برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
من جدای از بحث اخلاقی بابت همین حرف و حدیث ها میگم نباید این مطالب رو نباید مطرح کرد. فوتبال یه قشنگی ای داره . دیگه اینکه یه فوتبالیست توی بقیه ی زندگیش چه غلطی می کنه یا مالیات میده یا ... یه بحث دیگه است. یه تیم فوتبال چند ده نفره عضو اصلی داره. هر کدوم یه کاراکتر و پیشینه و دنیایی دارند. ماجرا رو زرد می کنه به عبارتی اگر ساده بخوام بگم. من به تجربه به این باور رسیدم آبی و قرمز یکیه. بارسایی و رئالی هم یکی هستند. تفاوت ها در حد تفاوت های جامعه هاست. یه عده یقه پاره می کنند استقلالیها باسواد ترن قرمزها... یا. همه از دم یه قماش هستند. فوتبالیست ها هم یه قماش هستند به طور کلی. ممکنه رونالدو کاری کرده باشه و الان رئالی باشه. یه زمانی گیگز قدیس بود بعداً پرونده هایی رو شد و .... بهتره اصلاً محدودش کرد به همون بخش قشنگش که توی زمینه و تمام.
توی تاپیک هم بحث سابقه اینا نیست. شما آزادی هر چی می خوای بگی .مدیر هم طبق چارچوب خودش برخورد می کنه یا نمی کنه. من هم جسارت کردم نظرم رو گفتم. والسلام.
کاملا موافقم داداش ممنون بابت جواب هات شاید هم من تند رفتم حرف شما کاملا درسته نباید فوتبال رو اصلش رو فراموش کرد پس دیگه بیخیال قضایای اخلاقی میشیم میچسبیم به تیم خودمون و بازی فرداشب که انشالله ببریم و از این وضعیت خارج شیم که البته بدون نیمار به نظرم سخته کلا یکم تیم سنگین شده خدا کنه حداقل انریکه این یه بار معقولانه ترکیب رو بچینه

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
احتمال حضور نیمار در ال کلاسیکو افزایش یافت : اینجا
اگه ببریم رئالی ها شکایت میکنن صد در هزار

/HO3EIN/

Registered User
لایک‌ها
446
این مطلب رو بخونید تا با چهره واقعی پنالدو اشنا بشید : اینجا

به نظرم روزنامه های المانی باید مبحث تجاوز به بایرنم بررسی کنن
البته تو فوتبال که حریف نیستن میرن تو حاشیه
سوما طرف پول داره دوس داره عشق حال کنه
چهارم دو طرف راضی طرفم پولشم گرفته رفته ...ن لق ناراضی :general406:

/HO3EIN/

Registered User
لایک‌ها
446
بعضی ها هستن یه چیزایی میگن دوس داری از ...........
بزرگترین بازیکنا تو مادرید هم هو شدن رائول کاسیاس چون همیشه بهترین عملکردو میخوان
رونالدو تو دو تا بازی گل نزنه بازی سوم هو میشه

بازی با بایرن نیمه اول چند تا خراب کرد واسه همون هو شد
چرا ... و به شقیشه ربط میدید نمیدونید از خودتون داستان نسازید

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
بعضی ها هستن یه چیزایی میگن دوس داری از ...........
بزرگترین بازیکنا تو مادرید هم هو شدن رائول کاسیاس چون همیشه بهترین عملکردو میخوان
رونالدو تو دو تا بازی گل نزنه بازی سوم هو میشه

بازی با بایرن نیمه اول چند تا خراب کرد واسه همون هو شد
چرا ... و به شقیشه ربط میدید نمیدونید از خودتون داستان نسازید
ما این بحث ها رو گذاشتیم کنار دیگه در مورد بایرنم یار 13 ام و 14 ام به کمکتون اومدن که اصلا جای بحث نداره ( داور 6 ماه محروم شد )
بازی بایرنم رونالدو کلا یه توپ نیمه اول خراب کرد که اونم زاویه بسته بود نکنه شما چیزیو میبینی که ما نمیبینیم ؟ ( البته میشه 2 تا گل افسایدش رو هم حساب کنیم هم خخخخخخ )
در مورد هو شدن فک کنم بنزما به اندازه رونالدو هو نشده کافی بودش ؟ برو تو تاپیک خودتون باشه فهمیدیم فوتبال میبینی ....

/HO3EIN/

Registered User
لایک‌ها
446
ما این بحث ها رو گذاشتیم کنار دیگه در مورد بایرنم یار 13 ام و 14 ام به کمکتون اومدن که اصلا جای بحث نداره ( داور 6 ماه محروم شد )
بازی بایرنم رونالدو کلا یه توپ نیمه اول خراب کرد که اونم زاویه بسته بود نکنه شما چیزیو میبینی که ما نمیبینیم ؟ ( البته میشه 2 تا گل افسایدش رو هم حساب کنیم هم خخخخخخ )
در مورد هو شدن فک کنم بنزما به اندازه رونالدو هو نشده کافی بودش ؟ برو تو تاپیک خودتون باشه فهمیدیم فوتبال میبینی ....

شما دنبال زیر بغل ماری فکر کنم
نیمه اول یه تک به تک خراب کرد که بنزما راحت متوینست دروازه خالی بزنه بازم مارسلو یه حرکتی کرد پاس داد بهش تقریبا تک به تک شد اونم زد بیرون +چندین بار لیز خورد اول بازی +چند بار دریبل زد رد نشد
همون جریان شقیقس
بحثی ندارم بات فقط یه نکته راجبع بنزما هر موقع فرق بازیکن خوبو از فوق ستاره تشخیص دادی بیا صحبت کنبم
بای بای

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
شما دنبال زیر بغل ماری فکر کنم
نیمه اول یه تک به تک خراب کرد که بنزما راحت متوینست دروازه خالی بزنه بازم مارسلو یه حرکتی کرد پاس داد بهش تقریبا تک به تک شد اونم زد بیرون +چندین بار لیز خورد اول بازی +چند بار دریبل زد رد نشد
همون جریان شقیقس
بحثی ندارم بات فقط یه نکته راجبع بنزما هر موقع فرق بازیکن خوبو از فوق ستاره تشخیص دادی بیا صحبت کنبم
بای بای
توضیحات درباره موقعیت ها خیلی جالب بودش چون اینجور که معلومه از وسط زمین هم هر ضربه ای زده شه موقعیت 100 درصد حساب میشه
!!! البته منم صبحتی ندارم ها شما اومدی تو تاپیک ما البته خوش اومدی ما با آغوش گرم پذیرای مهمون ها هستیم :general711:
یه نکته هم میگم تا بدونی :
فرق فوق ستاره یا هرچی اسمش رو بزاری از بازیکن خوب اینه که بتونه برای خودش موقعیت بسازه بتونه 4 5 نفر رو دریبل بزنه و در نهایت بهترین انتخاب رو داشته باشه بتونه ضربه ازاد هاش رو درست بزنه بتونه اخلاق رو رعایت کنه نه ادای بااخلاق ها رو دربیاره بتونه با بازیکن ها مچ بشه و کاری کنه بهش احترام بزارن نه که بازیکن عقده ای بشه در نهایت تاثیر گذاریش حس بشه ( نکته قابل توجه رئال بدون رونالدو هم تونسته گل بزنه و ببره ولی بارسا بدون مسی خیلی فرق میکنه وضعیتش و شاید یکی از مشکلاتش همینه که جایگزینی نداره لئو ) در کل این تعریفش هست اونی که شما مدنظرته یه مهاجم خوبه که چارچوب شناسه که علی دایی خودمون در سال های قبل دقیقا این ویژگی رو داشت و هر توپی رو گل میکرد اما فوق ستاره نبود.
افتاد ؟؟

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
کریستین اریکسن تاتنهام امسال توی لیگ برتر که آسون هم نیست د بقیه ی جام های داخلی به آمار بیست پاس گل رسید. گومز در کل دوران بازیگریش توی فوتبال حرفه ای به ده نرسیده.
مدیریت بارسا و اون آقایی که صلاحیتش احراز نشد در یک حد مدیریت بودند.

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
کریستین اریکسن تاتنهام امسال توی لیگ برتر که آسون هم نیست د بقیه ی جام های داخلی به آمار بیست پاس گل رسید. گومز در کل دوران بازیگریش توی فوتبال حرفه ای به ده نرسیده.
مدیریت بارسا و اون آقایی که صلاحیتش احراز نشد در یک حد مدیریت بودند.
اصلا اریکسن به کنار چرا تیاگو رو از دست دادیم ؟ یه بازی دیگه میکرد اصلا امکان رفتنش نبود واقعا کجایی خوآن لاپورتا که چی ساختی و الان چی شده ...

/HO3EIN/

Registered User
لایک‌ها
446
توضیحات درباره موقعیت ها خیلی جالب بودش چون اینجور که معلومه از وسط زمین هم هر ضربه ای زده شه موقعیت 100 درصد حساب میشه
!!! البته منم صبحتی ندارم ها شما اومدی تو تاپیک ما البته خوش اومدی ما با آغوش گرم پذیرای مهمون ها هستیم :general711:
یه نکته هم میگم تا بدونی :
فرق فوق ستاره یا هرچی اسمش رو بزاری از بازیکن خوب اینه که بتونه برای خودش موقعیت بسازه بتونه 4 5 نفر رو دریبل بزنه و در نهایت بهترین انتخاب رو داشته باشه بتونه ضربه ازاد هاش رو درست بزنه بتونه اخلاق رو رعایت کنه نه ادای بااخلاق ها رو دربیاره بتونه با بازیکن ها مچ بشه و کاری کنه بهش احترام بزارن نه که بازیکن عقده ای بشه در نهایت تاثیر گذاریش حس بشه ( نکته قابل توجه رئال بدون رونالدو هم تونسته گل بزنه و ببره ولی بارسا بدون مسی خیلی فرق میکنه وضعیتش و شاید یکی از مشکلاتش همینه که جایگزینی نداره لئو ) در کل این تعریفش هست اونی که شما مدنظرته یه مهاجم خوبه که چارچوب شناسه که علی دایی خودمون در سال های قبل دقیقا این ویژگی رو داشت و هر توپی رو گل میکرد اما فوق ستاره نبود.
افتاد ؟؟

میدونی چیه مشکل اینه یا پستای منو نمیخونی یا برعکس میخونی یا برعکس برداشت میکنی
من دارم یه چیز دیگه میگم شما میپیچی به بحثی دیگه
یا علی خودتونو با تاپیکتون تنها میذارم:D

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
یا خدا ، این دیگه چه نحوه چینش بازیکن هست

1492884525_434147_1492908069_sumario_grande.jpg

.

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
من این ترکیب رو تو pes میزارم نتیجش خوبه احتمالا pes زیاد میزنه

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
این چپ و راست نمود ما را.
سرخی از بالا تا پائین عیبه.
هافبک هم تعطیل کماکان
آلبا...
امیدوارم چرخ یه طور دیگه بچرخه

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
ای ناز نفست لیو
مگر مسیح کند چاره ی غم ما را

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
بعدش دوستان میگن به فوتبال بپردازیم اخه کجای این فوتباله که داور کارت نمیده اخراج کنه بازیکن حریف رو ؟؟؟ امسال رئال هرچی داره با داوری داره اینم امشب که اقای کاسیمیرو عین بازی بایرن مونیخ اخراج نشده شک نکنید اومتیتی رو اخراج میکنه قشنگ هر موقع رفتن رختکن اومدن پرز دستور به قضاوت به سمت رئالی ها رو داده ....

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
:general710: یه حس بد نسبت به این داور دارم سه خطای کاسمیرو !!!
تنها راحل این بازی دون آندرس و لئوی آمادست .

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
یه دروازه بان خریدن که ساده ترین توپها رو تبدیل به موقعیت گل میکنه برای حریف ، واقعا خاک بر سرتون .
فقط یه وحشی میتونه اینطور با بیرحمی با آرنج بزنه تو صورت یه انسان دیگه و فقط هم داورها و کمک داور های لالیگا از دیدنش عاجزن .
کاسمیرو دو بار تا اینجا باید اخراج میشد .

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
موقعیت ها رو هم خوب استفاده نمی کنیم.
آلبا توپهای خوبی رو نمیزنه یا نمیسازه. مسی یه موقعیت آنچنانی نگرفت روی پاش.
شانس بردن و باختن و مساوی کردن کماکان شدیداً موجوده

بالا