برگزیده های پرشین تولز

ليست سايت هاي پرداخت به ازاي نمايش CPM

نظرتون در مورد سايت هاي CPM چيه؟

• Total voters
    86

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
به نظرم فقط سایت صباویژن خوبه . ولی اینکه دوستان میگن اگه زیاد کلیک بخوره مسدود میکنن و میگن نمی صرفه یکم ترسناکه یعنی چی واقعا؟ من الان تویه سایتم دارم استفاده میکنم یعنی احتمال داره همچین چیزی بگن؟؟؟
ولی من پرداختی داشتم و راضی هستم .
مشکل این سایتها اینه که آنلاین کلیک شمارش نمیکنن و واقعا معلوم نمیشه چقدر کلیک انجام شده. فقط بهت یه عدد میدن میگن اینجوری بوده و از اون طرف معلوم نیست برای آگهی دهنده داره چه اتفاقی میوفته. انشالله که همه چیز خوبه.
شما یک سایت کلیکی ایرانی نمیتونی پیدا کنی که دقیق بشماره نداریم اصلا همچین چیزی رو فقط ادپالس ماه اول دقیق میشمرد بعد اونم زد جاده خاکی اگه بنر یه سایت اسکم خارجی رو بزاری و شمارش کلیک با سایت معتبر ایرانی رو مقایسه کنی دهنت جر (با عرض معذرت) میخوره!

nnet00

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
موجودی اکانت من در اول این ماه (مارس) در سایت propellerads به 100 دلار رسید
و برای اینکه در اول ماه آینده پرداخت بشه نباید این مبلغ کم می شد از حسابم؟
چون هنوز موجودی اکانت من 107 دلاره

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
موجودی اکانت من در اول این ماه (مارس) در سایت propellerads به 100 دلار رسید
و برای اینکه در اول ماه آینده پرداخت بشه نباید این مبلغ کم می شد از حسابم؟
چون هنوز موجودی اکانت من 107 دلاره
اگه این ماه رسیده ماه بعد پرداخت میشه!

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
درود
یه سایت پاپ آپ خوب که درحال حاضر باهاش کار میکنین معرفی کنید برای سایت خارجی، من هرکدوم رو امتحان کردم یه مشکلی داشت!
سپاس

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
درود
یه سایت پاپ آپ خوب که درحال حاضر باهاش کار میکنین معرفی کنید برای سایت خارجی، من هرکدوم رو امتحان کردم یه مشکلی داشت!
سپاس
adsterra گفت برای ایران ریت تا یک دلار هم میرسه یه امتحانی بوکون اگه نکردی.

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
adsterra گفت برای ایران ریت تا یک دلار هم میرسه یه امتحانی بوکون اگه نکردی.
امتحان کردم دیدم چندان جالب نیست، حالا به فرمایش شما بعد باز امتحان میکنم.
منتها فعلا رتبه بالای یک میلیونه نمیشه، سایتا که اینجا معرفی شده همه رو تست کردم، اگه مورد جدیدی نیست یکی دیگه رو که اصرار دارین خوبه بگین که دوباره تست کنم.
شدیدا پاپ لازم شدم، بنری هم همینطور :|

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
امتحان کردم دیدم چندان جالب نیست، حالا به فرمایش شما بعد باز امتحان میکنم.
منتها فعلا رتبه بالای یک میلیونه نمیشه، سایتا که اینجا معرفی شده همه رو تست کردم، اگه مورد جدیدی نیست یکی دیگه رو که اصرار دارین خوبه بگین که دوباره تست کنم.
شدیدا پاپ لازم شدم، بنری هم همینطور :|
Tribal Ad Network
رو که تازه به اول لیست اضافه کردم امتحان کن برای ایران ریت خوبی داره ولی معتبر بودنش رو تضمین نمی کنم خودم تازه دارم تست می کنم اما به نظر بیشتر میاد معتبر باشه تو DP هم تاپیک داره.

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
Tribal Ad Network
رو که تازه به اول لیست اضافه کردم امتحان کن برای ایران ریت خوبی داره ولی معتبر بودنش رو تضمین نمی کنم خودم تازه دارم تست می کنم اما به نظر بیشتر میاد معتبر باشه تو DP هم تاپیک داره.
اینم عضوم، الان دوباره بنرشو گذاشتم واسه تست، فقط اینکه پاپ آپ نداره.
ضمنا آی پی ها خارجی هستن.

world15

Registered User
لایک‌ها
837
نکست پاپ 3 تومن میده پرداختی قابل اعتماد 70 درصد هست فقط دقیقا زمانی که میگه واریز نمیکنه!

برای هر پاپ اپ 3 تک تومن میده؟! خوب رزبلاگ هم ک برا هر پاپ اپ دو تک تومن میده ک خیلی کمه :(

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
برای هر پاپ اپ 3 تک تومن میده؟! خوب رزبلاگ هم ک برا هر پاپ اپ دو تک تومن میده ک خیلی کمه :(
تجربه ثابت کرده نحوه شمارش خیلی خیلی مهمتره از نرخ پاپ آپ

world15

Registered User
لایک‌ها
837
رزبلاگ حتی ایپی موبایل رو میشمره و مینویسه ولی 100 ایپی هم باشه بازم روزی 200 تک تومن درامدشه:(

Last edited:

Web Man

Registered User
لایک‌ها
107
HillTopAds
لينك: لينك ثبت نام
نحوه هاي تبليغاتي: بنر , پاپ اپ
پرداخت به: Paypal, Wire, Paxum, ePayservice, Webmoney, ePayments, Payoneer, Bitcoin
زمان پرداخت: هفتگی
حداقل پرداخت: 50 دلار
تصوير پرداختي: مشاهده تصوير
وضعيت: در حال تست
چطور تو این سایت باید فعالیت کرد؟!

adsclick.click

Registered User
لایک‌ها
88
سلام دوستان
قسمت cpm شرکت تبلیغاتی ما در حال برنامه نویسی هست
میخواستم بدونم چقدر به ازای هر 1000 نمایش پرداخت بشه بنظر شما منصفانه هست؟
با توجه به سایر شرکت ها و وضع موجود نظر بدین
میزبانی شما افتخار ماست
شبکه تبلیغات ادز کلیک

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام دوستان
قسمت cpm شرکت تبلیغاتی ما در حال برنامه نویسی هست
میخواستم بدونم چقدر به ازای هر 1000 نمایش پرداخت بشه بنظر شما منصفانه هست؟
با توجه به سایر شرکت ها و وضع موجود نظر بدین
میزبانی شما افتخار ماست
شبکه تبلیغات ادز کلیک
براساس وضع موجود لطفا بخش CPM رو برنامه نویسی نکنید اگه در حال برنامه نویسیه خواهش می کنم کارتون رو متوقف کنید.
نباید ثابت باشه.
خودمو میزنم میکشم از دست هموطنامی گرامیمون...
البته نباید براساس الکسا هم باشه
نباید براساس تعداد بازدید اون سایت قبل از تایید شدنش باشه
نباید براساس کیفیت سایتش باشه
نباید براساس پولی که تبلیغ دهنده میده (مگر خرید مستقیم) باشه
نباید براساس معروفیت اون سایت باشه (دیجی کالا از وبلاگ بلاگفا بیشتر نباید بگیره)
...

adsclick.click

Registered User
لایک‌ها
88
با سلام خدمت دوستان
ما دقیق بررسی کردیم/چندین ساله این سیستم راه افتاده و پیشرفت زیادی داشته تو ایران
به این نتیجه رسیدیم که پرداخت بر اساس نمایش ما به این شکل باشه/کامل میگم تا رفع ابهام بشه کلا موضوعی نامفهوم بود بپرسین تا توضیح بدم

cpm شبکه تبلیغات ادز کلیک (ویژگی های کلی)
1.پرداخت به نمایش دهنده اصلا رنج ثابت نداره.بستگی به رتبه الکسا سایت هم نداره. کیفیت سایت مهمه.ملاک سنجش کیفیت داستانش طولانی اما شفاف و واضح هست
ما محدوده ctr مشخص میکنیم برای شما به این صورت که سایت شما در ازای هر1000 نمایش میتونه از 30تا140 تومان درآمد داشته باشه
(30 تا 140 مثال هست.مبلغ دقیق بعد اتمام کار مشخص میشه اما در همین حدوده)
چطوری؟
قاعدتا تبلیغ دهنده وقتی نوع تبلیغ را پرداخت به ازای نمایش انتخاب کند انتظار بازدید از سایتش و به دنبال آن فروش یا... محصولش را دارد.فقط نمایش مطرح نیست/بازدهی و کیفیت تبلیغ هم مهم است
مشکلی که بعضی از شرکت های مشابه دارند و دلایل جالبی هم دارن که اینجا نمیشه گفت اینه که قانون 0 یا 100 دارند.میگن مثلا به ازای نمایش 50 تومن میدیم/کاربر نمایش دهنده بعد از مدت ها فعالیت درخواست واریز میده/میگن واریز نمیشه/کلیک نداشتین فقط نمایش بوده و...(دیدم که میگم)
هدف از این حرف ها تخریب سایر همکارها نیست
روشن شدن قضیه هست/ جلوگیری از ایجاد سوتفاهم است.
معتقدیم اگه قراره با سایتی همکاری بشه یا نشه همون اول مشخص بشه تا وقت و هزینه کسی هدر نرود.
برای همین سایت اگه مطابق قوانین ما باشه و تایید بشه
برای هر 1000 نمایش یه حداقل پرداختی داره و این بخاطر این موضوع هست که کاربر با ریفرش کردن سعی در تقلب نداشته باشه/تعداد محدودی بنر نمایشی میشه در صفحه قرار داد/ فکر همه چیزش شده/کاربری که بدون تقلب 5 بنر در سایتش قرار بده روزی 20.000 بازدید داشته باشه به عبارتی میشه 100.000نمایش و اگه کیفیت نمایش و کلیک متناسب باشه(ctrسایتش در رنج 100 تومان باشه) روزی 10.000تومان درآمد داره و مسلما حداقل ماهی 300.000تومان
2.ما نمیتونیم رنج ctr را برای پرداخت ثابت و خیلی زیاد یا خیلی کم در نظر بگیریم.
محدوده ctr با توجه به نرخ سایر شرکت ها و به قول معروف عرف بازار و کمی بیشتر از سایرین تعیین میشه
در بازه های زمانی مشخص بازدهی سیستم بررسی و سنجیده میشه/اگه نتیجه خوب باشه پرداختی ما به نمایش دهندگان بیشتر میشه/چرا که نه؟

همیشه گفتم خط قرمز ادز کلیک تقلب هست/
و اما فرمایشات شما دوست عزیز
نباید ثابت باشه.

****اصلا ثابت نیست
خودمو میزنم میکشم از دست هموطنامی گرامیمون...
****چرا؟!!
البته نباید براساس الکسا هم باشه
****تایید شدن سایت بر اساس الکسا هست/برای سایت رتبه خوب الکسا پرداخت بیشتر هست اما از رتبه متوسط ها مبلغی کم نمیشه/مطمئن باشید
نباید براساس تعداد بازدید اون سایت قبل از تایید شدنش باشه
****اگه بازدید ها غیرعادی زیاد باشد نیاز به بررسی و احتمالا توضیح داده/اگه بازدید عادی باشه موردی نیست/بازدید غیر عادی منظورم اسکریپت ها و سایت ها و نرم افزارهای ارسال بازدید فیک هست/
نباید براساس کیفیت سایتش باشه
****این موارد در تایید شدن یا نشدن سایت در مرحله اول بررسی میشود/البته به صورت دوره ای همه سایت ها دقیق بررسی میشوند/
نباید براساس پولی که تبلیغ دهنده میده (مگر خرید مستقیم) باشه
****نه به این صورت نیست/کلا به روش دیگه ای حساب میشه
نباید براساس معروفیت اون سایت باشه (دیجی کالا از وبلاگ بلاگفا بیشتر نباید بگیره)
****درسته/برای همین مبلغ ثابت در نظر نگرفته ایم تا عملکرد سایت نمایش دهنده درآمدش را مشخص کنه
ببخشید اگه طولانی شد
موردی باشه در خدمتیم
پشتیبان ادز کلیک

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
قاعدتا تبلیغ دهنده وقتی نوع تبلیغ را پرداخت به ازای نمایش انتخاب کند انتظار بازدید از سایتش و به دنبال آن فروش یا... محصولش را دارد.فقط نمایش مطرح نیست/بازدهی و کیفیت تبلیغ هم مهم است
وقتی این حرفو میزنی، تو چرا اومدی تو این کار نزن آقا بخش cpm رو نزن بزار آرامش داشته باشیم.

بالا