برگزیده های پرشین تولز

پایگاه مشاوره و راهنمایی درباره خدمت سربازی اعزام - معافیت

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
حساب کرده 25 میلیون میشه :)
نداره بنده خدا ...
معافی کفالت در صورتی هست که پدر ناتوان باشه و بچه بالای 18 سال نداشته باشه یا مثلا پدربزرگش هیچ نوه و بچه ای جز ایشون نداشته باشه!! تو این سن اصلا خودشو درگیر معافی و سربازی نکنه بره از زندگی خودش لذت ببره اگر هم 50 سال داره شناسنامه حکم کارت پایان خدمت هم داره!

sallar110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
آها ...
:( متاسفانه اون سالی که ر ه ب ر یه تعدادی رو معاف کرد شامل ایشون نشد .

erfan_band

Registered User
لایک‌ها
1,057
از قانون جدید خبری نشده؟

من ف آماد و پش منطقه 3 افتادم....

نامردا از دم دادنمون به پاسدار خونه.....من هم کلش 1 ماه هستم با توجه به یه سری ماجرا هایی که هستش.

چه طوری پیشنهاد میکنید بپیچونم اون 1 ماه رو هم؟وااقعا رو مخ و اعصابه نگهبانی رو برچک

mri پام رو ببرم امکان داره یه 10 -15 روز بتونم تا برم کمیسیون و این چیزا بپیچونم؟

راهی داره تو همون پاسدار خونه برم مثلا رکنی جایی؟گروهبان 2 و فوق دیپلم کامپیوتر هستم و بقیه همه سرباز

لطفا یکی سریعتر کمک کنه که از شنبه بدبختی ها شروعه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
از قانون جدید خبری نشده؟

نامردا از دم دادنمون به پاسدار خونه.....من هم کلش 1 ماه هستم با توجه به یه سری ماجرا هایی که هستش.

چه طوری پیشنهاد میکنید بپیچونم اون 1 ماه رو هم؟وااقعا رو مخ و اعصابه نگهبانی رو برچک

mri پام رو ببرم امکان داره یه 10 -15 روز بتونم تا برم کمیسیون و این چیزا بپیچونم؟

راهی داره تو همون پاسدار خونه برم مثلا رکنی جایی؟گروهبان 2 و فوق دیپلم کامپیوتر هستم و بقیه همه سرباز

پات رو ببری؟!! قوانین رو که بخونی پات بریده که هیچ خورد و خمیر هم شده باشه معافی موقت میدن تا درمان بشی

erfan_band

Registered User
لایک‌ها
1,057
پات رو ببری؟!! قوانین رو که بخونی پات بریده که هیچ خورد و خمیر هم شده باشه معافی موقت میدن تا درمان بشی

MRI پام رو ببرم....نه اینکه پام رو ببرم:general210:

منم به یه مرخصی حدود 20 روزه احتیاج دارم تا شرش کنده شه و مامور بشم(نامه ماموریتم حدود 1 ماه دیگه میاد)

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
MRI پام رو ببرم....نه اینکه پام رو ببرم:general210:

منم به یه مرخصی حدود 20 روزه احتیاج دارم تا شرش کنده شه و مامور بشم(نامه ماموریتم حدود 1 ماه دیگه میاد)
اگر تنها فرزند پسر بالای 18 سال هستی Mri و امثال اون از طرف پدرت ببری کار راحت تره ولی مدارک پزشکی از خودت باشه کار سخت میشه اگر هم بشه کمتر از 20 روز میدنت.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,007

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
با درود
دوستان گرامی یکی از دوستان بنده امروز قوزک پاش از سه ناحیه شکسته و فردا قرار هست عمل جراحی بشه و پلاتین بزارن و ..

این دوست بنده در آستانه ی سربازی هست. آیا با این وضعیت می تونه معافت بگیره؟

با سپاس

erfan_band

Registered User
لایک‌ها
1,057
سلام دوستان بنده دیروز به محل اعزامم که همدان بود رفتم از اونجا مارو سوار اوتوبوس کردن و فرستان کچویی کرج حالا بماند که گفته بودن ساعت ۷ صبح اونجا باشیم ولی کلی علافمون کردن ساعت ۱۱:۳۰ تازه سوار اوتوبوس شدیم و ساعت ۵ رسیدیم کرج اونجا پذیرشمون کردن و رفتیم در انبار یکی یدونه ساک پرت کرد جلومون که توش لباس و پوتین و ... بود حتی اندازمون رو نگرفتن ! و گفتن برید یه هفته مرخصی ! لباس همه هم کوچیک در اومد من سایز شلوارم ۴۸ ولی تو ساکم ۴۴ بود پوتین سایزم ۴۳ هست که ۴۵ گزاشتن ! شانس ما پوتین بقیه یا کوچیک بود یا بزرگ و نشد که عوض کنیم کلا هیچ نظمی هیچی وجود نداره اونجا ! منن بدشانس ترینم همیشه[emoji22]
کسی میدونه همدان کجا لباس نظامی میفروشن ادرشو بده

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025D using Tapatalk
برا همه همینه...بد شانس ترینم چیه؟

نمیتونم خودم رو به کوری و کری و دیوانگی و... بزنم, قابل تشخیصه, ولی میخوام خودم رو بزنم به لکنت شدید زبان! آیا قابل تشخیصه و معاف میشم؟!

موقعی که رفتی اونجا میتونی از این کارا کنی اونا هم کارت قرمز میدن و تایید که شد معافی...البته خب یه سری عواقب برا ایندت داره

یه سوال خیلی مهم دارم
یه عکس نمونه پر شده از برگ واکسن نیاز دارم. میخوام بدونم که مهر ها با هم فرق میکنن یا نه چون نوشته مهر فلان واکسن مهر فلان واکسن و مهر مرکز درمانی این سه تا سه مهر متفاوت هستند یا یه مهر هست؟! یه عکس نمونه میخوام لطفا راهنمایی کنید
متفاوته

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
از قانون جدید خبری نشده؟

عمل واریکوسل یا انحراف بینی انجام بده ، میتونی 1 ماه رو استعلاجی بگیری

SW-ZX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
با درود
دوستان گرامی یکی از دوستان بنده امروز قوزک پاش از سه ناحیه شکسته و فردا قرار هست عمل جراحی بشه و پلاتین بزارن و ..

این دوست بنده در آستانه ی سربازی هست. آیا با این وضعیت می تونه معافت بگیره؟

با سپاس
شیش ماه کارت معافیت موقت میدن. خوب که شدن باید بره!!

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
من چشمم به اندازه ای ضعیف است که از زرم معاف هستم. امکان خرید سربازی برای معافین از رزم وجود داره یا نه؟

SW-ZX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
من چشمم به اندازه ای ضعیف است که از زرم معاف هستم. امکان خرید سربازی برای معافین از رزم وجود داره یا نه؟
معاف چشم با مدرک تحصیلی رابطه مستقیم داره!
بنظر من برو یه مدرک سرکاری بگیر احتمال معافی خیلی میره بالا

SW-ZX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
یعنی معاف از رزم یا معاف از نگهبانی هم نمی تونه بگیره؟
معاف از رزم برای چیزی که دائمی باشه و موقتا خوب نشه، برای معاف از نگهبانی میتونه اقدام کنه ولی اون هم قطعی نیست باید کلی پاچه خواری کنه... در کل حساب و کتاب درستی نداره ولی مدارک عمل حتما یه گوشه نگه داره برای خودش یه جا مثل نگهبانی و رزمایش بکارش میاد

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
سلام دوستان
من پدرم ۱۲سال پیش mraگرفته و دکترش گفته نباید کار کنید و دوتا از مهر کمرش باز شده و لگنش هم صاف شده و امروز هم دکتر mri و نوار عضلات گرفته الان هم به نظرتون میشه معافی گرفت؟۵۳سالشه و تک پسر هستم

SW-ZX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
سلام دوستان
من پدرم ۱۲سال پیش mraگرفته و دکترش گفته نباید کار کنید و دوتا از مهر کمرش باز شده و لگنش هم صاف شده و امروز هم دکتر mri و نوار عضلات گرفته الان هم به نظرتون میشه معافی گرفت؟۵۳سالشه و تک پسر هستم
معافی مبارکه :)
100 معاف میشی البته بچه بالای 18 سال دیگه ای نباید داشته باشه

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
معافی مبارکه :)
100 معاف میشی البته بچه بالای 18 سال دیگه ای نباید داشته باشه
جواب نوار عضلات اومده این جوابشه :
interpret : bilateral Chronic l3-l4-l5-s1 Roots Moderate -severe Involvement.
mild peripheral axonal polyneuropathy

interpret : above findings are compatible with mild _ mooderate c5-c6-c7 roots Irritation.
no c.t.s or polineuropathy

بالا