برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
سلام
خط تلفن من به خاطر عدم پرداخت بدهی قطع شده بدهیشو پرداخت کردم اما دو هفته است که وصل نکردن

کسی میدونه باید چی کار کنم جایی هست که زنگ بزنم ؟

بايد با 1818 پرداخت ميكرديد كه سريعتر وصل بشه.
الانم همونطور كه دوستمون گفتن بايد به مخابرات مراجعه كنيد مدارك پرداخت رو ببريد.

ضمنا مخابرات جديدا قانون گذاشته عدم پرداخت دو دوره پشت هم با هر مبلغي تلفن قطع ميشه.

mazda_dalvandi

Registered User
لایک‌ها
13
قرارداد من با مخابرات 2mg up to 16mg بوده.. این دفعه یک قبض کاملا متفاوت با دفعه های قبل امد و زیاد بود.. میخوام بدونم ایا مخابرات میتونه بدون اطلاع شبانه رایگان رو برداره؟؟ ایا مخابرات میتونه بدون اطلاع مشتری قرارداد رو عوض کنه؟؟ قرارداد من زمان انقضاء نداشته.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
قرارداد من با مخابرات 2mg up to 16mg بوده.. این دفعه یک قبض کاملا متفاوت با دفعه های قبل امد و زیاد بود.. میخوام بدونم ایا مخابرات میتونه بدون اطلاع شبانه رایگان رو برداره؟؟ ایا مخابرات میتونه بدون اطلاع مشتری قرارداد رو عوض کنه؟؟ قرارداد من زمان انقضاء نداشته.

شبانه فقط تا 3 گيگ رايگان هست.

ایا مخابرات میتونه بدون اطلاع مشتری قرارداد رو عوض کنه؟؟ بله! از اونجاي كه اينجا ايرانه مخابرات هر كاري ميتونه بكنه و هيچ وقت حق با مشتري نيست!!!! نمونش اينكه قراردادهاي نامحدود سابق رو براش سقف دانلود گذاشتن و بعدش سرعت مياد روي 128

sajad71

Registered User
لایک‌ها
29
سلام تورو خدا کمکم کنید راهنماییم کنید
چراغ adsl من همیشه خاموش میشه خودکار،هیج مشولی هم نداره تو سیم ها چک کردم،به ۲۰۲۰ زنگ زدم گفت مشکل سیم ها هستش،بسته میزنم همش خاموشه نمیتونم استفاده کنم از اینترنت.
مثلا یک ساعت روشنه استفاده میکنم از اینترنت بعد دوباره یهو خاموش میشه چراغ adsl بعد نمیتونه روشن شه چشمک میزنه تا ثابت بمونه نمیتونه.
شرکتش آشنای اول هست.
راهنمایی کنید چیکار کنم.

losangeless

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من شنيدم كسايي كه مخابرات نامحدود دارن اگه حجمشون بالاي 15 گيگ بشه سرعتو نصف ميكنن. درسته آيا؟
من تهرانم. این ماه از 50 گیگ هم رد کردم ولی سرعتم ثابته

powvex

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
283
آشغال ترین اینترنت و سرویس رو میدن. من دو تا ازشون داشتم رفتم کنسل کردم مرکز باهنر، نمیذاشتن تازه رییس عوضی مرکز تهدید میکرد اگه خطتون رو PCM کردیم ناراحت نشین!!

losangeless

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
درود دوستان. چند تا پرسش دارم لطفا همه اونا که میدونن پاسخ بدن. میدونم کیفیت سرویسها خونه به خونه از یه isp فرق میکنه. واسه هرکی و هر آی پی یچیزه. از کلیات و قیمتها و پیشنهاد های isp ها بگین.
1.من الان 512 مخابرات تهران دارم ماهی 23 تومن سرعت دانلود 65KB/s هست.یک ماه تا 80 گیگ دان داشتم. و در سال 95 کلن 650گیگ. اما سرعتم برای دیدن ویدیوی آنلاین و ... خوب نیست. یوتوب و تلوزیون آنلاین رو با کمترین کیفیت روان میبینم. live story اینستا هم همش لگ میزنه (با جزیات گفتم که دوستان بدونن سرویس چطوره. خوبه که شمام بجای پینگ اینارو بگین از شرکتتون) میخوام با حدود ماهی 35 تومن و سرعت دانلود idm 1MB/s حدودن ماهی 40 گیگ دان کنم. بنظرتون چکار کنم. نامحدودا گرونن. تازه سرعتشون کمه. میخوام یجوری با خرید سرویس حجمی + گیگ باکس و فشفشه مشفشه
smilingsmiley.gif
) و استفاده از دانلود شبانه کاملن رایگان (نصف رایگان نمیخوام) همچین کاری کنم. طبق تجربه هاتون از کجا و چجوری سرویسمو جفت و جور کنم؟
2.توی تایم شبانه آسیا تک و شاتل شبی چند گیگ میتونم دان کنم؟ آیا سرعتشونو کم میکنن شبا؟ یوتوب hd بدون قطعی و لگ میشه ببینم؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
برای مغازه سرویس 1 مگ نامحدود وصل کردن. سرعتش در حد همون 1 مگ بود اما مدام قطع و وصل میشد ،
عوض کردش با یاقوت طلایی 12+3 ماه ، سرعت 2 تا 16مگ ، ماهیانه 10 گیگ با هزینه ثبت نام 120000 تومن. بعدازظهر ببینیم این چطوریه

negaresh

Registered User
لایک‌ها
40
درود دوستان. چند تا پرسش دارم لطفا همه اونا که میدونن پاسخ بدن. میدونم کیفیت سرویسها خونه به خونه از یه isp فرق میکنه. واسه هرکی و هر آی پی یچیزه. از کلیات و قیمتها و پیشنهاد های isp ها بگین.
1.من الان 512 مخابرات تهران دارم ماهی 23 تومن سرعت دانلود 65KB/s هست.یک ماه تا 80 گیگ دان داشتم. و در سال 95 کلن 650گیگ. اما سرعتم برای دیدن ویدیوی آنلاین و ... خوب نیست. یوتوب و تلوزیون آنلاین رو با کمترین کیفیت روان میبینم. live story اینستا هم همش لگ میزنه (با جزیات گفتم که دوستان بدونن سرویس چطوره. خوبه که شمام بجای پینگ اینارو بگین از شرکتتون) میخوام با حدود ماهی 35 تومن و سرعت دانلود idm 1MB/s حدودن ماهی 40 گیگ دان کنم. بنظرتون چکار کنم. نامحدودا گرونن. تازه سرعتشون کمه. میخوام یجوری با خرید سرویس حجمی + گیگ باکس و فشفشه مشفشه
smilingsmiley.gif
) و استفاده از دانلود شبانه کاملن رایگان (نصف رایگان نمیخوام) همچین کاری کنم. طبق تجربه هاتون از کجا و چجوری سرویسمو جفت و جور کنم؟
2.توی تایم شبانه آسیا تک و شاتل شبی چند گیگ میتونم دان کنم؟ آیا سرعتشونو کم میکنن شبا؟ یوتوب hd بدون قطعی و لگ میشه ببینم؟
به نظرم همین 512 رو نگهدار که از دستت نره. هیچ سرویس دیگه ای وجود نداره که بتونی با این پول در ماه 80 گیگ ئانلود کنی.

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
به نظرم همین 512 رو نگهدار که از دستت نره. هیچ سرویس دیگه ای وجود نداره که بتونی با این پول در ماه 80 گیگ ئانلود کنی.

موافقم

تمام سرويسهايي كه من ديدم واسه هر گيگ دانلود بالاي 1000 تومن ميگيرن.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
برای مغازه سرویس 1 مگ نامحدود وصل کردن. سرعتش در حد همون 1 مگ بود اما مدام قطع و وصل میشد ،
عوض کردش با یاقوت طلایی 12+3 ماه ، سرعت 2 تا 16مگ ، ماهیانه 10 گیگ با هزینه ثبت نام 120000 تومن. بعدازظهر ببینیم این چطوریه

میگن یاقوت رو نمیشه شارژ کرد یا همچین چیزی !!!! قضیه اش چیه ؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
خب سرویس یاقوت رو فعال کردن، روز اول اینم هی قطع و وصل میشد اما دیروز تقریبا پایدار بود. یه فریمور از سایت اپل گرفتم سرعت دانلود روی 200-300 کیلوبایت بود.. بعضی وقتا تا 1 مگ هم میرفت
میگن یاقوت رو نمیشه شارژ کرد یا همچین چیزی !!!! قضیه اش چیه ؟
تو قسمت خرید ترافیک، بسته عادی و بسته زماندار هست..

mazda_dalvandi

Registered User
لایک‌ها
13
دوستان کسانی که قرار دادشون با مخابرات نامحدود شبانه بوده هنوزم همینطوره و تغییری نکرده. من مخابرات بودم و پرسیدم.. متاسفانه قراردادهای جدید فقط 3 گیگ در شب دانلودش رایگان میباشد. .

losangeless

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من نگفتم ماهی 80 گیگ میخوام. من مجموعن روزانه و شبانه 40 تا کافیه واسم. ینی واقن کسی نیست جواب درست بده؟!!!! با این شبانه رایگان شاتل و آسیا شبی چقدر میشه دان کرد؟ این پرسش سختیه؟!!!!!!

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
امروز سرعت اينترنت مخابرات افتضاح شده :(( شده يه چيزي در حد دايل اپ قديما :(

world15

Registered User
لایک‌ها
837
امروز سرعت اينترنت مخابرات افتضاح شده :(( شده يه چيزي در حد دايل اپ قديما :(
الان مگه مخابرات طرح های بصرفه داره؟! منکه قبلا مخابرات بودم هر گیگ حدود 4 تومن بود اصلا از سرعتش راضی نبودم موقع انتخابات و برخورد کشتی و غیره همش قطع میشد

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
الان مگه مخابرات طرح های بصرفه داره؟! منکه قبلا مخابرات بودم هر گیگ حدود 4 تومن بود اصلا از سرعتش راضی نبودم موقع انتخابات و برخورد کشتی و غیره همش قطع میشد

الان مخابرات قيمت هر گيگ رو خيلي پايينتر اورده روي سايتش طرحهاي جديدش هست

اين كارو كرده كه نامحدودا منتقل كنن به طرح جديد ولي نامحدودا دو دستي چسبيدن ول كن نيستن :D

Saul

Registered User
لایک‌ها
3,864
الان مخابرات قيمت هر گيگ رو خيلي پايينتر اورده روي سايتش طرحهاي جديدش هست

اين كارو كرده كه نامحدودا منتقل كنن به طرح جديد ولي نامحدودا دو دستي چسبيدن ول كن نيستن :D
منم چسبیدم ب 512 نامحدودم کاش میشد برم یه مگش کنم ولی قبول نمی کنن

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
من سال ها سال پیش یه adsl از یه مرکز مخابرات خیلی خیلی شلوغ تهران گرفتم
9 ماه تو نوبت بودم
سرعت 256 کیلوبایت که همش افت شدید داره
ولی تنها خوبیش اینه نامحدوده - صبح تا شب کلی گوشی به وای فایو مودم وصله - شبا هر شب دانلود میکنیم
اگر برم سرعت ببرم بالا نامحدودم از بین میره
بعد مناطق دیگه ام فامیل داریم اینترنت اونام مثل منه 256 کیلوبایت مخابراته اما سرعتش خیلی بیشتره
گاهی دانلودم سرعش زیر 1 کیلوبایت میاد - حداکثر سرعتم 32 کیلوبایته

موندم چه کنم؟

world15

Registered User
لایک‌ها
837
خطوط فیبر نوری سرعت بیشتره. شاید برای شما فیبر نوری نیست.

بالا