برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد ایجاد فروشگاه انلاین محصولات کرایه ای

nima1359

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام و احترام خدمت تمامی بزرگواران

من یک شرکت کرایه تجهیزات فیلمبرداری دارم که توی شهر خودمون تجهیزات تصویری و فیلمبرداری کرایه میدم حالا از دوربین گرفته تا تجهیزات سینمایی و ...

میخواستم یه سایت بزنم که بتونم این تجهیزات رو از طریق سایت هم کرایه بدم ...به این صورت که مشتری به جای اینکه بیاد شرکت تجهیزات رو سفارش بده و آماده کنیم براش ,بتونه بیاد داخل سایت سفارشش رو ثبت کنه ,هزینه رو پرداخت کنه و بعد یا براش ارسال کنیم یا بیاد خودش ببره........لازم به ذکر هست که شرکت ما توی حیطه ی خودش سرشناس هست و مشکل عدم اعتماد مشتری برایه کرایه رو نداریم

ینی در کل من سایتی میخوام که
1-بتونم محصولاتم رو کرایه بدم به صورت اینترنتی دقیقا مثل فروشگاه های اینترنتی
2- بتونم داخالش مطلب و پست هم بزنم
ینی یجورای سایت شرکتی و تجارت الکترونیکی میخوام یه چیزایی تو مایه های قابلیت های دی جی کالا

اساتید محترم میتونن راهنمایی کنن که چه کاری انجام بدم و از چه سیستمی باید استفاده کنم که بتونم از طریق سایت هم این تجهیزات رو کرایه بدم؟؟؟؟
و اینکه برای استفاده از فروشگاه ساز چه شرکت و یا اسکریپت هایی رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟
و اینکه دوستان و شرکت هایی که این کار رو میتونن انجام بدن لطفا به همراه هزینه های کار به بنده اطلاع بدن

faraka

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
دوست عزیز شما میتونید با مراجعه به سایت karait.com از مشاوره تخصصی طراحی سایت بهره مند شوید

بالا