برگزیده های پرشین تولز

بی عدالتی و بی قانونی در انجمن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sirvan20

Registered User
لایک‌ها
109
سلام خدمت دوستان بنده تقریبا 3 هفته میشه یه موبایل ایفون 6 فروخته بودم لینک تایپک در زیر
https://forum.persiantools.com/threads/فروش-ایفون-6-16-gig.860030/

بعد این کاربر
M6568
دبه میکنه میگه هندزفریش خراب بوده پیش چند نفر بردم گفتم این هندزفری خراب والله همه گفتن مشکل از گوش طرف بوده گوشش خراب بره دکتر با کلی ضرر موبایل پس گرفتم و اینجا هم امتیاز منفی به من داده منم بهش امتیاز منفی دادم امروز دیدم امتیازش پاک شده (امروز دوباره بهش امتیاز منفی دادم) اینو هم بگم من گزارش امتیازمو داده بودم اما کسی جواب نداد و بررسی نشد خوب این مشخره بازی چیه دیگه بی عدالتی و بی قانونی تا چه حد که امتیاز کاربران بررسی نمیکنید و پاکش هم میکنید اگه اینجوریه دیگه دلیلی نمیشه سیستم امتیاز دهی بذارین کاربران سرکار بذارید پارتی بازی میکنید و امتیازهارو دستکاری میکنید هزاران نفر اینجا بخاطر امتیاز پولشون از دست دادن
و این کاربر کیه که امتیاز منفیشو برداشتین

Last edited:

malekeh

Registered User
لایک‌ها
57
این قانون امتیاز دهی به چه صورتیه؟؟؟!!!چطور امتیاز منفی کاربری که اصلا امتیاز نداره پاک میشه....ولی امتیاز این کاربر sirvan پاک نمیشه...اصلا در این معامله پولی رد و بدل نشده....وگر قصد کلک زدن بودن که گوشی رو پس نمیگرفتن...من ایشون رو میشناسم...و میدونم که خیلی ادم متعهد و منصفی هستن....

RESANE MODERN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
ببخشید من یه سوال دارم که زیادم به این تاپیک مربوط نمیشه، اما نمی دونستم کجا باید بپرسم. میخواستم ازتون بپرسم که چطور میتونیم امضا ثبت کنیم؟
من چندتا پست هم گذاشتم اما هنوز گزینه ای به اسم "ثبت امضا" در پروفایلم نیست.بقیه چطور میتونن اما من نمی تونم؟؟

freeacounting

Registered User
لایک‌ها
45
ببخشید من یه سوال دارم که زیادم به این تاپیک مربوط نمیشه، اما نمی دونستم کجا باید بپرسم. میخواستم ازتون بپرسم که چطور میتونیم امضا ثبت کنیم؟
من چندتا پست هم گذاشتم اما هنوز گزینه ای به اسم "ثبت امضا" در پروفایلم نیست.بقیه چطور میتونن اما من نمی تونم؟؟
سلام
فکر کنم ثبت امضا باید تعداد پست بالایی داشته باشید

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا