برگزیده های پرشین تولز

کمک فوری برای چگونه استفاده از ویزاکارت

......

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام
یک ویزا گارت هدیه دریافت کرده بودم از دوستی که تاریخ انقضاش داره سر میرسه و میخوام خرجش کنم. الان مقدار ۱۵۰ دلار توشه. نزدیک ۵۰ دلارش رو خرج کردم.
مشکلم اینه اول میخوام راهی پیدا کنم اگر بشه به تومن تبدیلش کنم ولی پیدا نمیکنم. و مشکل بعدیم اینه که از بعضی از سایت میتونم خرید کنم مث Google play steam و ... ولی از خیلیها مثل g2a kinguin و مارکت های که کدهای دیجیتال میفروشن نمیتونم خرید کنم و خرید ناموفق میشه.
دوستان خواهشا اگر راهی بلدن که بتونم به تومان یا وب مانی یا حتی بیت کوین تبدیلش کنم راهنماییم کن. یا اگر فکر بهتری دارند.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

RolandE-iS-The-BesT

Registered User
لایک‌ها
143
برین تو اکانت بلاک چینتون اگر دارین، اگر ندارین بسازین blockchain.info و روی BUY BITCOIN کلیک کنید و همشو بیت کوین بخرین. تا 300 دلار در روز می تونید خرید کنید
اگر این گزینه نبود برین تو سایت coinify.com ریجیستر کنید و بیت کوین بخرید و بعدش به هر کی خواستین بفروشین
البته مطمئن نیستم کارت گیفت رو قبول کنن ولی اگر قبول هم نکنن پولی کم نمی کنن

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,521
برین تو اکانت بلاک چینتون اگر دارین، اگر ندارین بسازین blockchain.info و روی BUY BITCOIN کلیک کنید و همشو بیت کوین بخرین. تا 300 دلار در روز می تونید خرید کنید
اگر این گزینه نبود برین تو سایت coinify.com ریجیستر کنید و بیت کوین بخرید و بعدش به هر کی خواستین بفروشین
البته مطمئن نیستم کارت گیفت رو قبول کنن ولی اگر قبول هم نکنن پولی کم نمی کنن
فقط برای کشورهای اروپایی هست

بالا