برگزیده های پرشین تولز

░░▒▒▒▓▓▓███ فروش انواع تجهیزات عکاسی وارداتی از آلمان زیر قیمت بازار ░░▒▒▒▓▓▓███

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
دوستان عزیز یک نکته رو خدمتتون اعلام بکنم در مورد این فیلترها چون پیغام های به شدت مسخره ای برام میاد از سوی دوستان یکم روشن بشه براشون که فیلترهای مربعی انواع و اقسام مختلف دارند و به هر قیمتی در کشورهای دیگه یافت میشن قیمتشون بنا به کیفیتشون متغییر است بنده همین برند سفارش چین برای یکی از دوستان اوردم نگاهش میکردید فیلتر رو حالتون بد میشد و خروجی افتضاح یعنی نخریدن بهتر بود تا خریدش... سفارش آلمان هم آوردم که این سری هستند و خودم هم در حال استفاده هستم ... قیمت ها بر اساس قیمت خرید -سود خود بنده- مالیات-گمرک-هزینه ارسال و دها مشکلات دیگه که باید تحمل کرد تا یک جنسی به دست مخاطب برسه ... خرید ها بر اساس یورو است پس دلار رو بزارید کنار خواهشا ... فیلترهای مربعی فیلترهایی هستند که عکاسهای درست حسابی و واقعا حرفه ای به دنبالش میرن و هزینش هم بالاست ... قبل از اینکه پیغام خصوصی بدید و گله کنید برای قیمت یک قیمت از بازار همین تهران .. سایت های فروشنده بگیرید متوجه میشید چه خبره قیمت این فیلترها ... فقط تبدیل دهانه هارو ست کامل رو قیمت بگیرید ببینید اوضاع از چه قراره ... قیمت هم اینجا اعلام نمیکنم چون تاپیک خراب کن و کارشناس تو انجمن به وفور یافت میشه و هیچ کدوم هم خریدار نیستند... باز هم عرض میکنم این فیلترها بالاترین کیفیت رو دارند کاملترین پک است که نیاز به هیچ چیزی پیدا نمیکنید ... مهمترین ویژگی این فیلترها این است که شارپنس رو اصلا کم نمیکنه یعنی اصلا انگار فیلتری استفاده نکردید ... روی 4تا دوربین مختلف تست شد .(نیکون 2مدل-سونیو کانن)... یک نکته دیگه هم بگم دردسر خرید از کشور آلمان رو یکبار تجربه بکنید مطمعن باشید سمتش نمیرید و دوستانی هم که قیمت محصولات هم رده یا پایین تر رو در میارن از سایتهای خارجی که میگن این محصول اینقد دلاره 2نکته خدمتتون بگم که 1- بنده بیکار نیستم وقت و هزینه بزارم جنس رو با مکافات بخرم بیارم همون قیمت بدم دست شماها ,نه بنده هیچ انسان عاقلی این کار رو نمیکنه , بنده دارم کار میکنم به این روش.. 2- اگر قیمت مناسب نیست نه وقت بنده رو بگیرید نه توضیحات الکی بدید خرید بکنید کشور آلمان هیچ جایی نرفته . چین هم نرفته هر شخصی ارزش کار خودش رو میدونه همین فیلترهای بنده رو چین میزنه که بوی گندش حالتون رو به هم میزنه 1/2 قیمت بنده .. میتونید تهیه بکنید ... عکاسی تفریح یا هنر پر خرجیه قبل از ورود بهش فکراتونو بکنید ... متاسفانه اگر این جنس رو مغازه دار همین جنس بنده رو به 2برابر قیمت بنده به فروش میرسوند همه به به و چه چه میکردند... نمونش رم سونی xqd به قیمت 100 یورو را سایت همسایه به قیمت 1400(1میلیون و 400 هزار تومان) به فروش میرساند همه هم خوشحالند ... پرحرفی شد ولی خاستم خیلی مسائل روشن بشه که از پیغام های بیهوده هم خودتون راحت بشید هم بنده ...ارزش این فیلترهار تا باهاشون کار نکنید درک نمیکنید ... یا حق ...

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
1 پک بیشتر باقی نمانده عکاسان انجمن خواب رفته پرشین تولز ...

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
ای عکاسان حرفه ای کجایید , کجایید ... 1پک موجود است ...

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
دوستان باید تشریف ببرن از سایت های مثل پیکسل - افرنگ - اگزیف و ... خرید بکنند تا 2تا دونه فیلتر بهشون بده 800 تومن و نهایت خروجی هم که بهشون میده همین باشه ...

safa66

Registered User
لایک‌ها
61
به غیر از فیلتر وسیله دیگه هم دارید

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
به غیر از فیلتر وسیله دیگه هم دارید

تنوع وسایلم زیاد بود ولی ماشالله اینقد انجمن فعال و خوبیه که دیگه سعی میکنم هیچ چیزی آگهی نکنم توش ... اکثرا رو در سایت های حرفه ای عکاسی به فروش رسوندم . اینجا 1سالی هست خاک مرده ریخته شده ... الان هم فقط فیلتر موجود دارم //.

safa66

Registered User
لایک‌ها
61
تنوع وسایلم زیاد بود ولی ماشالله اینقد انجمن فعال و خوبیه که دیگه سعی میکنم هیچ چیزی آگهی نکنم توش ... اکثرا رو در سایت های حرفه ای عکاسی به فروش رسوندم . اینجا 1سالی هست خاک مرده ریخته شده ... الان هم فقط فیلتر موجود دارم //.
اون سایتهایی که به فروش رسوندید رو میشه در خصوصی برام بفرستید

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
چقدر بیخود شده این انجمن !!! خاک مرده ریختن ...

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
حرفای شما درسته ولی
اوضاع اقتصادی مملکت فاجعه هست
حتی پولی رو هم که داریم جرات نمی کنیم خرج کنیم
وای به حال اونایی که ندارن
خدا به دادشون برسه

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
حرفای شما درسته ولی
اوضاع اقتصادی مملکت فاجعه هست
حتی پولی رو هم که داریم جرات نمی کنیم خرج کنیم
وای به حال اونایی که ندارن
خدا به دادشون برسه
دوست عزیز اتفاقا مردم ما خیلی خوب پول دارن و دارم میبینم خرید ها خیلی از 1سال پیش بیشتر شده دوربین فروشی ها شلوغ و همینطوری خرج میکنن . متاسفانه مردم ما فکر کردند یک دوربین خریدند دیگه تموم شدن عکاس تمام عیار ... به مابقی مسائل دیگه اصلا فکر نمیکنن ... عکاسی یکی از پر خرج ترین و پر هزینه ترین هنر و علایق است که اصلا به این توجه نمیکنن و فقط مساله میشه خرید دوربین . این همه دوربین گرانقیمت که مردم عادی با قرض میخرن که فقط بگن عکاس هستند ... متاسفانه نمونه همین فیلترها رو یک فروشگاه به قیمت 3-4برابر قیمت بنده میفروخت و بدون هیچ مساله و شکایتی خرید میکردند .. مساله نداشتن پول نیست مساله تفاوت در نوع فروش و فروشنده است ... خروجی تصاویر هم هیچ تقاوتی نداشتند ... مردم ما نشون دادن که یک جنس جنس خوب رو اصلا نباید به قیمت منصفانه بهشون فروخت هر چی بیشتر و گرونتر فرخت نشان از کیفیت خوب اون کالا داره و این جا افتاده متاسفانه ... در هر صورت اجناس بنده تموم شد و تمامی فیلترها فروخته شدند تمامی هم خارج از این انجمن خاک مرده زده فروخته شد ... موفق و پیروز باشید ...

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
یک پک فیلتر به قیمت خیلی پایین برای فروش موجود است ...

بالا