان مقدمات خوبه، محتوای تولیدی هم خوبه ولی همه اینا مث غذایی می مونه که ظرفی نداره.
اعتبار سایت(بک لینک) ظرف سایته که باید توش غذا و محتوای خوب ریخته بشه.

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
ببین من سایتی دیدم که بوقم نداره! چه برسه به تگ H1 و اینا!
ولی 1500 تا سایت بهش لینک دادن. همین باعث شده که تو هر پستش تو صفحه اول گوگل باشه.

این چیزا به عنوان مقدمات خوبه، محتوای تولیدی هم خوبه ولی همه اینا مث غذایی می مونه که ظرفی نداره.
اعتبار سایت(بک لینک) ظرف سایته که باید توش غذا و محتوای خوب ریخته بشه.

:general611: والا چی بگم ...... عزیزم شما یک سایت به بنده بده 3 تا لینک قرار بده و 3 تا پست من برای شما از خود سایت بک لینک میگیرم

:general406: نیاز نیست که شما بک لینک خریداری کنید یک روش هست به نام بک لینک داخلی که شما میتوانید از سایت خود برای اینکار استفاده کنید که میشه معرفی بخش ها به یکدیگر .

a.ghorbani449

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
به نظر منم لینک سازی خوب نکردی.

alizarei73

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

ممنون از راهنمایی خوبتون.من فکر میکردم ک این مشکل خیلی به بک لینک ربطی نداشته باشه چون سایت دوستم شاید 15 بک لینک داشته باشه ولی در جستجوی گوگل سایتش با دسته بندی های سایت نمایش داده میشه هر دوتامون هم از یه قالب استفاده کردیم فق افزونه سئو من فرق میکنه all in one هست مال اون yoast seo هست.تنظیمات افزونه رو هم مطابق اموزش هایی که در سایت ها گذاشتند انجام دادم

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
ممنون از راهنمایی خوبتون.من فکر میکردم ک این مشکل خیلی به بک لینک ربطی نداشته باشه چون سایت دوستم شاید 15 بک لینک داشته باشه ولی در جستجوی گوگل سایتش با دسته بندی های سایت نمایش داده میشه هر دوتامون هم از یه قالب استفاده کردیم فق افزونه سئو من فرق میکنه all in one هست مال اون yoast seo هست.تنظیمات افزونه رو هم مطابق اموزش هایی که در سایت ها گذاشتند انجام دادم

:) خوب قالب که من کاری ندارم چون قالب به سئو سات شما نمیتونه محتوا بده تا موقعی که سئو کار رو قالب کار نکنه ....
:general709: و در مورد افزونه ها بیان کنم هر افزونه تنضیمات خواص خودشو داره و این که تنضیماتی که درون اینترنت هست عزیزم مخصوص هذ سایتی نیست لطفا از تنظیمات افزونه عکسی قرار دهید .

:: ببینید لینک سایزی درون سایت خیلی به روند سئو تاثیر خوبی خواهد داشت و این که شما با یک اشتباه میتونید سایت بکشید پایین و یا بکشید بالا . الان بنده با روشی که اکی کردم برای سایت دکو وب تو عکس پایین میتونید مشاهده کنید که وادار کردم گوگل که هر روز شروع بع دیدن کلمات کلیدی و بخش های مهم سایت بکنه .

8fd7-Ashampoo-Snap-2017-04-01-17h13m10s-003-Chrome-Legacy-Window.png

8fd7-Ashampoo-Snap-2017-04-01-17h13m45s-004-Chrome-Legacy-Window.png

بالا