برگزیده های پرشین تولز

باقلوا ترکی

ali0-100

Registered User
لایک‌ها
261
دوستان حوالیه خیابان جمهوری قنادی هست که باقلوا ترکی بفروشه کیفیتشم خوب باشه؟

ali0-100

Registered User
لایک‌ها
261
عاقا اصلا هرجایه تهران بود بود فقط کیفیتش خوب باشه

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
توی تهران باقلوای ترکی خوب نخوردم!
توی مراکز خرید بزرگ (تندیس تجریش، ملاد نور شهرک غرب و ...) شعبه های مختلف باقلوای ترکی بصورت دکه های کوچیک هست که تجربه شخصی من طعم غالب روغن هست و جلب نیست.
یک فروشگاه کوچیک جنب پله های فضای سبز تقاطع گاندی - پل همت هست که فقط باقلوای ترکی و لبنانی داره. باقلواهاش بیش از حد شیرین هست و اون لذت واقعی به فرد نمیده.
شیرینی فروشی سویتی (جردن بلوار سبا) بافلوای ترکی نسبتا خوبی داره ولی ایده آل نیست.
شیرینی فروشی نیشکر (شعبه ولیعصر بالاتر از صدا و سیما) باقلوای ترکی نسبتا خوبی داره ولی ایده آل نیست.
....
شیرینی فروشی نیشکر میتونید امتحان کنید بین همه اینها در تهران تجربه من نیشکر را بهتر دیدم.
درنهایت بهترین باقلوایی که در ایران خوردم باقلوای "قاضی آنتپ" تبریز (فلکه بزرگ) هست.

ali0-100

Registered User
لایک‌ها
261
توی مراکز خرید بزرگ (تندیس تجریش، ملاد نور شهرک غرب و ...) شعبه های مختلف باقلوای ترکی بصورت دکه های کوچیک هست که تجربه شخصی من طعم غالب روغن هست و جلب نیست.
یک فروشگاه کوچیک جنب پله های فضای سبز تقاطع گاندی - پل همت هست که فقط باقلوای ترکی و لبنانی داره. باقلواهاش بیش از حد شیرین هست و اون لذت واقعی به فرد نمیده.
شیرینی فروشی سویتی (جردن بلوار سبا) بافلوای ترکی نسبتا خوبی داره ولی ایده آل نیست.
شیرینی فروشی نیشکر (شعبه ولیعصر بالاتر از صدا و سیما) باقلوای ترکی نسبتا خوبی داره ولی ایده آل نیست.
....
شیرینی فروشی نیشکر میتونید امتحان کنید بین همه اینها در تهران تجربه من نیشکر را بهتر دیدم.
درنهایت بهترین باقلوایی که در ایران خوردم باقلوای "قاضی آنتپ" تبریز (فلکه بزرگ) هست.

عاغا ممنون واقعاااا

erfan_band

Registered User
لایک‌ها
1,057
هایپر استار هم داره اگه وقت کردی برو ولی خدا تومن پولشه........کیلویی 20-30 تومنی باید باشه.

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969

ali0-100

Registered User
لایک‌ها
261
اگر عجله نداری این ماه یکی از بستگان از تبریز میاد تهران برای خودم میخوام بگم بیاره . اگر تهران باشی و خواستی برای شما هم میتونم بگم بیارن ....

ممنون اقا ما یه مهمونی دعوتیم 4 شنبه طرف هم از اینا دوست داره گفتیم بخریم دلشم شاد کنیم

ali0-100

Registered User
لایک‌ها
261
دوستان کسی از قنادی ماه بانو نگرفته باقلوا

Moseley

Registered User
لایک‌ها
39
خیلی خوشمزه ست عالیه

Elsa3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تهران بهترين باقلوايي كه خوردم و واقعا طعم باقلواهاي استانبول رو داشت باقلواي اميران روبروي سينما پرديس زندگي جنب بازارچه فجر بود قيمتش هم خيلي مناسب بود

world15

Registered User
لایک‌ها
837
غرب زدگی تا کجا! باقلوای ترکی دیگه چیه :general404:

Afsaneh96

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

میخوام براتون ی باقلوای عالی و خوب و در حد بی نظیر معرفی کنم

ما خانوادتن عاشق باقلوا هستیم تقریبا که نه صد در صد از تمام باقلوا فروش های دوربرمون (تبریز)باقلوا گرفتیم

مثلا :
باقلوا ترک خیام
باقلوا گلزار نبش بازار ابزار
باقلوا هنش جدیدا اومده نصف راه
باقلوا علی کیپا تو نصف راه و شهناز و ...
باقلوا جام جم تو جام جم
باقلوا فروشی های ولیعصر لذت سنتر و بالی سنتر و لذیذ سنتر و لاله و باقلوا سلطان
باقلوا شیرونه و باقلوا تقی پور و باقلوا دنیز باقلوا نامور و و و ...

اینا لیست باقلوا فروشی های بودن که از هموشون باقلوا گرفتیم و یا فقط به تست پسند کردیم اینو بگم فقط یبار ازشون گرفتیم چون لازم ندونستیم پولمونو بریزیم دور اما..
بریم سطح شهر سردرود یا همون سردری خودمون ( من اصالتا بچه اورمیه هستم ولی زن داییم تبریزیه ) ما به این شهر میگیم مهد باقلوای ایران چون تو این صنعت ماهر و خبره مجرب هستن امثال تابلو فرش هاشون و محصولات باغی و سردری الچسی و با غذا خوری های معروفش شاید برای هیچ اذربایجانی این شهر کوچک پوشیده نیس ..
سالیان درازی از باقلوای جلالی خرید میکریم راضی بودیم و تو اولویت سوغاتی و خریدهامون قرار داشت تو این یسال اخیر باقلوا جلالی را فراموش کردیم چون کلا کیفیتشو از دست داده بود ( البته چن تا دیگه باقلوا فروشی تو سردرود هستش که از همشون تست و خریدیم در حد قانع کننده نبودن باقلوا فروشی سه راهی خلجان ، 2 تا تو میدان اول تقریبا ، یکیش هم بعد از باقلوای جلالی بود .. بغیر از ..!؟) داییم میگفت باقلوا جلالی و اکثر باقلوا فروشی ها دیگه از روغن سوخته استفاده می کنند و مغزش هم خالیه و از اسناس و غیره .. کلا خیلی ایراد برام نثار کرد ولی و اما .. سه ماهی میشد که کلا حسرت باقلوای خوب به دلمون مونده بود
چن روز پیش تو ی مهمونی دور جمعی خانوادگی داییم برامون باقلوا آوردن اونم ی باقلوا از شهر سردرود
باقلوا شارین در حد نمره بیست و عالی گویا گمشده خودمو پیدا کرده بودم
آری باقلوا شارین سردرود - 25 متری مطهری بعد از فلکه دانشگاه آدرس روی جعبش بود
کلی سفارش کردم که هر هفته که میاد ( دایم مهندس شرکت پتروشیمی هستش به شهر سردرود از ما نزدیکتره ما هر هفته جمعه شب بر حسب ی سنت دیرینه بدون استثنا دورهمی تو خونه مادر بزرگ دعوتیم ) برامون کلی باقلوا از شارین بخره بیاره البته با پول .. و حالا خودمون هم چهار باری میشه که رفتیم باقلوا فروشی شارین (خوبیش اینکه درست کارگاهشون داخل مغازشون هستش خیلی بهداشتی و سبک کشور ترکیه و البته خیلی خوشمزه تر از باقلوای غازی انتپ ترکیه ) هم بی نهایت ازشون تشکر کردیم و هم چن جعبه ای گرفتیم واسه این و اون خلاصه اگه اهل باقلوا هستین و درد منو میفهمین..

سرتونو درد نیارم
باقلوا الان دیگه باید باقلوا شارین باشه (و با توجه به اینکه به تمام سلیقه ها و باقلوا فروشی ها احترام میزارم )
ان شاءالله اگه قسمت باشه اون یکی دایم میخواد تو اورمیه ی شعبه باقلوا بزنه
البته تو باقلوا شارین تست هم رایگان هستش و همه مدل و نوع دارن

( این عکس را هم از سایت شیپور برداشتم )

84991287_d80eab9e56e9076bafb4cdeb4b43f81c.jpg

یا علی

Afsaneh96

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
....
درنهایت بهترین باقلوایی که در ایران خوردم باقلوای "قاضی آنتپ" تبریز (فلکه بزرگ) هست.[/QUOTE
باقلوای خوب و ایده و آل از نظر کیفیت بی نظیر فقط باید بری تبریز : سردرود از باقلوا شارین خرید کنی

Afsaneh96

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
....

باقلوای ایده آل فقط تبریز- سردرود باقلوا شارین سردرود واقعا بی نظیر و بی رقیب هستش
برند برتر باقلوای ایران

بالا