برگزیده های پرشین تولز

فروش دو عدد هدفون حرفه ای بیرداینامیک (اصل آلمان) کار کرده (تست شده) در حد نو DT880 PRO - DT1350 CC

Essence STX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
***هدفون ها فروخته شد...ممنون از توجهتون***

درود بر همگی - این دو هدفون تازه خریداری شده اند و بسیار کم (هنوز Burn-in نشده!) و بطور صحیح استفاده شده و همواره در کیف مخصوصشان نگهداری شده اند تا از نفوذ خاک و ضربه خوردگی حفظ شوند. علت فروش هم ارتقاء به هدفون Sennheiser HD800 می باشد.

1- BeyerDynamic DT 880 PRO / 250 Ohm

قیمت فروش: 550.000 تومان (با احتساب هزینه پست / تیپاکس)

2- BeyerDynamic DT 1350 CC / 80 Ohm

قیمت فروش: 600.000 تومان (با احتساب هزینه پست / تیپاکس)

**در رابطه با کیفیت و مشخصات فنی هدفون ها هم که دیگه بسیار زیاد در فضای مجازی بحث شده که با یک جستجوی ساده قابل دسترس و بررسی هست...البته دوستان اهل فن که سال هاست به خصوصیات بینظیر این دو مدل آشنایی کامل دارند!

عکس ها گویای شرایط بسیار عالی هدفون ها می باشند

۲۰۱۷۰۳۱۱_۱۴۴۶۴۱.jpg ۲۰۱۷۰۳۱۱_۱۴۴۹۴۴.jpg ۲۰۱۷۰۳۱۱_۱۴۵۶۰۰.jpg ۲۰۱۷۰۳۱۱_۱۴۵۷۵۶.jpg ۲۰۱۷۰۳۱۱_۱۴۵۸۵۱.jpg ۲۰۱۷۰۳۱۱_۱۴۵۸۵۵.jpg ۲۰۱۷۰۳۱۱_۱۴۵۹۲۵.jpg ۲۰۱۷۰۳۱۱_۱۴۵۹۴۷.jpg ۲۰۱۷۰۳۱۱_۱۵۰۱۳۸.jpg مشاهده پیوست 1000634 ۲۰۱۷۰۳۱۱_۱۵۰۵۰۴.jpg ۲۰۱۷۰۳۱۱_۱۵۰۵۴۷.jpg مشاهده پیوست 1000637 ۲۰۱۷۰۳۱۱_۱۵۰۸۴۸.jpg

Last edited:

Essence STX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
***قیمت DT 880 PRO به 700.000 تومان کاهش پیدا کرد***

Essence STX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
***قیمت ها آپدیت شدند و به کمترین حد ممکن رسیده اند. به شما قول میدهم هیج کجا همچین هدفون های شناخته شده و فوق العاده در حد نو با چنین قیمت ناچیزی پیدا نخواهید کرد. کاملا مفتِ مفت***

در صورت پیدا نشدن مشتری طی روزهای آینده این هدفون ها به (iranheadphone) فروخته خواهد شد...

Last edited:

sinacobain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
***قیمت ها آپدیت شدند و به کمترین حد ممکن رسیده اند. به شما قول میدهم هیج کجا همچین هدفون های شناخته شده و فوق العاده در حد نو با چنین قیمت ناچیزی پیدا نخواهید کرد. کاملا مفتِ مفت***

در صورت پیدا نشدن مشتری طی روزهای آینده این هدفون ها به (iranheadphone) فروخته خواهد شد...

سلام
بی مقدمه بگم خریدار dt880 هستم و اگر قیمت مناسب تر بدین هردو باهم خرید می کنم فقط چجوری می تونم با شما در ارتباط باشم و آیا امکان تست در تهران وجود داره ؟ مرسی

Essence STX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
بی مقدمه بگم خریدار dt880 هستم و اگر قیمت مناسب تر بدین هردو باهم خرید می کنم فقط چجوری می تونم با شما در ارتباط باشم و آیا امکان تست در تهران وجود داره ؟ مرسی
درود بر شما دوست گرامی - بله امکان تست حضوری در تهران هست. تا هفته دیگه هر دو هدفون به فروشگاه "تهران ملودی" واقع در پاساژ چهارسو خیابان جمهوری ارسال میشوند و بنابراین می توانید تشریف ببرید آنجا و قبل خرید کامل تست کنید.
قیمت ها کاملا عادلانه هستند! چون اگه اگه بخواهم با توجه به در حد نو بودن منصفانه قیمت گذاری کنم و هم اینکه خودم هم ضرر نکنم می بایستی بیشتر از این نرخ قیمت گزاری کنم...قیمت اولیه مدل "DT 880 PRO" را 750 هزار تومان و مدل "DT 1350" را 850 هزار تومان در نظر گرفته بودم. ولی از آنجایی که که به ایام تخفیف های ویژه نوروزی سایتهای ایران هدفون و تهران ملودی برخورد کردیم، من قیمت ها را تا حد ضرر خودم پایین آوردم و بنابراین %100 مقطوع می باشند.
**لازم به ذکر است که مدل DT 880 PRO به قیمت 960.000 تومان و مدل DT 1350 به قیمت 990.000 هزار تومان خریداری شده. در واقع شما با پرداخت حدودا نصف مجموع دو مدل فوق صاحب هر دو هدفون فوق العاده و در حد کاملا نو می شوید!

sinacobain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم باتوجه به تخفیف های نوروزی و قیمت های جدید درخواست کردم بهرحال من خریدار هستم و اگر شما تایید کنید سلامت هردو نیازی هم به تست نیست و مستقیم و بدون واسته از شما خرید می کنم
چون حتما تهران ملودی درصدی بابت فروش از شما می گیره ... لطفا اگر امکانش هست قیمت نهایی برای هردو در صورت خرید مستقیم به من بگید و اگر امکانش هست شمارتون هم برای من بذازید تاصحبت کنیم
مرسی

Essence STX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
***هدفون ها فروخته شد...ممنون از توجهتون***

بالا