برگزیده های پرشین تولز

انجمن عاشقان و دلسوختگان بلیچ

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
خوب من تا 311 رو دیدم و Arrancar Arc به پایان رسید و رفتیم تو فیلر!!

بقیش اسپویله اگر ندیدین!!

نظرم اصلا مثبت نبود!! خیلی انتظارم بیشتر بود!! رابطه ی بین گین و ماتسوموتو به شدت سطحی بود و بهش پرداخته نشده بود! انگار نویسنده برای اینکه یک دلیلی چیزی برای گین و اعمالش پیدا کنه همیچین چیزی رو اختراع کرده بود! همین طور قضیه ی ایچیگو و گتسوگا تنشوی نهایی که هیچ ویژوال خاصی نداشت! کلا 1 صحنه و تمام:دی!! آیزن هم که شورش رو در آورده بود هی Evolve می کرد! یادش بخیر شیکایی و بانکایی و .... اصلا بانکاییی از آیزن ندیدیم که هیچ شیکاییش هم هیچ اثری در مبارزش با ایچیگو نداشت!! به جنگ اسپادای 0 با زاراکی و برو بچ امید داشتیم که کلا سمبل شد رفت:دی اینوئه و دوستان هم بدون هیچ احساس خاصی برگشتن و کلا همه چی سمبل شد!!!

همین دیگه :lol:

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
خوب من تا 311 رو دیدم و Arrancar Arc به پایان رسید و رفتیم تو فیلر!!

این فیلره، میره که از اون فیلر های طولانی بشه! حالا حالاها باید صبر کنیم فکر کنم!
127fs3556139.gif

نظرم اصلا مثبت نبود!! خیلی انتظارم بیشتر بود!! رابطه ی بین گین و ماتسوموتو به شدت سطحی بود و بهش پرداخته نشده بود! انگار نویسنده برای اینکه یک دلیلی چیزی برای گین و اعمالش پیدا کنه همیچین چیزی رو اختراع کرده بود!

کاملا موافقم! به نظر می اومد اصلا فکر اینجاش رو نکرده بود!
خیلی بیمزه بود اینجاش! اونم برای شخصیتی به محبوبیت گین!
128fs4765852.gif

همین طور قضیه ی ایچیگو و گتسوگا تنشوی نهایی که هیچ ویژوال خاصی نداشت! کلا 1 صحنه و تمام:دی!! آیزن هم که شورش رو در آورده بود هی Evolve می کرد! یادش بخیر شیکایی و بانکایی و .... اصلا بانکاییی از آیزن ندیدیم که هیچ شیکاییش هم هیچ اثری در مبارزش با ایچیگو نداشت!!

اصلا سر و تهش رو توی یه قسمت هم آوردن! جا داشت حداقل 10 قسمت کش داده بشه این جنگ بین ایچیگو و آیزن! مطمئنم که هیچ کدوم از بینندگان هم گله نمیکردن! چون ناسلامتی آیزن شخصیت اول منفی داستان بود دیگه! باید خیلی بهتر از اینا بهش میپرداختن!
dontknow.gif

اینوئه و دوستان هم بدون هیچ احساس خاصی برگشتن و کلا همه چی سمبل شد!!!

:lol:

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
انگاری قراره یه فیلر دنباله دار پخش بشه اینطور که به نظر میرسه دست از سر این فیلر های بیخود تک قسمتی میخوان بردارن :دی

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
انگاری قراره یه فیلر دنباله دار پخش بشه اینطور که به نظر میرسه دست از سر این فیلر های بیخود تک قسمتی میخوان بردارن :دی
آره، حالا حالاها بايد منتظر بمونيم :دي
من كه كلا حوصله ديدن فيلرهاي بليچ رو ندارم!

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
آره، حالا حالاها بايد منتظر بمونيم :دي
من كه كلا حوصله ديدن فيلرهاي بليچ رو ندارم!
یه فیلر دنباله دار با یه داستان قشنگ باشه بازم جای تحمل داره وگرنه این تکیا چند قسمتی بدرد نمیخوره یه چیزی مثل اون بونتوها بنویسن بازم خوبه ما که قراره 10 ماه دیگه فیر ببینیم باز اقلا خوبشو ببینیم :دی

MohammadAlizade

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سیلام ...
خوفین ؟ میبینم که سر وکله سهیل این ورا پیدا شده :blink:
بابا کمیاب ، نایاب و .... چن تا یاب دیگه
کوجایی بااااااااااااااااااااا؟؟
بلیچ حالا حالاها تو فیلره و هنوز خیلی باید فاصله بیفته بین مانگا و انیمه تا از این فیلر خلاص بشیم هر چند کوبو تو بیرون دادن مانگا هم خیلی خیلی داره تنبل بازی در میاره :wacko:
پس هنوز کار داریم با این فیلر

amir1739

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
سلام
من تازگی انیمه دفترچه مرگ رو دیدم؛ 10 -15 قسمت اول عالی بود بعدش افت داشت.
از دوستانی که انیمه های ژاپنی رو زیاد دنبال میکنن خواهش داشتم تا یکی دو تا انیمه خیلی خوب رو معرفی کنن.
تعداد قسمتش زیاد نباشه (نهایت 50-60)
داستانش منحصربه فرد باشه به عنوان مثال من از شخصیت ریوک و شینیگامی ها خیلی خوشم اومده بود.
انیمه فیلم هم باشه چه بهتر اما یه چندتایی دیدم که متوسط رو به بالا بودن، مثلا Ninja Scroll خیلی خوب بود.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,008

amir1739

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
بلیچ اسم یه سریال (انیمه) ژاپنی هست
من شینیگامی رو جستجو زدم این تایپک رو آورد نگو که 6 سال کسی اینجا نمیاد!!

بالا