برگزیده های پرشین تولز

کسب درامد از سایت معتبر btc-e از طریق خرید و فروش بیت کوین

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
چرا خطرناك. به نظرم تا 3000 دلار پيش بيني شده باشه.
مثل اينكه روسيه قرار بود بيت كوين به عنوان ارز رسمي اعلام كنه.
تجربه ثابت کرده این اوج های تند معمولا خطرناکن یعنی بعدش امکان داره شاهد ریزش قابل توجهی باشیم

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
دوستان سایت معتبر برای خرید کد btc-e می شناسین که قیمتش هم خوب باشه؟

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
جايي هست براي خريد كه مراحل احراز هويت نخاد؟ ما كه تلفن ثابت نداريم بايد چكار كنيم؟
مگر از دوست و آشنا بگیرید
وگرنه سایتهای صرافی همشون احراز هویت میخوان

Sent from my SM-G570F using Tapatalk

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
لامصب شده 2200 دلار کسی میدونه کی میاد پایین خیلی شبکه بیتکوین اوضاش خراب شده الان از بلک چاین بیت ارسال کنی سه روز دیگه کانفیرم میخوره من که درامدم از بیتکوین بود به خاطر این کلا شدم صفر دلار در روز کلا تمام برنامه هاو همه چیم مختل شده کلی رو درامدم برنامه داشتم حالا تا این وضع درست نشه ول معطلم

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
لامصب شده 2200 دلار کسی میدونه کی میاد پایین خیلی شبکه بیتکوین اوضاش خراب شده الان از بلک چاین بیت ارسال کنی سه روز دیگه کانفیرم میخوره من که درامدم از بیتکوین بود به خاطر این کلا شدم صفر دلار در روز کلا تمام برنامه هاو همه چیم مختل شده کلی رو درامدم برنامه داشتم حالا تا این وضع درست نشه ول معطلم
مشکل چیه شما که باید خوشحال باشی ارزش پولت داره میره بالاتر

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
من پولی ندارم که الان ارزشش بره بالا کلا تو حساب بیتکوینم 160 دلار پول دارم داداش
مشکل اینه به خاطر این مشکل الان سه روز طول میکشه تا ارسال بیتکوین کانفیرم بوخوره برا همین فعلا کسی کار نمیکنه و بازار کار من به خاطر دیر کانفیرم خوردن بیت خراب شده قبلا یه ساعته نهایت کانفیرم میخورد

elwray

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
19
جالبه این تاپیک هنوز بالاست!! :)
بله خیلی دیر کانفیرم میشه البته باید فی رو بالا زد...

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
من پولی ندارم که الان ارزشش بره بالا کلا تو حساب بیتکوینم 160 دلار پول دارم داداش
مشکل اینه به خاطر این مشکل الان سه روز طول میکشه تا ارسال بیتکوین کانفیرم بوخوره برا همین فعلا کسی کار نمیکنه و بازار کار من به خاطر دیر کانفیرم خوردن بیت خراب شده قبلا یه ساعته نهایت کانفیرم میخورد
مشکل از بیت‌کوین نیست.
مشکل اینجاست که شما نرفتی یاد بگیری بیت‌کوین چیه و چطوری کار میکنه و هنوز داری از یه سایت آشغال به نام blockchain.info به عنوان کیف پول بیت‌کوین استفاده میکنی!

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
جالبه این تاپیک هنوز بالاست!! :)
بله خیلی دیر کانفیرم میشه البته باید فی رو بالا زد...
آره خداییش من خیلی دوست دارم این تاپیک بالا باشه و سعی خودمو کردم اما از دوستانی که قبلا توی تاپیک بودن کسی دیگه نمیاد

elwray

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
19
بله دیگه اکثرا در فضای تلگرام هستن...

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
مشکل از بیت‌کوین نیست.
مشکل اینجاست که شما نرفتی یاد بگیری بیت‌کوین چیه و چطوری کار میکنه و هنوز داری از یه سایت آشغال به نام blockchain.info به عنوان کیف پول بیت‌کوین استفاده میکنی!

زشته داداش به من میگی سر در نمیارم اونم بعد از 12 سال تجربه تجارت الکترونیک و بیش از 20 میلیون درامد در ماه از اینترنت.

داداش به من ربطی نداره که بلک چاین خوبه یا بد متاسفانه اکثر اونایی که به من پول میدن از بلک چاین میدن و به خاطر دیر کانفیرم خوردن بازارم کساد شده شایدم دلیل اینکه الان پول نمیدن چیز دیگست شاید میترسن بیت تو حسابشون نگه دارن که مبادا صبح بلند بشن کلی ضرر کنند به هر حال به خاطر بیت کار من فعلا از بیست میلیون در ماه رسیده به یکی دو میلیون در ماه درامد

elwray

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
19
زشته داداش به من میگی سر در نمیارم اونم بعد از 12 سال تجربه تجارت الکترونیک و بیش از 20 میلیون درامد در ماه از اینترنت.

داداش به من ربطی نداره که بلک چاین خوبه یا بد متاسفانه اکثر اونایی که به من پول میدن از بلک چاین میدن و به خاطر دیر کانفیرم خوردن بازارم کساد شده شایدم دلیل اینکه الان پول نمیدن چیز دیگست شاید میترسن بیت تو حسابشون نگه دارن که مبادا صبح بلند بشن کلی ضرر کنند به هر حال به خاطر بیت کار من فعلا از بیست میلیون در ماه رسیده به یکی دو میلیون در ماه درامد
شما کدوم سایت هستین؟ سایت صرافیتون منظورمه

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
داداش من سایت صرافی ندارم من سایت تبلیغی دارم که خارجی هست

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
برای همین میگم شما هنوز نمیدونی بیت‌کوین چی هست!
دوست گرامی الان بهترین والت چیه؟ من از بلاک چین استفاده میکنم. ممنون میشم بهترین والت رو که شما صلاح میدونین معرفی کنین.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
من از مولتی بیت استفاده میکنم اغلب به نظرم از همه بهتره

بالا